Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.

Jak zwykle po konkursie odbyła się konferencja prasowa, na której zjawiła się cała trójka z podium dzisiejszych zawodów: Thomas Morgenstern, Wolfgang Loitzl i Adam Małysz. Polak był zadowolony ze swojego występu. "Cieszę się z ze swoich dobrych skoków. Austriacy dzi¶ byli lepsi, ale różnice punktowe były małe. Ciężko jest z nimi walczyć, ale jutro zobaczymy kto będzie lepszy (...) Thomas jest w wy¶mienitej formie, ale jest tak sympatyczny, że może sobie jeszcze trochę poskakać. W zimie zobaczymy!"

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Thomas Morgenstern nie ukrywał, że nastawia się na wygranie Letniej Grand Prix. "Mam nadzieję, że wszystko potoczy się po mojej my¶li, jutro jednak kolejny konkurs i wszystko się może zdarzyć. Wygrana jest moim celem. W ostatnich 2 latach wymieniamy się z Adamem na 1 pozycji. Chciałbym tak jak Janda i Małysz wygrać najpierw LGP, a potem Puchar ¦wiata. Teraz kolej na mnie!".
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« sierpień 2007 - wszystkie artykuły
Komentarze
szwajcarka
Niestety, słonko, nie masz jeszcze takiego do¶wiadczenia, żeby się porównywać z Jand± i Małyszem... Ale jeste¶ bardzo utalentowanym dzieckiem, więc myslę, że kiedys Ci sie uda!!! Trzymam kciuki i wierzę, że kiedy¶ będzie z Ciebie taki mistrz, jak Małysz, bo talentu Ci nie brakuje!!!
Tylko pamiętaj, co Polaka doprowadziło do takiej perfekcji: skromno¶ć!
(27.08.2007, 12:24)
Kasia
Złoszcze sie jak z kims ogladam skoki np. z moim dziadkiem i wtedy ta osoba wiesza psy na polskich skoczkach (nie mowie tu o A.Malyszu).oni sa jeszcze mlodzi maja czas na pokazanie rewelacyjnych skokow....
Mysle ze maja oni jeszcze za malo doswiadczenia i zdzera ich trema.
np.Kamil Stoch odda pierwszy bardzo dobry skok a drugi zepsuje bo sie denerwuje i dziennikarze wypytujacy sie kiedy bedzie lepiej, czy drugi skok bedzie lepszy itd.. wywieraja na nim za duza presje.
NIE ZAPOMINAJMY O POZOSTALYCH POLSKICH SKOCZKACH I TRZYMAJMY ZA NICH MOCNO KCIUKI!!!
(27.08.2007, 10:05)
Kasia
zgadzam sie z Adamem Malyszem ze Morgi jest sympatyczny:D
Uwielbiam soki narciarskie i nie kibicuje tylko polskim skoczkom....
To moze byc dziwne bo moi ulubieni zawodnicy sa z zagranicy
(27.08.2007, 10:00)
Einstein
Jak dla mnie, to ten zwrot "teraz kolej na młodszych"
zupełnie nie powinien mieć racji bytu w sporcie...
Teraz kolej na najlepszych i je¶li Małysz będzie lepszy
od pozostałych Polaków, czy też od różnych innych
młodych chłopaczków, to niech skacze i wygrywa dalej...
Choćby i przez kolejne 5 lat...
I tego mu życzę :)))
A pozostałym naszym młodym skoczkom życzę,
żeby wreszcie zaczęli być lepsi od Adama :))
Wtedy będzie można powiedzieć - czas na młodszych,
bo s± lepsi!
(25.08.2007, 17:03)
Elite27.12.
@Fin - weĽ nic nie mów na temat tego niezidentyfikowanego człowieka, który swoj± obecno¶ci± i pożal się Boże "głosem" wczoraj nas zaszczycił... To było straszne!! W ogóle tego go¶cia nie rozumiałam. Ja się wnerwiałam, a mój tatowy zrywał boki ze ¶miechu, mówi±c - o papież zmartwychwstał (!!) - nie obrażaj±c papieża...
Tylko pytanko - kto był tak błyskotliwy i pozwolił temu osobnikowi komentowac?!! Już póĽniej nie mog±c go strawic przeł±czyłam się na eurosport... Mam nadzieję, że dzi¶ tego słowiczka nie usłyszę ;PP pozdr!!!
(25.08.2007, 16:07)
bartek14
brawo adam, brawo morgi. mam nadzieje ze austriacy sa bardziej wyrozumiali od nas. bo jak morgiego dopadnie slabsza dyspozycja to beda na niego pisoczyc i stanie sie rasiako-mateja austriackich skokow.
(25.08.2007, 15:48)
Fin
Zwrociliscie UWAGE na tego komentatora ktory komentowal zawody.Niechodzi mi o tego glownego(niewiem jak on sie nazywa-prawie zawsze komentuje zawody w lahti )mniejsza z tym bo on jeszcze jako tako komentuje ale ten ktory wczoraj mu partnerowal to jaks dziadk mruk,czy tez amator.No przy takich komentarzach to nawet najciekawszy sport straculby popularnosc
(25.08.2007, 15:35)
Elite27.12.
@Klimkofan - o co Ci chodzi? Przecież Stoch brał udził w zawodach. Zaj±ł 29 miejsce.

Hehe... zobaczymy!! Ja tam nie przes±dzam. Morgi jest w wybornej formie i nie zdziwię się, jak to On stanie na najwyższym stopniu podium.
Ale tym się nie martwmy. To przecież LGP! Prawdziwe emocje będ± zim± i wtedy Ada¶ pokaże tym wszystkim młodzikom, jak się skacze;))
(25.08.2007, 15:05)
kociaczek555
Bardzo lubię Morgiego,wprost za nim szaleję,ale wolę żeby to Małysz wygrywał:).
no bo to wkońcu mój rodak:).
Dzi¶ Adas wygra;)
(25.08.2007, 12:54)
Klimkofan
Klimek nie skacze bo nie ma pktów FIS, ale dlaczego nie skacze Kamil Stoch? !!!
(25.08.2007, 11:15)
Sandra
zgadzam sie ze zdaniem Adasia:)ma całkowit± racje. Morgi jest doskonałym skoczkiem i ciesze sie gdy s± z Adamem na podium;)) my¶lę ze LP wygra Morgi ale Kryształow± Kulę bedzie musiał powalczyć z Naszym Orłem. Zapowiada sie ciekawy sezon:))
(25.08.2007, 11:10)
Fin
poprawka...ostatniem skoczkiem ktory zakonczyl klasyfikacje w pierwszej trojce byl andreas widhoeldzl(3 miejsce za malyszem i hanawaldem)w 2003 r
(25.08.2007, 09:31)
Fin
Morgenstern podobnie jak szlirencauer sa cudownymi dziecmi austiackich skokow.jeszcze przez wiele sezono ich postacie bed± przykówac nasza uwage.jeszcz niedawno starsznie chcial w sezonie olimpijskim siępokazac ze jest skoczkiem swiatowego formatu....i zrobil to!teraz jezeli celem jego jest puchar w generalnej klasyfikacji to mysle ze o niego powalczy.Ostatnim skoczkiem austryjackim ktory chociarz zakonczyl klasyfikacje byl widhoeldzl w 2003 roku.Minely juz 4 lata i mysle ze morgi miejsce w piwrwszej trójce zajmie.Nalezy mu sie
(25.08.2007, 09:29)
fanka_morgiego :)
Morgi jest dobrym skoczkiem, pomimo mlodego wieku ma juz kilka swietnych sezonow za soba. I jak moglby w PS wygrac kilka konkursow (bo jak narazie ma do tego pecha i zawsze go ktos wyprzedz) to na wygranie ogonej klasyfikacji PS ma jeszcze czas. Jak na razie niech jeszcze Adas wygra kolejna Krysztalowa Kule :))
(25.08.2007, 00:58)
redbull
Musze przyznać, że lubię Morgiego... i to bardzo... Szanuje Małysza i pomimo, że jest w stanie wygrywać teraz juz kolej jest młodszych sportowców.... Życzę by morgi miał szansę Wyrównać niektóre rekordy Adama. By niebyło już M jak Małysz, ale też M jak Morgii... I tak niedługo Kto¶ morgiemu podetnie te skrzydła.... np:: Murańka!!
(24.08.2007, 23:35)
lilcia
¶wietnie, że panuje taka przyjazna atmosfera!
I Małyszowi życzę jak najlepiej.
Ale Morgi ma rację! - Teraz jego kolej !
;*
(24.08.2007, 23:28)
marmi
No Morgi, LGP to sobie możesz wygrać ale P¦ to jeszcze przynajmniej raz musi być dla Adama, żeby nie było w±tpliwo¶ci kto jest najlepszym skoczkiem w historii!
(24.08.2007, 23:14)