Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.

Robert Mateja, który miał jechać do Harrachova tylko jako przedskoczek wystartuje w kwalifikacjach do obu konkursów Pucharu ¦wiata na mamucie w Czechach. Zast±pi on Piotra Żyłę, któremu zmarł dziadek i skoczek zostanie w kraju. Dziadek Piotra zmarł w jego 21 urodziny...

Piotrowi składamy szczere kondolencje.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2008 - wszystkie artykuły
Komentarze
Jurek
Współczuję Piotrkowi Żyle... ;(.Co za dziadek!Mógł 15 stycznia popełnić samobójstwo,aniżeli robić co¶ takiego w jego urodziny!
(05.10.2008, 13:39)
krwisty
@wirós Znam historię Matei na pamięć.Był w czołówce Polski ale temu że były to lata posuchy w polskich skokach i z braku laku trzymał sie w czołówce bo nie było lepszych.Tylko to nie zmienia faktu że jego pora na zakończenie kariery nadeszła już dawno.A dzisiaj to chyba sam widziałe¶ jak wygl±da jego poziom w skokach.Jedni krzycz± że to nie wina Roberta tylko trenerów że sie skompromitował na mamucie ,bo zabrali go bez formy nieoskakanego.A ja się pytam was wszystkich czy jakby był w swojej formie to co by zwojował?Moze to ,ze wszedłby do 30 tki???Taki wojownik ,niech złoży już broń i póki jeszcze młody niech zajmie sie 1000 innych rzeczy ,a skacze niech sobie tylko rekreacyjnie.Przykro mi patrzeć jak on sie męczy już w skokach.Nawet nie pisze tego ze zło¶liwo¶ci,tylko mi żal patrzeć na człowieka w takim położeniu jak on.A przecież tyle w Polsce pracy jest teraz nie koniecznie zwi±zanej ze skokami.Niech spróbuje robić w życiu co innego dla zarobku.A jak tak kocha skoki to niech je uprawia tylko dla samej radochy uprawiania,w zaciszu jakiej¶ malej przytulnej skoczni.
(18.01.2008, 23:47)
wirós
do Krwisty: Mateja nie przeskoczy skoczni, co nie znaczy że sfrustrowana dzieciarnia może sobie używać na nim. Robert nie jeĽdził nigdy na zawody za ładny u¶miech tylko dlatego, że przez kilkana¶cie lat był w 4 najlepszych polskich skoczków.
(18.01.2008, 22:16)
popek
lepiej zeby zamiast mateji pojechal lukasz rutkowski
(18.01.2008, 13:08)
krwisty
@Canton z t± kas± Matei to lekko przesadziłe¶ 4 tys. miesiecznie to na dzisiejsze czasy nie powód by leżec i odcinać kupony ,to wystarcza jedynie na normale życie bez ekscesów.Robert sam kiedy¶ mówił w wywiadzie że cienko zarabia.@wirós jak ma pozamykać gęby takim szydercom jak ja?Może twoim zdaniem przeskoczy skocznie,czy przynajmniej będzie w pierwszej 10 -tce?Sorry nie groziło to od dawna i nie bedzie grozić Matei.Taka prawda.Mój kredyt zaufania ten skoczek wyczerpał już wiele lat temu,ale jak to może jego ostatni występ w PS to też mu będę pod narty dmuchał,by przynajmniej do 30 wszedł.Bo żal patrzeć bedzie jak sie znowu skompromituje.
(18.01.2008, 12:06)
Adi89
Wysył±m ci Piotrze szczere wyrazy współczucia
(18.01.2008, 09:54)
Paweliszak
Dawaj "The Eagle" pokaż im 94,5 m
(18.01.2008, 09:33)
Fin
@Canton- a jaka może być inna reakcja na skoki Mateji?
(18.01.2008, 08:49)
122333
Składam kondolęcje i ubelewanie z powodu ¶mierći dziadka Piotra. To bardzo smutna informacja.
(17.01.2008, 22:03)
wirós
powodzenia Robert - pozamykaj gęby szydercom
(17.01.2008, 21:50)
Backstreet Girl
Jejku, to takie smutne jest... a ja jak znieczulica jaka¶ wysłałam Piotrkowi wiadomo¶ć z życzeniami urodzinowymi... ale na szcze¶cie potem oprzytomniałam i wysłał±m mu kondolencje... następnym razem bedę bardziej uważać...
(17.01.2008, 18:41)
Canton
Mateja już jest reprezentantem Polski od wielu, wielu lat. Zarobił już tyle kasy, że może leżeć na brzuchu pod palmami i podziwiać to co zrobił. Ma małego pecha, bo kiedy osi±gał bardzo dobre rezultaty internetu jeszcze nie było, a więc jego wspaniałych skoków z lat 90. ogl±dać raczej nie można. Co innego teraz. Takie czasy mamy, że wła¶ciwie każdy skok jakiego¶ zawodnika może być umieszczony w internecie. No i tych skoków Matei jest wiele. Niestety, większo¶ć z tych skoków Mateja nie chciałby ogl±dać, a już na pewno nie chciałby czytać komentarzy.
Czy to będzie ostatnia szansa dla Matei, te konkursy w Harrachowie? Chyba nie, bo w ubiegłym roku wielokrotnie pisałem, że Mateja ma ostatni± szansę, ale jak się okazuje on w kadrze jest nadal.
Szczerze mówi±c, to nie wiem jak pan Robert znalazł sobie miejsce w tej kadrze. Kiedy go ostatnio widział Hannu Lepistoe. do Polski on tak często nie przyjeżdża, był przez jaki¶ czas chory. Więc ¶miem twierdzić, że te miejsce zapewnił sobie on za zasługi dla naszych skoków. Mam nadzieję, że komentator Szaranowicz nie będzie przy skoku Matei krzyczał: O Boże!
(17.01.2008, 17:51)
Hitson
Jak on w ogóle skacze i jaki ma głupi styl.
(17.01.2008, 15:27)
Hitson
No nie nie nie!!!
(17.01.2008, 15:26)
marmi
Mylisz się, Mateja ma (miał) potencjał, oczywi¶cie nie taki jak Małysz, ale na częste miejsca w pierwszej 10. P¦ na pewno, tylko problem był/jest z jego psychik±. Nie wiem czy wiecie, ale on zajmuje 3. miejsce z Polaków pod względem liczby punktów zdobytych w P¦ (drugi oczywi¶cie jest Fijas). Owszem, w niektórych nacjach nie miałby racji bytu, bo te nacje maj± więcej lepszych od niego skoczków niż miejsc w P¦ - nie ma tu nic dziwnego. A skacze na pewno więcej lat niż Małysz, poziomu zapewne dobrego już nie prezentuje, ale chyba nie mamy nikogo lepszego na mamuta. My¶lę, że to może być jego ostatni występ w P¦ (lub tylko kwalifikacjach), więc dajmy mu szansę. Pokrytykujmy go je¶li wy¶l± go jeszcze na inne konkursy P¦ a on się nie sprawdzi...
(17.01.2008, 14:50)
Fin
@MarekEvil.Nie każdy skoczek ma potencjał.Na pewno tego potencjału niema Mateja.
(17.01.2008, 14:36)
MarekEvil
w innych nacjach to byc moze o niego by zadbali i przeprowadzili jego kariere tak ze stawialibysmy go obok Małysza ...
(17.01.2008, 13:23)
Fin
W innych nacjach taki Pan Mateja niemialby racji bytu.Skoczek który może nawet więcej lat skacze na nartach niż sam Małysz powinien reprezentować jaki¶ poziom. Ale nie będę go krytykował.Zrobie to po jego występie.Ale kto wie może będzie tak samo dobrze radził sobie na mamucie jak kiedy¶ w bad mitendorf w austri podczas ostatnich mistrzostw ¶wiata w lotach
(17.01.2008, 13:20)
MarekEvil
Piotrek trzymaj sie !! Współczujemy Ci bardzo!

