Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.

Janne Ahonen: Jeszcze nie czuję się zwycięzc± Turnieju, przed nami przecież jutrzejszy konkurs, podczas którego wszystko może się zdarzyć. Czeka nas jeszcze jedna twarda walka i naprawdę muszę się postarać, ponieważ Gregor i Thomas s± bardzo silni. Cieszę się, że moja forma wzrosła wła¶nie teraz - latem czułem się dobrze, jednak pocz±tek sezonu nie spełnił moich oczekiwań. Nie wiem, co stało się podczas ¶wi±t, ale teraz skacze mi się znacznie łatwiej i skakanie znów sprawia mi przyjemno¶ć. Wiem, że mam szansę wygrać po raz pi±ty Turniej Czterech Skoczni - muszę przyznać, że każde kolejne zwycięstwo sprawia mi coraz więcej rado¶ci. W tej chwili na pewno nie my¶lę o zakończeniu kariery.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Thomas Morgenstern: Je¶li Janne wygra Turniej po raz pi±ty, będę się bardzo cieszył, ponieważ jest jednym z absolutnie najlepszych skoczków i dla wielu wzorem. Jest na najlepszej pozycji, by tego dokonać. Być może pomaga mu do¶wiadczenie - Janne startuje w Turnieju chyba po raz dwudziesty (¶miech), ja dopiero szósty. Z drugiej strony można popatrzeć na Gregora Schlierenzauera i Andersa Jacobsena, którzy stali na podium turniejowym jako debiutanci. Je¶li chodzi o moje dzisiejsze skoki, to jestem z nich zadowolony, choć nie były idealne. Wiem, że mogę skakać tak jak Janne - i czekam na jutrzejszy konkurs. My, Austriacy, nigdy się jednak nie poddamy.

Simon Ammann: Janne i Morgi powinni być zadowoleni, że nie skakałem tak już w Oberstdorfie (¶miech). Cieszę się, że wracam do formy, choć mój drugi skok był dla mnie zaskoczeniem.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« styczeń 2008 - wszystkie artykuły
Komentarze
necik
Tak JANNE!!! Bardzo dobrze mówisz!!! Nie kończ tej cudownej, przepełnionej sukcesami kariery!!! :) Nie kończ jej!!!
(09.01.2008, 17:52)
popek
młodzież powinna uczyc sie od ahonena
(08.01.2008, 17:20)
sandra
podoba mi sie to co powiedział Morgi;)) chciałabym zeby to on wygrał TCS ale Janne tez ma na to ogromne szanse bo jego skoki s± swietne;) no i ma szanse przejsc do historii...;)))
(06.01.2008, 13:56)
uskotko
oddaję głos na komentarz katarzynki w konkursie na komentarz miesi±ca - uwielbiam teksty typu: "co ma piernik do wiatraka". Pozdro!
(06.01.2008, 10:55)
Paulinka
Fin <-- On to chociaż ma te poczucie humoru a nie jak to wszystkie finy jak takie buce wci±ż siedz±... Ty widać też nieznasz się na żartach... Żal mi takich ludzi...
(06.01.2008, 10:54)
katarzynka
moim zdam wygra Janne jest w dobrej formie....
Ale Koffler jest moim zdaniem najprzystojniejszy ze skoczków ;-))
(06.01.2008, 09:25)
Rafał
Stawiałem na Jennego Ahonena bo skacze rewelacyjnie. Jest dlamnie ulubionym skoczkiem ibędzie zawsze.
(06.01.2008, 09:07)
alisia.vet
Janne napewno wygra po raz pi±ty,jest w swietnej formie!Janne mam pro¶bę..U¶miechaj sie czę¶ciej!!!
(06.01.2008, 00:19)
bladzik
http://img225.imageshack.us/im g225/1161/ tvp120080105173956h1uh8.png - oj, u¶miałam się ;)
(05.01.2008, 23:33)
casprrr.
Jak już mówiłam : jutro zaatakuj± rosyjscy skoczkowie!
(05.01.2008, 22:43)
DULI
Janne w dobrej formie, my¶lę że obroni przewagę i wygra tytuł. Austriacy będ± naciskać. Oby warunki atmosferyczne nie wypatrzyły jutro wyników.
(05.01.2008, 22:20)
Jaro
@krwisty
Tak? Nie ogl±dam, więc nie wiem. Ale je¶li tak jest, to mogę powiedzieć tylko tyle: NALEŻAŁO SIĘ.
(05.01.2008, 21:46)
krwisty
No i Malyszek ma sportowca roku!!!brawo Adas!!!
(05.01.2008, 21:39)
Jaro
Sprawa jest nadal otwarta, choć dzi¶ Ahonen mocno namieszał. Ale to jest taki Turniej, gdzie każdy skok się liczy. Jutro to Morgi może mieć tak± przewagę nad Ahonenem. Zreszt± po co gdybać? Pożyjemy, zobaczymy...
(05.01.2008, 21:21)
casprrr.
hęę. Janne na pewno nie będzie miał kłopotów z psychik±, ale i Schlierenzauer, i Morgenstern mog± odskoczyć tak, jak on dzisiaj.
(05.01.2008, 21:00)
Fin
Austryjacy pewnie pokazaswietne skoki ale i tak wygra Jane
(05.01.2008, 20:49)
bimba
:D:D jutro AUTy pokaż± Mrukowi kto tu rz±dzi ;)


choć jak Janne wygra po raz pi±ty to też będzie fajnie =]
(05.01.2008, 20:44)
Fin
Simi już nie zgrywaj takiego dowcipnisia-kiepski żart!
(05.01.2008, 20:25)