Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.

Bastian Kaltenboeck wygrał drugi konkurs Pucharu Kontynentalnego w Kranju. Austriak po I serii zajmował 5 miejsce, ale skok na 111 metrów w drugiej próbie dał mu awans na najwyższy stopień podium. Drugie miejsce zaj±ł Kim Rene Elverum Sorsell, a trzeci był Antonin Hajek, który prowadził po pierwszej serii.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Tuż za podium znaleĽli się Jon Aaraas, Jure Bogataj i Stephan Hocke. Na 7 miejscu uplasował się Klimek Murańka, spadaj±c o 2 oczka w stosunku do I serii. Klimek oddał dwa równe skoki na 107 i 106,5 metra. Pozycję niżej znalazł się nasz kolejny skoczek - Łukasz Rutkowski. W konkursie punktowali także Stefan Hula (18 miejsce) i Krzysztof Miętus (23 pozycja). Był to bardzo udany start naszych reprezentantów!

Wyniki końcowe

zawodnik

odl. 1odl. 2pkt
1

Bastian Kaltenböck (Austria)

107.0
111.0
263.9
2

Kim Rene Elverum Sorsell (Norwegia)

110.0
108.5
263.8
3

Antonin Hajek (Czechy)

113.0
105.0
262.9
4

Jon Aaraas (Norwegia)

107.0
109.0
259.8
5

Jure Bogataj (Słowenia)

110.5
106.0
257.7
6

Stephan Hocke (Niemcy)

109.0
105.5
256.1
7

Klemens Murańka (Polska)

107.0
106.5
254.8
8

Łukasz Rutkowski (Polska)

106.0
106.0
251.1
9

Ondrej Vaculik (Czechy)

104.5
107.0
249.7
10

Mitja Meznar (Słowenia)

105.0
104.5
246.6
11

Rok Urbanc (Słowenia)

104.5
104.0
246.3
12

Jan Mazoch (Czechy)

104.0
105.0
246.2
13

Lukas Hlava (Czechy)

105.0
104.0
244.7
14

Andreas Wank (Niemcy)

103.0
103.5
240.7
15

Kenneth Gangnes (Norwegia)

103.0
103.5
239.7
16

Christoph Haenel (Niemcy)

102.5
103.0
236.9
17

Jure Sinkovec (Słowenia)

101.5
102.5
235.2
18

Stefan Hula (Polska)

102.0
103.0
235.0
19

Stefan Thurnbichler (Austria)

102.0
102.0
234.7
20

Antoine Guignard (Szwajcaria)

102.0
101.5
234.3
21

Gorazd Robnik (Słowenia)

102.0
101.0
233.4
22

Kimmo Yliriesto (Finlandia)

101.0
101.5
233.0
23

Krzysztof Miętus (Polska)

102.0
101.0
232.9
24

Jiri Mazoch (Czechy)

104.5
99.0
232.8
25

Roman Trofimov (Rosja)

105.0
98.5
231.3
26

Andreas Widhölzl (Austria)

100.5
102.0
230.5
27

Cestmir Kozisek (Czechy)

102.5
100.0
228.5
28

Daniel Lackner (Austria)

104.0
97.5
227.2
29

Jussi Hautamäki (Finlandia)

101.0
99.0
225.5
30

Andreas Strolz (Austria)

100.5
98.0
223.3
         
31

Thomas Lobben (Norwegia)

100.0
113.5
32

Ville Larinto (Finlandia)

99.5
111.6

Remi Francais (Szwajcaria)

99.5
111.6

Nikolas Fettner (Austria)

99.5
111.6
35

Pascal Bodmer (Niemcy)

99.5
111.1
36

Anze Damjan (Słowenia)

98.5
109.8

Carl Nordin (Szwecja)

98.5
109.8
38

Kai Kovaljeff (Finlandia)

98.0
108.4
39

Lukas Kuban (Czechy)

97.0
107.1
40

Andreas Stjernen (Norwegia)

97.0
106.1
41

David Unterberger (Austria)

97.0
105.6

Isak Grimholm (Szwecja)

97.0
105.6
43

Jakob Grimholm (Szwecja)

95.5
103.9
44

Matic Kramarsic (Słowenia)

96.0
103.8

Atle Pedersen Roensen (Norwegia)

96.0
103.8
46

Primoz Roglic (Słowenia)

96.0
103.3
47

Rok Mandl (Słowenia)

95.0
102.0
48

Petar Fartunov (Bułgaria)

93.5
99.3
49

Vladimir Zogravski (Bułgaria)

94.0
99.2
50

Primoz Pikl (Słowenia)

94.0
98.7
51

Nejc Frank (Słowenia)

93.5
97.8
52

Marco Beltrame (Włochy)

93.0
97.4
53

Markus Eggenhofer (Austria)

95.0
96.0
54

Jernej Kosnjek (Słowenia)

91.5
93.2
55

Dmitriy Ponomarev (Rosja)

91.5
92.2
56

Saso Tadic (Słowenia)

90.5
91.9
57

Robert Hrgota (Słowenia)

88.5
85.8
58

Simone Morassi (Włochy)

86.0
82.8
59

Andraz Pograjc (Słowenia)

85.5
81.4
60

Fredrik Balkasen (Szwecja)

85.0
76.0
61

Bogomil Pavlov (Bułgaria)

76.0
62.8
62

Denes Pungor (Węgry)

69.0
44.7

klasyfikacja generalna Pucharu Kontynentalnego »
wirtualna klasyfikacja Kont. Listy Rankingowej (CRL) »

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2008 - wszystkie artykuły
Komentarze
kinia
@kamil
Człowieku dobrze się czujesz?
(07.01.2008, 18:09)
popek
brawo klimek hehe
(07.01.2008, 15:39)
kamil
nasz klimek najlepszy polsce jest chwała mu za to (adam znim nim to nikt)
(07.01.2008, 15:13)
Henio
Cieszy nie tyle 7-me mioejsce ,ale b.dobry wynik od podium Klimka dzieliło tylko3-4m -stracił do zwycieżcy jedynie 9,1pkktu!!!
(07.01.2008, 08:28)
krwisty
@dafku a czemu nie chcesz sie do tych grup załapać, by nie podpa¶ć mi czy komu¶?Jak chcesz to wyznawaj tak jak ja umiarkowany optymizm w stosunku do Klimka bez zbędnych ostro zarysowanych cech poniższych grup,wtedy do żadnych z tych grup nie bedziesz za bardzo pasował.Chyba że powiesz wal się krwisty ze swoimi grupami i stworzysz własne ,lepsze.Inwencje zostawiam tobie.Pozdrawiam
(06.01.2008, 20:37)
daf
@krwisty
No dobrze, opisałe¶ się jak na próbnej maturze z polskiego. Ale ja nadal nie wiem, co można napisać o Klimku, żeby się nie załapać do któej¶ z tych grup? W ogóle go sekować?
(06.01.2008, 20:15)
jurek
KLEMENS AHONEN
(06.01.2008, 20:11)
wiatrołap
ale sie porobiło - Klimek lepszy od Widhoelzla i V-ce M¦J J. Hautamaekiego
(06.01.2008, 19:55)
eloszka
muranka spox
(06.01.2008, 19:54)
marzenula:D
KLIMU¦ BARDZO DOBRZE ;) TYLKO TAK DALEJ :*
(06.01.2008, 19:52)
xxx
Może mi kto¶ powiedzieć czemu Hula już nie jest w kadrze A?
(06.01.2008, 17:59)
Bobby14
No taaak...wczoraj go zdyskfalfikowali bo się wystraszyli, dzisiaj go pu¶cili bo pomy¶leli , że chłopak jest załamany bo wreszcie w PZN dali mu szanse się pokazać , a przyszło do konkursu i kopniak, no, ale jednak ma twardy łeb (pewnie twardszy niż Ci z PZN) , Powodzenia w przyszło¶ci nasza nadziejo ponie¶ nas!!
(06.01.2008, 13:59)
obserwator
W Zakopanem Klemens powinien dostac jak najbardziej szanse wystepu w PS.I jestem przekonany ze stluklby ***** olboyom ze Slizem czy Tajnerowskimi pociotkami na czele.
(06.01.2008, 13:56)
gaga
w japonii by sie nie sprawdzil, bo tam strefy czasowe itp.. a wiadomo ze nawet mistrzowie sie w tym mecza
(06.01.2008, 13:52)
marmi
¦wietnie: cała 4 punktowała! Nie przesadzajcie jednak z tym wysyłaniem Klimka na P¦, ci co z nim wygrali niczego w P¦ nie zwojowali, może gdyby Klimek regularnie był w trójce PK. Moim zdaniem jak już kto¶ pisał możnaby go wysłać do Japonii.
Ze znanych skoczków kolejny raz nie popisali się Widholzl i Pikl. Poza tym do Bułgarów już się przyzwyczaiłem, ale obecno¶ć w konkursie Węgra warto odnotować!
(06.01.2008, 13:45)
krwisty
Sorry zapomniałem o trzeciej grupie nazwijmy ja modliszkami...ta oto grupa wrecz przeciwnie nie hamuje ,lecz za wszelka cene chce Klimka widziec na szczycie teraz ,nie zważaj±c na nic ,nawet kosztem zdrowia fizycznego i psychicznego skoczka.To sa reprezentanci tzw.lansowania,fali,parcia na szkło itp;to oni wrzeszcz± najgłosniej Klimek nastepca Adama!!!Tym samy tworz± chor± atmosferę sukcesu wokól dzieciaka..zapominajac ze trzeba mu spokoju i normalnego rozwoju.Modliszki chca go wykorzystać i pochł±n±ć im też mówie stanowcze stop!!!Traktuje ich mocnym srodkiem owadobójczym:-)
(06.01.2008, 13:41)
krwisty
Wrogów Klimka podzielił bym na dwie grupy.Jedna nazwijmy ich kreaturami ,to ci którzy ogólnie zazdroszcz± mu talentu,osiagnięć w tak młodym wieku i rosnacej popularnosci i dlatego nie chca by startował na duzych imprezach(zawistne kreatury).Druga grupa nazwijmy ich slimakami to ci ktorzy nie chca ,by startował na tychże imprezach, bo sie boja, ze on taki mały ,chudy,niedo¶wiadczony połamie sie ,lub nie daj Boze zginie jak ostatnio młody Jermo Ribbers.Chc± by jego kariera toczyła sie wolniej(¶limaki ob¶lizgłe).I tu własnie obie te grupy kreatur i ¶limaków staraja sie siać niezdrow± atmosferę wokół chłopca,tworzyć swoje tezy,szerzyć swoje pogl±dy -kolokwialnie mieszac i bić piane.Moim zdaniem kreatury trzeba tępić zajadle w samym zarodku ,by ich destrukcyjne podejscie nie stalo sie obiegow± opinia.Slimaki z racji tego, ze kieruje nimi wrodzona troska(nadwrazliwosc) to bym oszczedził ,lekko tylko sol± posypał ,by pianę wytworzyly, ale na swojej osobie nie na Klimka.Staram sie od poczatku trzymac swego zdania ,ze nie nam kierowac jego kariera, lecz jest to rola rodziców,trenerow i samego zainteresowanego o opatrznosci Bozej nie zapominaj±c.To w odpowiedzi do Polonusowych kynologicznych porównań:-)
(06.01.2008, 13:28)
Mariusz
Brawo Brawo i jeszcze raz Brawo szczegolnie dla Klimka ale dla reszty naszej ekipy tez. Tak dalej
(06.01.2008, 13:15)
MarekEvil
oby ten talent nie dostal sie w niepowołane ręce
(06.01.2008, 12:57)
znawca
KLIMEK NA P¦
(06.01.2008, 12:45)
ciamek9
rosnie nam drugi malysz


(06.01.2008, 12:30)
Henio
@ Polonus
Nie jeste¶ zbyt miłosierny dla wrogów Klimka?
Ale może im sie należało.
My¶lę że bardziej niz start w Zakopcu na P¦ Klimkowi należy się start w Japonii (3 konkursy).
Nagroda za VMP,b.dobry start w Kranji ale przede wszystkim jako najlepszy junior w Posce(lepszy także od M.Kota) powinien skaczac na wszystkich Pk mieć możliwo¶ć dobrego trenowania i przygotowania sie do M¦J( a starty w silnej konkurencji z seniorami w PK na pewno Mu w tym pomog±)
(06.01.2008, 12:16)
Polonus
W tym sezonie to na pewno najbardziej krzepi±cy konkurs. Bior±c pod uwagę wszystkie stopnie rywalizacji, wł±cznie z P¦, nie było tak udanego występu piolskich reprerzentantów. To jeszcze jeden argument by definitywnie korzystac z kadry oldbojów tylko w sytuacjach koniecznych. I sugerowanie, że obsada była nieco słabsza niczego nie zmieni. ¦liż i tutaj nie wszedłby do 30-tki. zwracam uwagę, że straty Huli i Miętusa były nieduże, co daje nadzieje, że w następnych konkursach zajma pozycje wyższe niz dzisiaj.
Chciałbym podkre¶lić szczególnie dobr± postawę w ten weekend dwóch naszych najmłodszych zawodników. Obaj zasłuzyli na nie kończ±ce sie brawa.
Z tego miejsca pozdrowienia dla wszystkich, którzy przy najmniejszej okazji lub bez okazji jeżdż± po Murance jak po burej suce. Nie spodziewam sie po Was słów przeprosin, ale gęby to mam nadzieje w kubeł teraz wsadzicie i przestaniecie szczekać i jadzić.
(06.01.2008, 12:06)
Einstein
tylko jeden zawodnik pokonał go w obu seriach :)) Brawo!!
(06.01.2008, 11:56)
bb
klimek siodmy brawo!
(06.01.2008, 11:50)
05kwiecien
może Klemens zmobilizuje Adama
(06.01.2008, 11:36)
wojtek
brawo Klimek, talent na miare Malysza !
(06.01.2008, 11:14)