Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.

Wielki sukces Polaków w Niemczech. Łukasz Rutkowski wygrał konkurs FIS Cup w Lauscha na skoczni K-92. Tuż za nim uplasował się Maciej Kot! Na trzecim stopniu podium znalazł się reprezentant gospodarzy - Michael Hayboeck. W czołowej dziesi±tce był także Kuba Kot - starszy brat Maćka, a w 30-ce zmie¶cili się jeszcze Dawid Kubacki, Sebastian Toczek i bracia Kowalowie. Klimek Murańka i Andrzej Zapotoczny zostali zdyskwalifikowani. Dawid Kowal również, ale tylko w II serii.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher

Wyniki końcowe

zawodnik

odl. 1odl. 2pkt
1

Łukasz Rutkowski (Polska)

101.5
104.0
271.0
2

Maciej Kot (Polska)

98.5
99.0
254.5
3

Michael Hayboeck (Austria)

99.0
97.5
254.0
4

Cestmir Kozisek (Czechy)

100.0
98.0
252.5
5

Stefan Hayboeck (Austria)

95.0
100.5
250.0
6

Manuel Poppinger (Austria)

98.0
93.0
238.0
7

Gerald Wambacher (Austria)

89.0
100.0
235.0
8

Alexey Buyvolov (Rosja)

93.5
95.0
234.0

Lukas Kuban (Czechy)

95.5
93.5
234.0
10

Jakub Kot (Polska)

94.5
92.0
232.0
11

Martin Machreich (Austria)

94.5
92.5
230.5
12

Maximilian Mechler (Niemcy)

95.5
90.5
229.5
13

Jan Maylaender (Niemcy)

94.0
90.0
223.5
14

Dmitry Sporynin (Rosja)

86.5
95.5
219.5

Dawid Kubacki (Polska)

88.0
94.0
219.5
16

Marco Beltrame (Włochy)

91.0
91.5
218.5
17

Martin Plhal (Czechy)

90.0
92.0
217.0
18

Markus Lechner (Austria)

90.0
90.0
214.5

Florian Schabereiter (Austria)

91.5
88.0
214.5
20

Alessio de Crignis (Włochy)

91.0
89.5
213.5
21

Johannes Lenz (Austria)

84.5
93.0
209.5
22

Lukas Bergmann (Austria)

88.5
90.0
207.0

Sebastian Toczek (Polska)

90.0
87.5
207.0
24

Jens Kratzel (Niemcy)

85.0
91.0
206.5
25

Alexander Sardyko (Rosja)

86.5
90.0
203.0
26

Florian Horst (Niemcy)

89.5
93.0
201.0
27

David Fallmann (Austria)

88.0
85.0
200.5
28

Kamil Kowal (Polska)

86.0
85.0
195.5
29

Hubert Blaha (Czechy)

85.5
80.5
182.5
30

Dawid Kowal (Polska)

96.5
DSQ
123.0
         
31

Anton Kalinitchenko (Rosja)

83.5
93.5
32

Simone Morassi (Włochy)

82.5
91.0
33

Mateusz Cie¶lar (Polska)

82.5
89.5
34

Ilmir Hazetdinov (Rosja)

78.0
80.5
35

Robert Kuban (Czechy)

77.0
79.0
36

Ivan Savvateev (Rosja)

77.0
76.5
37

Adrian Brueck (Niemcy)

79.5
75.5
38

Mihai Damian (Rumunia)

73.0
70.0
39

Martin Holland-Nell (Niemcy)

73.0
69.5
40

Martin Sutor (Słowacja)

73.0
68.5
41

Vladimir Struhar (Czechy)

81.0
66.5
42

Andrei Balazs (Rumunia)

70.5
63.0
43

Szilvester Kozma (Rumunia)

69.5
56.5
44

Aleksandr Hancharou (Białoru¶)

65.5
47.5
45

Klemens Murańka (Polska)

DSQ
DSQ

Sergey Kozhevnikov (Rosja)

DSQ
DSQ

Remmus Tudor (Rumunia)

DSQ
DSQ

Andrzej Zapotoczny (Polska)

DSQ
DSQ

klasyfikacja FIS Cup »

