Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
9
10
11
12
16
17
18
19
20
23
24
25
30
31
grudzień 2019
Najbliższe zawody
13.12.2019, godz. 16:00
Notodden HS-98
FIS Cup

Zakopane stara się o przyznanie mistrzostw ¶wiata w 2013 roku. Czy to się uda? Czy będziemy najlepsi i to wła¶nie stolica Tatr otrzyma prawo zorganizowania tej prestiżowej imprezy?

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Działacze, którzy staraj± się o tę imprezę obawiaj± się czarnego scenariusza. Największ± porażk± będzie jeżeli powodem nieotrzymania prawa do organizacji mistrzostw okaże się zły stan infrastruktury. Niestety obiekty Centralnego O¶rodka Sportu w Zakopanem s± w fatalnym stanie i przypominaj± te z czasów komuny. Władze Zakopanego ubolewaj± nad tym, że całe zainteresowanie władz skupia się na Wi¶le i Szczyrku.

- Niestety, COS w Zakopanem jest najbardziej zaniedbany w Polsce, najbardziej niedoinwestowany. Mogę to udowodnić wszystkim: od ministra pocz±wszy na dyrektorach wszystkich COS–ów w Polsce kończ±c – przekonuje Janusz Majcher – burmistrz Zakopanego.

Zakopane co prawda może pochwalić się trasami biegowymi, które maj± homologację FIS. Jednak stadion lekkoatletyczny, ¦rednia Krokiew oraz trybuny wokół skoczni wymagaj± już całkowitej przebudowy.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« sierpień 2007 - wszystkie artykuły
Komentarze
kociaczek555
@Zula

Jego stan jest zły, już nic nie da się zrobić.
Jedyne,co mog± zrobic lekarze to podawac mu leki na u¶mierzenie bólu.
(25.08.2007, 13:42)
fanka_austrii
LUDZIE!!! WE¬CIE SIĘ NARESZCIE DO ROBOTY!!! MAMY MAŁYSZA!!! WSPANIAŁA POLSKˇ KADRĘ DO KTÓREJ DOCHODZˇ CORAZ WIĘKSZE TALENTY!!! WSPANIAŁYCH I NAJLEPSZYCH KIBICÓW POD SŁOŃCEM!!! ZRÓBCIE CO¦ Z TYM BO MACIE DLA KOGO!!!
(06.08.2007, 13:34)
Elite27.12.
Przepraszam bardzo wszystkich optymistów (też zazwyczaj jestem optymistk±, ale jak czytam co¶ takiego, to mój optymizm wymięka), ale z czym my startujemy do ludu?? Przecież jeżeli nic nie ulegnie poprawie, to nie mamy najmniejszych szans! Popatrzcie, jakie s± skocznie w innych państwach! To,że mamy trasy biegowe w jako takim stanie nie znaczy, że ten atut doprowadzi nas do zwycięztwa!
Nie mówię, że absolutnie nie mamy szans - cuda, żadko bo żadko, ale.. się zdarzaj±...
Żeby¶my mieli jednak możliow¶c skorzystania z tego cudu, powinni¶my lepiej pomy¶lec o odnowieniu skoczni, w tym wybudowaniu jakich¶ normalnych trybun! Ehh... tyle jest do zrobienia... Mam nadzieję, że Polacy sprostaj± wszystkim tym przeciwno¶ciom i jednak pokaż±, że nadaj± się na gospodarzy M¦ 2013.. Pozdrawiam;)
(05.08.2007, 14:59)
żonaKrwistego
@zula w sprawie Hessa skontaktuj się przez gg z redaktork± Stachur±, pisała kiedy¶,że ma z nim kontakt
(04.08.2007, 23:31)
Zula
Sorry, że nie na temat ... Przekopuję sobie archiwum i trafiłam na artykuły o problemach zdrowotnych R. Hessa. Czy może kto¶ wie, co u niego? Jak z jego zdrowiem?
(04.08.2007, 22:48)
Gugi
Jesli Sczyrk w poniedziałek sie skompromituje , to nawet niech Zakopiańcy nie składaj± oferty , bo byłoby to nietaktem.
(04.08.2007, 21:37)
Daria
Do tych M¦, jeszcze daleko ale rozumiem, że jesli Polska chce dostac to prawo, musi się bardzo starać, ja w nas wierzę.
Ale martwi mnie inna sprawa, otóż M¦ juniorów w Szczyrku, w poniedziałek przyjeżdża omisja z FIS aby zobaczyć jak id± prace na tej skoczni.
A ta skocznia, no niestety, nadal stoi, ale taka jak była, ponoc dzis ruszyły pewne prace na niej ale czy zd±ż± ?
Nie wiem, naprawdę.
(04.08.2007, 19:28)
Ankamalyszomanka
,,Wszystko się może zdarzyć..." b±dĽmy dobrej my¶li:))
(04.08.2007, 17:07)
kociaczek555
A ja jestem optymistk± i wierzę,że mamy duż± szansę na organizacje tych mistrzostw. EURO 2012 dostali¶my,a nie mamy nawet stadionów.Trzeba je zbudować. Dostaniemy Mistrzostwa ¦wiata w skokach narciarskich,to może skocznie przebuduj±.
(04.08.2007, 16:05)
żonaKrwistego
wcale się nie zdziwię jeżeli przegramy walkę o organizację mistrzostw ¶wiata, daleko nam do wspaniałych obiektów sportowych i chyba już każdy na ¶wiecie wie,że Polska to dziwny kraj, w którym wszystko jest pod górkę, ale skoro przyznano nam mistrzostwa w piłce nożnej to kto wie...byleby¶my nie musieli się potem wstydzić!
(04.08.2007, 13:26)