Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.

Po emocjach zwi±zanych z Turniejem Czterech Skoczni, nadszedł czas na zawody w mie¶cie, które już dawno nie go¶ciło zawodników Pucharu ¦wiata - Predazzo/Val di Fiemme. W tej włoskiej miejscowo¶ci w sezonie 2002/03 odbyły się Mistrzostwa ¦wiata w narciarstwie klasycznym gdzie dwa indywidualne złote medale wywalczył Adam Małysz. Rok wcze¶niej Małysz wygrał tu dwa konkursy Pucharu ¦wiata. Wi±żemy więc wielkie nadzieje, że po raz pierwszy w tym sezonie nasz skoczek stanie na podium.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Punkt konstrukcyjny skoczni "Trampolino Dal Ben" został usytuowany na 120 metrze, a wielko¶ć skoczni na 134. Rekordzist± obiektu jest oczywi¶cie Adam Małysz, który podczas Mistrzostw ¦wiata w 2003 roku skoczył tu 136,5 metra.

Na nasz± relację live zapraszamy dzi¶ na godz: 18:00, na kwalifikacje. www.live.skokinarciarskie.pl

Program zawodów:

pi±tek, 11.01.2008
16:00 - trening (2 serie)
18:00 - kwalifikacje

sobota, 12.01.2008
15:30 - seria próbna
16:30 - konkurs

niedziela, 13.01.2008
12:15 - kwalifikacje
13:45 - konkurs
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2008 - wszystkie artykuły
Komentarze
adamix
licze na kamila stocha
(12.01.2008, 19:19)
Adam Małysz!
stawiam na Małysza :-)
(12.01.2008, 12:16)
daf
@uskotko
A była¶ już u jakiego¶ specjalisty z tymi lękami? To może być rozwojowe.
(11.01.2008, 16:23)
stary człowiek i może
@uskotko
Z takiej obawy przed otwarciem lodówki same korzy¶ci moga płyn±ć. mozna np. schudn±ć. Nie masz czasem nadwagi? gdybys miała to taki strach jak znalazł.
(11.01.2008, 15:57)
FAN ADAMA MAŁYSZA
@Uskotko,
jak ja się czego¶ boję, to tego nie robię (na przykład nie skaczę na bungee). Może i to tchórzostwo, ale wolę nie mieć koszmarów.

Może więc pora na to, aby¶ zaniechała otwierania strony?

To nieludzkie narażać się stale na ból. Nie ma w tym nic z heroizmu Rolanda. Nie będzie o Tobie ksi±żek i całe to męczeństwo za miliony pójdzie jak krew w piach...

Przemy¶l to, czy warto aż tak się narażać.

Pozdrawiam,
F AM
(11.01.2008, 11:59)
popek
kwalifikacje na eurosporcie 18;00
(11.01.2008, 11:29)
Henio
Czy nie lepiej aby w P¦ startował tylko A.Małysz?
Pozoostali tj Miętu¶ ,Kot,Murańka a nawet Stoch w PK?
Reszta już tylko w FC?
Byłoby taniej a przde wszystkim duża szansa na znaczne powiększenie limitu w CoC a może nawet do 6-7 miejsc w PK.
Chyba zawodnicy zajmuj±ć miejsca na pudłe , czy ocieraj±c się o nie czuli by się lepiej niż spadaj±c na bulę i nie wchodz±nawet do 50-tki?
(11.01.2008, 11:23)
krwisty
@uskotko to ty masz w lodówce pustke i tylko swiatło?;-)Bo w skokach w tym sezonie też pustka panuje ,bez Polaków na podiach.
(11.01.2008, 11:05)
obserwator
O rety az o o 18? W terenie bede.Myslalem ze beda gdzies o 15 i zdarze obejrzec.No nic obejdzie sie.
(11.01.2008, 10:56)
uskotko
rece opadaja.
Czlowiek boi sie otworzyc lodowke, a co dopiero Skokinarciarskie.pl...
(11.01.2008, 10:52)
fan skoków
Pamiętam jak w drużynówce Finowie utarli nosa Norwegom i Austriakom, wszyscy mówili że 2 pierwsze miejsca dla tych 2 drużyn reszta się nie liczy i co? Nasi komentatorzy ci±gle zapominaj± że Lappi wtedy zdobył złoto. Tamte M¦ byłyby piękne gdyby pozostali Polacy się bardziej postarali, choć M.Bachleda był w II serii pierwszego konkursu. Wtedy zadebiutowały drużyny: Ukrainy i Białorusi, a pierwszy raz od dawna była drużyna włoska.
(11.01.2008, 10:47)
Lintunia
Małysz przy odrobinie szczę¶cia może stan±ć na podium, ale Ja¶ka nie pokona :P