Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
12
13
14
15
16
19
20
21
22
26
27
28
29
luty 2024
Najbliższe zawody
01.03.2024, godz. 09:00
Lahti HS-130
PŚ K ind.

Shohei Tochimoto i Adam Małysz wygrali serie treningowe przed konkursem Letniej Grand Prix w Courchevel. W pierwszej serii Japończyk poleciał na 131 metrów i o metr pokonał Bjoerna Einara Romoerena. Na trzecim miejscu był Anders Jacobsen.

Druga seria zakończyła się triumfem Małysza - 128 metrów. Polak pokonał Vassilieva (126 m) i Morgensterna. Znakomicie zaprezentował się Kamil Stoch, który po skoku na 124,5 zajął 6 lokatę.

W tej chwili trwają kwalifikacje.

Wyniki 1 treningu

zawodnik

odl.
1

Shohei Tochimoto (Japonia)

131.0
2

Björn Einar Romören (Norwegia)

130.0
3

Anders Jacobsen (Norwegia)

127.5
4

Simon Ammann (Szwajcaria)

126.0
5

Fumihisa Yumoto (Japonia)

125.0
6

Janne Happonen (Finlandia)

124.5
7

Primoz Pikl (Słowenia)

124.0
8

Janne Ahonen (Finlandia)

123.5

Roar Ljoekelsoey (Norwegia)

123.5
10

Balthasar Schneider (Austria)

122.5
11

Denis Kornilov (Rosja)

120.0
12

Dimitry Ipatov (Rosja)

119.5
13

Stephan Hocke (Niemcy)

119.0

Arthur Pauli (Austria)

119.0
15

Adam Małysz (Polska)

118.5
16

Sigurd Pettersen (Norwegia)

118.0
17

Wolfgang Loitzl (Austria)

116.5

Georg Späth (Niemcy)

116.5

Harri Olli (Finlandia)

116.5

Michael Möllinger (Szwajcaria)

116.5

Tom Hilde (Norwegia)

116.5

Isak Grimholm (Szwecja)

116.5
23

Kamil Stoch (Polska)

116.0
24

Roman Koudelka (Czechy)

115.0

Maciej Kot (Polska)

115.0

Andreas Aren (Szwecja)

115.0
27

Thomas Morgenstern (Austria)

114.0

Ilja Rosliakov (Rosja)

114.0

Takanobu Okabe (Japonia)

114.0
30

Dimitry Vassiliev (Rosja)

113.5
31

Erik Simon (Niemcy)

112.5

Veli-Matti Lindström (Finlandia)

112.5
33

Emmanuel Chedal (Francja)

111.0
34

Christian Ulmer (Niemcy)

110.5
35

Andreas Küttel (Szwajcaria)

110.0
36

Antonin Hajek (Czechy)

108.5
37

Vincent Descombes Sevoie (Francja)

108.0

Jussi Hautamäki (Finlandia)

108.0
39

Gregory Baxter (Kanada)

106.0
40

Sebastian Colloredo (Włochy)

105.5
41

Mario Innauer (Austria)

104.0

Radik Zhaparov (Kazachstan)

104.0
43

Piotr Żyła (Polska)

103.5
44

Anders Bardal (Norwegia)

102.0

Jörg Ritzerfeld (Niemcy)

102.0
46

Martin Schmitt (Niemcy)

101.5

Stefan Read (Kanada)

101.5

Jure Sinkovec (Słowenia)

101.5
49

Nikolay Karpenko (Kazachstan)

101.0
50

Martin Mesik (Słowacja)

100.0
51

Robert Kranjec (Słowenia)

98.5

Keita Umezaki (Japonia)

98.5
53

Nicolas Mayer (Francja)

98.0
54

Benjamin Bourqui (Francja)

97.5
55

Kalle Keituri (Finlandia)

95.5
56

Maksim Anisimov (Białoruś)

91.5
57

Andrea Morassi (Włochy)

82.0
58

Gregor Schlierenzauer (Austria)

DNS

Andreas Kofler (Austria)

DNS

Jernej Damjan (Słowenia)

DNS

David Lazzaroni (Francja)

DNS

Lukas Hlava (Czechy)

DNS


Wyniki 2 treningu

zawodnik

odl.
1

Adam Małysz (Polska)

128.0
2

Dimitry Vassiliev (Rosja)

126.0
3

Thomas Morgenstern (Austria)

125.5

Andreas Kofler (Austria)

125.5
5

Janne Happonen (Finlandia)

125.0
6

Kamil Stoch (Polska)

124.5
7

Janne Ahonen (Finlandia)

123.0

Anders Jacobsen (Norwegia)

123.0
9

Simon Ammann (Szwajcaria)

122.5

Takanobu Okabe (Japonia)

122.5
11

Gregor Schlierenzauer (Austria)

122.0
12

Andreas Küttel (Szwajcaria)

121.5
13

Tom Hilde (Norwegia)

119.5
14

Wolfgang Loitzl (Austria)

119.0

Shohei Tochimoto (Japonia)

119.0

Sigurd Pettersen (Norwegia)

119.0
17

Georg Späth (Niemcy)

118.5

Björn Einar Romören (Norwegia)

118.5
19

David Lazzaroni (Francja)

118.0

Roar Ljoekelsoey (Norwegia)

118.0
21

Martin Schmitt (Niemcy)

117.0

Denis Kornilov (Rosja)

117.0
23

Dimitry Ipatov (Rosja)

116.5
24

Piotr Żyła (Polska)

116.0
25

Sebastian Colloredo (Włochy)

115.0

Andreas Aren (Szwecja)

115.0

Veli-Matti Lindström (Finlandia)

115.0
28

Michael Möllinger (Szwajcaria)

114.5

Anders Bardal (Norwegia)

114.5
30

Fumihisa Yumoto (Japonia)

113.5
31

Roman Koudelka (Czechy)

113.0

Radik Zhaparov (Kazachstan)

113.0
33

Stephan Hocke (Niemcy)

112.5

Maciej Kot (Polska)

112.5
35

Emmanuel Chedal (Francja)

111.5
36

Balthasar Schneider (Austria)

110.5
37

Mario Innauer (Austria)

109.5

Jussi Hautamäki (Finlandia)

109.5
39

Ilja Rosliakov (Rosja)

109.0

Primoz Pikl (Słowenia)

109.0
41

Antonin Hajek (Czechy)

108.5
42

Kalle Keituri (Finlandia)

108.0
43

Robert Kranjec (Słowenia)

107.0

Nikolay Karpenko (Kazachstan)

107.0
45

Jörg Ritzerfeld (Niemcy)

106.5
46

Harri Olli (Finlandia)

106.0
47

Vincent Descombes Sevoie (Francja)

105.5
48

Jure Sinkovec (Słowenia)

104.5
49

Keita Umezaki (Japonia)

104.0
50

Andrea Morassi (Włochy)

103.5

Gregory Baxter (Kanada)

103.5
52

Christian Ulmer (Niemcy)

103.0

Benjamin Bourqui (Francja)

103.0
54

Arthur Pauli (Austria)

100.5
55

Martin Mesik (Słowacja)

97.0
56

Erik Simon (Niemcy)

93.0
57

Maksim Anisimov (Białoruś)

91.0
58

Isak Grimholm (Szwecja)

90.5
59

Nicolas Mayer (Francja)

87.5
60

Stefan Read (Kanada)

85.5
61

Jernej Damjan (Słowenia)

DNS

Lukas Hlava (Czechy)

DNS
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« sierpień 2007 - wszystkie artykuły
Komentarze
Jasiek96
@Kama fanka Bernara
Tylko jeden skok był dobry. W 2 treningu Bernar był 17.
(14.08.2007, 15:09)
krwisty
To mi sie podoba i cieszy stare kibicowskie serce ale tez to serce jest pelne obaw o psychike grupy podczas turnieju.......piszac o grupie pomijam Krola bo jego "dekielek" dziala znakomicie;-)
(13.08.2007, 19:49)
Kama fanka Bernara
No nareszcie jakiś dobry Norweski skok Brawo Bernar!!!
(13.08.2007, 19:42)
Einstein
choć jeśli dla pierwszej dziesiątki kwalifikacje mają być jedynie treningiem, to nie wiadomo czy do rekordu się będą liczyć :))
(13.08.2007, 19:39)
haliee
Tochimoto, Tochimoto, Tochimoto... chłopak zaskakuje :D
(13.08.2007, 19:39)
Einstein
Hocke rekord skoczni wyrównał...
(13.08.2007, 19:38)
Einstein
Plan na dziś wykonany, ale jak jutro tak będą skakać, to tylko Stoch i Małysz wejdą do 30...
(13.08.2007, 19:36)
Einstein
Happonen 5m dalej niż Hajek, a ma 0,5 pkt więcej :))
(13.08.2007, 19:34)
Paweł Stawowczyk
Przepraszamy, ale kłopoty techniczne dziś nie pozwalają na LIVe. Jutro wszystko będzie ok
(13.08.2007, 19:34)
kamil17
Bjoern jeszcze może daleko polatać, tak jak w latach 2004/2005
(13.08.2007, 19:32)
Einstein
Żyła też, więc mamy komplet :))
(13.08.2007, 19:27)
Einstein
Kot też ładnie :))
(13.08.2007, 19:22)
Einstein
No to Stoch już się zakwalifikował...
(13.08.2007, 19:16)
Einstein
no wreszcie ;-)))
(13.08.2007, 19:14)
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby komentować:
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
LGP: Małysz i Tochimoto najlepsi na treningach
LGP: Małysz i Tochimoto najlepsi na treningach

LGP: Małysz i Tochimoto najlepsi na treningach

Najbliższe zawody - szczegółowy program
29 lutego 2024 (czwartek)
14:00
PŚ Lahti
odprawa techniczna K
16:00
PŚ Lahti
oficjalny trening K
18:00
PŚ Lahti
kwalifikacje K
1 marca 2024 (piątek)
08:00
PŚ Lahti
seria próbna K
09:00
PŚ Lahti
konkurs ind. K
12:30
PŚ Lahti
odprawa techniczna M
14:30
PŚ Lahti
oficjalny trening M
15:45
PŚ Lahti
kwalifikacje M
17:00
PŚ Lahti
konkurs ind. M
2 marca 2024 (sobota)
10:00
CoC Planica
odprawa techniczna
11:00
FIS Cup Oberhof
odprawa techniczna
13:30
FIS Cup Oberhof
oficjalny trening
14:30
FIS Cup Oberhof
seria próbna
15:00
CoC Planica
oficjalny trening
15:15
PŚ Lahti
seria próbna M
15:30
FIS Cup Oberhof
konkurs ind.
16:00
CoC Planica
seria próbna
16:15
PŚ Lahti
konkurs druż. M
17:15
CoC Planica
konkurs ind.
3 marca 2024 (niedziela)
09:00
FIS Cup Oberhof
seria próbna
10:00
CoC Planica
seria próbna
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
dzisiaj
02:58
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
dzisiaj
04:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
dzisiaj
08:28
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
dzisiaj
10:45
Eurosport w Player.pl Hinzenbach | HS90
dzisiaj
12:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Konkurs duetów, HS 235
dzisiaj
15:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
dzisiaj
20:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
dzisiaj
20:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
jutro
01:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Konkurs duetów, HS 235
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
nie
nie wiem
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich