TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.

Rada FIS, obraduj±ca w słoweńskim Portoroz, przeanalizowała wszystkie sugestie dotycz±ce zmian w regulaminie i nie zaakceptowała proponowanego zmniejszenia liczby uczestników konkursów Pucharu ¦wiata!

TOTALbet - legalny polski bukmacher
Pozostanie więc 50 zawodników w pierwszej serii i 30 zawodników w serii finałowej. Przyczyn± niezaakceptowania propozycji komitetu d.s. skoków narciarskich dotycz±cej zmniejszenia liczby uczestników konkursów był sprzeciw wielu państw. Jedyn± zmian± co do liczby zawodników jest inny limit tzw. "pewnej kwalifikacji". Dotychczas kwalifikowała się pierwsza 15. Po zatwierdzonych zmianach będzie to tylko 10 zawodników. Każdy kraj będzie mógł zgłosić na zawody maksymalnie 6 skoczków. Ekstra jedno miejsce będ± otrzymywać trzej najlepsi skoczkowie ostatniego periodu CoC.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« maj 2007 - wszystkie artykuły
Komentarze
kubic
wolałbym jakby było po staremu ale niech jest jak jest :D
(24.08.2007, 11:31)
Elite27.12.
@ Ankamalyszomanka
Racji to raczej w niczym nie miałam, bo nie przewidziałam, że FiS zrezygnuje ze swojego pomysłu:)
Ale naprawdę się cieszę:))
(02.06.2007, 16:29)
Nedved11
no i tak ma być. A już brałem te FIS za totalnych idiotów a jednak.
Ale fart!
(31.05.2007, 14:13)
!!!
Fantastycznie
Posłuchali woli prawdziwych kibiców skoków
Strasznie się cieszę
Jeszcze niech ogranicza przywileje najlepszym i zlikwiduja ich istnienie na pocz±tku sezonu. Po 2-3 konkursach nie powinno być żadnych przywilejów, wtedy walka jest ciekawsza.
(30.05.2007, 21:45)
Ankamalyszomanka
@Elite27.12.
A jednak ty miała¶ rację.
No cóż, osobi¶cie byłam za 40, ale skoro będzie 50 będę musiała sie z tym pogodzić.... A może to i dobrze??? Sama nie wiem....
(30.05.2007, 21:32)
ania23
bardzo ciesze sie, ze prawie wszystko zostalo tak jak bylo, i ze cala 50 skoczkow bedzie mogla sie zaprezentowac.to wazna i dobra decyzja dla wielu mlodych zawodnikow.szkoda tylko ze zmniejszyli 15 do 10 i teraz tych 5, co kiedys mieliby pewnosc, ze sa w nastepnych konkursach bedzie kiepsko sypiala po nocach:)
(30.05.2007, 19:02)
Mika_0701
Cyrki niezłe robi±;/ Ale to dobrze, że wszystko zostaje po staremu. Ale pierwszych 10 to bardzo mało!!!
(30.05.2007, 15:36)
Agatka
no i bardzo dobrze:) 10 to dobry pomysł, bo 15 to trochę za dużo. Być może dzięki temu będzie większa rywalizacja, tym samym skoki stan± się jeszcze ciekawsze.
(30.05.2007, 14:46)
Elite27.12.
No i ¶wietnie! A taka byłam zła... Naprawdę mnie to cieszy! Jednak rada FIS - u jeszcze my¶li! Nie wiem już, co pisac. Jestem mile zaskoczona:)
(30.05.2007, 14:24)
fenerbahce
Motaj± strasznie. Najpierw tak, potem tak... :(
Powinni się od razu zdecydować.
(30.05.2007, 13:39)
Daria
Dobrze, ze jest jak bylo.
Już wczoraj ta informacja była podana do wiadomo¶ci,
choć nie miałam nic przeciwko temu aby bylo ich 40-stu, to jednak ciesze się, że bedzie jak bylo.

A Pan Hoffer juz dawno powinien i¶ć na emeryture.
Przez tyle lat ogl±dania jego wyczynów, stwierdzam, że jego glowa nie pracuje tak jak trzeba, no bo jak mozna wytłumaczyć fakt iz w Kuusamo w ub.sezonie nie widział jak skacze czołowa 15-stka ?
A sam tak powiedział. To gdzie on wtedy był ?
Albo zdanie jego na temat odmlodzenia czołówki, on ma o tym decydować ?
O tym decyduj± sami zawodnicy podczas zmagań na skoczniach ¶wiata !
(30.05.2007, 08:55)
volkania
zostawcie pana Hofera ,on wg mnie jest najlepszym trenerem ( hcyba bylym) ja go lubie :)
(30.05.2007, 08:28)
marmi
no to mnie cieszy, widać, że komercja nie do końca jeszcze rz±dzi....
(30.05.2007, 00:23)
fan skoków
Ciesze się że to zostawili, ciekawe co by zrobili z TCS w tej sytuacji. Szkoda że tylko 10, człowiek się przyzwyczaił.
(29.05.2007, 23:13)
Jaro
eee... wolałem 40