Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.

Klemens Murańka nie weĽmie udziału w kwalifikacjach do sobotniego konkursu Pucharu ¦wiata w Zakopanem. Dzisiaj ma zapa¶ć decyzja, kto go zast±pi. Hannu Lepistoe przyznał, że trochę za wcze¶nie zaczęto robić z niego gwiazdę.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
"Jest bardzo utalentowany, ale będzie rósł, jego parametry będ± się zmieniały i trudno przewidzieć jak dalej potoczy się jego kariera. W naszej dyscyplinie, skokach narciarskich, bardzo wielk± rolę odgrywaj± parametry fizyczne zawodnika, szczególnie jego waga. Murańka uzyskiwał na treningach znakomite odległo¶ci, ale w specyficznych warunkach. Kiedy przyszło mu skakać na krótszych nartach, w regulaminowo dopasowanym kombinezonie, wyniki były znacznie gorsze." - powiedział główny trener polskiej reprezentacji, Hannu Lepistoe.

Miejmy nadzieję, że młody Zakopiańczyk nie przejmie się słabszym występem w czwartek i jeszcze nie raz pokaże swoj± klasę.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2008 - wszystkie artykuły
Komentarze
burek
dzi¶ klemens najlepszy na CoC w wi¶le
(09.08.2015, 13:05)
kdas
on jest zerem poprostu
(27.01.2008, 07:56)
JanManFan
Polska Mentalnosc: spalilismy potencjalnego
nastepce malysza...
(26.01.2008, 01:50)
RUCH CHORZÓW 1920
Chłopak mo jeszcze czas na p¶ musi w ciszy uczyc sie i skakać !
(25.01.2008, 22:19)
SZCZʦCIARZ
bez sensu! jeden nieudany skok i od razu z nim wyjechali, tak sie nie robi! "jego parametry beda sie zmienialy"... no to dajcie mu szanse teraz najwyzej w wieku 16 lat skonczy kariere... bo tak to nic z tego moze nie miec
(25.01.2008, 19:40)
Iza
Biedny taki smutny chłopczyk... :( Ale przyjdzie na niego jeszcze czas! Na razie powinien skakać z juniorami i przygotować się do M¦ Juniorów w Szczyrku :D
(25.01.2008, 19:13)
marQ
chyba zrzarła go trema
(25.01.2008, 16:28)
fallout14
klimek jest jeszcze za młody do pucharu ¶wiata powinien nadal skakać w kontynentalnych ciekawe jak bedzie na m¶ juniorów
(25.01.2008, 16:17)
quavertone
Za dużo tematów o tym samym.
(25.01.2008, 16:03)
jurek
Klimek nie martw się, jeszcze pokażesz, co potrafisz. Najwazniejsze, żeby¶ był w tym szczesliwy i lubił swój sport. Nie słuchaj nikogo, kto ma na Tobie interes
(25.01.2008, 15:23)
Żaneta
Chociaż na chwilę byłby gwiazd±..
(25.01.2008, 15:21)
Żaneta
@Supciomark
Zgadzam się z Tob±, że będzie na 1 miejscu polskiej kadry A, już niedługo.
(25.01.2008, 15:19)
Żaneta
Też mi bardzo go szkoda, po co oni w ogóle mu pozwolili na Zawody w P¦? Mogli mu tak wyj±tkowo, zostawic te specyficzne warunki. :))
(25.01.2008, 15:19)
marion167
za 100 lat nie bedzie takiego skoczka jak adas
(25.01.2008, 15:12)
Supciomark
Klimek jest młody, utalentowany ale za młody jeszcze nie na niegop czas.Ale jak troche podro¶nie zobaczycie będzie na 1miejscu w polskiej kadże A!!!
(25.01.2008, 15:10)
marion167
klimek powinien pilnowac nauki ma jeszcze czas a rodzice chcieliby sie wzbogacic szybko
(25.01.2008, 15:10)
daf
@Daria
Czy Ci sięto podoba, czy nie, Klimek jest wicemistrzem Polski wła¶nie na Wielkiej Krokwi. To chyba naturalne, że powinien dostać szansę startu.
Nie udało się i koniec. Za rok znowu będzie konkurs w Zakopanem. O co ta cała afera?
(25.01.2008, 14:58)
oszustwa nie popłacaj±
Gdyby Murańka ci±gle nie oszukiwał i przez te lata skakał uczciwie (na przepisowych nartach) to wczoraj mogł polecieć nawet 110 metrów.
Jak widać poleciał 88 czyli oszustwo się nie opłaciło!
Mam nadzieję, że teraz wszyscy zrozumieli, że na szczę¶cie w Polsce mamy wiele talentów a nie tylko jeden. Tylko, że pozostałe dzieciaki na razie przestrzegały regulaminów i nie mogły wygrywać z tymi, co je notorycznie naruszali.
(25.01.2008, 14:55)
Daria
Nie miałam pojęcia, ze tutaj wyrzuca się komentarze które ujawniaj± cał± prawdę, to portal tylko dla tych, którzy będ± tr±bić tak jak towarzystwo ?
Czyli zgodnym chórem !
MOja teoria i wystawieniu Klimka w P¦, okazała się zgodna ze stanem faktycznym tego talentu.
Cos jeszcze mozna dodać ? Chyba nie !
Ale niektórzy chcieli wiedzieć, gdzie ten chłopiec się znajduje na jakiim miejscu, miało to słuzyć porównaniu,
no i jak ! Zadowoleni ?
Teraz też wyrzucicie mój komentarz ?

-->Może w komentarzu użyła¶ słowa, które jest filtrowane i dlatego komentarz został automatycznie usunięty
(25.01.2008, 14:50)
austriaczka07
brawooo!!! wreszcie jakas m±dra decyzja!!!
(25.01.2008, 14:39)
Mateusz H
Nie ma sie czego dziwic przeciez on ma dopiero 13 lat
(25.01.2008, 14:18)
Henio

Każdy może mięć gorszy dzień?
Co gorsze?
130m Małysza w Harachowie,czy
88,5m Klimka w zakopcu?

Drodzy przyjaciele Klimka przecież wiecie:
1.Klimek nie ma "powera "w nogach( na k-20 przegrywa z rówie¶nikami),
2.Klimek nie skacze - KLimek lata!,
3.Przy wietrze z tyłu , Klimek dzi¶ nie jest wstanie ani w PK ani FC zrobić przyzwoitego wyniku!
PS.
1.Skoczk owie -lotnicy np.japończyk ITO przy tylnych wiatrach również nie kwalifikuj± się do 50-tki,
2.WypowiedĽ Lepistoe o KLimku uważam za skandaliczn±,
3.Skrócenie nart o 6 cm to jednak dużo(pewnie mato wpływ na technikę odbicia i lotu.)
4.Ciekawe czy gdyby dać Tomisławowi Tajnerwi i Tomkowi Pochwale narty o 100cm dłuższe -czy zostaliby MP?
(25.01.2008, 14:05)
marcin z wraszawy
mam nadzieje ze klamek muranka za kilka lat wystapi w pucharze o mistrzostwo swiata. chcialbym bardzo rzeby tak bylo. jest to bardzzo utalentowany skoczek i musi wygrywac zawody najwyszej rangi. mam nadzieje ze tak bedzie. do boju klamek!
(25.01.2008, 13:59)
sarna
My¶lę że w tym sezoni powinien poskakać sobie w fis-cupie.W przyszłym sezonie regularnie powinien startować w PK.A potem kto wie
(25.01.2008, 13:56)
kolo
a co mówi ten krzysztof murańka?
(25.01.2008, 13:39)
andbal
Już za tydzień na dużej krokwi s± zawody PK. Tym razem lepiej dać mu krótkie niż obci±żać ołowiem i wod±. Ponadto mam nadzieję, że za tydzień wystartuj± w PK Żyła ¦liż i Hula. Wysyłanie ich do Japonii nie ma sensu chyba że polec± na P¦ do Japonii i na PK do USA. Zawody PK w Zakopanym i w USA to dla nich najlepsze miejsce dla zdobycia odpowiedniej ilo¶ci pktów aby wreszcie zwiększyć limit PK. Może powalczyć o limit jeszcze Rutkowski ale przed M¦J wycieczki ze zmian± czasu chyba nie wskazane. Chyba, że zostanie wystawiony razem z Kotem i Miętusem na zawody do Japonii to po powrocie będzie jeszcze czas na aklimatyzację.
(25.01.2008, 13:27)
jurek
z całym szacunkiem, ale zawsze trochę mnie niepokoiły wypowiedzi p.Krzysztofa Murańki. Bardziej ufam Lepistoe. Czy ktos wie, jak sie po wczorajszym dniu czuje sam Klimek? Jak on za 5 lat będzie wspominał ten konkurs? wierze, że to przetrzyma
(25.01.2008, 13:19)
misz
takie życie... może i dobrze miech sobie poskacze w CoC ;)

Ciekawe czy w takiej sytuacji pojedzie na M¦J?
(25.01.2008, 13:17)
motor05
Można było się tego spodziewać, że nie wystartuje w kwalifikacjach, 88,5 metra w kwalifikacjach do dzisiejszego konkursu, no Robert Mateja dalej skoczy. A co do Murańki, to wydaje mi się że traktuj± go jak robota... ma czas.
(25.01.2008, 13:09)
kolo
on ma dopiero 13 lat! Co wy od niego chceci!!!
Jak podro¶nie to będzie z niego gwiazda. IO 2010 należ± do Klimka!!!
(25.01.2008, 13:03)
Pawel
To nie jego wina tylko Trenerów i jego ojca
(25.01.2008, 12:58)
rzaneta
szkoda chłopczyka:(
(25.01.2008, 12:46)
popek
tak myslalem za wczesnie dla niego
(25.01.2008, 12:30)
kuba_z_1994
To dobra decyzja. Gdyby skakał znowu w kwalifikacjach i skakał by tak słabo mógł by się załamać jeszcze bardziej.
(25.01.2008, 12:09)