Wyniki treningu | ||
zawodnik | odl. | |
1 |
Adam Małysz (Polska) |
124.5 |
2 |
Takanobu Okabe (Japonia) |
123.0 |
3 |
Martin Koch (Austria) |
121.5 |
4 |
Antonin Hajek (Czechy) |
120.0 |
5 |
Simon Ammann (Szwajcaria) |
119.5 |
|
Thomas Morgenstern (Austria) |
119.5 |
|
Andreas Kofler (Austria) |
119.5 |
8 |
Wolfgang Loitzl (Austria) |
119.0 |
9 |
Anders Bardal (Norwegia) |
118.5 |
10 |
Harri Olli (Finlandia) |
118.0 |
11 |
Ilja Rosliakov (Rosja) |
117.5 |
12 |
Tom Hilde (Norwegia) |
117.0 |
13 |
Martin Schmitt (Niemcy) |
116.5 |
|
Dimitry Ipatov (Rosja) |
116.5 |
15 |
Balthasar Schneider (Austria) |
116.0 |
16 |
Matti Hautamäki (Finlandia) |
114.5 |
|
Roar Ljoekelsoey (Norwegia) |
114.5 |
|
Denis Kornilov (Rosja) |
114.5 |
19 |
Sebastian Colloredo (Włochy) |
114.0 |
20 |
Jakub Janda (Czechy) |
113.0 |
|
Noriaki Kasai (Japonia) |
113.0 |
|
Emmanuel Chedal (Francja) |
113.0 |
23 |
Veli-Matti Lindström (Finlandia) |
112.0 |
|
Tami Kiuru (Finlandia) |
112.0 |
25 |
Rok Benkovic (Słowenia) |
111.0 |
|
Petr Chaadaev (Białoruś) |
111.0 |
27 |
Sigurd Pettersen (Norwegia) |
110.5 |
28 |
Arttu Lappi (Finlandia) |
110.0 |
|
Lukas Hlava (Czechy) |
110.0 |
30 |
Anders Jacobsen (Norwegia) |
109.5 |
|
Martin Höllwarth (Austria) |
109.5 |
|
Stephan Hocke (Niemcy) |
109.5 |
|
Maksim Anisimov (Białoruś) |
109.5 |
34 |
Gregor Schlierenzauer (Austria) |
108.0 |
|
Andreas Widhölzl (Austria) |
108.0 |
36 |
Primoz Pikl (Słowenia) |
107.5 |
37 |
Taku Takeuchi (Japonia) |
107.0 |
38 |
Vincent Descombes Sevoie (Francja) |
106.5 |
39 |
Dimitry Vassiliev (Rosja) |
105.5 |
|
Georg Späth (Niemcy) |
105.5 |
|
Jon Aaraas (Norwegia) |
105.5 |
42 |
Radik Zhaparov (Kazachstan) |
105.0 |
|
David Lazzaroni (Francja) |
105.0 |
|
Jens Salumäe (Estonia) |
105.0 |
45 |
Andreas Küttel (Szwajcaria) |
104.5 |
46 |
Piotr Żyła (Polska) |
103.0 |
47 |
Jörg Ritzerfeld (Niemcy) |
102.5 |
48 |
Stefan Hula (Polska) |
100.5 |
49 |
Jernej Damjan (Słowenia) |
99.0 |
50 |
Heung Chul Choi (Korea Pd.) |
93.0 |
51 |
Morten Solem (Norwegia) |
91.0 |
52 |
Robert Kranjec (Słowenia) |
90.0 |
53 |
Janne Ahonen (Finlandia) |
DNS |
|
Kamil Stoch (Polska) |
DNS |
Najbliższe transmisje i programy | ||
dzisiaj 09:34 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
dzisiaj 11:25 |
TVP Sport | Mistrzostwa Świata w lotach, Bad Mitterndorf, Kulm 2024 - podsumowanie |
dzisiaj 20:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
31.3.2024 01:30 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |