Wyniki kwalifikacji | |||
zawodnik | odl. | pkt | |
1 |
Andreas Küttel (Szwajcaria) |
130.0 |
133.0 |
2 |
Wolfgang Loitzl (Austria) |
127.5 |
129.5 |
3 |
Andreas Kofler (Austria) |
128.0 |
128.9 |
4 |
Arthur Pauli (Austria) |
126.5 |
125.7 |
5 |
Roman Koudelka (Czechy) |
125.5 |
123.9 |
6 |
Jon Aaraas (Norwegia) |
124.5 |
120.6 |
7 |
Pavel Karelin (Rosja) |
123.0 |
117.9 |
|
Sigurd Pettersen (Norwegia) |
123.0 |
117.9 |
9 |
Noriaki Kasai (Japonia) |
122.5 |
116.5 |
10 |
Andreas Vilberg (Norwegia) |
123.0 |
116.4 |
11 |
Martin Koch (Austria) |
121.5 |
115.2 |
12 |
Lars Bystoel (Norwegia) |
121.0 |
114.3 |
13 |
Guido Landert (Szwajcaria) |
121.0 |
113.3 |
|
Kamil Stoch (Polska) |
121.0 |
113.3 |
15 |
Shohei Tochimoto (Japonia) |
121.0 |
112.8 |
16 |
Georg Späth (Niemcy) |
120.0 |
112.5 |
|
Nikolay Karpenko (Kazachstan) |
120.0 |
112.5 |
18 |
Henning Stensrud (Norwegia) |
120.5 |
112.4 |
19 |
Robert Kranjec (Słowenia) |
120.5 |
111.9 |
20 |
Taku Takeuchi (Japonia) |
118.5 |
109.3 |
21 |
Emmanuel Chedal (Francja) |
118.5 |
108.3 |
22 |
Denis Kornilov (Rosja) |
117.5 |
108.0 |
23 |
Takanobu Okabe (Japonia) |
118.0 |
107.9 |
24 |
Kim Rene Elverum Sorsell (Norwegia) |
117.5 |
106.0 |
25 |
Kalle Keituri (Finlandia) |
117.0 |
105.6 |
|
Primoz Peterka (Słowenia) |
117.0 |
105.6 |
|
Stephan Hocke (Niemcy) |
117.0 |
105.6 |
28 |
Daiki Ito (Japonia) |
116.0 |
103.3 |
29 |
David Lazzaroni (Francja) |
115.5 |
102.4 |
30 |
Anders Bardal (Norwegia) |
115.0 |
102.0 |
31 |
Michael Uhrmann (Niemcy) |
115.0 |
101.5 |
32 |
Vincent Descombes Sevoie (Francja) |
115.0 |
100.5 |
33 |
Thomas Lobben (Norwegia) |
113.0 |
97.4 |
34 |
Martin Schmitt (Niemcy) |
113.5 |
96.3 |
35 |
Andreas Aren (Szwecja) |
112.5 |
96.0 |
36 |
Bastian Kaltenböck (Austria) |
112.0 |
95.6 |
37 |
Fumihisa Yumoto (Japonia) |
112.0 |
95.1 |
38 |
Primoz Pikl (Słowenia) |
111.5 |
93.2 |
39 |
Roar Ljoekelsoey (Norwegia) |
111.0 |
92.8 |
|
Eirik Kjelstrup (Norwegia) |
111.0 |
92.8 |
41 |
Andrea Morassi (Włochy) |
110.5 |
92.4 |
42 |
Arttu Lappi (Finlandia) |
111.0 |
92.3 |
43 |
Maciej Kot (Polska) |
110.0 |
91.5 |
44 |
Sebastian Colloredo (Włochy) |
110.5 |
90.9 |
45 |
Harri Olli (Finlandia) |
109.5 |
89.1 |
46 |
Janne Happonen (Finlandia) |
108.5 |
87.3 |
47 |
Michael Möllinger (Szwajcaria) |
107.0 |
86.1 |
48 |
Martin Cikl (Czechy) |
106.5 |
85.2 |
|
Lukas Hlava (Czechy) |
106.5 |
85.2 |
50 |
Marcin Bachleda (Polska) |
103.0 |
76.9 |
51 |
Isak Grimholm (Szwecja) |
102.5 |
75.5 |
52 |
Dimitry Ipatov (Rosja) |
100.5 |
72.4 |
53 |
Radik Zhaparov (Kazachstan) |
99.5 |
69.6 |
54 |
Antonin Hajek (Czechy) |
95.5 |
63.4 |
55 |
Matic Kramarsic (Słowenia) |
94.5 |
60.6 |
56 |
Christian Ulmer (Niemcy) |
96.5 |
59.7 |
57 |
Alexey Korolev (Kazachstan) |
85.0 |
41.0 |
58 |
Thomas Morgenstern (Austria) |
134.5 |
|
|
Gregor Schlierenzauer (Austria) |
126.0 |
|
|
Tom Hilde (Norwegia) |
128.0 |
|
|
Björn Einar Romören (Norwegia) |
119.5 |
|
|
Janne Ahonen (Finlandia) |
120.0 |
|
|
Simon Ammann (Szwajcaria) |
125.5 |
|
|
Matti Hautamäki (Finlandia) |
122.0 |
|
|
Jernej Damjan (Słowenia) |
115.5 |
|
|
Michael Neumayer (Niemcy) |
118.0 |
|
|
Adam Małysz (Polska) |
126.5 |
|
68 |
Dimitry Vassiliev (Rosja) |
DNS |
DNS |
Najbliższe transmisje i programy | ||
dzisiaj 17:55 |
Eurosport w Player.pl | Planica | Konkurs drużynowy, HS 240 |
jutro 03:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
jutro 09:40 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
jutro 11:25 |
TVP Sport | Mistrzostwa Świata w lotach, Bad Mitterndorf, Kulm 2024 - podsumowanie |
jutro 20:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
31.3.2024 01:30 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |