Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.

Po oddaniu skoków kwalifikacyjnych, polscy skoczkowie chętnie dzielili się wrażeniami i odpowiadali na pytania dziennikarzy.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Maciej Kot: "Dzisiaj s± gorsze warunki do skakania niż wczoraj. Wiatr do¶ć mocno kręci na całej długo¶ci skoczni. Oddałem przyzwoity skok, który pozwoli mi na start w konkursie głównym, a w serii kwalifikacyjnej wła¶nie o to chodzi...
Występ na skoczni mamuciej jest moim marzeniem. Muszę jednak trochę poczekać, bo lot na takim obiekcie wymaga dobrego przygotowania, a ewentualne niepowodzenie może Ľle wpłyn±ć na dalszy przebieg kariery".

Stefan Hula: Skoczyłem poprawnie. W torach, na rozbiegu, trochę brakowało lodziku, dlatego prędko¶ci były mniejsze niż miało to miejsce w pi±tek. Belka startowa moim zdaniem była ustawiona trochę nisko, ale to jest decyzja jury. Warunki dla każdego s± takie same. Będę walczył o udział w drugiej serii konkursu".

Kamil Stoch: Jestem zadowolony z tego kwalifikacyjnego skoku. Najbliższy czas spędze na dobrym przygotowaniu się do konkursu. Chciałbym zdobyć kolejnych kilka punktów do klasyfikacji generalnej.

Adam Małysz: Moje kłopoty z migren± na szczę¶cie ustały. Ponoć po 40-tce ta dolegliwo¶ć mija bezpowrotnie. W dalszym ci±gu popełniam sporo małych błędów i to jest najgorsze. Ogl±daj±c swoje skoki wraz z trenerami na video, staramy się te błędy wyeliminować. Oceniamy, że te próby s± przyzwoite i wierzymy, że niedługim czasie będzie bardzo dobrze.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2008 - wszystkie artykuły
Komentarze
lilcia
@Krwisty i kasimos - nie ma co dużo dopowiadać -zgadzam się z Wami. Stoch ma duże możliwo¶ci i dobre riposty ;p a Małysz już dawno zapracował na swoje miejsce w historii skoków narciarskich.
(27.01.2008, 00:41)
kamisos
Zgadzam się. Gdyby np. w sezonie 98/99 okazało by się, że polski skoczek zaj±ł 6. miejsce w Pucharze ¦wiata, to natychmiast nast±piła by wrzawa, gratulacje, pochwały itd. A ci dziennikarze zamiast docenić coraz to lepsze występy Stocha, to przejmuj± się co się stało z Małyszem. Małysz i tak już swoje zrobił. Choćby nie wiem jak teraz skakał, to i tak będzie należał do w±skiego grona najwybitniejszych skoczków w historii...
(26.01.2008, 17:03)
Quavertone
Żeby tylko nie rozgrywali na siłę. Bo znowu będ± wyniki wypaczone.
(26.01.2008, 16:29)
scholes
moje typy na dzis bedzie wietrznie a wiec wyniki konkursu beda zalezec od wiatru
1Jacobsen
2sz lirencauer
3kuttel
4 morgi
5oli
6romoren< br>14malysz
19stoch
23hula
35kot
(26.01.2008, 15:08)
krwisty
@fan -faktycznie Stoch ma wieksze ambicje niż jakie¶ tam punkty z 3 czy nawet z 2 dziesiatki.Daje to mocno do zrozumienia wszystkim w koło ,a dziennikarzom przede wszystkim.Fajnie z nimi wywiady przeprowadza ,jak mu wmawiaj± że ładnie skoczył to twierdzi ze nie ładnie.Zauważcie że ten buńczuczny młody człowiek tylko czeka az jakis dziennikarz zada mu głupie pytanie czy przebarwi co¶ po dziennikarsku i w tedy ostro ripostuje he he.Tym samym urywa durnowaty i pusty wywiadzik pozostawiaj±c dziennikarzyne niezaspokojonego do końca w zakłopotaniu i niespełnieniu zawodowym ha ha ha
(26.01.2008, 15:07)
Dorotka
@myszka55.sabcia

no nie, już troche wkurzaj±ce było to jego ci±głe niezadowolenie, nawet w predazzo mu co¶ nie pasowało ;|
(26.01.2008, 15:03)
myszka55.sabcia
ooo kamil wreszcie zadowolony ze skoku:)
(26.01.2008, 14:53)
misz
A może by się tak wszyscy czterej zakwalifikowali do 30-tki... zamiast gadać... zreszt± patrz±c na te wyniki, to po 40-stce Małysz dalej będzie skakał najlepiej ze wszystkich polskich skoczków...
(26.01.2008, 14:51)
fan skoków
Tak przy okazji zaczynaj± mnie denerwować nasi komentatorzy. Ci±gle gratuluj± kolejnych punktów Stochowi. Czy oni nie zauważyli że skończył się czas kiedy Stocha zadowalały miejsca w trzeciej "10"??? No przecież ¶lepy nawet to zauważyłby. Gdyby Stocha zadawalały to by poprostu był bez ambicji. Na razie to można powiedzieć o naszych komentatorach, którzy nie zauważyli że Stoch odszedł od stereotypu skoczka polskiego nr 2 dla którego najważniejsze jest miejsce w "30" wszystko jedno na którym miejscu.
(26.01.2008, 14:46)
mięsista
"po 40-tce" hehe ;P
Polacy do boju!!!
(26.01.2008, 14:32)