Wyniki końcowe | ||||
zawodnik | odl. 1 | odl. 2 | pkt | |
1 |
Kenneth Gangnes (Norwegia) |
92.5 |
100.0 |
256.5 |
2 |
Ivan Chumyshev (Rosja) |
93.0 |
95.0 |
246.0 |
3 |
Ole Ingvaldsen (Norwegia) |
91.0 |
94.0 |
238.5 |
4 |
Jakob Grimholm (Szwecja) |
90.5 |
93.5 |
237.0 |
5 |
Jens Salumäe (Estonia) |
88.0 |
94.0 |
234.0 |
6 |
Morten Raastad (Norwegia) |
85.0 |
92.5 |
221.5 |
|
Ilmir Hazetdinov (Rosja) |
84.0 |
93.0 |
221.5 |
|
Andre Fredheim (Norwegia) |
83.5 |
93.0 |
221.5 |
9 |
Johan Erikson (Szwecja) |
82.5 |
92.5 |
216.0 |
10 |
Robert Johansson (Norwegia) |
84.0 |
90.5 |
213.5 |
11 |
Fredrik Balkasen (Szwecja) |
86.0 |
86.0 |
213.0 |
12 |
Dmitry Sporynin (Rosja) |
90.0 |
83.0 |
212.0 |
|
Joachim Hauer (Norwegia) |
82.0 |
92.0 |
212.0 |
14 |
Nicholas Fairall (USA) |
86.0 |
86.0 |
208.0 |
15 |
Evan Bliss (USA) |
82.0 |
88.5 |
207.5 |
16 |
Blake Hughes (USA) |
86.0 |
84.5 |
206.5 |
17 |
Alexey Korolev (Kazachstan) |
80.5 |
89.5 |
205.5 |
18 |
Illimar Paern (Estonia) |
84.5 |
86.0 |
204.5 |
19 |
Alexey Pchelintsev (Kazachstan) |
81.5 |
88.0 |
203.5 |
20 |
Carl Nordin (Szwecja) |
79.0 |
90.0 |
202.5 |
|
Anders Johnson (USA) |
87.5 |
81.0 |
202.5 |
22 |
Buck Bailey (USA) |
89.5 |
80.0 |
202.0 |
23 |
Kyle Lockhart (USA) |
83.5 |
84.0 |
200.0 |
24 |
Johnny Lyons (USA) |
80.5 |
83.5 |
190.0 |
25 |
Mats Piho (Estonia) |
79.0 |
84.0 |
189.5 |
26 |
Jere Kykkänen (Finlandia) |
80.0 |
80.5 |
182.5 |
27 |
Baris Demirci (Turcja) |
79.5 |
82.0 |
182.0 |
28 |
Oskar Englund (Szwecja) |
78.5 |
75.5 |
170.5 |
29 |
Espen Enger Halvorsen (Norwegia) |
81.0 |
72.0 |
167.0 |
30 |
Evgeni Levkin (Kazachstan) |
81.0 |
72.5 |
162.5 |
31 |
Jan Fuhre (Norwegia) |
79.0 |
68.0 |
149.5 |
32 |
Thomas de Wit (Holandia) |
77.5 |
|
85.0 |
33 |
Timo Leppaenen (Finlandia) |
75.5 |
|
81.5 |
34 |
Isak Lunde (Norwegia) |
75.5 |
|
80.5 |
35 |
Niklas Eriksson (Szwecja) |
73.0 |
|
76.0 |
36 |
Josef Larsson (Szwecja) |
73.5 |
|
75.0 |
37 |
Emppu Karhu (Finlandia) |
72.0 |
|
73.5 |
38 |
Sebastian Ekman (Szwecja) |
71.0 |
|
71.5 |
39 |
Ivan Savvateev (Rosja) |
68.0 |
|
64.5 |
40 |
Franz Hoernblad (Szwecja) |
67.5 |
|
64.0 |
41 |
Roman Kuryavskiv (Kazachstan) |
64.5 |
|
57.0 |
42 |
Kim Havukainen (Finlandia) |
64.5 |
|
56.5 |
43 |
Chingiz Nabiev (Kazachstan) |
59.0 |
|
46.0 |
44 |
Mikhail Zabegalov (Rosja) |
65.5 |
|
31.5 |
klasyfikacja generalna FIS Cup »
Najbliższe transmisje i programy | ||
dzisiaj 17:55 |
Eurosport w Player.pl | Planica | Konkurs drużynowy, HS 240 |
jutro 03:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
jutro 09:40 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
jutro 11:25 |
TVP Sport | Mistrzostwa Świata w lotach, Bad Mitterndorf, Kulm 2024 - podsumowanie |
jutro 20:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
31.3.2024 01:30 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |