Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
28.02.2020, godz. 17:30
Lahti HS-130

O 9 naszego czasu w Sapporo miała się rozpocz±ć pierwsza seria drugiego treningu na skoczni Miyanomori (K-90). Niestety, tradycyjnie już w jego przeprowadzeniu przeszkadza pogoda.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Z jednej strony w Sapporo pada ¶nieg, utrudniaj±cy prawidłowe przygotowanie obiektu, z drugiej problemem jest wiatr o sile ok. 8 m/s.

Organizatorzy najpierw przesunęli start treningu na 9:30, następnie na 10 czasu obowi±zuj±cego w Polsce. W końcu zdecydowano o odwołaniu wszystkich dzisiejszych serii treningowych.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« luty 2007 - wszystkie artykuły
Komentarze
gadzet
No i znowu ten Wiatr -" Pan INieMaMocnych " namieszał, ale widzę, że tym razem znalazł sobie kolegę "¦nieżek INapadało"... Żeby tylko w sobotę były normalne warunki - dla wszystkich > bo jak sobie przypomnę konkursy P¦ w Japoni, to z reguły pamietam ¶nieg i ¶nieg i wiatr...
Trzymam kciuki za Janne:D
Janne on paras:P
(28.02.2007, 18:48)
Jane Morgensztern
no nie! nawet w Japonii pada ¶nieg- nie to co u nas :(
(28.02.2007, 16:15)
lesiu
Adam musi zdobyc medal a w tedy bedzie najbardziej utytulowanym skoczkiem w historii mistrzostw swiata. I tak jest najlepszym skoczkiem na swiecie!!!
(28.02.2007, 16:08)
Super Fanka
No i znow pogoda kaprysi nam.Ale mam nadzieje ze podczas konkursu ni ebedzie i uda sie go przeprowadzic do konca:))))))
(28.02.2007, 15:47)
Mika
Adam Malysz bedzie mistrzem swiata na malej skoczni.
(28.02.2007, 15:15)
Misia
Najlepszy jest Andres Jacobsen.Kibicuje mu od samego pocz±tku.JEST NAJLEPSZY!!!Buziaczki i powodzenia Andi.
(28.02.2007, 13:16)
ciekawy
Czy nie widać już składu n/juniorów na PK w Trondheim?
(28.02.2007, 11:35)
lilcia
nie nie nie............. jak już słyszę "wiatr" to mnie skręca po prostu =(
lito¶ci!!!
(28.02.2007, 10:53)
Rocky
tam zawsze były kłopoty z wiatrem, żeby tylko w sobotę były równe warunki bo tak to będzie loteria i Adam znów będzie miał pecha tak jak przez cały ten sezon!!! Adam jest najlepszy!!!
(28.02.2007, 10:22)
marzenula:D
I znowu ten wiatr!!! mam nadzieje ze nie bedzie takich warunkow w sobote!!
(28.02.2007, 10:13)
Backstreet Girl
No, to po treningach... Jak powszechnie wiadomo, skocznie w Sapporo należ± do najbardziej kapry¶nych skoczni na ¶wiecie... Nie wiem czy ta Holenderska jest aż tak kapry¶na... W Holandii jest skocznia, choć ja jej w życiu na oczy nie widziałam... i musze stwierdzić, ze słyszałam wiele opowie¶ci na jej temat...
(28.02.2007, 10:09)
marion
no to juz po treningach
(28.02.2007, 10:07)
Vinc
No i teraz Lepiso ma odpowiedĽ na swoje pytanie. „Dlaczego japończycy zrobili taka dług± przerwę pomiędzy konkursami”. Ano dlatego! w tygodniu, dobre warunki do skakania to rzadko¶ć :)
(28.02.2007, 09:58)
BOND
Moze w koncu inne osoby zajelyby sie organizowaniem tych imprez PS, narazie przypomina mi to monarchie z dwoma krolami na czele ...
(28.02.2007, 09:54)
BOND
Przynajmniej japonce maja olej w glowie, nie jak W. Hoffer i koledzy M. Tepes, ktorzy puszczaja skoczkow w warunkach nie do przyjecia,a potem sie wszyscy dziwia dlaczego nastepny ma polamana czszeke itd.
(28.02.2007, 09:52)