Wyniki końcowe | ||||
zawodnik | odl. 1 | odl. 2 | pkt | |
1 |
Ulrike Graessler (Niemcy) |
100.5 |
88.5 |
236.5 |
2 |
Lindsey Van (USA) |
94.0 |
89.5 |
230.5 |
3 |
Anette Sagen (Norwegia) |
95.5 |
86.0 |
224.0 |
4 |
Daniela Iraschko (Austria) |
89.5 |
90.0 |
223.0 |
5 |
Izumi Yamada (Japonia) |
87.0 |
91.0 |
222.5 |
6 |
Atsuko Tanaka (Kanada) |
86.5 |
86.0 |
201.5 |
7 |
Line Jahr (Norwegia) |
84.0 |
82.5 |
194.0 |
8 |
Brenna Ellis (USA) |
83.0 |
83.0 |
192.0 |
9 |
Alissa Johnson (USA) |
79.5 |
86.0 |
191.5 |
10 |
Eva Logar (Słowenia) |
81.5 |
84.0 |
186.0 |
11 |
Ayumi Watase (Japonia) |
81.5 |
80.5 |
184.5 |
12 |
Yoshiko Kasai (Japonia) |
81.5 |
82.0 |
184.0 |
13 |
Rieko Kanai (Japonia) |
79.5 |
82.0 |
181.0 |
14 |
Tanja Drage (Austria) |
79.0 |
81.5 |
180.5 |
15 |
Misaki Shigeno (Japonia) |
78.5 |
76.0 |
164.5 |
16 |
Ayuka Takeda (Japonia) |
79.0 |
76.5 |
163.0 |
17 |
Yuuki Itoh (Japonia) |
78.5 |
71.5 |
156.0 |
18 |
Seiko Koasa (Japonia) |
75.0 |
76.5 |
155.5 |
19 |
Erina Kabe (Japonia) |
75.5 |
72.0 |
148.0 |
20 |
Anja Tepes (Słowenia) |
79.0 |
70.0 |
146.0 |
21 |
Yurika Hirayama (Japonia) |
71.5 |
74.5 |
140.5 |
22 |
Abby Hughes (USA) |
70.0 |
72.5 |
140.0 |
23 |
Saki Kitamura (Japonia) |
64.0 |
62.0 |
95.5 |
24 |
Yuka Motoyama (Japonia) |
63.0 |
58.0 |
83.5 |
25 |
Sakura Sato (Japonia) |
57.5 |
56.5 |
69.0 |
26 |
Mizuki Yamaguchi (Japonia) |
54.5 |
55.5 |
61.5 |
Wyniki I serii | |||
zawodnik | odl. 1 | pkt | |
1 |
Ulrike Graessler (Niemcy) |
94.0 |
118.0 |
2 |
Daniela Iraschko (Austria) |
92.0 |
117.5 |
3 |
Line Jahr (Norwegia) |
91.0 |
115.5 |
4 |
Lindsey Van (USA) |
90.5 |
114.5 |
5 |
Yuuki Itoh (Japonia) |
88.5 |
109.5 |
6 |
Anja Tepes (Słowenia) |
88.5 |
107.0 |
7 |
Anette Sagen (Norwegia) |
88.0 |
105.0 |
8 |
Yoshiko Kasai (Japonia) |
86.0 |
103.5 |
9 |
Eva Logar (Słowenia) |
85.5 |
102.5 |
10 |
Izumi Yamada (Japonia) |
83.0 |
97.0 |
11 |
Alissa Johnson (USA) |
82.0 |
95.0 |
12 |
Tanja Drage (Austria) |
81.5 |
93.5 |
13 |
Brenna Ellis (USA) |
81.0 |
92.5 |
14 |
Rieko Kanai (Japonia) |
80.5 |
90.0 |
15 |
Ayumi Watase (Japonia) |
78.5 |
87.0 |
16 |
Erina Kabe (Japonia) |
79.0 |
86.0 |
17 |
Atsuko Tanaka (Kanada) |
79.0 |
85.0 |
|
Seiko Koasa (Japonia) |
79.0 |
85.0 |
19 |
Ayuka Takeda (Japonia) |
75.0 |
77.5 |
20 |
Abby Hughes (USA) |
71.5 |
71.5 |
21 |
Misaki Shigeno (Japonia) |
71.5 |
70.0 |
22 |
Yurika Hirayama (Japonia) |
70.0 |
66.0 |
23 |
Saki Kitamura (Japonia) |
69.0 |
63.0 |
24 |
Mizuki Yamaguchi (Japonia) |
53.5 |
26.5 |
25 |
Yuka Motoyama (Japonia) |
50.5 |
20.5 |
26 |
Sakura Sato (Japonia) |
50.5 |
20.0 |
klasyfikacja generalna Ladies CoC »
Najbliższe transmisje i programy | ||
dzisiaj 03:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
dzisiaj 09:34 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
dzisiaj 11:25 |
TVP Sport | Mistrzostwa Świata w lotach, Bad Mitterndorf, Kulm 2024 - podsumowanie |
dzisiaj 20:00 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |
31.3.2024 01:30 |
Eurosport w Player.pl | Planica | 2. konkurs indywidualny, HS 240 |