Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.

Skocznia w Szczyrku jest już prawie gotowa. Od 3. lutego na tym obiekcie rozpoczn± się mistrzostwa ¶wiata juniorów w narciarstwie klasycznym.

- Gotowy jest cały profil. Do popołudnia we wtorek zakończymy deskowanie 20 metrów najazdu, gotowe s± bandy i przygotowany wybieg. Brakuje tylko wieży sędziowskiej, które dotrze w ¶rodę. Tego dnia zaczniemy j± montować – powiedział Zbigniew Łagosz – dyrektor Centralnego O¶rodka Sportu w Szczyrku.

Delegaci FIS potwierdzili, że impreza odbędzie się w Szczyrku. Poza skocznia narciarsk± zaakceptowano także trasy biegowe, które zrobiły bardzo dobre wrażenie na przedstawicielach organizacji narciarskiej.

Jedynym problemem obecnie jest pogoda, która nie pozwala jeszcze na całkowite na¶nieżenie obiektu. Organizatorzy zapewniaj± jednak, że maj± zmagazynowany ¶nieg i skocznię zd±ż± należycie przygotować.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2008 - wszystkie artykuły
Komentarze
zaba
na ktorej skoczni to bedzie?
(18.01.2008, 17:55)
Cristiano Ronaldo
A ja myslalem ze w Polsce prawie robi wielk± różnice !
(18.01.2008, 11:44)
necik
Szacuneczek! A już my¶lałam, że się nie wyrobi± z t± skoczni± ;)
(18.01.2008, 11:40)
Lac
lolllllllllllllloooooooooollll llll
(17.01.2008, 15:25)
krwisty
@gregor tylko po co??
(16.01.2008, 21:56)
Gregor
Jak logujecie sie na tej stronie to nick zróbcie jakiego¶ skoczka austryjackiego
(16.01.2008, 20:59)
Backstreet Girl
"Również "czaty" prowadzone w komentarzach nie s± mile widziane."

Chy ba omamów nie mamy:p
(16.01.2008, 20:57)
Backstreet Girl
ej, ja też tak przeczytałam:p
(16.01.2008, 20:56)
Żaneta
mile widziane, a ja przeczytałam nie s± mile widziane, oh
(16.01.2008, 20:55)
Backstreet Girl
Wybaczyć:)
(16.01.2008, 20:55)
Żaneta
O soreczki, moja zmyła. cos dzisiaj zakręcona jestem. ;((
(16.01.2008, 20:55)
Żaneta
Mieli¶cie nie robic tu czatów, nie przestrzegacie regulaminu!!
Nie ładnie. ;)) hehe
(16.01.2008, 20:54)
Backstreet Girl
Ale... naprawdę nie ma innego kandydata oprócz Mateji??
(16.01.2008, 20:53)
Backstreet Girl
Boże, naprawde okropne... skoro to jest prawda, muszę złożyć mu kondolencje:(
(16.01.2008, 20:36)
:(
Z takich rzeczy się nie żartuje :(
I dodatkowo był to człowiek z który nauczył Piotrka skakać i był dla niego prawdziwym przyjacielem.
To strasznie smutne, że odszedł i że odszedł w urodziny Piotrka...
(16.01.2008, 20:34)
Backstreet Girl
O Boże.... To straszne:( Naprawdę współczuję, to musi być okropne... ie no, rewelacyjny prezent na urodziny... Ale z tym dziadkiem to tak na 100%?
(16.01.2008, 20:31)
:(
Piotrkowi zmarł dziadek ...
(16.01.2008, 20:27)
Backstreet Girl
Co?? ale dlaczego?? Czy Piotrkowi co¶ jest?? A może tak szaleje na urodzinach swoich, ze nie bedzie w stanie??:p
(16.01.2008, 19:49)
MarekEvil
ludzie ludzie (sorry ze nie na temat) ale Robert Mateja bedzie skakał w konkursie za Piotrka Żyłę . Powodzenia!
(16.01.2008, 19:02)
Backstreet Girl
Nooo, może się wyrovbi±:D Normalnie nóż mi się w kieszeni otwierał, jak czytałam, że "prace na Skalite przerwane, bo blablabla..." Fajno bedzie:D Je¶li organitorzy podczas mistrzost juniorów spisz± się na medal, może uda się Zakopanemu wygrać z Val di Fiemme i wtedy będziemy ogranizować znacznie wiecej, niż mistrzostwa juniorów;D
(16.01.2008, 16:47)
Hitson
Ale fajnie wygl±da ta skocznia...
(16.01.2008, 15:47)
wiatrolap
zmagazynowany ¶nieg ;)
(16.01.2008, 14:04)
3245245
mam nadzieje ze skonczymy budowe na czas