Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.

Jak co roku, na skoczni Trampolino Dal Ben HS-134 w Val di Fiemme odbył się konkurs maj±cy wyłonić nowego mistrza Włoch. I tym razem obyło się bez niespodzianek. Najpierw niepodzielny prym w skokach narciarskich we Włoszech wiódł Roberto Cecon, teraz pałeczkę przej±ł jego podopieczny, Sebastian Colloredo. 19-latek z klubu G.S. Fiamme Gialle jak na razie nie znajduje w ojczyĽnie rywala, który zagrażałby jego pozycji. Przynajmniej nie, je¶li chodzi o mistrzostwa Włoch. Drugie miejsce zaj±ł Andrea Morassi, w którym trener pokłada wielkie nadzieje na przyszło¶ć. Trzecie miejsce zaj±ł kolega z klubu Colloredo - Alessio Bolognani, który do zwycięzcy miał już prawie 40-punktow± stratę.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Pełna klasyfikacja konkursu:

1. Sebastian Colloredo - 242.6 pkt.
2. Andrea Morassi - 222.4 pkt.
3. Alessio Bolognani - 203.9 pkt.
4. Marco Beltrame - 198.5 pkt.
5. Armin Bauer - 180.3 pkt.
6. Simone Morassi - 177.9 pkt.
7. Michele Liva - 171.6 pkt.
8. Davide Bresadola - 169.6 pkt.
9. Felix Peselj - 167.6 pkt.
10.Alessandro Pittin - 154.4 pkt.
11.Diego Dellasega - 143.2 pkt.
12.Alessio De Crignis - 131.7 pkt.
13.Michael Lunardi - 130.9 pkt.
14.Daniele Munari - 127.5 pkt.
15.Roberto Dellasega - 122.8 pkt.
16.Lukas Runggaldier - 111.0 pkt.
17.Giovanni Morandini - 72.9 pkt.
18.Gennaro Ciotola - 62.8 pkt.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« sierpień 2007 - wszystkie artykuły
Komentarze
Ankamalyszomanka
Nie wiem czy wiecie, ale Adam pierwszy na treningach, Kamil 13- brawo!!! Maciek ładnie, tylko u Piotrka mogło być chyba lepiej, ale ogólnie jest ok:)))
(10.08.2007, 16:02)
Elite27.12.
Tak @krwisty, uważam, że @kamil17 ma rację;) Od naszej drużyny nie wymagam więcej niż 5-go miejsca. Jeżeli zaprezentuj± się lepiej... oho! To będzie nielada zaskoczenie =) Ale w to raczej trudno wierzyc...

Włosi ... No cóż, nie jest to drużyna jako¶ specjalnie licz±ca się w ¶wiecie skoków. Może kiedy¶ zaczn± osi±gac co¶ więcej, ale to za parę lat - ehh, te moje wróżenia ^_^
Tak na marginesie - szkoda, że @redakcja nie podała odległo¶ci, jakie uzyskiwali poszczególni zawodnicy...
Pozdrawiam wszystkich ;)))
(10.08.2007, 15:07)
kamil17
@kikus
lol
(10.08.2007, 13:30)
kamil17
@krwisty
No, a co może potrafić :)) Będ± według mnie na pi±tym lub szóstym miejscu, wiadomo, że s± gorsze drużyny, ale gdyby nie Adam, siły s± całkiem porównywalne ;))
(10.08.2007, 13:30)
kamil17
Szczerze to nie wiedziałem , że Włosi maj± tylu skoczków :) A Colloredo bardzo dobrze! Nokaut nad Morassim :))
(10.08.2007, 13:05)
Kikus
Colloredo jest na belce tralalalalalalala skacze sobie bardzo daleko lalalalalalala.Andrea Morassi przegrywa o 20 pkt tralalalalalalala.Marco Beltrame całkiem niezly jest tralalalalalalaala
(10.08.2007, 10:15)
Sebak85
Fajnie ze Sebastian Colloredo wygrał widac ze jest w bardzo dobrej formie zycze mu powodzenia.A co do reztu włochów to powiem szczerze maja szanse przy dobrym trenerze sie rozwinać np taki Andrea Morassi zajał 3 miejsce w zawodach.Naprawde bardzo mi się podoba jak prowadzi ich Roberto Cecon.a mnie ciekawi co sie dzieje z Stefano Chiapolino nie tak dawno był jako pierwsyzm wlochem ktory po Ceconie do 30 wszedł jak dobrze pamietam było to w próbie przed olimpijskiej w Pragelato wiem ze pewnie pomyliłem skocznie ale cóż
(10.08.2007, 10:13)
fan skoków
@krwisty
My¶lę, że najlepszym pocieszeniem jest to że nie mamy drużyny ale i tak nasza drużyna jest 5. drużyn± ¶wiata i ZIO.
(10.08.2007, 08:19)
Dona
Cio_tola jest dobry, fajne nazwisko, moze w przyszło¶ci:):) buziak dla niego:)
(09.08.2007, 20:44)
krwisty
@Ankamalyszomanka wiesz my sie martwimy nie raz ,ze nie mamy dobrej druzyny ,ale Wlosi maja jeszcze gorzej(marne pocieszenie co:-) ) no ale nic w sobote zobaczymy co ta nasza druzyna potrafi.......!!!
(09.08.2007, 20:05)
Ankamalyszomanka
Ogólnie to fajnie. Podoba mi się, że Colloredo zwyciężył. Nie wiem, może jestem mało doinformowana, ale znam tylko (niestety nie osobi¶cie) pierwsz± trójkę tych zawodów. Dlatego podium tych mistrzostw mogłabym obstawić w ciemno:))
Ale chciałabym zwrócić uwagę na to, że te wyniki wygl±daj± trochę tak, jakby kto¶ z poza Polski zobaczył wyniki Polaków w tego typu zawodach. Bo z P¶ znani s± tylko 3 czy 4 Polacy (Wiadomo, że nasza młodzież też jest dobra, ale nie brała udziału w P¦)
Dlatego też my¶lę, ze choć Włosi po kilkuletniej przerwie spowodowanej zakończeniem kariery R Cecona robi± widoczne postępy, to w drużynówce na razie nie maj± szans, bo nie maj± na razie tak wybitnego lidera jak chociażby my. No ale co- Sebastian to jeden z pokolenia młodych wilków, także cała kariera jeszcze przed nim. A więc nie należy się dziwić, gdy za kilka lat zobaczymy włoski team na podium konkursu drużynowego:)))
(09.08.2007, 18:48)