Wyniki treningu | ||
zawodnik | odl. | |
1 |
Roland Mueller (Austria) |
133.0 |
2 |
Jurij Tepes (Słowenia) |
131.5 |
3 |
Sebastian Colloredo (Włochy) |
130.5 |
4 |
Andreas Vilberg (Norwegia) |
130.0 |
|
Kim Rene Elverum Sorsell (Norwegia) |
130.0 |
6 |
Henning Stensrud (Norwegia) |
129.0 |
|
Jakub Janda (Czechy) |
129.0 |
8 |
Jon Aaraas (Norwegia) |
128.5 |
9 |
Kenshiro Ito (Japonia) |
128.0 |
10 |
Thomas Lobben (Norwegia) |
127.5 |
|
Stefan Hula (Polska) |
127.5 |
12 |
Stefan Thurnbichler (Austria) |
127.0 |
|
Jan Matura (Czechy) |
127.0 |
14 |
Robert Mateja (Polska) |
126.0 |
|
Martin Höllwarth (Austria) |
126.0 |
16 |
Jiri Mazoch (Czechy) |
125.5 |
17 |
Stefan Kaiser (Austria) |
125.0 |
|
Mitja Meznar (Słowenia) |
125.0 |
19 |
Andrea Morassi (Włochy) |
124.0 |
|
Lars Bystoel (Norwegia) |
124.0 |
21 |
Borek Sedlak (Czechy) |
123.5 |
|
Petar Fartunov (Bułgaria) |
123.5 |
23 |
Rok Urbanc (Słowenia) |
123.0 |
|
Andreas Widhölzl (Austria) |
123.0 |
25 |
Jure Sinkovec (Słowenia) |
122.0 |
26 |
Anze Damjan (Słowenia) |
121.5 |
27 |
Yoshihiko Osanai (Japonia) |
121.0 |
28 |
Tobias Bogner (Niemcy) |
120.5 |
|
David Unterberger (Austria) |
120.5 |
30 |
Primoz Roglic (Słowenia) |
120.0 |
|
Manuel Fettner (Austria) |
120.0 |
|
Jere Kykkänen (Finlandia) |
120.0 |
|
Thomas Thurnbichler (Austria) |
120.0 |
34 |
Jan Mazoch (Czechy) |
119.5 |
|
Keita Umezaki (Japonia) |
119.5 |
|
Marcin Bachleda (Polska) |
119.5 |
|
Olli Muotka (Finlandia) |
119.5 |
38 |
Kento Sakuyama (Japonia) |
118.5 |
39 |
Antoine Guignard (Szwajcaria) |
118.0 |
|
Pierre Emanuel Robe (Francja) |
118.0 |
41 |
Rafał Śliż (Polska) |
116.5 |
42 |
Felix Schoft (Niemcy) |
116.0 |
43 |
Roberto Dellasega (Włochy) |
115.0 |
44 |
Mika Kauhanen (Finlandia) |
114.5 |
45 |
Jure Bogataj (Słowenia) |
114.0 |
|
Anders Johnson (USA) |
114.0 |
47 |
Kevin Horlacher (Niemcy) |
113.5 |
|
Simone Morassi (Włochy) |
113.5 |
49 |
Pascal Bodmer (Niemcy) |
112.5 |
50 |
Anssi Ylipulli (Finlandia) |
111.0 |
51 |
Vladimir Zogravski (Bułgaria) |
110.0 |
52 |
Alexandre Mabboux (Francja) |
109.0 |
53 |
Evgeni Plekhov (Rosja) |
108.5 |
|
Remi Francais (Szwajcaria) |
108.5 |
55 |
Benjamin Bourqui (Francja) |
107.0 |
56 |
Nicholas Alexander (USA) |
104.0 |
57 |
Blake Hughes (USA) |
103.5 |
58 |
Christopher Lamb (USA) |
103.0 |
|
Roman Trofimov (Rosja) |
103.0 |
60 |
Stanislav Oshepkov (Rosja) |
100.0 |
61 |
Bogomil Pavlov (Bułgaria) |
95.5 |
62 |
Dmitriy Ponomarev (Rosja) |
91.5 |
63 |
Michele Liva (Włochy) |
90.0 |
Najbliższe transmisje i programy | ||
dzisiaj 17:55 |
Eurosport w Player.pl | Planica | Konkurs drużynowy, HS 240 |
jutro 03:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
jutro 09:40 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
jutro 11:25 |
TVP Sport | Mistrzostwa Świata w lotach, Bad Mitterndorf, Kulm 2024 - podsumowanie |
jutro 20:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
31.3.2024 01:30 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |