Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.

Jury zawodów w Harrachovie postanowiło, że w dniu jutrzejszym poza zaplanowanym odbędzie się także konkurs zastępczy. Przypomnijmy, że dzi¶ lotów nie udało się przeprowadzić z powodu złych warunków pogodowych.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
W niedzielę o godzinie 9.00 skoczkowie rozpoczn± rywalizację w jednoseriowym konkursie lotów, nie poprzedzonym nawet seri± próbn±. O 12.15 odbędzie się seria próbna do konkursu wcze¶niej planowanego, za¶ same zawody zaczn± się o 13.45.

W zawodach ogl±dać będziemy czterdziestu zawodników z pi±tkowej kwalifikacji.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2008 - wszystkie artykuły
Komentarze
miki@:)
nawet fajnie że to przełożyli bardzo lubie ogl±dać loty. Szkoda że tylko jedna seria
(20.01.2008, 08:10)
maly
wedlug mnie to jest bez sensu zeby zrobili przynajmniej serie probna
(19.01.2008, 23:25)
krwisty
@uskotko wtedy by sie darli na całe gardło ze kontynuował konkurs..i tak Ľle i tak nie dobrze.Cóż W.H ma takie stanowisko a nie inne...mi też żal że tej pierwszej serii nie dokończyli,ale za to mamy jutro dwa konkursy więc jestem optymist± i jeszcze dzi¶ w nocy walka Gołoty także jako kibic mam już dreszcze i prosze o jeszcze ha ha ha
(19.01.2008, 22:58)
Ewcia:)
Sˇ JUTRO SKOKI O 9:00 NA TVP1! SPRAWDZIŁAM! :) Pozdrawiam!
(19.01.2008, 22:58)
Obergruppenfuhrer
bysmy powiedzieli że się zdarza, to s± skoki a nie szachy. Problem wtym, że Hofer podejmuje decyzje wtedy kiedy nie trzeba. A jak trzeba, to nic nie robi i s± efekty takie, jak piszesz...
(19.01.2008, 22:54)
uskotko
a tak jeszcze a'propos wypowiedzi krytykuj±cych Waltera Hofera i jury - ciekawa jestem, co by¶cie powiedzieli, gdyby przy kontynuoacji konkursu, przy tych nonstop zmieniaj±cych się na zeskoku podmuchach wiatru, który¶ ze skoczków miał jaki¶ upadek. W Kuusamo w 2003 (czy który to był) krytkowano Waltera, że ci±gn±ł konkurs, aż Morgi się rozbił. W zeszłym roku krytykowano za konkurs w Zakopanem - aż rozbił się Mazoch. Warto trochę wysilić mózg. Walter nie jest w FISie i w skokach po to, żeby ładnie wygl±dać, tylko żeby podejmować odpowiedzialne decyzje - bo to on, jako dyrektor P¦, jest odpowiedzialny za zdrowie i życie zawodników.
(19.01.2008, 22:49)
uskotko
a ponieważ nasz kochany serwis dzieli za długie wypowiedzi, to w adresie pomiędzy nettitv a uutiset należy wstawić doln± kreskę (jak to się nazywa? podkre¶lnik?)...
(19.01.2008, 22:46)
uskotko
żesz, okazało się, że to nie tak łatwo - chyba wła¶ciwym adresem będzie: http://nettitv.mtv3.fi/nettitv uutiset/index.shtml/nettitv_uu tiset/urheilu/makihyppy
- i wtedy "suora lähetys".
(19.01.2008, 22:44)
Obergruppenfuhrer
Brawo dla Stocha, jeszcze parę takich prztyczków i zrezygnuj± z tych debilnych pseudo-wywiadów w trakcie konkursu:/ Ogólnie dzisiejsze zawody kompromitacja Hofera i jego bandy. Panowie, wam krowy pasać a nie skokami się zajmować:/
(19.01.2008, 22:43)
uskotko
miało być rzecz jasna "na stronie fińskiej stacji" :PPP
(19.01.2008, 22:36)
uskotko
skoki s± do obejrzenia przynajmniej na fińskiej stronie stacji MTV3: http://www.mtv3.fi/nettitv - i wcisn±ć "suora lähetys".
(19.01.2008, 22:34)
tommm
Brawa dla K.Stocha za odważne wypowiedzi :)