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2008 - wszystkie artykuły
Komentarze
popek
brawo dla wszystkich polakow oby tak dalej
(17.01.2008, 15:59)
^%#$%^&*()
rutkowski z kotem na PS
(15.01.2008, 21:32)
Hitson
A to oszu¶ci. Jak oni tak mog±?
(15.01.2008, 16:59)
Hitson
Super! Fantastycznie! Łukasz Rutkowski zdeklasował rywali. Fantastycznie skakali również Maciej i Jakub Koty oraz Dawid Kubacki i Dawid Kowal. Ale Klimek tym razem się nie spisał...
(15.01.2008, 16:55)
Daria
Za co znowu zostali zdyskwalifikowani ?
Czy naprawdę nie moga zawsze skakać w przepisowym sprzęcie4 ?
Nikt tego nie sprawdza ?
Nie pojmuje tego.
Dlaczego nasi oszukuij± ? Bo na to wygl±da, że tak.
(15.01.2008, 10:13)
Nie kazdego spradzaj±
@ciekawy
Przeciez nie sprawdzaja wszystkich tylko losuj±. Kilkoro w I serii i kilkoro w drugiej. To ze ktos nie został zdyskwalifikowany nie znaczy, że skakał uczciwie. Po prostu mogli go nie sprawdzać i jego oszustwa nie zauważyli.
(14.01.2008, 19:29)
ciekawy
W jaki sposoób można być zdyskwalifikowanym tylko w drugiej serii? Albo się ma wszystko OK, albo się nie ma? A on najpierw miał, a potem nie miał?
(14.01.2008, 19:09)
paulka_ammannka
witamy w naszym ¶wiecie Miki :P
(14.01.2008, 18:10)
krwisty
@miki witamy na naszej ekstra stronie;-)
(14.01.2008, 17:45)
Cristiano Ronaldo
Czesc Miki witam na stronie
(14.01.2008, 17:31)
miki
Cze¶ć,
Jestem Miki i jestem tu nowy.
(14.01.2008, 17:30)
zakaz reprezentowania kraju dla oszustów
To nie trenerzy oszukuja tylko skoczkowie. Jakby oszukiwali trenerzy to wszystkich zawodników by zdyskwalifikowano. Zacznijmy karać sportowców za te oszustwa. To jest sport, krętaczom do niego powinien byc wstęp wzbroniony.
(14.01.2008, 15:22)
Najm±drzejszy
Ro¶niemy w siłę !! Zostawiamy w pobitym polu takie potęgi jak Bułgaria, Rumunia... Podobno jest skoczek z Ugandy , ale by¶my go zdystansowali !!
(14.01.2008, 14:39)
martinoz6
W ubiegłym tygodniu na 7 statrtów na arenie miedzynarodowej 2xP¦, 3xCoC,2x Fis Coup, nasi reprezentanci byli dyskwalifikowani 6 razy. Oby tak dalej wszystkiego pilnował prezes Tajner.
(14.01.2008, 12:06)
kli mkofan
No, moze jako rezerwowy Ł.Rutkowski
(14.01.2008, 10:33)
Klomkofan
W Brotterrode nie będzie takłatwo jak w Japonii, ale hjednak warto wystawić jak najmocnieszy sklad .
Dla mnie jedynym kryterium składu s± miejsca na ostatnich MP.Na PK powinni jeĽdzić Ci Którzy na MP zajęli miejsca 2-5 tj
2.Murańka,
3.Mięt us,
4.Kot,
5.Hula
Czy to za trudne dla Apoloniusza?
(14.01.2008, 10:32)
Voitec
Co racja to racja:D za duzo tych DSQ...a co doŁukasza to już od dawna jest on tak jakby pomijany w selekcji na P¦ i COC:P Zarówno dzisiaj jak i wczoraj nad reszta stawki miał miażdż±c± przewagę....forma ro¶nie...na Harrachov bym go nie brał....niech zacznie od Zakopca i z Kamilem niech pokaż± że Polska to nie tylko Adam;)
(14.01.2008, 09:23)
karol
ile skoczyl Klimek Bachleda (jak to Szaran ostatnio wypali :D ) wie ktos?
(14.01.2008, 09:08)
Henio
W najbliższy wekengd w Brotterrode powinni wystartować :
Hula,Żyła,¦liż oraz Rutkowski,M.Kot i K.Murańka.
Z założeniem że jedzie 6-ciu a drugiego dnia dwóch najsłabszych zastpuje dwóch niestaruj±cych pierwszego dnia!!!
Do Harachowa nie ma po co jechać ,nawet nie tyle że nasi bez formy ,co prawdopodobnie z powodu odwilży konkursy będ± odqwołane?
(14.01.2008, 08:54)
Klimkofan
97m Klimka w I konkursie to się przekłada na 130m na Krokwi-zeby było jasne dla wszystkich.
Jeszcze raz o paranoicznych startach Tomislawa i Tomka w Japonii.!
tam powinni skakać R.¦liż i Ł.Rutkowski i mieliby¶my po Brotterrode limit w CoC = 6!.
A tak został tylko niesmak i pogarda dla nepotyzmu i prywaty Apoloniusza Tajnera
