Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.

Pod opiek± trenerów: Łukasza Kruczka oraz Zbigniewa Klimowskiego (Hannu Lepistoe po Turnieju Czterech Skoczni poleciał do Lahti) polscy zawodnicy kadry A wczoraj trenowali na Wielkiej Krokwi w Zakopanem. "Zawodnicy oddali po 5-6 skoków. Adam Małysz w pierwszych skokach borykał się jeszcze z problemami, jakie miał w czasie Turnieju Czterech Skoczni. Najlepsze próby zaliczył na koniec treningu i te skoki napawaj± optymizmem. Dobrze skakał także Kamil Stoch, Marcin Bachleda, Piotr Żyła, Stefan Hula." - opowiedział Łukasz Kruczek.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
"W składzie na najbliższy Puchar ¦wiata zrobili¶my jedn± zmianę - w miejsce Macieja Kota "wskoczył" Krzysztof Miętus. Chcemy, aby Maciej, który ma już sporo pucharowych startów w tym sezonie na koncie, trochę odpocz±ł i skupił się na przygotowaniach do mistrzostw ¶wiata juniorów." - zakończył asystent trenera polskiej kadry.

Maciej Kot nie uczestniczył we wtorkowym treningu w Zakopanem, gdyż nadrabiał zaległo¶ci w szkole. Dobrze, że nasi trenerzy wysyłaj± młodzież na Puchar ¦wiata. Niech nabieraj± do¶wiadczenia, a może nawet co¶ więcej? Nie wymagajmy jednak od razu znakomitych pozycji od naszych młodzików podczas P¦. Jeszcze przyjdzie czas na zajmowanie czołowych lokat, choć oczywi¶cie nie mam nic przeciwko w tym, aby już teraz zajmowali wysokie miejsca.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2008 - wszystkie artykuły
Komentarze
nie mam nicku =(
i bardzo dobrze ze jedzie chociaz w±tpie zeby zdobyl punkty,bardziej prawdopodobne jest to ze sie zakwalifikuje do konkursu ale to i tak byl by sukces
(11.01.2008, 15:47)
popek
dobrze ze jedzie do predazzo niedoswiadczony skoczek moze wniesie cos do zespołu i adam zacznie lepiej skakać
(11.01.2008, 11:32)
daf
@Voytash
Nie zamierzałem - st±d dopisek "żeby było ¶mieszniej"... Ale jak to z Jasiem ¦mietan± - zawsze się znajdzie kto¶, kto mu wytknie błędy ortograficzne...
(10.01.2008, 19:55)
Cristiano Ronaldo
Jeszcze Klimek za Marcina B. pseudo"Diabelek" i gnieciemy!!
(10.01.2008, 19:19)
MarekEvil
teraz na pewno nie dostanie sie do II serii , może kiedy¶..
(10.01.2008, 18:36)
Daria
Nareszcie! Bardzo słuszna decyzja, tym razem w pełni się zgadzam.
Krzysiek ma 16 lat i jest zawodnikiem kadry "A" naprawdę nie warto go ukrywać, to bardzo utalentowany 16-sto latek, czas go pokazać, w P¦.
Choć nie spodziewam się cudów to trzymam za niego kciuki, :)
(10.01.2008, 17:52)
lilcia
I prawidłowo - trzeba dac wreszcie szanse komus innemu skoro "stali" zawodnicy sie nie sprawdzaj±.
(10.01.2008, 15:41)
maja88
@krwisty
Ja wła¶nie zagłosowałam na Małysza i widzę, że ma spor± przewagę:)
A co do Miętusa, to dobrze, że jedzie na P¦. Trzymam kciuki!
(10.01.2008, 15:31)
Voytash
@daf
Na ZIO w Turynie była skocznia w Pragelato. Nie popisałe¶ się.
(10.01.2008, 12:27)
Owieczka:)
To jest Planica i oslo
(10.01.2008, 10:02)
nie Dovizioso
to jest też zakopane,oslo,obeersdorf...
(10.01.2008, 09:45)
krwisty
Na Onecie dzis plebiscyt na sportowca roku ,a dokładniej Kubica vs Małysz jest to półfinał.W finale jest już Smolarek.Ja oczywi¶cie na Adama głosowałem ,a wy...? Podaje link http://sport.onet.pl/0,1264731 ,1670460,wiadomosc.html
(10.01.2008, 09:16)
daf
@Mipoc
A żeby było ¶mieszniej, ZIO w Turynie to też ta skocznia... :)
(10.01.2008, 01:29)
haliee
bardzo dobra decyzja;)
@nick
&quo t;miszczu", jeste¶ moim mentorem od dnia dzisiejszego:P
(10.01.2008, 00:07)
Mipoc
W ogóle bardzo się cieszę z tego, że Krzysiek jedzie :). Wg. mnie na P¦ w Harrachovie powinien jechać : Małysz, Stoch, Żyła, Skupień Hula lub Ł. Rutkowski (ta wersja najmniej prawdobodobna, dla mnie na mamuta conajmniej 20 lat.)
(09.01.2008, 22:01)
Mipoc
@nick
Val Di Fiemme i Predazzo to jedno i to samo. :P

@jamkamichal
Krzysiek to rówie¶nik Maćka Kota :). Jako¶ nie widzę że nie chcesz aby Maciek nie startował. Schielenzauer też zadebiutował maj±c (nawet ledwo !) 16 lat (dla niewtajemniczonych Schielenzauer zadebiutował w Oslo w 2006 roku, był 24. )
(09.01.2008, 21:58)
nick
O ile mi wiadomo to do Val Di Fiemme a nie do Predazzo;p macie super informacje
(09.01.2008, 21:10)
Gosia:)
Jestes Krzysiu najlepszy.... pokaz wszystkim jak sie powinno skakac:)!!!
(09.01.2008, 20:47)
Gosia:)
Bardzo sie ciesze ze Krzysiek wyst±pi w zawodach!!! Trzymam kciuki:)
(09.01.2008, 20:41)
jamkamichal
Ja my¶lę, że nie powinni dawać tak młodych zawodników na Puchar ¦wiata... Ale będę trzymał kciuki
(09.01.2008, 19:30)
krwisty
Niech skacz± i obskakuj± sie wła¶nie młodzi ,miejsca zajęte przez nich schodz± na drugi plan ,wyprzedza je w tym posunięciu treneskim wła¶nie możliwo¶ć nabrania sporego do¶wiadczenia w największej randze zawodów.Trzymam kciuki za Krzysztofa!!!
(09.01.2008, 19:04)
Żaneta
my¶lę, że dobrego
(09.01.2008, 18:36)
Żaneta
Jak ja sie cieszę, że wreszcie dali normalnego skoczka. Życzę Tobie Krzysiu miejsca w 10-tce, heh.
(09.01.2008, 18:34)
albercioh
Kot musi odpocz±c wiec moim zdaniem to dobra decyzja
życze mu zeby byl w 30
(09.01.2008, 18:28)
Justyna
Suuuper:D
Powodzenia Krzysiek!!:)
(09.01.2008, 18:16)