Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
28.02.2020, godz. 17:30
Lahti HS-130

Julian Musiol wygrał konkurs Pucharu Kontynentalnego w Oberhofie. Niemiec po I serii zajmował 4 lokatę, jednak po skoku na 96 metrów w II serii wyprzedził wyżej sklasyfikowanych kolegów. Tuż za nim znalazł się Arthur Pauli (lider po I serii), który stracił zaledwie pół punktu. Na trzecim stopniu podium wspólnie stanęli Evgeni Plekhov i Morten Solem.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Bardzo dobry występ zaliczył Tomisław Tajner, który zaj±ł 7 miejsce - awans o 5 pozycji w drugiej serii. Niestety to jedyny polski akcent w konkursie. Do II serii nie awansowali ¦liż, Bachleda, Długopolski i Pochwała.

Na uwagę zasługuje dobry start Pavla Karelina - lidera FIS Cup. Dzi¶ Rosjanin uplasował się na 6 pozycji. Najdłuższy skok konkursu oddał Thomas Lobben, który awansował w II serii z 20 na 8 pozycję.

Wyniki końcowe

zawodnik

odl. 1odl. 2pkt
1

Julian Musiol (Niemcy)

92.5
96.0
248.0
2

Arthur Pauli (Austria)

98.0
94.5
247.5
3

Morten Solem (Norwegia)

93.5
95.0
246.0

Evgeni Plekhov (Rosja)

94.0
95.5
246.0
5

Roland Mueller (Austria)

91.0
94.5
239.0
6

Pavel Karelin (Rosja)

89.5
93.5
232.0
7

Tomisław Tajner (Polska)

88.5
93.5
231.0
8

Thomas Lobben (Norwegia)

85.0
97.0
230.0
9

Balthasar Schneider (Austria)

90.5
92.5
228.0
10

Kimmo Yliriesto (Finlandia)

88.5
89.5
223.0
11

Stefan Thurnbichler (Austria)

93.5
84.0
220.0

Henning Stensrud (Norwegia)

88.5
90.0
220.0
13

Manuel Fettner (Austria)

87.5
88.5
219.5
14

Jon Aaraas (Norwegia)

85.5
90.5
215.0

Georg Späth (Niemcy)

87.5
88.0
215.0
16

Martin Cikl (Czechy)

87.0
87.5
214.5
17

Emmanuel Chedal (Francja)

90.0
85.0
214.0
18

Mathias Hafele (Austria)

87.0
87.0
213.5
19

Sami Niemi (Finlandia)

83.5
91.0
213.0
20

Veli-Matti Lindström (Finlandia)

83.5
91.0
207.5
21

Jussi Hautamäki (Finlandia)

91.5
81.0
207.0

Robert Hrgota (Słowenia)

82.5
90.0
207.0
23

Haakon Helgesen (Norwegia)

82.0
90.0
206.0
24

Christian Bruder (Niemcy)

83.5
86.5
201.5
25

Lukas Hlava (Czechy)

84.5
85.0
200.5
26

Mark Krauspenhaar (Niemcy)

83.0
86.5
199.0
27

Anze Damjan (Słowenia)

84.5
81.5
193.5
28

Johan Erikson (Szwecja)

87.5
79.5
191.0
29

Antoine Guignard (Szwajcaria)

83.5
76.0
175.0
30

Gerald Wambacher (Austria)

84.5
71.0
170.5
         
31

Marcin Bachleda (Polska)

82.0

94.0

Tomasz Pochwała (Polska)

81.5

94.0
33

Primoz Roglic (Słowenia)

81.5

93.5

Andre Wolfram (Niemcy)

81.5

93.5
35

Benedikt V. Ascheraden (Niemcy)

81.0

92.0
36

Rafał ¦liż (Polska)

81.0

91.0

Mitja Meznar (Słowenia)

81.0

91.0
38

Stefan Kaiser (Austria)

80.0

89.5

Jere Kykkänen (Finlandia)

