Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.

Pogoda wygrała z organizatorami. Nie udało się dzi¶ rozegrać konkursu w Zakopanem. Silny wiatr uniemożliwił skakanie już o 16:00, kiedy tylko sze¶ciu zawodników oddało skoki. Próbowano przesun±ć konkurs na 17:45, ale niestety wiatr nie ustał, a wręcz wzmógł na silę.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Ostatecznie postanowiono, że konkurs odbędzie się jutro o 13:45. Godzinę wcze¶niej rozegrana zostanie seria próbna. Kibice będ± mogli wej¶ć na konkurs na podstawie sobotnich biletów, a organizator P¦ pokrywa koszty przebukowania biletów na samoloty dla skoczków i gwarantuje noclegi na własny koszt.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2008 - wszystkie artykuły
Komentarze
popek
dobra decyzja
(27.01.2008, 17:12)
zoha
ZANADa a gdzie ty mieszkasz
(27.01.2008, 13:03)
myszka55.sabcia
maly optymista z ciebie:P 5 i 8 miejsca polakow:>
(27.01.2008, 13:01)
woQV
ciebie drze maly. tak bedzie: szliri morgi jackobsen janneA amman oli malysz kofler
(27.01.2008, 13:00)
maly
jak sie odbeda zawody to pierwsza dziesiatka bedzie taka: 1.Achonen 2.Morgenstern 3.Jacobsen 4.Kuettel 5.Małysz 6.Ammann 7.Kofler 8.Stoch 9.Olli 10.Szlirencauer
(27.01.2008, 12:29)
Quavertone
Je¶li się zawody odbęd± to podium: 1.Jacobsen 2. Kuettel 3. Kofler.
(27.01.2008, 09:58)
Ostrowczanin
Je¶li będzie tak wiało dzisiaj w Zakopanym jak teraz w Ostrowcu to nie ma szans żadnych na rozegranie konkursu.Ale miejmy nadzieje że wiatr ucichnie.
(27.01.2008, 09:13)
Żaneta
@ miki@:)
No nie wiem czy ładniej będzie, u mnie dopiero ¶nieg zacz±ł padać, a nigdy go tu nie ma. Ostatnio padał chyba w listopadzie, ale to przez tydzień go trochę było.
Mam nadzieję, że się odbęd± dzi¶.
(27.01.2008, 09:07)
Żaneta
@ wiatrołap
Żeby¶ się czasem nie zdziwił...
(27.01.2008, 09:04)
miki@:)
fajnie żę przełożyli. podobno ma w niedziele być ładniej
(27.01.2008, 07:43)
Flawia
*tym miało być, póĽno już ;)
(27.01.2008, 02:16)
Flawia
@antonia - mieszkasz we Freiburgu? Bym w Breisgau? Bo popatrz ja też ;) Pozdrawiam! =)
(27.01.2008, 02:15)
bolek
słuszna decyzja, ale chyba w niedzielę będzie jeszcze gorzej. współczuję tylko kibicom, którzy musz± wykupić dodatkowy nocleg. Z do¶wiadczenia wiem, że górale zedr± z nich ostatni grosz. Prawo rynku oczywi¶cie obowi±zuje, ale postawa górali jest obrzydliwa bo protestuj± przeciw budowom dróg, czy o¶rodków wypoczynkowych w rejonie TPN bo zagrażałoby to im interesom. Teraz za ciasne obskurne izby potrafi± oskubać go¶ci jak w kilkugwiazdkowym hotelu. Niech Zakopianka będzie autostrad± to wtedy nie będzie problemu z wyspaniem się w domu nawet na ¶l±sku, lub zabawieniem się w porz±dnym lokalu w Krakowie
(27.01.2008, 01:35)
lilcia
No bezpieczeństwo zawodników przede wszystkim!
Ale nie powiem, żeby mnie ta decyzja zmartwiła :P Byłam na skokach w czwartek i w pi±tek a cały dzisiejszy dzień spędziłam w samochodzie i nie obejrzałabym konkursu nawet w tv. A tak to proszę! - Jutro skacz± ^^(jeżeli w ogóle!) - No wiem......samolubne to było =P
(27.01.2008, 00:52)
skigirl
Uskotko - strzał w 10, jestem po kursie meteo na 3 roku geografii więc..:] musisz mi uwierzyć na słowo ze już tak jest:P miejmy jednak nadzieję że jutro po południu będzie wiało mniej:]]
(26.01.2008, 23:11)
Lintunia
@wiatrołap
Nie miałabym nic przeciwko temu ^^ Zreszt± z Janne ZAWSZE trzeba się liczyć :)
(26.01.2008, 22:56)
wiatrołap
a widzieliscie jak na obchodzie po zeskoku Janne zademonstrowal "jestem silny!" ;-) jutro to jemu powieje POD narty i wyniesie na 137m jak rok temu albo i dalej ;-)
(26.01.2008, 22:51)
Xellos
No i dobrze ze przelozyli bo dzis mi nie pasowalo ogladac ;p wyjechalem ale jak wrocilem to normalnie zonk, zagrzmialo kilka razy i taki deszcz spadl ze rzeczy w pare minut mokre jak z prania a wiatr rzucal mna w lewo i prawo, co sie dzieje ? Taka pogoda w styczniu ? ;o Nawet moi rodzice nie pamietaja grzmotow w styczniu w naszym rejonie !
(26.01.2008, 21:49)
popek
no mysle ze jutro konkurs sie odbedzie
(26.01.2008, 21:47)
Żaneta
No może i wiać nie zależnie od pory dnia, ale na pewno mniej wieje rano niż po południu.
(26.01.2008, 21:30)
uskotko
ponoć w Zakopcu strasznie wieje i jutro wcale nie ma być lepiej. A co to w ogóle za jakie¶ dziwne opinie, że niby do południa mniej wieje? Wieje wtedy, kiedy wieje, niezależnie od pory dnia. Nie ma jak być domorosłym meteorologiem...
Je¶li zawody się nie odbęd±, to też dobrze - za to co zrobili Lazzaroniemu, bo to było nie fair.
(26.01.2008, 21:05)
Żaneta
nie mówcie nic o ogl±daniu skoków na żywo, bo się zapłaczę normalnie
(26.01.2008, 20:41)
antonia
dla mnie najfajniej jest w Villingen jestem tam co roku (to nic trudnego jak mieszka się w Freiburg-u) i musze wam powiedziec że atmosfera tez jest super !!
(26.01.2008, 20:13)
skigirl
I can fly- ja też niestety w tym roku nie byłam:(( egzaminy. wrr. muzyka mimo tego, ze stosowna do sytuacji to mi się podobała;)- ustawiłam sobie nawet opis I believe I can fly:) miło było też ogl±dać skoczków, którzy wyszli do tłuszczy:P:) co do godziny konkursu to zastanawiam się czemu po 13..przecież większa szansa na to ze nie bedzie wialo byłaby przed 12...
(26.01.2008, 19:56)
Żaneta
@kbic
No chyba nie.
(26.01.2008, 19:45)
kbic
a muranka sie zakwalifikowal ?? do kunkursu ??
(26.01.2008, 19:32)
Andrzej
A Lazzaroni wystartuje??
(26.01.2008, 19:13)
i can fly:)
Fajnie, że przełożyli skoki na jutro, ale wydaje mi się, że bezpieczniejsza byłaby wcze¶niejsza godzina..ale taka też dobra:)
A dzisiaj tak fajnie było, że zawodnicy wyszli do kibiców:)NIe ma to jak niepowtarzalna atmosfera w Zakopanem..żałuje, że w tym roku nie mogłam pojechać
(26.01.2008, 19:07)
Żaneta
No pokazywali.
(26.01.2008, 18:15)
Quavertone
@ka¶ka1
Simiego to akurat pokazywali :)
(26.01.2008, 18:14)
ka¶ka1
szkoda ze odwołali bo nie zobacze simiego i innych ....................
(26.01.2008, 18:09)
Żaneta
A dla mnie mog± byc nawet zawody o 7.00 bez różnicy i tak zawzse wsze¶nie wstaje, najpóĽniej to 7.30. <lol>
(26.01.2008, 18:08)
Żaneta
marek00056
ale jutro chyba bez kwalifikacji
(26.01.2008, 18:06)
marek00056
najbezbieczniej było by tak jak kwalifikacje o 9:30.Ale 13:45 tez dobrze.
(26.01.2008, 18:04)
Żaneta
pepsiwódka się cieszy że o 13.45 bo jakby były wcze¶niej to by jeszcze pewnie spał ;)
(26.01.2008, 18:04)
Żaneta
@mięsista
Zgadzam się z tob±. Lepiej nawet 13,45 niz 16.45
(26.01.2008, 18:02)
Żaneta
A umnie za oknem jaki silny wiatr wieje. hehe
(26.01.2008, 18:01)
Żaneta
@Quavertone
Ja przedwczoraj miałam rację, że Schlieri i Morgi będ± na podium, a ty wczoraj miałe¶ rację że dzisiejsze zawody się nie odbęd±.
Mam nadzieję że jutrzejsze będ±!!! I dalej wygra Schlieri.
Mogli to na pocz±tku ogłosić, przecież wiadomo było że sie nie odbęd±, a nie jak zwykle przeci±gali, co jest bardzo wnerwiaj±ce.
(26.01.2008, 17:57)
mięsista
a niby dlaczego poranna godzina jest zła?? do południa zawsze jest spokojniej :] także im wcze¶niej tym lepiej
(26.01.2008, 17:57)
Quavertone
A co, niby jutro ma być cisza?
(26.01.2008, 17:46)
pepsiwódka
Chwała organizatorom za tę godzine a nie żadn± porann±. Oby jutro było wszystko dobrze