(14.01.2008, 08:37)
Zenek
Nie znamy nawet przyczyn dyskwalifikacji Klimka, więc spokojnie z oczernianiem jego ojca. Miejmy nadzieję, że w P¦ w Zakopanem wyniki naszych zawodników będ± równie sensacyjne. Nastepcy Małysza pokaż± sie ¶wiatu. Murańka sie nie podda
(14.01.2008, 00:04)
bolek
mam nadzieję, że osoby odpowiedzialne za dyskwalifikacje skoczków maj± honor i podadz± się do dymisji. W ostatni weekend przydarzyły się 4 dyskwalifikacje polaków na swiatowych zawodach. Mam nadzieję, że trenerzy i działacze s± po prostu niewyszkoleni bo chyba byli trzeĽwi przy mierzeniiu nart i ważeniu swoich podopiecznych. WSTYD.
(13.01.2008, 23:46)
KIbi_c
Macie racje Rutkowski skacze w fis cupach razem z klmkiem murańsk± młodszym o d niego o 7 lat ;D.Aczkolwiek Łukasz nie startował w pucharze ¶wiata(z tego co wiem być może się myle ;)).Ale spójrzmy kto zaj±ł 12 pozycje(Maximilian Mechler (Niemcy))..Przecież ten zawodnik także jest już seniorem i zdobywał punkty pucharu ¶wiata.Moim zdaniem narazie zamiast Bachledy w p¶ powinien startować Rutkowski.
(13.01.2008, 22:37)
Martyna
A czy przed wyjazdem na zawody trenerzy nie mog± sprawdzać, czy sprzęt jest w porz±dku?
(13.01.2008, 22:26)
Skoczek
I znowu ojciec Klimka kombinował z deskami. Co za ludzie. Sprawdzać Klimka na każdych zawodach teraz.
(13.01.2008, 22:26)
rafik
szkoda że Klimek Został zdeskwalifikowany
(13.01.2008, 22:19)
karac oszustów
A co może zrobic trener jak skoczek przywiezie na zawody tylko nieregulaminowy kombinezon i za dlugie narty? Przecież to najbardziej skoczkowi zalezy na oszustwie, bo to on ma z tego zysk. Czemu wszystkich nie dyskwalifikuja skoro to "wina trenerów" tylkozawsze oszukuja te same osoby?
(13.01.2008, 22:05)
edan
Brawo Canton! Mam podobne zdanie. Zupełny brak profesjonalizmu...
(13.01.2008, 21:26)
puunkaa
brawo Maciek!! ja wiedzialam ze jestes dobry..tylko szkoda ze tak w Fis Capie a nie w P¶ ale wszystko przed Tob±!! Słowa uznania rowniez dla Kubu!!:))
(13.01.2008, 21:05)
Canton
Gdzie się nie spojrzy to Polacy dyskwalifikowani. Za co? Narty, kombinezon? Chyba kto¶ za to powinien odpowiadać? Martwimy się o wyniki skoczków, szukamy następców mistrza, lecz może warto pomy¶leć o jakim¶ człowieku od zadań specjalnych. Sobczyk, Maciusiak, Klimowski? Od czego oni s±?
W Japonii Tajner i Pochwała w każdym konkursie byli dyskwalifikowani. W tamtym tygodniu przy nazwisku Murańki mogli¶my przeczytać napis DSQ, gdy skakał w Kranju. Dzi¶ dyskwalifikuj± go w Lauscha...
do tej pory najczę¶ciej usuwali Bułgarów, ale to Polacy wychodz± na prowadzenie w tej niechlubnej klasyfikacji. Oczywi¶cie nie wiem, czy Sobczyk, Maciusiak i Klimowski s± temu winni, ale po co¶ zostali chyba zatrudnieni w PZN. Przecież to jest głupota. W głupi sposób traci się punkty. I o tym niech Tajner może gada i inni kolesie z PZN-u. A nie tylko chwal± się, że dużo dzieciaków skacze na nartach!
(13.01.2008, 21:05)
motz
Klimek-Zakopane (PS): Na ogół zawodnicy w tym wieku startuj± w zawodach dla rówie¶ników, a nie z seniorami. Przecież to może mieć wpływ na jego psychikę. Jeżeli za wcze¶nie zostanie gwiazd±, to może przestać się rozwijać i stracimy wielki talent.
(13.01.2008, 20:46)
!
@jojo
Rutkowskima 20 lat i powinien latac na mamucie w Harrachowie a niezaliczac Fis Cupy jak dziecko!
(13.01.2008, 20:03)
Jojo
Niech Rutkowski poskacze jeszcze w Fis Cup a potem
na Puchar ¦wiata
(13.01.2008, 19:46)
Kros
Rutkowski na Puchar ¦wiata,Bachleda do Fis Cup
(13.01.2008, 19:35)
!
@antysia
Został zdyskwalifikowany znów!
(13.01.2008, 19:34)
antysia
A gdzie nasz Klemens wspaniały? Nie zmie¶cił się w 30-tce, ojoj, co za szkoda...