80.0

89.5

Maximilian Mechler (Niemcy)

80.0

89.5
41

Damien Maitre (Francja)

79.0

87.5
42

Erik Simon (Niemcy)

78.5

87.0
43

Vlastibor Sedlak (Czechy)

79.0

86.5
44

Krystian Długopolski (Polska)

78.0

84.5
45

Vegard Swensen (Norwegia)

77.0

83.5
46

Stanislav Oshepkov (Rosja)

75.0

78.0

Michal Dolezal (Czechy)

75.0

78.0
48

Jurij Tepes (Słowenia)

74.5

77.5
49

Anze Obreza (Słowenia)

74.0

77.0
50

Yohann Morel (Francja)

73.0

73.5
51

Sandro Steiner (Szwajcaria)

70.5

69.0
52

Pierre Emanuel Robbe (Francja)

69.5

62.0
53

Jure Radelj (Słowenia)

66.0

DSQ

klasyfikacja generalna Pucharu Kontynentalnego »
wirtualna klasyfikacja Kont. Listy Rankingowej (CRL) »

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« luty 2007 - wszystkie artykuły
Komentarze
Fudzin
Ludzie zlitujcie się kogo trener ma wysyłać na ten Puchar Kontynentalny??Rutkowskiego,Ko ta,Muranke póki co to oni byli by tam ostatni nawet w tych zawodach.Brawo dla Tonio Tajnera ktory prezentuje coraz wyzszy poziom i kto wie czy to nie przełom w jego karierze...
(25.02.2007, 00:53)
Fin
a Tajner mlody-to beztalencie-drugi inauer,tepes czy zupan
(24.02.2007, 19:31)
Canton
Jakie jest podobieństwo między nasz± "star± kadr± B" , a Zarz±dem Polskiego Zwi±zku
Piłki Nożnej ?
Nie tylko to , że wszyscy s± starzy i mierni ale i :

Wszyscy prosz± i prosz± . żeby oni przestali .Oni s± i s±. I tak do wyczerpania . Chociaż nikt ich niechce.
Tyle , że ciekawe kto będzie ministrem Lipcem .
(24.02.2007, 19:14)
hehehe
Zerknijcie z kim przegrał Karelin tydzień temu na Fis Cup w Zakopanem ;)

1
Maciej Kot (Polska

2
Gerald Wambacher (Austria)

3
Nikolas Fettner (Austria)

4
Pavel Karelin (Rosja)

5
David Fallmann (Austria)

(24.02.2007, 16:03)
LAKI
co sie dzieje z Bachled± .Na treningu ¶wietnie w konkursie słabiutko.
(24.02.2007, 15:26)
BAR
Obserwator tylko zauważ że ja wczoraj zaznaczyłem że ¦liż może słabo się spisać a poza tym ile trzeba było czekać zanim Tonia Tajner dobrze się spisze. Zobacz w archiwum wyników jakie w tym sezonie zajmował miejsca w CoC. ¦liż na pocz±tku nieĽle się prezentował ale zapewne stracił formę poprzeć słabe występy w Zakopanem. My¶lisz że juniorzy by się tutaj lepiej spisali bo s±dz±c po wynikach w USA to nie za bardzo a i silniejsza obsada jest w niemczech. Spaeth ehhh.... co się z nim dzieje... :(
(24.02.2007, 15:14)
martula
@Fin masz racje, na pewno by pokazal sie z dobrej strony:)

szkoda ze Arthur przegrał:(:(:(:( ale coz na nastepnych zawodach bedzie 1!!!:D:D:D
(24.02.2007, 14:14)
Fin
jakby Pauli pojechal na saporro móglby byc w pierwszej 6.a moze bylby rewelacj± jak olli
(24.02.2007, 13:55)
obserwator
Heh przypadkowo Toczka wpisalem nie w tym miejscu co trzeba.On tez jest z grupy Amerykanow ale i tak powinien jechac na PK.
(24.02.2007, 13:47)
obserwator
Tez tak mysle zeby postawic na tych z fis-cupu.A wiec mlodszy Kowal,Krzysztof Mietus,Koty,Toczek i jeden doswiadczony BEDACY W FORMIE zawodnik.No i o "Amerykanach" tez trzeba wspomniec.Juz wole tych ogladac niz 24-latkow bez przyszlosci.
(24.02.2007, 13:46)
Canton
Co za kompromitanci . Tylko Tajner awansował . A znaj±c życie spadnie w 2 serii , bo tak w tej kadrze jest , że zawsze spadaj± o kilka pozycji w drugiej serii . Nie wiem jak nie wstyd tym trenerom .
Kompromitacja . Bierze się zawodników , którzy s± ledwo co w 30 na 40 zawodników na kolejne ko9nkursy . Żenada . Tutaj sposób kfalifikowania się do polskiej kadry B na puchar kontynentalny jest żenuj±cy !!!
Długopolski zatrzymał się w narciarskim rozwoju , był mierny i nadal jest . ¦liż także zero . Nawet się ciesze , że zajęliu ex ekwo 31 miejsce bo to może da do zrozumiemia tym .... .
Co teraz z nimi ?
Nie wiem koniec kariery . Dymisja trenerów ?
Ale najlepiej to byłoby żeby już w poniedziałek Fijas dał sobie spokój , ak adrowicze powiedzieli , że rezygnuj± już z dalszych startów w tym sezonie . Przecież ich to nawet ukraińcy by bili !!!


Lepiej postawić na tych , którzy skakali w fis cup .
Bo ci którym dzi¶ bijemy brawa nie zasługuj± nawet na to by skakać w .... fis cup .
Jakby za tydzień , były zawody w których mogło by startować 20 zawodników nie dał bym im szansy skakania. Kompromitacja !

Oceńcie sami , czy ten komentarz nie za mocny , ale według mnie jest dobry . Bo nie oszukujmy się jaki¶ poziom trezba prezentować . Ta pi±tka polaków skacz±cych w pk go nie prezentuje.
(24.02.2007, 13:40)
obserwator
@Pawel Stawowy
Jak juz wczesniej powiedzialem w innym temacie ze wole widziec uczacych sie skakach juniorow niz spadajacych na bule 24-25 latkow.Dlatego nawet L.Rutkowskiego czy Kowala wolalbym widziec zamiast tych nielotow.Nie mowiac juz o Toczku.No i o mlodszych z rocznika 90/91.
(24.02.2007, 13:37)
egl
ja bym pu¶cił kota i miętusa bo skoro karelin z którym skakali na FIS Cupie jak równy z równym jest 9 to oni na pewno skoczyli by nie gorzej od starszych kolegów
(24.02.2007, 13:34)
Paweł Stawowczyk
obserwator: Kogo bys pu¶cił? Młodzież, która w USA na 40 skoczków nie wczodziła do 30-tki?
(24.02.2007, 13:29)
obserwator
No i tylko nie przypominajcie mi ze ma on najwiecej punktow w COc-ie.Bo kiedy on je zdobyl, na poczatku seoznu..Liczy sie forma nie zaslugi!!!
(24.02.2007, 13:26)
obserwator
Brawo!! Dalej wysylajcie nielotow na zawody panowie prezesi.A honor uratowal tak wykpiwany i szydzony tu przez wszystkich T.Tajner.A co na to kolega BAR i inni co tak wychwalali w niebiosa Sliza? Okazuje sie ze tak samo jak Pochwala i Bachleda jest tylko blokada dla mlodszych i zdolniejszych skoczkow!! Niech zarowno on jak i inni startuja jak sa w formie a nie zajmuja miejsca juniorom!!
(24.02.2007, 13:24)
martula
1pkt brakło Marcinowi zeby wejsc do 30!!! :( :( :( :( echh....:( mam nadzieje ze Arthur nie zmasci tego drugiego skoku i wygra=]