Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
12
13
14
15
16
19
20
21
22
26
27
28
29
luty 2024
Najbliższe zawody
01.03.2024, godz. 09:00
Lahti HS-130
PŚ K ind.

Dziś nieco w cieniu wydarzeń w Einsiedeln odbędzie się kolejny konkurs Letniego Pucharu Kontynentalnego. Do Lillehammer przyjechali także Polacy w składzie: Robert Mateja, Marcin Bachleda, Rafał Śliż i Krystian Długopolski.

O 9 rano odbyły się pierwsze oficjalne treningi. Zarówno w pierwszej, jak i drugiej serii najlepszy okazał się Andreas Widhoelzl, który uzyskał 130,5 i 128 metrów. W czołówce byli także Bachleda (2 miejsce w I treningu - 126,5 m) i Rafał Śliż (2 miejsce w II treningu i 9 miejsce w I treningu).

Seria próbna od 14:00. Konkurs rozpocznie się godzinę później. Wyniki na żywo można śledzić tutaj: wyniki LIVE z CoC »

Wyniki 1 treningu

zawodnik

odl.
1

Andreas Widhölzl (Austria)

130.5
2

Marcin Bachleda (Polska)

126.5
3

Haakon Helgesen (Norwegia)

125.5
4

Jon Aaraas (Norwegia)

125.0
5

Keita Umezaki (Japonia)

124.5
6

Markus Eggenhofer (Austria)

124.0

Ville Larinto (Finlandia)

124.0
8

Yoshihiko Osanai (Japonia)

123.5
9

Andreas Vilberg (Norwegia)

123.0

Rafał Śliż (Polska)

123.0
11

Martin Cikl (Czechy)

122.5
12

Primoz Roglic (Słowenia)

122.0
13

Patrick Bodmer (Niemcy)

121.5

Akseli Kokkonen (Finlandia)

121.5
15

Jan Matura (Czechy)

121.0

Daniel Lackner (Austria)

121.0
17

Stefan Kaiser (Austria)

120.5

Tobias Bogner (Niemcy)

120.5
19

Kevin Horlacher (Niemcy)

120.0
20

Jure Bogataj (Słowenia)

119.5
21

Guido Landert (Szwajcaria)

119.0

Johan Erikson (Szwecja)

119.0

Lars Bystoel (Norwegia)

119.0
24

Robert Mateja (Polska)

118.0
25

Eirik Kjelstrup (Norwegia)

116.0

Mitja Meznar (Słowenia)

116.0
27

David Unterberger (Austria)

115.5
28

Stanislav Oshepkov (Rosja)

115.0

Sami Niemi (Finlandia)

115.0

Terje Hilde (Norwegia)

115.0
31

Jakob Grimholm (Szwecja)

114.5

Thomas Lobben (Norwegia)

114.5
33

Antoine Guignard (Szwajcaria)

113.5

Felix Schoft (Niemcy)

113.5
35

Joonas Ikonen (Finlandia)

112.5
36

Borek Sedlak (Czechy)

112.0

Primoz Peterka (Słowenia)

112.0
38

Vegard Swensen (Norwegia)

111.5

Kim Rene Elverum Sorsell (Norwegia)

111.5
40

Kenneth Gangnes (Norwegia)

111.0
41

Nico Faller (Niemcy)

110.0
42

Remi Francais (Szwajcaria)

109.5
43

Vegard Sklett (Norwegia)

107.5
44

Fredrik Balkasen (Szwecja)

107.0
45

Tord-Markusen Hammer (Norwegia)

104.5
46

Ondrej Vaculik (Czechy)

101.0
47

Roman Trofimov (Rosja)

100.5
48

Krystian Długopolski (Polska)

95.0
49

Dmitriy Ponomarev (Rosja)

94.5
50

Carl Nordin (Szwecja)

92.5
51

Bastian Kaltenböck (Austria)

DNS

Stefan Thurnbichler (Austria)

DNS

Martin Höllwarth (Austria)

DNS

Sigurd Pettersen (Norwegia)

DNS


Wyniki 2 treningu

zawodnik

odl.
1

Andreas Widhölzl (Austria)

128.0
2

Rafał Śliż (Polska)

126.5
3

Vegard Sklett (Norwegia)

126.0
4

Markus Eggenhofer (Austria)

125.0
5

Ville Larinto (Finlandia)

124.5
6

Jan Matura (Czechy)

123.5

Lars Bystoel (Norwegia)

123.5

Jon Aaraas (Norwegia)

123.5
9

Tobias Bogner (Niemcy)

123.0
10

Akseli Kokkonen (Finlandia)

122.5
11

Haakon Helgesen (Norwegia)

122.0
12

Pascal Bodmer (Niemcy)

121.5
13

Martin Cikl (Czechy)

121.0

Daniel Lackner (Austria)

121.0

Primoz Roglic (Słowenia)

121.0
16

Yoshihiko Osanai (Japonia)

120.0

Antoine Guignard (Szwajcaria)

120.0

Jure Bogataj (Słowenia)

120.0

Terje Hilde (Norwegia)

120.0
20

David Unterberger (Austria)

119.5

Kenneth Gangnes (Norwegia)

119.5
22

Stanislav Oshepkov (Rosja)

119.0
23

Robert Mateja (Polska)

118.5

Jakob Grimholm (Szwecja)

118.5

Thomas Lobben (Norwegia)

118.5
26

Marcin Bachleda (Polska)

118.0

Andreas Vilberg (Norwegia)

118.0

Felix Schoft (Niemcy)

118.0
29

Eirik Kjelstrup (Norwegia)

117.5
30

Kevin Horlacher (Niemcy)

116.5

Johan Erikson (Szwecja)

116.5

Joonas Ikonen (Finlandia)

116.5
33

Keita Umezaki (Japonia)

116.0

Mitja Meznar (Słowenia)

116.0

Guido Landert (Szwajcaria)

116.0
36

Stefan Kaiser (Austria)

115.5

Sami Niemi (Finlandia)

115.5
38

Borek Sedlak (Czechy)

115.0

Remi Francais (Szwajcaria)

115.0

Krystian Długopolski (Polska)

115.0
41

Nico Faller (Niemcy)

113.5
42

Vegard Swensen (Norwegia)

111.5
43

Kim Rene Elverum Sorsell (Norwegia)

108.5
44

Tord-Markusen Hammer (Norwegia)

106.5
45

Fredrik Balkasen (Szwecja)

106.0
46

Primoz Peterka (Słowenia)

105.5
47

Ondrej Vaculik (Czechy)

105.0

Dmitriy Ponomarev (Rosja)

105.0
49

Carl Nordin (Szwecja)

102.0
50

Roman Trofimov (Rosja)

99.5
51

Bastian Kaltenböck (Austria)

DNS

Stefan Thurnbichler (Austria)

DNS

Martin Höllwarth (Austria)

DNS

Sigurd Pettersen (Norwegia)

DNS
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« sierpień 2007 - wszystkie artykuły
Komentarze
volkania
Brawo Andreas :*
(09.09.2007, 08:23)
Fin
jest kokonen!!!naRESZCIE.no i jakas fińska nowosc Ville larinto-bardziej kojarzy mi sie z wlochem jego nazwisko
(18.08.2007, 15:54)
Zdrawko Zdrawkow
...w cieniu wydarzen w Einsiedeln, to niepostrzezenie znowu wyslali na CoC amatorow na wycieczke, aaa... moze nikt nie zauwazy, poskaczcie sobie chlopcy spokojnie, nikt wam nie bedzie przeszkadzal, potem opowiecie nam jak bylo, no i moze wreszcie Robert zdobedziesz ten autograf Kaltenboecka :)) a co w tym czasie robi Toczek czy inny Mietus, bo cos mi sie wydaje, ze oni akurat skakac powinni najwiecej, gdzie tylko to mozliwe...
(18.08.2007, 15:23)
brygada rr
Brawo oldboye!
(18.08.2007, 14:12)
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby komentować:
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
CoC Lillehammer: Widhoelzl przed Polakami na treningach
CoC Lillehammer: Widhoelzl przed Polakami na treningach

CoC Lillehammer: Widhoelzl przed Polakami na treningach

Kalendarium
Radik Zhaparov
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody - szczegółowy program
29 lutego 2024 (czwartek)
16:35
PŚ Lahti
oficjalny trening K (2)
18:00
PŚ Lahti
kwalifikacje K
1 marca 2024 (piątek)
08:00
PŚ Lahti
seria próbna K
09:00
PŚ Lahti
konkurs ind. K
12:30
PŚ Lahti
odprawa techniczna M
14:30
PŚ Lahti
oficjalny trening M
15:45
PŚ Lahti
kwalifikacje M
17:00
PŚ Lahti
konkurs ind. M
2 marca 2024 (sobota)
10:00
CoC Planica
odprawa techniczna
11:00
FIS Cup Oberhof
odprawa techniczna
13:30
FIS Cup Oberhof
oficjalny trening
14:30
FIS Cup Oberhof
seria próbna
15:00
CoC Planica
oficjalny trening
15:15
PŚ Lahti
seria próbna M
15:30
FIS Cup Oberhof
konkurs ind.
16:00
CoC Planica
seria próbna
16:15
PŚ Lahti
konkurs druż. M
17:15
CoC Planica
konkurs ind.
3 marca 2024 (niedziela)
09:00
FIS Cup Oberhof
seria próbna
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
dzisiaj
22:26
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
dzisiaj
23:56
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
jutro
01:26
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
jutro
07:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:50
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs kobiet, HS 130
jutro
08:50
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs kobiet, HS 130
jutro
14:00
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs kobiet, HS 130
jutro
15:15
Eurosport w Player.pl SKOKI NARCIARSKIE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
nie
nie wiem
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich