Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.

Już w pi±tek i sobotę konkursy Pucharu ¦wiata w Zakopanem. Do takiej imprezy trzeba się przygotowywać przez długi czas. Organizatorzy zapewniaj±, że Wielka Krokiew jest bardzo dobrze przygotowana do konkursów.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
"Wysoka temperatura nie przeszkodzi, ponieważ jeste¶my w stu procentach przygotowani, że mamy zmagazynowany ¶nieg oraz ¶rodki chemiczne, również ciekły azot, że możemy t± skocznię utwardzić. Najgorszym wrogiem konkursu skoków jest wiatr. Je¶li będzie wiatr, no to jest jedyn± przeszkod±. Prognozy s± dobre, s± optymistyczne, że wiatr dzisiaj się ma już wieczorem ma zupełnie tak jakby do siedmiu kilometrów na godzinę, to jest prawie nie wyczuwalne i mamy nadzieję, że taki pozostanie do soboty" - powiedział Lech Nadarkiewicz.

Burmistrz Zakopanego, Janusz Majcher ostrzega, jak duże s± w tym okresie problemy z ruchem samochodowym i parkingiem: "Zakopane jest przygotowane, chcę powiedzieć, że od paĽdziernika w zasadzie były już pierwsze rejestracje i rezerwacje miejsc noclegowych. Dzisiaj mamy wszystko sprzedane w Zakopanem, w tym okresie. Można jeszcze dostać miejsca, ale tylko na obrzeżach Zakopanego, w s±siednich wioskach, tak więc frekwencja jest zapewniona. Miejsca i bilety zostały już dawno sprzedane. W tym okresie w Zakopanem zawsze s± wielkie problemy z ruchem samochodowym, jak również parkingowym, proszę pamiętać. Ja my¶lę, że Zakopane jest tak małym miastem, że stać wszystkich turystów na to, aby poruszać się w tym czasie po Zakopanem pieszo." - mówi Janusz Majcher, burmistrz Zakopanego.

Miejmy nadzieję, że kibice nie będ± narzekali na różnego typu utrudnienia, np. na spóĽnienia spowodowane dużym natężeniem ruchu drogowego.

Pocz±tek już jutro o 15:00. Wtedy odbęd± się 2 serie treningowe. Na godz. 17:00 przewidziano kwalifikacje.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2008 - wszystkie artykuły
Komentarze
kolo
Pwtarza się to samo co kilka lat temu. Wtedy też była żałoba narodowa i konkurs był w zupełnej ciszy!!!
(25.01.2008, 13:08)
Kamil Ksi±żek
Oczywi¶cie nie powinno być dwa razy napisane "ma", co jest literówk±, za co przepraszam :/
(24.01.2008, 12:38)
Quavertone
@Swiss
Dokładnie, widzę, ale nie w tym co powiedziałe¶(a¶) oczywi¶cie, ale ogólnie w całej tej sytuacji.
(24.01.2008, 10:20)
Swiss
@Quavertone
Widzisz w tym co¶ ¶miesznego?
(24.01.2008, 10:18)
??
gdzie mozna obejrzec kwalifikacje, w telewizorze ???
(24.01.2008, 09:37)
Quavertone
@Swiss
Komentarz miesi±ca :D
(24.01.2008, 09:31)
Swiss
Istnieje możliwo¶ć odwołania zawodów,jeżeli prezydent ogłosi żałobę narodow±.....
(24.01.2008, 08:19)
caroline
toto- o ktorej te kwalifikacje sie rozpoczynaja?
(24.01.2008, 01:00)
cube
pogoda w tej chwili w Zakopcu (g23.20) - wiatr max 2/ms, temperatura -8 st.C. Wczoraj spadlo kilkanascie cm sniegu tak wiec bedzie dobrze, no chyba ze sie rozwieje... Prognozy imgw to 5-7 m/s w weekend :(
(24.01.2008, 01:22)
toto
UWAGA!! Kwalifikacje czwartkowe i sobotnie będ± na
www.skoki.itvp.pl
(24.01.2008, 00:15)
mmm
dziwne bo dzisiaj w wiadomosciach mowili ze ma byc bardzo silny wiatr w piatek i sobote :(oby tylko sytuacja sprzed roku sie nie powtórzyla!!!
(24.01.2008, 00:00)
caroline
dzieki okok za info ;) tylko teraz sie zdolowalam poniewaz nie mam tvp sport;/ mam aster city;/ szkoda ze eurosport nie emituje;/ ehhh trzeba czekac do piatku;)
(23.01.2008, 22:59)
Beniooo
@ Żaneta P.S to napisał Canton... to taka mała uwaga co do ciebie :P:P Pzdr!!
(23.01.2008, 22:31)
Żaneta
@P.S
jak była o 18.13 weszłam na ten artykuł i już był
(23.01.2008, 22:19)
okok
caroline na tvp sport podobno maj byc ;)
(23.01.2008, 22:03)
caroline
na jakim kanale beda emitowane kwalifikacje jutrzejsze do piatkowego konkursu? myslalam ze na eurosporcie ale niestety;/ prosze pomozcie;!
(23.01.2008, 21:50)
Rafcio_lol
Niech sie odbęd± !
(23.01.2008, 21:39)
Canton
Optymistyczne prognozy wygłaszaj± organizatorzy Pucharu ¦wiata w Zakopanem, za¶ pesymistyczne prezenterki pogody. Ale wszystko wskazuje na to, że jedynym wrogiem dla rozegrania zawodów będzie wiatr. A jeżeli będzie duży wiatr, to nie będzie Klimka Murańki w konkursie, bo go nie dopuszcz±.
Juz jutro treningi, kwalifikacje, ale mog± być z tego nici.
Zawody będ± w pi±tek i sobotę wieczorem - nowa forma rozgrywania konkurów - a więc istnieje możliwo¶ć, że w przypadku niekorzystnej pogody w pi±tek i sobotę, rozegra się zawody w niedzielę.
Czy rozegrane zostan± wszystkie 4 serie i obie serie kwalifikacyjne? To chyba mało możliwe z tego co mówi±.
Ale jedn± serię chyba uda się rozegrać. Możliwy wariant jest też z trzema seriami, a więc jeden konkurs w komplecie, a drugi jedynie w połowie.
Trzeba życzyć szczę¶cia organizatorom P¦, bo ostatnio nie mieli stuprocentowego szczę¶cia. A to gołębie, a to wiatry, a to upadki.

P.S
Ar tykuł napisany o 19:17...
U mnie jest dopiero 19:02...
(23.01.2008, 21:05)
uskotko
jakie¶ bzdety. Zakopane ma ogromn± bazę noclegow±, co to jest dla nich 30 000 ludzi? ZnaleĽć nocleg w Zakopcu to pryszcz - za to w Lahti... ech...
(23.01.2008, 20:42)
Żaneta
Mam nadzieję, że nie odwołaj±.
(23.01.2008, 20:22)
spiderman
"Prognozy s± dobre, s± optymistyczne, że wiatr dzisiaj się ma już wieczorem ma zupełnie tak jakby do siedmiu kilometrów na godzinę, to jest prawie nie wyczuwalne i mamy nadzieję, że taki pozostanie do soboty" - powiedział Lech Nadarkiewicz."

Kapitalny fragment newsa.
(23.01.2008, 20:18)
popek
no mam nadieje ze oba konkursy sie odbedom
(23.01.2008, 20:16)
Quavertone
Je¶li pogoda będzie zbliżona do tej z Harrachova, to w±tpię, że jakiekolwiek zawody mog± doj¶ć do skutku.
(23.01.2008, 19:29)