Wyniki treningu | ||
zawodnik | odl. | |
1 |
Anders Bardal (Norwegia) |
219.0 |
2 |
Roar Ljoekelsoey (Norwegia) |
212.5 |
3 |
Denis Kornilov (Rosja) |
207.5 |
4 |
Simon Ammann (Szwajcaria) |
206.5 |
5 |
Andreas Küttel (Szwajcaria) |
205.0 |
6 |
Andreas Widhölzl (Austria) |
204.5 |
7 |
Thomas Morgenstern (Austria) |
204.0 |
8 |
Martin Schmitt (Niemcy) |
202.5 |
9 |
Sigurd Pettersen (Norwegia) |
200.5 |
|
Antonin Hajek (Czechy) |
200.5 |
11 |
David Lazzaroni (Francja) |
198.0 |
12 |
Andrea Morassi (Włochy) |
196.5 |
13 |
Wolfgang Loitzl (Austria) |
195.5 |
14 |
Björn Einar Romören (Norwegia) |
195.0 |
|
Isak Grimholm (Szwecja) |
195.0 |
16 |
Anders Jacobsen (Norwegia) |
194.5 |
|
Emmanuel Chedal (Francja) |
194.5 |
18 |
Dimitry Vassiliev (Rosja) |
192.5 |
|
Tom Hilde (Norwegia) |
192.5 |
20 |
Harri Olli (Finlandia) |
192.0 |
21 |
Andreas Kofler (Austria) |
191.5 |
22 |
Arttu Lappi (Finlandia) |
190.5 |
|
Dimitry Ipatov (Rosja) |
190.5 |
24 |
Johan Erikson (Szwecja) |
188.5 |
25 |
Taku Takeuchi (Japonia) |
186.5 |
26 |
Alan Alborn (USA) |
176.5 |
27 |
Noriaki Kasai (Japonia) |
175.5 |
28 |
Primoz Peterka (Słowenia) |
168.5 |
29 |
Erik Simon (Niemcy) |
134.0 |
30 |
Adam Małysz (Polska) |
DNS |
|
Janne Ahonen (Finlandia) |
DNS |
|
Matti Hautamäki (Finlandia) |
DNS |
|
Martin Koch (Austria) |
DNS |
|
Jernej Damjan (Słowenia) |
DNS |
|
Kamil Stoch (Polska) |
DNS |
|
Robert Kranjec (Słowenia) |
DNS |
|
Primoz Pikl (Słowenia) |
DNS |
|
Tami Kiuru (Finlandia) |
DNS |
|
Jure Sinkovec (Słowenia) |
DNS |
|
Robert Mateja (Polska) |
DNS |
Najbliższe transmisje i programy | ||
jutro 03:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
jutro 09:40 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
jutro 11:25 |
TVP Sport | Mistrzostwa Świata w lotach, Bad Mitterndorf, Kulm 2024 - podsumowanie |
jutro 20:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
31.3.2024 01:30 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |