Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
kwiecień 2020
Najbliższe zawody
kalendarz na przyszły sezon
nie został jeszcze zatwierdzony

Jutro o 18:30 odbędzie się drugi konkurs LGP 2007. W Courchevel, podobnie jak w Hinterzarten zobaczymy czterech Polaków: Adama Małysza, Kamila Stocha, Macieja Kota i Piotra Żyłę. Wszyscy przebrnęli przez kwalifikację.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Kamil wyst±pi jutro jako drugi, tuż za Lindstroemem. Maciej Kot ma numer 18-ty, Żyła 22-gi, a Adam Małysz, przedostatni 49-ty.

Transmisja na żywo na antenie telewizji Eurosport i w radiu internetowym TopStacja na kanale SPORT topstacja.pl. Wyniki będzie można ¶ledzić na żywo w od¶wieżonym systemie relacji LIVE w naszym serwisie - live.skokinarciarskie.pl.

Lista startowa

zawodnik

1

Veli-Matti Lindström (Finlandia)

2

Kamil Stoch (Polska)

3

Sigurd Pettersen (Norwegia)

4

Björn Einar Romören (Norwegia)

5

Roar Ljoekelsoey (Norwegia)

6

Christian Ulmer (Niemcy)

7

Arthur Pauli (Austria)

8

Fumihisa Yumoto (Japonia)

9

Denis Kornilov (Rosja)

10

Anders Jacobsen (Norwegia)

11

Gregory Baxter (Kanada)

12

Emmanuel Chedal (Francja)

13

Jure Sinkovec (Słowenia)

14

Takanobu Okabe (Japonia)

15

Nikolay Karpenko (Kazachstan)

16

Andreas Aren (Szwecja)

17

Tom Hilde (Norwegia)

18

Maciej Kot (Polska)

19

Sebastian Colloredo (Włochy)

20

Anders Bardal (Norwegia)

21

Dimitry Vassiliev (Rosja)

22

Piotr Żyła (Polska)

23

Kalle Keituri (Finlandia)

24

Radik Zhaparov (Kazachstan)

25

Keita Umezaki (Japonia)

26

Mario Innauer (Austria)

27

Robert Kranjec (Słowenia)

28

Antonin Hajek (Czechy)

29

Michael Möllinger (Szwajcaria)

30

Dimitry Ipatov (Rosja)

31

Balthasar Schneider (Austria)

32

Janne Happonen (Finlandia)

33

Stephan Hocke (Niemcy)

34

David Lazzaroni (Francja)

35

Shohei Tochimoto (Japonia)

36

Harri Olli (Finlandia)

37

Primoz Pikl (Słowenia)

38

Roman Koudelka (Czechy)

39

Georg Späth (Niemcy)

40

Janne Ahonen (Finlandia)

41

Martin Schmitt (Niemcy)

42

Ilja Rosliakov (Rosja)

43

Jernej Damjan (Słowenia)

44

Simon Ammann (Szwajcaria)

45

Wolfgang Loitzl (Austria)

46

Andreas Kofler (Austria)

47

Andreas Küttel (Szwajcaria)

48

Gregor Schlierenzauer (Austria)

49

Adam Małysz (Polska)

50

Thomas Morgenstern (Austria)

