Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.

Nikolas Fettner wygrał dwa konkursy FIS Cup na skoczni Erzberg K-90 w austriackim mie¶cie Eisenerz. W pierwszych zawodach reprezentant gospodarzy uzyskał 94 i 95,5 metra. Drugie miejsce ze start± 16 punktów zaj±ł Nejc Frank ze Słowenii, a trzeci był Rosjanin Alexey Buyvolov.



W drugim konkursie, który miał odbyć się jutro, ale przeniesiono go na dzisiaj Fettner skoczył 96 i 94,5 metra. Pokonał drugiego Buyvolova o 17 punktów. Trzeci był Klemen Omladic ze Słowenii, który debiutuje w FIS Cup. W obu konkursach zabrakło Polaków.
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher

Wyniki 1 konkursu

zawodnik

odl. 1odl. 2pkt
1

Nikolas Fettner (Austria)

94.0
95.5
250.5
2

Nejc Frank (Słowenia)

91.0
92.0
234.5
3

Alexey Buyvolov (Rosja)

90.5
92.0
230.0
4

Klemen Omladic (Słowenia)

89.5
87.5
218.5
5

Michael Brandner (Austria)

88.0
85.0
212.5
6

Pierre Emanuel Robe (Francja)

87.0
85.5
208.0
7

Anton Kalinitchenko (Rosja)

85.5
85.5
206.5
8

Dmitry Sporynin (Rosja)

86.5
85.5
203.5
9

Ivan Savvateev (Rosja)

88.5
82.0
202.5
10

Ilmir Hazetdinov (Rosja)

84.5
84.0
201.5
11

Markus Eggenhofer (Austria)

89.0
83.0
201.0
12

Jaka Oblak (Słowenia)

86.0
84.5
200.5
13

Thomas Diethart (Austria)

81.5
85.5
195.5

Gasper Bartol (Słowenia)

83.0
84.0
195.5

Alexander Sardyko (Rosja)

86.5
82.0
195.5
16

Tomas Zmoray (Słowacja)

83.0
84.5
194.0
17

Anze Martinc (Słowenia)

83.0
83.0
192.0
18

Gerald Wambacher (Austria)

82.0
84.0
191.5
19

Elias Pfannenstill (Austria)

79.5
84.5
188.0

Christian Reiter (Austria)

81.0
82.0
188.0
21

Andraz Kern (Słowenia)

81.0
82.5
185.5
22

Andrei Balazs (Rumunia)

84.5
79.0
180.0
23

Sebastian Sperl (Austria)

77.0
81.5
177.5
24

Sergey Kozhevnikov (Rosja)

81.5
81.5
176.0
25

Leon Grobljar (Słowenia)

77.5
80.5
173.0
26

David Fallmann (Austria)

78.0
81.5
172.5
27

Szilvester Kozma (Rumunia)

80.0
79.0
169.5
28

Mojmir Nosal (Słowacja)

75.5
80.0
168.5
29

Mihai Damian (Rumunia)

78.0
77.0
167.0
30

Lukas Dilitz (Austria)

66.5
78.5
148.0
         
31

Maxime Tolosa (Francja)

70.0
74.5
138.5
32

Nicolas Gonthier (Francja)

77.0
66.0
136.5
33

Matus Mistrik (Słowacja)

54.0
84.0
125.5
34

Remmus Tudor (Rumunia)

68.5
66.0
122.0
35

Denis Sindler (Słowacja)

75.0
53.0
101.5
36

Armin Csukovics (Węgry)

62.0
60.0
82.5
37

Denes Pungor (Węgry)

56.0
60.0
72.0
38

Istvan Pungor (Węgry)

55.0
48.0
44.0


Wyniki 2 konkursu

zawodnik

odl. 1odl. 2pkt
1

Nikolas Fettner (Austria)

96.0
94.5
252.0
2

Alexey Buyvolov (Rosja)

94.0
91.0
235.0
3

Klemen Omladic (Słowenia)

91.5
92.5
234.0
4

Gerald Wambacher (Austria)

90.5
89.0
221.5
5

Nejc Frank (Słowenia)

87.5
88.0
216.0
6

David Fallmann (Austria)

84.5
88.0
210.5
7

Stefan Lechner (Austria)

85.0
86.0
204.0
8

Christof Stauder (Austria)

84.5
83.5
198.0
9

Ziga Mandl (Słowenia)

84.0
84.5
196.0

Ilmir Hazetdinov (Rosja)

83.5
82.5
196.0
11

Alexander Sardyko (Rosja)

81.5
87.0
195.0
12

Ivan Savvateev (Rosja)

80.0
85.5
191.0
13

Markus Eggenhofer (Austria)

89.0
78.0
189.5
14

Dmitry Sporynin (Rosja)

84.5
80.0
186.5
15

Andraz Kern (Słowenia)

78.5
81.0
175.5
16

Christian Reiter (Austria)

77.5
79.5
172.0
17

Anze Martinc (Słowenia)

76.0
81.0
170.5
18

Sergey Kozhevnikov (Rosja)

79.5
79.5
170.0
19

Gasper Bartol (Słowenia)

77.5
81.0
169.0
20

Sebastian Sperl (Austria)

76.0
78.0
166.0
21

Pierre Emanuel Robe (Francja)

81.0
74.5
164.5
22

Tomas Zmoray (Słowacja)

75.0
82.5
162.5
23

Thomas Diethart (Austria)

76.0
76.0
160.0
24

Elias Pfannenstill (Austria)

74.0
79.0
157.5
25

Lukas Dilitz (Austria)

76.5
72.5
156.0
26

Mojmir Nosal (Słowacja)

75.0
76.0
154.0
27

Jaka Oblak (Słowenia)

71.0
78.0
150.5

Mihai Damian (Rumunia)

73.0
74.5
150.5
29

Andrei Balazs (Rumunia)

72.5
75.0
148.0
30

Leon Grobljar (Słowenia)

73.0
74.5
147.5
         
31

Denis Sindler (Słowacja)

70.0
66.5
32

Nicolas Gonthier (Francja)

66.0
58.5
33

Szilvester Kozma (Rumunia)

67.5
57.0
34

Maxime Tolosa (Francja)

66.0
56.0
35

Benjamin Raffort (Francja)

65.5
52.5
36

Remmus Tudor (Rumunia)

60.0
45.0
37

Denes Pungor (Węgry)

60.0
41.0
38

Armin Csukovics (Węgry)

57.5
35.0
39

Istvan Pungor (Węgry)

42.0
2.5

klasyfikacja FIS Cup »

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2008 - wszystkie artykuły
Komentarze
wegry gora
istvan pungor - 42m i nota 2,5 :D
(20.01.2008, 08:53)
tommm
słabo Nejc Frank skacze, a kiedy¶ zdobył br±zowy medal Uniwersjady...
(19.01.2008, 22:32)
pepsiwódka
Widać, że dużo rosjan startuje, że s± nowe twarze we francuzkich skokach, że tak jak powiedział kiler s± węgrzy i rumuni, ale też s± słowacy. Musimy poczekać, to może kiedy¶ będ± dobrzy skoczkowie z nich
(19.01.2008, 21:56)
kiler
nowa siła w skokach rumunia i węgry:)
(19.01.2008, 18:15)
popek
brawo rumunia
(19.01.2008, 16:17)
Milos
No proszę, Denes Pungor nie do¶ć, że nie na ostatnim miejscu, to jeszcze dużo mu zabrakło do tej lokaty. A Andrei wyrasta na lidera bardzo mocnej drużyny :D
(19.01.2008, 16:05)
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
FIS Cup: Nikolas Fettner wygrywa w Eisenerz
FIS Cup: Nikolas Fettner wygrywa w Eisenerz

FIS Cup: Nikolas Fettner wygrywa w Eisenerz

Kalendarium
Velli-Matti Lindstroem
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich