Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
28.02.2020, godz. 17:30
Lahti HS-130

Michael Uhrmann przeszedł dzi¶ operację ko¶ci ¶ródstopia prawej nogi. Operacja się udała. Przypomnijmy, że podczas ¶rodowego treningu w Sapporo na Okurayamie Niemiec doznał kontuzji, która wykluczyła go zarówno z Mistrzostw ¦wiata jak i w ogóle skoków do końca sezonu. Wczoraj wrócił do kraju, gdzie trafił do specjalistycznego szpitala w Murnau.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
"Kontuzja okazała się poważniejsza niż pierwotnie przypuszczali¶my. Wszystkie ko¶ci były popękane" - ocenił lekarz niemieckiej ekipy Christof Ruehl, który operował Uhrmanna ponad dwie godziny!

Niemcy musz± liczyć na Schmitta, Bognera, Ritzerfelda, Horlachera i Stephana Hocke. Jutro konkurs drużynowy, który zapowiada wielk± porażkę Niemców. W dzisiejszych zawodach najwyżej sklasyfikowanym podopiecznym Petera Rohweina był Joerg Ritzerfeld, który znalazł się na 15 miejscu. Jest to znacznie poniżej oczekiwań Niemców. Gwoli ¶cisło¶ci Martin Schmitt był 30-ty, Stephan Hocke 32-gi, a Tobias Bogner dopiero 49-ty...
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« luty 2007 - wszystkie artykuły
Komentarze
szwajcarka
Biedny Michael!!! Nie do¶ć, że nie mógł skakać na mistrzostwach, to jeszcze wypada z Pucharu ¦wiata... Pech to pech... a miał szanse być nawet w pierwszej pi±tce (po nieudanych, niestety, występach Andreasa). Pech to pech...
(26.02.2007, 15:04)
Snowy_mrs
Strasznie sie ciesze ze wszystko jest ok :)
Wracaj do zdrowia :)
(26.02.2007, 12:38)
Monika007
To dobrze ze juz po wszystkim !!!
(25.02.2007, 14:50)
Ja
Na pewno trudno bedzie niemcom cokolwiek pokazac w druzynowym.. Widac ze bardzo ich kontuzja Uhriego podlamala i caly czas mysla o nim.Mieli przeciez wczoraj na policzkach "für Uhri" to ladnie z ich strony..nalezy im sie wysokie miejsce.Michaelowi zycze powrotu do zdrowia
(25.02.2007, 07:07)
Bartt
Bez Uhrmanna, Spaetha, Herra, Neumayera o Hannawaldzie nie wspominaj±c to tak jakby na tych M¦ startowała Niemiecka kadra B... Horlacher, Bogner, Hocke. ¦miech na sali... Oby nie podzielili losu Finów z ostatniego konkursu w Willingen (porażka nawet z Kazachami), ale je¶li będ± skakać tak jak w konkursie indywidualnym to niech drż± o miejsce w ósemce...
(25.02.2007, 00:40)
ESTRAWAGANT
Wiecie co. Żal mi serce ¶ciska, żę Bułgarów nie było, że Rumunów brakło, szwedzów też przecie nie było i kazachów zbyt mało, ukraińców, a nawet białorusininów nie było...i mnie też tam nie było
(24.02.2007, 20:17)
Fin
Mysle ze brak takiej gwiazdy w zespole i lidera.....mojim zdaniem jutro narodzi sie nowy lider niemiec-będzie nim Bogner.
(24.02.2007, 19:26)
Backstreet Girl
Ech... jak tylko dowiedziałam się o.... niedyspozycji pana Uhrmanna od razu powiedziałam- "I tyle¶my Niemców widzieli" Wbrew pozorom silny zawodnik w drużynie dużo daję. Niemiecka drużyna wraz z kontuzj± Michaela bardzo dużo straciła... raczej jutro liczyć się nie będ±... No, ale może wydarzy się co¶, co im dopomorze... w końcu to bardzo kapry¶ny sport, o czym mogli¶my się dowiedzieć podczas dzisieszego konkursu indywidualnego. powodzenia jutro dla POLAKÓW. Trzymajcie się chłopaki:*
(24.02.2007, 19:07)
@g@
ulżyło mi.Będę tesknić za nim.Niech szybko wraca do zdrowia>Całuski:)
(24.02.2007, 18:36)
volkania
dobrze ze opreacja sie udala :) Michael zycze ci szybkiego powrotu do zdrowia
(24.02.2007, 17:33)
leijona
Uuu... szkoda, że nie bedziemy mogli ogladac go juz na konkursach.. wracaj do zdrowia...
(24.02.2007, 17:31)
Ponura
Uff cale szczescie juz po wszyskim! Wracaj szybko na skocznie Michael :)
(24.02.2007, 17:20)