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« sierpień 2007 - wszystkie artykuły
Komentarze
jasiek96
@Zdrawko Zdrawkow
Też w tamtym roku ogl±dałem ten konkurs i też mnie wnerwiała zmiana kamery. Popieram Twoje słowa.
(14.08.2007, 21:52)
jasiek96
jaka szkoda ze nie moge ogladac tych zawodow LGP
:( buuuu
(14.08.2007, 21:51)
niezarejestrowany uzytkownik :)
Napisze cos o Morgensternie, co wlasciwie mialam zawsze w glowie, ciekawi mnie ten chlopak ze ciagle utrzymuje tak swietna forme...w sumie od kiedy zaczal skakac w PS 5 lat temu (jakos tak to bylo) zawsze w czolowce ale pamietam ze nieraz pierwsze miejsca w konkursach sprzatali mu sprzed nosa inni tuz przed koncem drugiej serii, bylo tak pare razy ze prowadzeniu w 1. serii ladowal poza podium, nie wiem, moze presja i stres, bardzo mlody byl, zawsze go darzylam sympatia i tak sobie zawsze myslam biedny jest ze tak sie stara, skacze swietnie a tak rzadko wygrywa pojedyncze konkursy PS i to bylo z pare lat temu jak sobie tak wymyslilam ze przed nim stoi jeszcze wielka kariera i ze na pewno zdobedzie olimpijskie zloto, to taka "rekompensata" (troche glupie slowo) za te konkursy w ktorych w ostatnich minutach bylo wsio przeciwko niemu. I wydaje mi sie ze taki talent rodzi sie niezwykle rzadko, on zdobedzie pewnie jeszcze pare tytulow MS, moze nawet 3 kule, przypuszczam ze osiagnie wiecej niz Adam Malysz i zycze mu tego z calego serducha, niesamowicie na to zasluguje :)
(14.08.2007, 18:21)
smutna
jaka szkoda ze nie moge ogladac tych zawodow LGP
:( buuuu
(14.08.2007, 18:02)
kamil17
@Zdrawko Zdrawkow
Na stronie FIS-u pisało, co¶ o TV signal, z tego co się doczytałem, zrozumiałem to jako informację, że je¶li kamera nie będzie standardowa, tak jak na pozostałych obiektach to Courchevel wylatuje z kalendarza. Też bym chciał normaln± kamerę.
(14.08.2007, 15:51)
Zdrawko Zdrawkow
ciekawy jestem jednego, czy realizatorzy transmisji z Courchevel pokaza nam wreszcie ten konkurs po ludzku, jesli nie, nie ma nawet go co ogladac, nie wiem czy pamietacie, ale tradycja konkursow w Courchevel bylo zwykle to, ze po wybiciu z progu pokazywano skoczka normalnie tak jak wszedzie ( z boku ), ale tuz przed ladowaniem przechodzono bez sensu na obraz z innej kamery ( z gory ), przez co zupelnie nie widac bylo, czy skok byl dobry, czy zly, krotki czy dlugi ? w zeszlym roku na osiemdziesiat ( 50+30 ) skokow konkursowych w Courchevel, tylko szesnascie mozna bylo normalnie obejrzec, kiedys, pamietam - realizator sknocil tez tak konkurs PS w Iron Mountain, czy tym razem bedzie normalnie ? hmm... chyba Poliszynel raczy wiedziec, ludze sie, ze tak...
(14.08.2007, 15:46)
Jasiek96
@K
Wyszukało mi tylko sam± stronę.
(14.08.2007, 15:22)
Jasiek96
@Daria
Racja z tym palnięciem!
(14.08.2007, 15:19)
Jasiek96
¦miesznie będzie ogl±dać Kota po Jacobsenie, Ljokelsoyu, Pettersenie, Stochu, Romorenie, Paulim, Kornilovem i Hildem!!!
(14.08.2007, 15:18)
bolek
latem skakali od zawsze i nie mam nic przeciw. Mi chodzi tylko, że zrobili z tego wielki sport dla kasy i tytułu. Niech będ± zawody ale po co od razu walka o puchar ¶wiata. W piłkę nożn± graj± w zimie, ale na szczę¶cie nie ma jeszcze zimowego mundialu bo patrz±c sportowo byłby to idiotyzm.
(14.08.2007, 14:28)
kamil17
Adam już zagrzewa narty, na podium dzi¶ będzie pierwszy :)) Złoty plastron jest mu dany,
po dzisiejszym konkursie będzie weselszy :))
(14.08.2007, 13:51)
Maruda
Daf, jeste¶ Wielki ;)))))
Nie moge sie doczekać konkursu!
Pozdro dla wszystkich!
(14.08.2007, 11:51)
daf
@bolek
i zakazać grać w koszykówkę na podwórkach, bo to sport halowy, i zakazać grać w futsal, bo to sport letni, w dodatku na trawie, i zakazać gry w hokeja na trawie, bo to podobny dziwol±g jak letnie skoki, i zakazać... leżeć Bolkowi na słońcu, bo mu nie służy.
(14.08.2007, 09:36)
Daria
@bolek
Ale żes teraz paln±ł jak łysy w beton :))))

Mnie cieszy fakt, że znowu cał± czwórke naszych mamy w konkursie.
Oby wszystkim dzis się powiodło !
(14.08.2007, 08:52)
szwajcarka
dlaczego? skoro to lubi± to czemu niby maj± nie skakac?! a wlasnie takie letnie zawody s± dla niech najlepszym przygotowaniem do zimy, bo mog± porównać swoj± formę z innymi.
To tak, jakby piłkarzom zakazać grać w zimę, bo to przecież letni sport...
(14.08.2007, 07:37)
bolek
leżę na plaży w mielnie i słyszę o sukcesie Małysza w skokach narciarskich. My¶lałem, że skokach wodnych. Jednak nie. I to jest profanacja współczesnego sportu. Sportowcy "zimowi" niech sobie trenuj± w lecie ale nie robi± z tego dyscypliny sportowej. Raczej niech się bawi± i szykuj± do zimy.
(14.08.2007, 01:06)
Tootiki
A swoj± drog±- bardzo mnie cieszy, że wreszcie Szwedów widać. W Hiza na zawodach juniorskich zaobserwowałam też sporo Holendrów. Hm hm, ciekawe co będzie za parę lat.
(13.08.2007, 22:13)
Tootiki
No buuuu, wła¶nie wróciłam z Hiza, gdzie mnie Norwegi srodze zawiedli... jaka¶ rezerwa była... a teraz ci co trzeba będ± a mnie nie, buuu...
(13.08.2007, 22:11)
MilQa
nie dramatyzujmy, gdyby było w złym stanie to by nie skakał;P mnie bardziej ciekawi co zobaczę w wykonaniu Sigurda
(13.08.2007, 22:02)
Ankamalyszomanka
a mnie cieszy to, że mamy Norwegów. Zobaczymy w jakim stanie jest kolano Jacobsena, czy będzie mógł dobrze skoczyć?
(13.08.2007, 21:07)
Fin
Happonen ladnie i rowno skacze wiec i on moze jutro sie liczyc
(13.08.2007, 20:42)
Karola15
Fajnie,ze wszyscy polacy przebrneli przez kwalifikacje! Mam nadzieje,ze wszyscy dostana sie rowniez do drugiej serii konkursowej!
(13.08.2007, 20:42)