Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.

Podczas Letniej Grand Prix na pewno powodów do narzekania nie maj± fani Adama Małysza. Polak jak na razie bardzo dobrze spisuje się podczas letniego cyku konkursów, o czym ¶wiadczy 2. miejsce w klasyfikacji generalnej i widowiskowa rywalizacja z Thomasem Morgensternem.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Z postawy Małysza zadowoleni s± także szkoleniowcy.

- Po konkursie w Pragelato, wszystko idzie zgodnie z planem. Jest jeszcze kilka rzeczy, które musimy poprawić, nad którymi należałoby się zastanowić. Ale cało¶ć funkcjonuje. Do tego poprawiły nam się minimalnie prędko¶ci na rozbiegu. Nie wiemy do końca, dlaczego tak się stało. To pewnie kwestia dojazdu, czucia na nartach, wszystkiego po trochu. Ale nagle się okazało, że narzekaj±cy najbardziej na te prędko¶ci Adam może być najszybszy z Polaków – twierdzi Łukasz Kruczek.

Adam Małysz zapewnia, że nie odpu¶ci walki o kolejny triumf w Letniej Grand Prix. Kolejne zawody odbęd± się na Wielkiej Krokwi w Zakopanem i to tam zwycięzca Pucharu ¦wiata w ubiegłym sezonie powalczy o plastron lidera. Obecno¶ć rzeszy biało-czerwonych kibiców powinna mu w tym pomóc.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« sierpień 2007 - wszystkie artykuły
Komentarze
lilcia
Ja z wynikow LGP jestem baaardzo zadowolona!=)
Red bull team rulez! =D
;*
(22.08.2007, 21:07)
andzrej
A gdzie reszta naszej kadry kiedy zacznie dobże skakać
(22.08.2007, 20:01)
...
Ta skocznia to jakie¶ dziwne miejsce...W zeszłym roku tam kto¶ ukradł Olkowi numer startowy, gdy go do zdjęcia zawołano... A potem o dziwo numer sie znalazł w szatni Polaków... A biedny Olek musiał za numerem biegac po całej skoczni i chyba go zdyskwalifikowali.
To miejsce to dziwne miejsce.
Najdziwniejsze jest to, ze na innych skoczniach się takie co¶ nie zdarza.
(22.08.2007, 14:51)
krwisty
Fakt jest faktem Adam tanio skory nie sprzeda,takze rywale musza byc czujni i w pelni skoncentrowani ..w tych skokach to wszystko takie tajemnicze ,a to forma ucieka lub pojawia sie jak omen, a to predkosci raz szybsze raz wolniejsze, ze nawet sami skoczkowie i trenerzy nie wiedza czemu...i nawet kostka smaru potrafi dostac szwajcarskich nozek i umyka w te pędy
(artykul Dorotki)...cuda ,dziwy i tajemnicza aura otaczaja swiat skokow,osobliwe zjawiska i dziwne sytuacje.Pierwsze skrzypce w tym czarodziejskim swiecie gra oczywiscie wirtuoz Adam, ktoremu dzielnie wtóruje miedzynarodowa orkiestra .....i t± czarodziejska muzyka uraczaj± nas wszystkich milionowa rzesze kibicow ,wlewajac w nasze serca nadzieje i radosc....koniec bajki he he :-))))
(21.08.2007, 19:40)
jasiek96
Kółka pod nartami to niezła idea. Dzięki temu Małysz nie narzekałby na prędko¶ci ;)
(21.08.2007, 15:59)
kamil17
Fajnie by było, gdyby skoczkowie mieli kółka pod nartami, szczególnie na mamutach. Uzyskali by wtedy fajn± prędko¶ć, dzięki czemu skok Romoerena z Planicy byłby słabym skokiem :)
(21.08.2007, 14:02)
Ankamalyszomanka
A może jest jeszcze jedno rozwi±zanie tej szybko¶ci na progu- może Małysz ma pod nartami kółka??? co jak co, ale to byłby nawet pomysł fajny;)) A co do koszulki to na pewno będzie już w sobotę!!!
(21.08.2007, 13:43)
bigus
S± tylko dwa wytłumaczenia tej prędko¶ci na rozbiegu:
Smaruje narty smalcem,albo używa rybiego ¶luzu.
(21.08.2007, 10:03)
smarowidło
Czyżby nowe smary załatwiono tylko dla Małysza, że ma byc najszybszy?
Mam nadzieję, że będzie miał również porz±dnego serwismana
(21.08.2007, 09:49)