Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
21.02.2020, godz. 14:00
Rasnov HS-97

Adam Małysz liczył na lepszy rezultat niż 4 miejsce w dzisiejszych zawodach na Okurayamie. Polak był zawiedziony, że nie udało mu się zdobyc medalu. "Wiadomo, że dla zawodnika czwarte miejsce jest najgorsze jakie może być. Mimo to, że moje skoki nie były całkiem złe, nie były chyba tak dobre jak w pi±tek, co pozwoliłoby stan±ć na podium. Teraz można tylko gdybać i rozmy¶lać, ale wolałbym tego nie robić. Mam nadzieję, że na ¶redniej skoczni będzie dobrze, że będę skakał dobrze i daleko" - powiedział po konkursie Adam Małysz.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
"Ammann jest dla mnie ewidentnym przykładem, że warto trwać i d±żyć do celu. Simon po olimpiadzie nie skakał już tak dobrze. Od zeszłego roku zacz±ł pi±ć się w górę i dzisiaj miał naprawdę superwystęp" - zakończył nasz mistrz.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« luty 2007 - wszystkie artykuły
Komentarze
Alicja
a zapomniałam dodac ze Adam był pretendentem do Medalu nawet do złota ......i bedzie ...zobaczycie ze bedzie....
(26.02.2007, 21:30)
Alicja
Adam jest super.....zawsze walczy do konca i zawsze każdy nowy talent musi sie z nim liczyc... przykład ot taki sobie jeszcze przeciez nie tak dawno Małysz walczył o tytuł MS ze szmidtem...raz on był góra raz Adam...piotem Z hannawaldem wygrał dwa razy MS a dzis? Szmidt zamknał liste a hani komentował na RTL....Zastanówmy sie......
(26.02.2007, 21:28)
szwajcarka
Ja tam myslę, że lepsze czwarte miejsce niż pi±te, niech nie gada, że to najgorsze. A tak wogóle to wcale jego medal nie był taki pewny, więc nie powinien robic sobie nadziei, bo to, jak widać, zawiodło. ale w kwestii Ammanna to ja się z nim absolutnie zgadzam!!!
(26.02.2007, 15:01)
as
Adam nie martw się i tak jeste¶ najlepszy.
(26.02.2007, 07:57)
KAROLINA
spoko jest dobrze nie przejmuj sie Adam
(25.02.2007, 16:52)
Wierna Fanka
4 miejsce naprwde jest w porzo.Adam nie przejmuj sie jest dobrze.To dopiero pierwszy konkurs.
(24.02.2007, 21:59)
wiatrołap
jestem ciekawy czy kibice w innych krajach sa zawiedzeni i jak to tam wyglada. Np. w Austrii - bez medalu toz to porazka kompletna, szkoda slow. Norwegia - braz - calkowity zawod, Roar mial apetyt na zloto bo ulubiona skocznia, nie wspominajac Jacobsena. Finlandia - Janne i Matti w tajemnicy przygotowywali forme, naszczescie znalazl sie Olli... I pewnie tylko w Szwajcarii nie liczono na zbyt wiele i prosze jaki wynik..
A serio mowiac jak ktos mieszka za granica niech napisze.
(24.02.2007, 20:37)
Backstreet Girl
Nauka na przyszło¶ć:D za każdym razem, kiedy media rozpieszczaj± się nad naszym mistrzem, co¶ nie wychodzi (jak ze skokiem po 34 zwycięstwo). Może w końcu dziennikarze i nie tylko zrozumiej±, że skoczek też męczy się, jje¶li jak tylko wł±czy telewizor, zaraz o nim gło¶no. Za bardzo się tym przejmuje i potem nie wychodzi:D Ja i tak jestem dumna z naszego mistrza. W końcu jest czwarty na ¶wiecei. I tak zakończył z klas±, bo gdziez była reszta czołówki Pucharu ¦wiata (mam na my¶li Jacobsena i Schlierenzauera)?? Założę się, ze Ada¶ będzie chciał się zrewanżować i na normalnym obiekcie wywalczy nam jaki¶ medal. Nieważne jaki. Dla mnie i tak jest mistrzem:D
(24.02.2007, 19:14)
koba
Uważam, że nic się nie stało. Adam jeszcze nieraz stanie na podium i przysporzy nam duzo rado¶ci nie wiem czy to będzie na¶redniej za tydzień. Ale najważniejsze, że przez tyle lat jest w ¶cisłej czołówce skoków. Słabszy miał miniony sezon, ale pamiętam jak sam Kojonkowski mówił, że żaden, nawet najlepszy zawodnik nie jest w stanie sezon w sezon być w najwyższej formie i ci±gle wygrywać. Kiedy¶ musi przycj¶ć kryzys, a wielu nie potrafi siuę juz z niego podnie¶ć. Adam się podniósł. I nie przynosi nam wstydu. Wręcz przeciwnie jestem dumna, że to mój rodak. Pamiętajmy też, że rywalizuje z wieloma bardzo dobrymi zawodnikami. Fortuna w studiu mówił, że według niego pretendentów do zlotego medalu jest 10. Zwycięzcy trzeba pogratulować, choć osobiscie nie lubię jego ci±gle rozdiawionej buzi. I gratulacje dla Kamila oby tak dalej.
(24.02.2007, 18:31)
kuba_luczak
Ja też jestem zadowolony z dzisiejszego konkursu. Oczywi¶cie pozostaje niedosyt, kibice przestaj± wierzyć w Małysza, mówi±, że jest słaby. Każdy ma trochę racji. Nie mam zamiaru ani usprawiedliwiać Adama (bo mimo wszystko trochę nie wytrzymał), ani tymbardziej popierać tych "niedzielnych kibiców". Dzi¶ Adam skakał ¶wietnie, jednak inni skakali lepiej. I je¶li komu¶ nie podoba się moja wypowiedĽ, niech jej nie czyta. Ja i tak zawsze będę z Adamem i my¶l±, i duchem. Nie wyszło na Okurayamie, jednak Miyanomori czeka... :) Aha - serdeczne gratulacje dla Kamila Stocha. Niech to 13 miejsce będzie dobrym prognostykiem do jutrzejszego konkursu drużynowego i konkursu na skoczni normalnej. Co do pozostałych skoczków - zrobili swoje, oddali skoki na miarę swojej aktualnej dyspozycji i nie ma się co do nich czepiać. Choćzawsze mogłoby być lepiej...
(24.02.2007, 17:46)
Mika
Dziekujemy ci Adamie za sobtni prezent, straciles przez to bardzo wielu Kibicöw, ale ciebie i tak to nie interesuje.
(24.02.2007, 17:36)
myszka55.sabcia
@Karampuk
a kogo to obchodzi:PP
a Adas jest i tak najlepszy!!:)

(24.02.2007, 17:36)
ekspert
Na normalnej skoczni Adam może i wywalczy medal ale niech dziennikarze nie okrzykuj± go zwycięzc± przed rozpoczęciem zawodów.
(24.02.2007, 17:26)
Karampuk
Juz od dawna zauwazylem i podejrzewam ze korupcja wdarla sie do skoköw narciarskich - nie bede wymienial szczegulöw, mam prawo pisac co mysle, nie mam wiecej ochoty na oglädanie skoköw narciarskich, dla mnie to juz nie jest sport.
(24.02.2007, 17:15)
głos
@marmi
No tak, ja czytałem oryginalny artykuł;)
(24.02.2007, 17:00)
volkania
Adam jestes w pierwszej dziesiatce i to sie liczy. razem z Ahonenem.
(24.02.2007, 16:40)
Marta
nie płaczmy nad rozlanym mlekiem...Adam pokazał się dobrze, ale niestety jak to bywa na takich imprezach nie zawsze ten co wydaje się najrówniejszy zdobywa medale...Media mówiły:Adam Małysz, Janne Ahonen a tymczasem obaj bez medalu...chyba ten rocznik już nie jest jak to dobre wino, lecz zaczyna być zbyt przewidywalny i dlatego do pokonania mimo naprawdę dobrej formy...
(24.02.2007, 16:28)
red
Siney - o czym Ty mówisz. Artykuł z konkursu jest niżej !!!
(24.02.2007, 16:24)
Siney
Obejrzałam dzi¶ zawody. Były fenomenalne! Cieszyłam się niezmiernie, że mój faworyt został mistrzem ¦wiata. Wchodzę na ulubion± stronę o skokach. I co widzę? Artykuł krótki jak skład makaronu, że A. Małysz jest niezadowolony z wyniku. Chyba nie do końca o to chodziło... Proszę o piękny reportaż! Chciałabym przeżyć to jeszcze raz! :)
(24.02.2007, 16:21)
marmi
głos: a w czym Adam się myli? Nic nie ma w jego wypowiedzi o Ollim i Roarze...
Hmm, wygl±da na to, że nie popełnił jakiego¶ błędu w którym¶ ze skoków tylko najwyraĽniej był dzi¶ w nieco słabszej dyspozycji. Oby za tydzień był w najlepszej!
(24.02.2007, 16:20)
Jane Morgensztern
Simi jest the best !!!
(24.02.2007, 16:20)
marzenula:D
Adas bedzie dobrze dasz rade:) I na malej skoczni wywalczysz medal!!
(24.02.2007, 16:11)
głos
Już kto¶ napisał na innym portalu, że Adam się myli.
I Olli i Ljokelsoy skakali dobrze na treningach
(24.02.2007, 16:11)