Redaktor Włodek Sz. wspominał w trakcie transmisji o tym, że widzi redaktorki pewnej popularnej strony internetowej o skokach narciarskich. Może chodziło a któr±¶ z Was, Szanowna Redakcjo? ;)
(19.01.2008, 22:28)
:P
@vde
Ale bredzisz. Na mamucie zawsze sa jedne kwalifikacje na 2 konkursy!
(19.01.2008, 22:22)
vde
To wyprawia Walter H. to już przekracza ludzkie pojęcię. Najpierw organizuje loty o 13:45 (skandal) póĽniej odwołuje , póĽniej znowuż o 9:00 organizuje (jednyny plus) a na dodatek w drugim konkursie skacze tylko 40. z pi±tkowych kwalifikacji :O żenada. Gdyby austriak nie zakwalifikowałby się w pi±tek to na pewno w konursie nr 2. dałby szanse każdemu a takto po co 52 zawodników jak można się niesprawiedliwie pozbyć 12. zawodników ;/ to jest chore tak samo jak ten cały W.H Sprawiedliwo¶ci trochę ! TRAGEDIA i niech sie poda do dymisji i wybior± innego prezesa :|
(19.01.2008, 21:59)
Żaneta
Szukaj, szukaj. I znajdĽ.
(19.01.2008, 21:28)
Żaneta
@krwisty
Jaka wypowiedĽ. :))
(19.01.2008, 21:25)
krwisty
Ja sprobuje może co¶ przemycę ,jak mi sie nie uda to znaczy ze jestem tępy ha ha ha
(19.01.2008, 21:25)
Żaneta
Mnie najbardziej ciekawi, czy będ± jutro o 9.00 transmitowac zawody. Musz± i koniec!!! :)) Ja uwielbiam Austriaków, a szczególnie Schlieriego, no ale za polaków kciuki też trzymam. A o Małysz każdy wie swoje, ja wierzę w to, że jeszcze do końca swojej kariery zdobędzie 5 KRYSZTAŁOWˇ KULĘ.
(19.01.2008, 21:24)
krwisty
Drodzy kibice i ci z nadziej± w sercu ,a szczególnie ci bardzo sfrustrowani różnego rodzaju posunięciami trenerskimi,lub PZN -u ,zamiast szczekać tu i rzucać kalumnie ,obelgi i inne przekleństwa na układy,układziki, kadry T ,zł± formę Małysza itp.Wykażcie się sprytem ,ciekaw± form± wypowiedzi i oczywi¶cie duż± inteligencj± i sprobujcie przemycić takie trudne i niewygodne pytania na stronę PZN-u a konkretnie na blog pana Tajnera który od niedawna zacz±ł prowadzić.Wyżalcie się tam ,popłaczcie i pospekulujcie.Tylko mała uwaga-musicie to zrobić z kultur± i taktem to może wasze wypowiedzi przejd± cenzurę.Bo na pewno z takimi tekstami jak tutaj (piszę o tych chamskich wypowiedziach) nie zabły¶niecie.A tak przy odrobinie pomy¶lunku nad tym co się pisze macie duż± szansę na to że was prezes przeczyta ,a może i ustosunkuje sie do waszych bol±czek.Zyczę powodzenia i szczę¶cia do moderatorów:-)
(19.01.2008, 21:23)
austriaczka07
@antonia - zgadzam się z Tob±!!! nie przepadam za małyszem ale to co o nim gadaj± w tv i pisza w gazetach itp. to przechodzi ludzkie pojęcie...to po prostu nie fair...
(19.01.2008, 21:14)
pepsiwódka
nie nie nie!Hofer powinien i¶ć za t± decyzje o powtórce pierwszej serii za kraty,albo lepiej niech w domku siedzi i piwskiem się zachlewa(za mocne-lepsza herbata z miodkiem).Panie Hofer wykaż się jutro jak±¶ m±dr± decyzj± ok.?A co do jutrzejszych porannych skoków-będzie dobrze,a wła¶ciwe skoki (13:45)będ± na pewno lepsze od tych porannych.Powodzenia finom i słoweńcom,oraz austriakom i norwegom :)
(19.01.2008, 21:13)
Fin
Ponadto chciałem wspomnieć o Jakubie Jandzie-co też kibice maj± powiedzieć kiedy to jeszcze niedawny tryjumfator pucharu ¶wiata z przed 2 lat nie startuje w zawodach w kraju! ! !.Co by było gdyby Małysz tak w Zakopanym nie wystartował?aż boje sie my¶lec-prasa nie zostawiła by na nim suchej nitki
(19.01.2008, 21:01)
Fin
No no no ten chłopak nie boi się mówić.Ostatnio to przy wypowiedzi kiedy był zdenerwowany po swoim nieudanym skoku strasznie sie motał,popełniał gafy.No a dzi¶ -całkiem inny,poukładany i dojrzały w m±drych wypowiedziach i s±dach że aż miło było kiedy to trochę przygadał reporterowi.
(19.01.2008, 20:57)
amaa
no z rana jak nie będzie padać to jest szansa przeprowadzic ten konkurs,ale i tak wg mnie najlepsze warunki to tam s± kolo 12...no ale nic..nie jestem w jury.powodzenia jutro wszystkim skoczkom!!!
(19.01.2008, 20:53)
fan skoków
@obserwator
To jest norma: Małysz jest numerem 1, każdy inny jest numerem 10000000.... Tak zawsze było do dzi¶ mnie denerwuje jak chciałem zobaczyć powtórkę drugiego skoku Matei chyba z Oberstdorfu 2004 to musiałem sobie wł±czyć Eurosport bo TVP nie raczyło dać powtórki, bo po co. Dla mnie to była kompromitacja TVP. Garmisch-Partenkirchen 2005 w teleexpresie powiedzieli o ¶rednim 7. miejscu Małysza ale o dobrym 12. Matei nie, pewnie dlatego bo za dużo do mówienia, zawsze łatwiej powiedzieć Małysz był jedynym Polakiem w II serii, niż kogo¶ innego pochwalić. No i MP po Turynie, wywiad najpierw z Małyszem, a z mistrzem Matej±. Takich przykładów jest setki, ale mimo wszystko zawsze mnie tak samo denerwuj±
(19.01.2008, 20:52)
nielot
walic TVP i Szaranowicza lepiej powiedzcie czy na eurosporcie beda te dwa konkursy??
(19.01.2008, 20:50)
bolek
finansowy krach zagl±da w oczy organizatorom. Nie ma Matei, Hula bez szans na "30-tkę", Stoch jest mistrzem ale małego ekranu więc ciekawiej go słuchać w TV a Małysz jest bez formy ale chyba nie musi się tym martwić. Organizatorzy więc zachęcaj± kibiców aby choć ¶niadanie jakie¶ kupili zanim powróc± do Polski, bo co z tym piwem i kiełbaskami zrobi±. Drugi konkurs z uwagi na słabe skoki naszych orłów nasi kibice chyba zbojkotuj±
(19.01.2008, 20:50)
Voytash
Może jaki¶ billboard dla Kamila? Transparenty? No i dopiing przede wszystkim :)
(19.01.2008, 20:36)
krwisty
Mnie też ciekawi czy jutro rano pokaż± ten pierwszy konkurs w TVP1?
(19.01.2008, 20:31)
sad
Morgi: krótkie, postawione na żel, farbowane.
Ahonen: popularny grzybek i seksowne owłosione nogi
Hilde: trochę dłuższe, ciemne
Koch: krótkie, bez szaleństw
Itp.
Dzisi ejszy konkurs należał do tych z gatunku: jakie fryzury maj± skoczkowie z czołówki? Takich konkursów się nie ci±gnie. Trzeba podejmować szybkie decyzje. Dobrze, że odwołali tę pierwsz± serię. Mogli to zrobić wcze¶niej.
Nie będzie mnie w Zakopanem, ale proszę Was, aby¶cie pokazali Kamilowi, że go dostrzegamy i doceniamy. Nie trzeba drżeć o jego miejsce w trzydziestce. ¦wietna wypowiedĽ. Widać, że się oswoił z mediami, jednocze¶nie nie stracił nic z młodzieńczej energii.
Mam nadzieję, że Hula jutro co¶ pokaże, bo się trochę dzi¶ zdenerwowałem. Zrobił nadzieję na dobry występ i trochę zawiódł.
(19.01.2008, 20:22)
karolina1993
nie lubić Małysza... dla mnie to co¶ bardzo dziwnego :P osobi¶ie Go uwielbiam, bez względu na to jak± formę prezentuje


(19.01.2008, 20:14)
Luki
a będzie w tvp 1
(19.01.2008, 20:12)
Lintunia
Na stronie TVP też nic nie pisze na ten temat :)
(19.01.2008, 20:12)
karolina1993
oby udało się przeprowadzić do końca chociaż jedne zawody...
(19.01.2008, 20:11)
antonia
ja też mam tak± nadzieję !!!
nigdy nie lubiłam (i nie lubie)Małysza ale teraz to jest trochę żenuj±ce widzieć tryumfatora poprzedniego P¦ w totalnym dołku l±duj±cego na 130m na skoczni mamuciej !
(19.01.2008, 20:10)
obserwator
W sporcie przed chwila nic nie powiedzieli, niewiadomo wiec czy bedzie czy nie.Heh tvp widac na Stocha obrazona bo mowili tylko o Malyszu a o dobrych skokach Stocha nawet nie wspomnieli.
(19.01.2008, 20:08)
bimba
Ciekawe czy TVP pokaże ten pierwszy konkurs...

Podobaj± mi sie wypowiedzi Kamila :) bardzo dobrze, ze nie bał sie tego powiedzieć :)

@Voytash
Zg adzam sie z Toba!! =]
(19.01.2008, 20:05)
Lintunia
@Ewcia:)
No wła¶nie, czy 1 konkurs będzie można gdzie¶ obejrzeć?

Tak my¶lałam, że zrobi± jutro 2 konkursy :) Widać miałam rację :)
(19.01.2008, 20:04)
cube
Mam nadzieje ze jutro o 9:00 Adam bedzie w drodze do domu...
(19.01.2008, 19:56)
Glazia
¶licznie dziękuję :)
Kamil ma rację.
To nie sztuka krytykować gdy co¶ jest nie tak. Sztuk± jest dodać otuchy i pozwolić komu¶ uwierzyć we własne siły.
(19.01.2008, 19:46)
Bettina
Kamil powiedział że dziennikarze tylko spekuluj± że Adam żle skacze i powinien odej¶ć na emeryturę.Oni s± nienormalni,chyba nadmiar pieniędzy im szkodzi.Wierni kibice pomóżmy Adamowi,a on się nam na pewno jeszcze odwdzięczy.
(19.01.2008, 19:38)
Glazia
Czy może mi kto¶ mniej więcej przytoczyć co takiego powiedział Kamil stoch? Będę wdzięczna :)
(19.01.2008, 19:32)
paula.lion
najbardziej w tym konkursie podobala mi sie wypowiedz kamila,ale temmu dziennikarzowi powiedzial no i ma racje.
po co bylo robic konkurs o tej godzinie,albo rano albo wcale jak to kamil mowil.
ta i 2 konkursy w 1 dzien i kiedy maja odpoczac?
(19.01.2008, 19:29)
Voytash
My¶lę, że najwyższy czas pokazać w Zakopanem Kamilowi, że i on ma swoich fanów. Zasługuje na to, nie tylko dzięki wywiadowi ale przede wszystkim dzięki rosn±cej formie :)
(19.01.2008, 19:19)
Ewcia:)
Czy jutrzejszy pierwszy konkurs o 9:00 będzie można obejrzeć na żywo w telewizji? Je¶li kto¶ wie, proszę o odpowiedĽ :)
(19.01.2008, 19:18)
MarekEvil
mam nadzieję , żę Adam się podniesie bo to naprawde ciężko patrzeć jak nasz Mistrz ma takie problemy...