Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
9
10
11
12
16
17
18
19
20
23
24
25
26
30
31
grudzień 2019
Najbliższe zawody
13.12.2019, godz. 16:00
Notodden HS-98
FIS Cup

Lipiec to miesiąc ostatnich przygotowań i szlifowania formy przed Letnią Grand Prix, miesiąc wyboru organizatora Igrzysk Olimpijskich 2014, czas ogłoszenia zakończenia kariery przez Alexandra Herra i czas ogłoszenia rozpoczęcia nowego etapu życia przez Tommiego Nikunena... Wszystkie te wydarzenia były przez nas opisywane i komentowane przez naszych czytelników. Były więc nieco kassandryczne życzenia dla nowożeńców (@Killer pod artykułem z 7 lipca "Tommi Nikunen już po ślubie"), humorystyczne podsumowania (@ OwcaKlaudia pod wywiadem z 12 lipca "Jacobsen i Pettersen - jesteśmy zwykłymi facetami cz.2"), wiele zabawnych komentarzy @krwistego - naszego naczelnego komentatora - satyryka :)...

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Ponieważ w zeszłym miesiącu nagrodziliśmy humor, teraz, dla przeciwwagi, postanowiliśmy wyróżnić komentarz poważny. Nagrodę w tej edycji konkursu (autografy Spaetha i Hocke) przyznaliśmy internaucie o nicku Zdrawko Zdrawkow za drugi komentarz do artykulu z 5 lipca "Plusy i minusy Olimpiady w Soczi" stanowiący odpowiedź do @Elite27.12. Tym samym @Zdrawko Zdrawkow zwiekszył swoje szanse w losowaniu nagrody roku - biletów na PŚ w Zakopanem (w ubieglym miesiącu także wyróżniony). Nagrodzonego prosimy o kontakt z redakcja oraz o podanie swoich danych osobowych (redakcja@skokinarciarskie.pl). Serdecznie gratulujemy wyróżnienia i zapraszamy wszystkich do udziału w sierpniowej edycji konkursu. Powodzenia!
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« sierpień 2007 - wszystkie artykuły
Komentarze
Zdrawko Zdrawkow
no prosze prosze, jakiez to rzeczy niestworzone sie tu dzieja, przez moment poczulem sie jak Stefka Kostadinowa, ktora po latach chwaly na najwiekszych sportowych arenach swiata, biorac do reki w swym rodzinnym Plowdiw lokalny dodatek ogolnokrajowego "Dnevnika", zdumiona wielce wygrala w zdrapke toster :)), chyba trzeba bedzie wykorzystac to ponowne zaszczytne wyroznienie i wskoczyc w sprana i wyswiechtana juz nieco koszulke z napisem "DOBRE, BO BULGARSKIE..." by pokazac swiatu, ze Bulgaria to juz nie tylko osowialy maly Wanczo stawiajacy babki na zlotej plazy w Warnie i tysiace gigantycznych sloikow z marynowana papryka marki "Globus" tasmowo eksportowanych do krajow zaprzyjaznionych :)) dziekuje wam chlopaki i dziewczyny za gratulacje, widze @krwisty, zes juz takiego naszego dyzurnego Tadka Drozdy miana dostapil, no to teraz to juz bedziesz musial stary fason trzymac, miano zobowiazuje :) @Eesti, hegemonia to chyba za DUZE slowo, ot po wtore sie zdarzylo, choc ponoc nic sie dwa razy nie zdarza, jak to komus spiewajaco sie wymsknelo, co do strony - faktycznie mozna tu zlapac oddech, rownowage [ hehe jak w sanatorium :) ] i nie trzeba co rusz rzucac sie w krzaki przed nalotami bombardierow-statystykow, bombardierow-poetow, bombardierow przeganiajacych byki wte i wewte itd, itp, etc... pozdrawiam was wszystkich z redakcja wlacznie ( na taki sam koniec)... !
(04.08.2007, 06:40)
daf
No proszę, i stworzyło się Towarzystwo Wzajemnej Adoracji... A Clio właśnie niedawno pozdrawiała nawet IDIOTÓW (a więc jednak bywają tu też i tacy...). Gratki dla wyróżnionych. :-)
(03.08.2007, 09:55)
mięsista
popieram! ludziki na tej stronce sa naj! redakcja tez przednia ;) gratulacje chłopaki
(02.08.2007, 20:51)
krwisty
@Eesti no masz racje tu na tej stronce moze troche mniejszy ruch niz na konkurencji ale za to logiczniej,merytoryczniej i co najwazniejsze cieplej i milej....mi tu dobrze bynajmniej;-)
(02.08.2007, 20:41)
Eesti
@Zdrawko Zdrawkow
No, robi nam się bułgarska hegemonia :-) Gratuluję i pozdrawiam!
@krwisty
Chapeau bas, genialne komentarze.
@redakcja
Gratuluję kolejnego trafnego wyboru.

