Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
4
6
8
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2021
Najbliższe zawody
13.11.2021, godz. 10:30
Falun HS-100
FIS Cup K

Znamy już terminy konkursów na tegorocznych Mistrzostwach ¦wiata Juniorów. Pierwotnie miały one odbyć się w dniach 1-4 lutego, jednak z powodu braku ¶niegu w całej Europie organizatorzy zmuszeni byli do przełożenia imprezy.

Młodzież całego ¶wiata spotka się we Włoszech w dniach 15-18 marca. W czwartek, 15 marca odbędzie się konkurs panów. Dwa dni póĽniej przewidziano "drużynówkę". Panie wystartuj± w niedzielę.

Program zawodów:

wtorek, 13 marca 2007
14:00 - oficjalny trening panów

¶roda, 14 marca 2007
14:00 - oficjalny trening panów

czwartek, 15 marca 2007
13:00 - konkurs indywidualny panów

pi±tek, 16 marca 2007
12:30 - oficjalny trening pań
14:30 - oficjalny trening panów

sobota, 17 marca 2007
9:00 - oficjalny trening pań
13:00 - konkurs drużynowy panów

niedziela, 18 marca 2007
13:00 - konkurs indywidualny pań
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« luty 2007 - wszystkie artykuły
Komentarze
mk
Gregor ma juz jeden medal z M¦ juniorów,teraz gra u niego toczy sie o znacznie wieksz± stawkę:)Tam juz nie miałby godnych siebie rywali:)wiec kto wygra?:)We will see.Ja życzę Atle Roensenowi:)
(28.02.2007, 13:50)
razios
Czy wiecie kto z polaków jedzie
(27.02.2007, 16:19)
Lesiu
Schlierenzauer nie pojedzie gdy bedzie walczyl o kule. A nawet gdy nie bedzie walczyl to dla niego te mistrzostwa nie maja sensu bo osiagnal tyle w seniorach ze to dla niego zadna ranga tych zawodow
(26.02.2007, 19:07)
Usia
Je¶li Gregor będzie miał szansę na Kulę, to odpu¶ci M¦J
(26.02.2007, 16:15)
sas
Gdyby wystartował straciłby cały turniej skandynawski. Od konkursu indywidualnego w Lahti(11.03), poprzez Kuopio(13.03), Lillehamer(16.03), aż po Oslo(18.03).
To niby jest jaka¶ szansa, ale zawsze lepiej jest wygrać po równej walce i tak powinno być i w tym przypadku.
(26.02.2007, 15:19)
Bartt
Mam pytanie, czy te terminy pokrywaj± się z terminami konkursów w Pucharze ¦wiata i je¶li tak to jakich? Bo może się okazać, że np. Schlierenzauer zdecyduje się na występ, przez co odpadnie Małyszowi jeden rywal w walce o Puchar...
(26.02.2007, 14:32)
myszka55.sabcia
@obserwator
masz racje..
taki 17latkowie skacza jeszcze na k70....
(26.02.2007, 14:12)
obserwator
No no tam jest k95 a przeciez 17-latkowie nasi sa zamlodzi na tak "wielkie" skocznie.Zeby sobie czasem tam krzywdy nie zrobili.Tak zapewne mysla pseudodzialacze z PZN-u.Jak nie pojedzie tam M.Kot, K.Kowal i K.Mietus to nie widze najmniejszego sensu wysylania tam kogokolwiek innego.No moze procz Toczka.Kowal starszy i Rutkowski niech tam nie jada bo dzialacze i trenerzy skutecznie ich zmarnowali i nie maja zadnych kompletnie szans nawet na 1-sza 20-stke.Na chwile obecna oczywiscie.Chyba ze nagle zlapia forme na co sie nie zanosi.
(26.02.2007, 12:49)
lilcia
@wiatrołap...wycofany>? co masz na my¶li? =/
(26.02.2007, 10:00)
lilcia
Mam nadzieję, że wystartuje Schlierenzauer i wygra! =)
Hm... a może kto¶ z Polaków jedzie...???
(26.02.2007, 09:59)
Fin
jezeli Szlirenzauer niewystartuje to jestem ciekaw kto zostanie nowo upieczonym mistrzem swiata.Mam nadzieje ze jakis Fin
(25.02.2007, 21:34)
wiatrołap
jesli Gregor bedzie startowal to fatalnie bo straci pozycje w P¦ ale byc moze w ogole zostanie wycofany z Pucharu
(25.02.2007, 21:04)
kuczu532
@fankaaustrii
tak
(25.02.2007, 20:25)
Usia
No to ciekawe, bo ja je znam od kilku dni ;))
Juz nawet typowali¶my gdzie nasi najlepsi juniorzy nie moga skakać w PK ze względu na kolizję terminów ;)
(25.02.2007, 20:17)
fankaaustrii
czy ktos wie czy obecny mistrz swiata juniorow-gregor schlierenzauer bedzie skal???
(25.02.2007, 19:46)