A co do Roberta to nie mam nic do niego to sympatyczny skocze i lubie go ale nie lubie jak ktos mowi ,,Wkładajcie narty i sami skaczcie". Przeciez ludzie moga troche wymagac ten człowiek trenuje skoki od dziecistwa praktycznie cale swoje zycie wiec wymagania kibicow to normalka. Tak czy siak nie najeżdżajcie na niego tylko mu pomagajcie . Powodzenia mu zyczę.
(17.01.2008, 12:33)
Zula
Bardzo mi przykro z powodu ¶mierci dziadka Piotrka. I to w dniu jego urodzin. Przykra sprawa dla niego.

Odwalcie sie w końcu od Matei. Mam tego do¶ć. Skoczek jak każdy inny. Jak ludzie s± tacy m±drzy to niech założ± narty i ¶migaj± po mamutach. zobaczymy z kogo będziemy sie potem ¶miać.
(17.01.2008, 10:45)
Mega-aga
Mateja powinien i¶ć już na emeryturę
(17.01.2008, 10:33)
Chlop
Nieeeeeeeee tylko nie mateja.Oby nie przypomnial sobie w locie o Sapporo
(17.01.2008, 10:02)
ee?
ludzie , podobno dzisiaj trening o 10 , wiecie moze czy bedzie na www.skokinarciarskie.pl/live bo sie na to nie zapowiada...
(17.01.2008, 09:58)
Marta
Robert ! Powodzenia !
Trzyma kciuki za Ciebie.
A Piotrusiowi serdecznie współczuję :(
(17.01.2008, 09:52)
domix planica
bardzo mi przykro piotr.Robert masz byc w 30 albo lepiej
(17.01.2008, 09:41)
fanskokow
o nie , tylko nie matejA ! NA MILOSC BOSKˇ !
(17.01.2008, 09:21)
Niemiec
Szkoda mi go. Piotrek napewno w następnych zawodach do Zakopanego pojedziesz 100 % i do Sapporo. Współczuje Ci i to jeszcze w twoje urodziny. I życze Robertowi punktów w Czechach
(17.01.2008, 09:00)
juzer
szczere kondolencje dla Piotra [*][*] ale to musi być pech w jego urodziny... a tak pozatym powodzenia Robertowi w zawodach!
(16.01.2008, 23:58)