I muszę podkreślić, że atmosfera wśród użytkowników portalu skokinarciarskie.pl jest niepowtarzalna i stokroć wolę czytać zgrabne, zabawne komentarze "tubylców" niż durne prowokacje onetowskich ciołków.
(02.08.2007, 19:58)
Ankamalyszomanka
@krwisty
Nasz satyryk znów mnie rozbawił :)) A tytuł w 100% zasłużony i orginalny:))
(02.08.2007, 19:52)
krwisty
..no to mnie redakcja zaszufladkowała he he....ale coz moge i za satyryka robic, lepiej za satyryka niż satyra
(o cielsku zwierzaka)..tylko nie raz nie moge sie smiac ,gdyz wiesci ze swiata skokow potrafia zasmucac(wybryki skoczkow) ,lub trwożyć(rzady PZN) .Cieszy mnie fakt ,ze niektorym sie moje wypocinki podobaja ,bo pisuje tu bo lubie ,a nie z musu lub rywalizacji(pamietacie jak kiedys tu ludzie przescigali sie w ze tak powiem nie najwyższych lotow rymowankach),to bolalo moje stare oczy oj bolalo :-)))))Zdrawko serdeczne gratulacje za te twoje wpisy,balkanski czlowiecze...jak tobie kraje balkanskie bliskie sercu ,mi takze, gdyz serdeczny moj przyjaciel ze Swiss to (jugol-serb) ktory bardzo przyblizyl mi kulture tamtych rejonow, maja swietnych sportowcow szkoda tylko ze w skokach slabiej...bardzo lubie czytac wpisy innych forumowiczow/ek! Dowie sie stary krwisty czegos nowego i nauczy troche od was i pocwiczy te swoje zastale szare komorki w dyskusjach zarliwych...my ludzie czytajacy ta stronke duzo sie dowiadujemy o skokach ,a ze swojej strony wkladamy w ta strone troche zycia i pomyslow by redakcja nie skostniala he he...bo trzeba pamietac ze nie czytelnicy sa dla strony lecz strona jest dla czytelnikow.
(02.08.2007, 18:45)
volkania
:/
(02.08.2007, 17:13)
Elite27.12.
No bez dwóch zdań się należy!! Gratulacje Zdrawko! I pozdrawiam oczywiście @krwistego... ehh, czym by ta strona była bez naszego satyryka;))
(02.08.2007, 14:13)
Ankamalyszomanka
Oj Zdrawko Zdrawko... Tobie się należy:)))
(02.08.2007, 11:57)
Adam_Małysz
Gratuluje zwycięzcy!
Obiecuje zwycięstwo w LGP
(02.08.2007, 11:08)
OwcaKlaudia
@Zdrawko Zdrawkow
Gratuluję! Po przeczytaniu komentarza nie miałam wątpliwości, że będzie to jeden z wyróżnionych wpisów na tej stronie.
(02.08.2007, 10:18)
Daria
Gratulacje dla zwycięzcy !
Gratuluje @krwistemu, zawsze twierdziłam, ze jego humor jest wyjątkowy:)
Wszystkim serdecznie gratuluję!
(02.08.2007, 10:15)
ania23
gratuluje.podziwiam za wiedze i humor naszego zwyciezce i wielu innych:)
(02.08.2007, 09:57)
myszka55.sabcia
heehe patrzac na nagrody to w redakcji macie chyba nadmiar autografow Hocke i Spaetha :D
(01.08.2007, 23:20)
myszka55.sabcia
@Zdrawko Zdrawkow
gratulacje!:)
@ krwisty
naczelny komentator - satyryk :)..... tobie nalezy sie ten tytul jak nikomu:D

dawno tu nic nie pisalam, ale czytalam wszystkie posty na biezaco:) i nie wyobrazam sobie tego forum bez zdrawko, krwistego i kilku innych osob, ktore maja ogromna wiedze na temat skokow a do tego olbrzymie poczucie humoru:) tak trzymajcie!!
(01.08.2007, 23:17)
kociaczek555
Muszę się postarac,też chcę autograf skoczka ;) ;) ;)
(01.08.2007, 22:31)