Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
21.02.2020, godz. 14:00
Rasnov HS-97

Już dzisiaj o 21 najlepsi skoczkowie ¶wiata stan± na starcie trzeciego etapu prestiżowej Grand Prix Czterech Narodów. Tym razem rywalizować będ± na olimpijskim obiekcie w Pragelato. W¶ród 50 zawodników, których zobaczymy na skoczni, będzie czterech reprezentantów Polski.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Jako pierwszy na rozbiegu stanie najmłodszy z naszych skoczków, Maciej Kot. Z numerem dziesi±tym zobaczymy Piotra Żyłę (obaj skoczkowie nie maj± jeszcze na swoim koncie żadnych punktów tegorocznej LGP), a Kamil Stoch będzie miał na plastronie numer 28 (skoczek z LKS Poroniec zajmuje 23 lokatę w klasyfikacji generalnej cyklu). Ostatnim zawodnikiem skacz±cym w pierwszej serii będzie aktualny lider Letniej Grand Prix 2007, Adam Małysz. W zielonym plastronie zwycięzcy kwalifikacji wystartuje Martin Schmitt.

Konkurs rozpocznie się o 21:00. Na godzinę wcze¶niej zaplanowano serię próbn±. Transmisja na żywo na antenie telewizji Eurosport (od 21:00) i w radiu internetowym TopStacja (także od 21:00) na kanale SPORT topstacja.pl. Wyniki będzie można ¶ledzić na żywo w od¶wieżonym systemie relacji LIVE w naszym serwisie - live.skokinarciarskie.pl.

Lista startowa

zawodnik

1

Maciej Kot (Polska)

2

Anders Bardal (Norwegia)

3

Takanobu Okabe (Japonia)

4

Gregory Baxter (Kanada)

5

Kalle Keituri (Finlandia)

6

Taku Takeuchi (Japonia)

7

Erik Simon (Niemcy)

8

Lukas Hlava (Czechy)

9

Jussi Hautamäki (Finlandia)

10

Piotr Żyła (Polska)

11

Radik Zhaparov (Kazachstan)

12

Anders Jacobsen (Norwegia)

13

Arthur Pauli (Austria)

14

Andreas Aren (Szwecja)

15

Sebastian Colloredo (Włochy)

16

Robert Kranjec (Słowenia)

17

Mario Innauer (Austria)

18

Fumihisa Yumoto (Japonia)

19

Antonin Hajek (Czechy)

20

Michael Möllinger (Szwajcaria)

21

Christian Ulmer (Niemcy)

22

Veli-Matti Lindström (Finlandia)

23

Balthasar Schneider (Austria)

24

Dimitry Ipatov (Rosja)

25

David Lazzaroni (Francja)

26

Dimitry Vassiliev (Rosja)

27

Emmanuel Chedal (Francja)

28

Kamil Stoch (Polska)

29

Roman Koudelka (Czechy)

30

Janne Happonen (Finlandia)

31

Harri Olli (Finlandia)

32

Denis Kornilov (Rosja)

33

Primoz Pikl (Słowenia)

34

Roar Ljoekelsoey (Norwegia)

35

Shohei Tochimoto (Japonia)

36

Ilja Rosliakov (Rosja)

37

Stephan Hocke (Niemcy)

38

Jernej Damjan (Słowenia)

39

Martin Schmitt (Niemcy)

40

Sigurd Pettersen (Norwegia)

41

Janne Ahonen (Finlandia)

42

Wolfgang Loitzl (Austria)

43

Simon Ammann (Szwajcaria)

44

Andreas Küttel (Szwajcaria)

45

Georg Späth (Niemcy)

46

Andreas Kofler (Austria)

47

Gregor Schlierenzauer (Austria)

48

Björn Einar Romören (Norwegia)

49

Thomas Morgenstern (Austria)

50

Adam Małysz (Polska)

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« sierpień 2007 - wszystkie artykuły
Komentarze
brak komentarzy
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
LGP Pragelato: Lista startowa konkursu
LGP Pragelato: Lista startowa konkursu

LGP Pragelato: Lista startowa konkursu

Kalendarium
Grzegorz Miętus
Najbliższe zawody
20 lutego 2020 (czwartek)
08:30
P¦ Rasnov
odprawa techniczna
10:30
P¦ Rasnov
oficjalny trening
12:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
21 lutego 2020 (pi±tek)
09:00
P¦ kobiet Ljubno
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Ljubno
oficjalny trening
13:00
P¦ Rasnov
seria próbna
14:00
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Ljubno
kwalifikacje
22 lutego 2020 (sobota)
10:15
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
11:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
11:30
P¦ kobiet Ljubno
konkurs druż.
12:45
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
CoC Val di Fiemme
odprawa techniczna
14:00
FIS Cup Liberec
17:00
CoC Val di Fiemme
oficjalny trening
18:00
CoC Val di Fiemme
seria próbna
19:00
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
23 lutego 2020 (niedziela)
08:45
CoC Val di Fiemme
seria próbna
09:45
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
10:00
FIS Cup Liberec
10:15
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich