Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.

Na razie nie ma zagrożenia dla organizatorów konkursów Pucharu ¦wiata w Zakopenem, które odbęd± się za nieco ponad tydzień - 25 i 26 stycznia. Długoterminowa prognoza pogody przewiduje, że na pocz±tku przyszłego tygodnia w Tatrach temperatura spadnie poniżej zera i spadnie ¶nieg. To idealne warunki dla skoczków. Ciekawe tylko czy wiatr nie pokrzyzuje planów.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
"Nie mam najmniejszych obaw o problemy z pogod±. Na skoczni jest, pomimo obecnych plusowych temperatur, jeszcze sporo ¶niegu, a - na wszelki wypadek - mamy zgromadzone znaczne zapasy. Jeżeli zaszłaby taka potrzeba, ¶nieg zostanie na skocznię nawieziony, rozbieg będziemy mrozili ciekłym azotem. Wszystkie służby komitetu organizacyjnego s± na tak± ewentualno¶ć przygotowane, choć nie s±dzę, aby trzeba było je wykorzystywać. W dniach konkursów w Zakopanem zapowiada się piękna, zimowa aura" - zapewnie dyrektor zawodów, Lech Nadarkiewicz.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2008 - wszystkie artykuły
Komentarze
ziuta535
żeby w tym roku sie udało bo tamten rok był pechowy
(17.01.2008, 17:41)
an
a zna kto¶ prognozy na Harrachov? szczegolnie sobote?
(16.01.2008, 18:22)
Backstreet Girl
@daf

Aha, dobrze wiedzieć:D Mam nadzieję tylko, zę im tego ¶niegu nie ukradn±, jak to w Polsce bywa;]
(16.01.2008, 17:25)
Backstreet Girl
Słyszłam już takie 'legendy', że Janek ma zacz±ć swój sezon P¦ wła¶nie od Zakopanego, ale co¶ mi się zdaje, że to tylko legenda:p Chociaż fajnie by było;D Podobało mi się, jak przyjechał na LGP do Zakopca i to, jak go kibice przyjęli:D
(16.01.2008, 17:22)
necik
Ja na prawdę nie chcę prorokować, ale co¶ przez dwa czy nawet trzy ostatnie sezony Zakopane ma pecha do P¦. Mino wszystko trzymam kciuki aby zawody się odbyły. Nie pojadę na nie, ale wszystkim tym którzy jad± życzę wspaniałej zabawy i duuużo radochy ;) i weĽcie autografy, fotki pstryknijcie
(16.01.2008, 17:01)
7r$#$*(
oby konkurs sie odbyl i zeby muranka zdobyl punkty
(16.01.2008, 13:16)
daf
@Minnie
Jak to gdzie, u górali!
A u nich jak to u nich: "pogoda bedzie abo nie bedzie, ale przyjizdzojcie, przyjizdzojcie"

@Backstreet Girl
Obstawiam, że w górnych partiach gór, np. na hali Goryczkowej, a jak trzeba to i pod samym Kasprowym.
Czesi z Harrachowa "trzymaj±" ¶nieg w górnych partach Karkonoszy.
(16.01.2008, 12:25)
Minnie
Ciekawe, gdzie Nadarkiewicz sprawdza te długoterminowe prognozy...
(16.01.2008, 11:14)
mięsista
nie popadajmy w paranoje! Niemiec napewno nie mial nic złego na my¶li. Chyba zaden fan tego sportu nie robi sobie zartów z takich wypadków.
(16.01.2008, 10:32)
Fanka
@ Niemiec
Zreszt± Janek przyjechał jako go¶ć honorowy (i to z córci±!) na LGP.
Czy mam rozumieć, że ciebie satysfakcjonowałby jedynie taki finał skoku, jak stało się to w przypadku 14-letniego Holendra w Oberstdorfie? Bo domy¶lam się, że i to, co wydarzyło się zł Romoerenem w II serii w sobotę w Predazzo, to też za mało, tak?
(16.01.2008, 08:37)
katarzynka
Niemiec to nie było ¶mieszne ;-/ Chłopak mało sie nie zabił...............
(16.01.2008, 08:12)
Niemiec
No wreszcie będzie dobra pogoda. Może zdecyduje sie przyjechać Jan Mazoch. Hehe
(16.01.2008, 08:04)
Backstreet Girl
@jasio...
Owszem, nie odbyła sie w Zakopanem, ale jej oddĽwięk w tym wspaniałym mie¶cie był olbrzymi - temu chyba nie zaprzeczysz... NIemalże grobowa cisza na trybunach, czarne flagi i choro±giewki... nawet skoczkowie wydawali się mniej rado¶ni...
(15.01.2008, 18:27)
Backstreet Girl
Hehe, ciekawe, gdzie się trzyma zapasy ¶niegu na skocznię:) Nie mogę sobie wyobrazić takiej dużej zamrażalki:p:p Fajno, że pogoda ma być dobra:D Byle tylko nie ctało się tak, jak w zeszłym roku, bo - co tu kryć, naprawdę było tragicznie - wypadek janka Mazocha, konkurs gwałtownie przerwany, a drugi odwołany... Jak ¶wiat ¶wiatem a Tatry Tatrami, pogoda w górach jest zmienna, sama mogłam się o tym przekonać podczas pobytu w Zakopanem. Jestem jednak dobrej my¶li i wierzę, ze meteorolodzy się nie myl±:D Oby w tym roku ta wspaniała (najwspanialsza chyba w całym kalendarzu P¦) atmosfera w tym roku nie była niczym zakłócona i żeby nasi polscy skoczkowie oddali w konkursach cztery dłuuuuuuuuuuugie skoki:D
(15.01.2008, 18:26)
jasio tylko niezalogowany
:::CANTON::: Tragedia z gołębiami nie odbyla sie wcale w ZAKOPANEM!
(15.01.2008, 17:46)
mięsista
a ja mam nadzieję, że wreszcie w spokoju będę mogła usi±¶ć chociaż przed TV i obejrzeć konkurs od pocz±tku do końca w skupieniu... musze przyznać, ze tegoroczny sezon przechodzi mi zupełnie koło nosa, każdy weekend mam zajęty :( ratuja mnie jedynie powtórki na Eurosporcie, ale to nie to samo :/
(15.01.2008, 17:35)
jakarolina
No nie wiem... Mam nadzieję , że nie zajdzie potrzeba nawożenia ¶niegu... Z tym , s± czasami problemy. Niestety nie będzie mnie w Zakopanym , i nigdy tam nie byłam.
(15.01.2008, 16:50)
Canton
Zakopane nie miało ostatnio wielkiego szczę¶cia. Ta tragedia z gołębiami, upadek Mazocha. Czy teraz będzie normalnie?
Zreszt± w ubiegłym roku pogoda była fatalna. Rozegrano jedn± tylko serię. W tym roku Zakopane w pi±tek i sobotę. Może jak się nie uda rozegrać czego¶ z powodu wiatru, no to przełoży się na niedzielę.
(15.01.2008, 16:19)