TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
4
5
6
7
11
12
13
14
18
19
20
21
22
25
28
luty 2019
Najbliższe zawody
23.02.2019, godz. 11:00
Villach HS-98
FIS Cup

Wszystko wskazuje na to, że w tegorocznym Pucharze Świata zobaczymy jednak Michaela Uhrmanna i to nie w roli widza, a liczącego się zawodnika niemieckiego teamu. Kontuzja, jakiej doznał na Okurayamie w Sapporo, wykluczyła go z walki o Mistrzostwo Świata i o mało nie wykluczyła w ogóle z tego sportu. Twardy Michi nie myślał jednak się poddać - od początku zapowiadał powrót na skocznie i obiecywał szybkie wznowienie treningów. Termin pierwszych skoków po kontuzji przewidywał na połowę września. Mało kto wierzył, że po tak skomplikowanym złamaniu, ześrubowaniu kości, zabiegu wyjmowania śrub etc. dotrzymanie tego terminu będzie możliwe. Tymczasem Michael Uhrmann w pierwszym tygodniu września oddał już 15 skoków na igelicie...

TOTALbet - legalny polski bukmacher
Jest gotowy do dalszych treningów i nie myśli bez walki oddawać pola podczas Pucharu Świata. Wprawdzie do listopada nie zostało już wiele czasu, ale znając determinację niemieckiego zawodnika, należy wierzyć, że zrealizuje swój plan i będzie liczącym się zawodnikiem, który potrafi zamieszać w czołówce.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« wrzesień 2007 - wszystkie artykuły
Komentarze
fanka Maddina
Siema ziomy!!! :D Michi może być drugi na podium , bo pierwszy będzie Maddin:)) no! mI tyle:) Pozdroski i powrotu na skocznie w listopadzie!!! pa pa pa pa
(12.09.2007, 15:22)
Daria
Ta wiadomośc i mnie ucieszyła.
To naprawdę cieszące kiedy zawodnik po kontuzji wraca do formy i możemy juz niedługo go zobaczyć na arenach międzynarodowych.
Cała czołówka najlepszych skoczków znów spotka się niedługo w Kuusamo, juz nie mogę sie doczekać tej rywalizacji, pieknej sportowej walki, im więcej zawodników tym emocje większe.
Licze też na dobra formę Roara, Janne Ahonnena, Jacobsena, wielu ich mozna wymienić,
ale nie ma to jak oglądać dobe sportowe widowisko w wykonaniu najlepszych zawodników świata.
A może znów jakis młodzian wyskoczy ? kto wie !
Uhri powodzenia!
(10.09.2007, 18:56)
mięsista
nooo jestem pod wrażeniem tej siły ducha. Uhrman naprawdę zawalczył o to, co zdaje sie być jego całym życiem, a przynajmniej bardzo ważną częścią. Brawo!
(09.09.2007, 18:55)
daisy
fajnie ze skacze......on ma pecha......ale mysle ze bedzie juz tylko ok:D
(09.09.2007, 15:25)
Ankamalyszomanka
@Dorota
No mam taką nadzieję:))) Masz rację- to mnie podbudowało:D
Teraz cieszę sie szczęściem Michi'ego, ale na mnie też przyjdzie czas:))
(09.09.2007, 14:19)
Dorota
@Ankamałyszomanka... wiedziałam, ze to skomentujesz, bo to i dla Ciebie budująca wiadomość :). Nie martw się , Twoja "uhrmannowska kontuzja" też niedługo będzie tylko mglistym wspomnieniem. Zycze zdrówka!
(09.09.2007, 13:53)
Ankamalyszomanka
Chłopak ma sporo szczęścia, że to wszystko tak szybko się skończyło. Mam nadzieję, że go tak szybko nie opuści:))
Przy jego uporze i zaciętości możemy się spodziewać, że długo nie będzie czekał na swoje sukcesy i szybko pojawi sie w pierwszej "10". W końcu skakania się nie zapomina:D Uhri- cieszę się Twoim szczęściem!!!
(09.09.2007, 13:43)
szwajcarka
Oj, oj, nie będzie tak łatwo! Pech to pech! Ale wierzymy wszyscy, że się uda! Jeśli powróci do czołówki, będzie to znaczyło, że Michael jest naprawdę świetnym i zaciętym skoczkiem!!! A ja nigdy w to nie wątpiłam...
(09.09.2007, 12:49)
@g@
Wierzyłam w tobie Uhri.Wiedziałam że dasz sobie radę.O by tak dalej.trzymaj się Michi,jestem z tobą dalej.Kocham cię!!,
(09.09.2007, 10:26)