Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2020
Najbliższe zawody
15.08.2020
Frenstat HS-106
LGP-k

Reprezentacja Niemiec wyst±pi w swoim najmocniejszym składzie podczas


Pucharu ¦wiata w Zakopanem. Na Wielkiej Krokwi pojawi się zwycięzca zawodów z 2004 roku - Michael Uhrmann, sklasyfikowany na dziewi±tym miejscu w P¦ - Michael Neumayer, jak również dwukrotny mistrza ¶wiata Martin Schmitt. Poza nimi w składzie znaleĽli się: Christian Ulmer, Stephan Hocke oraz Kevin Horlacher. Emocji podczas zakopiańskich konkursów nie powinno zabrakn±ć.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2008 - wszystkie artykuły
Komentarze
kevin14
xxx dzieki no szkoda bo był nawet dobry
(24.01.2008, 19:54)
toto
UWAGA!! Kwalifikacje czwartkowe i sobotnie będ± na
www.skoki.itvp.pl
< br>



(24.01.2008, 00:17)
xxx
@kevin14
Herr już skończył kariere
(23.01.2008, 23:14)
ALMASI
hehehe no nie powiem zeby to byl jakis super mocny sklad,fakt znane nazwiska ale co z tego skoro Niemcy od kilku sezonow sa praktycznie bez formy?
(23.01.2008, 22:39)
kevin14
Niemcy będ± musieli szukać młodych zawodników bo ich kadra już sie troche rozsypuje może poza Neumayerem a Uhrman nie jest w optymalnej formie

Ciekawe co się dzieje z Alexandrem Herrem czy będzie wogóle skakał w reprezentacji Niemiec a może Polski?
Chciałbym uzyskac jak±¶ odpowiedĽ
(23.01.2008, 22:22)
Niemiec
Mi sie podoba składzik. Schmitt, Neumayeri Hocke miejmy nadzieje że co najmniej 4 Niemców nie zabraknie w drugiej serii.
(23.01.2008, 22:08)
TOTTI
necik - widocznie nie maja zadnego zdolnego skoczka a Schmitt raczej juz nie wroci do formy sprzed 7-ma laty, bo widac ze ten slad po kontuzji ciagle jest a Martin spisuje sie dobrze tylko na duzych skoczniach a na mamutach regularnie zawodzi, choc kto wie co by bylo gdyby te jury nie zachowalo sie tak chamsko na 6 skokow przed koncem I serii bo Martin prowadzil a mial szanse nawet na podium czy moze i tez na zwyciestwo.

I co sie stalo z Joergiem Ritzerfeldem ktory w tamtym roku skakal tak dobrze i byl 2 sila Niemcow po upadku Uhrmanna a liderem byl Schmitt. Joerga w ogole teraz nie widac w P¦ a on jest na pewno lepszy od slabiutkiego Spaetha i rownie chimerycznego co Kranjec Uhrmanna.
(23.01.2008, 19:43)
Quavertone
Neumayer może być nawet w pierwszej szóstce.
Po Schmitcie natomiast można się wszystkiego spodziewać, od niezakwalifikowania się do 2 serii po lokatę na podium.
(23.01.2008, 19:28)
necik
Ja mie wiem! Co się z tymi Niemcami dzieję?! Kiedy¶ taka potęga w skokach, a teraz? Miejmy nadzieję, że wyjd± z kryzysu