TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.

Wspaniały występ Polaków w kwalifikacjach do konkursu M¦ w Sapporo na dużej skoczni. Wygrał je Adam Małysz skokiem na 139,5 metra. Drugi był Kamil Stoch (134,5 m). W czołówce znaleĽli się również Harri Olli, Noriaki Kasai, Sigurd Pettersen i Jernej Damjan.

TOTALbet - legalny polski bukmacher
Do kwalifikacji przyst±piła zmniejszona ilo¶ć skoczków, gdyż tylko Finowie mogli wystawić 5 skoczków. Reszta krajów miała limit czterech. Wycofano zatem Bardala, Loitzla, Innauera, Hulę, Kiuru, Benkovica, Horlachera, Kenshiro Ito, Yumoto, Fatchullina, Ondreja Vaculika i Karaulova, Nie było Uhrmanna i Moellingera.

W jutrzejszych zawodach zobaczymy wszystkich czterech Polaków. Robert Mateja był 34-ty, a Piotr zyła 41-szy. Zawodnicy skakali z 18 belki. Czołowa piętnastka P¦ najpierw oddawała skoki z 15 rozbiegu, potem zmniejszono go do nr 13.

Wyniki kwalifikacji

zawodnik

odl.pkt
1

Adam Małysz (Polska)

139.5
144.6
2

Kamil Stoch (Polska)

134.5
140.1
3

Harri Olli (Finlandia)

134.5
139.6
4

Noriaki Kasai (Japonia)

134.0
139.2

Sigurd Pettersen (Norwegia)

134.0
139.2
6

Jernej Damjan (Słowenia)

136.5
138.7
7

Takanobu Okabe (Japonia)

135.5
137.9
8

Janne Happonen (Finlandia)

133.5
137.8
9

Jörg Ritzerfeld (Niemcy)

135.5
137.4
10

Andreas Kofler (Austria)

132.0
135.6
11

Roar Ljoekelsoey (Norwegia)

131.5
135.2
12

Martin Koch (Austria)

134.5
135.1

Peter Zonta (Słowenia)

132.0
135.1
14

Dimitry Ipatov (Rosja)

131.0
133.3
15

Matti Hautamäki (Finlandia)

129.5
131.6
16

Simon Ammann (Szwajcaria)

129.0
130.7

Tom Hilde (Norwegia)

129.0
130.7
18

Ilja Rosliakov (Rosja)

130.0
130.5
19

Thomas Morgenstern (Austria)

128.0
128.4
20

Denis Kornilov (Rosja)

128.5
128.3
21

Roman Koudelka (Czechy)

125.5
122.4
22

Shohei Tochimoto (Japonia)

125.0
121.0
23

Andrea Morassi (Włochy)

124.5
120.6
24

Stephan Hocke (Niemcy)

124.0
119.2
25

Sebastian Colloredo (Włochy)

123.0
117.4
26

Yong Jik Choi (Korea Pd.)

123.5
117.3
27

Rok Urbanc (Słowenia)

121.5
114.7
28

Primoz Pikl (Słowenia)

121.5
113.7

Nikolay Karpenko (Kazachstan)

121.5
113.7
30

Martin Schmitt (Niemcy)

121.5
112.7
31

Janne Ahonen (Finlandia)

123.0
112.4

Tobias Bogner (Niemcy)

120.5
112.4
33

Anders Jacobsen (Norwegia)

120.5
111.9
34

Robert Mateja (Polska)

118.5
108.8
35

Daiki Ito (Japonia)

118.5
107.8
36

David Lazzaroni (Francja)

116.5
104.7
37

Dimitry Vassiliev (Rosja)

119.5
104.6
38

Jakub Janda (Czechy)

115.5
102.9
39

Antonin Hajek (Czechy)

117.5
102.5
40

Stefan Read (Kanada)

116.0
102.3
41

Piotr Żyła (Polska)

116.0
101.3
42

Radik Zhaparov (Kazachstan)

114.5
98.6
43

Martin Mesik (Słowacja)

113.0
96.9
44

Jens Salumäe (Estonia)

111.5
94.2
45

Gregor Schlierenzauer (Austria)

110.5
91.9
46

Vitaliy Shumbarets (Ukraina)

111.0
91.8
47

Guido Landert (Szwajcaria)

110.0
90.5
48

Gregory Baxter (Kanada)

109.5
89.6
49

Arttu Lappi (Finlandia)

109.5
86.6
    
50

Clint Jones (USA)

108.0
86.4

Asan Tahtahunov (Kazachstan)

108.0
86.4
52

Jan Matura (Czechy)

107.5
85.5
53

Volodymyr Boschuk (Ukraina)

107.0
85.1
54

Heung Chul Choi (Korea Pd.)

104.0
78.7
55

Vincent Descombes Sevoie (Francja)

103.5
77.8

Oleksander Lasarovich (Ukraina)

103.5
77.8
57

Alexey Korolev (Kazachstan)

103.0
76.4
58

Maksim Anisimov (Białoru¶)

102.0
75.1
59

Alan Alborn (USA)

98.5
67.8
60

Petr Chaadaev (Białoru¶)

94.5
61.1
61

Andreas Küttel (Szwajcaria)

96.0
59.8
62

Graeme Gorham (Kanada)

92.0
55.1
63

Trevor Morrice (Kanada)

85.5
43.4
64

Mihai Damian (Rumunia)

77.5
23.0
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« luty 2007 - wszystkie artykuły
Komentarze
bartek
wyniki
małysz
rosija kow
morgernsztern
-- -----------------------
1 8stoch
24żyła
49mate ja
(04.06.2008, 17:59)
kibc
szkoda
(24.02.2007, 13:14)
timantti
@Fin, wydziwiasz.
i co do formy malysza i co do tego, ze niby finowie swietnie. z ktorej strony, powiedz mi?

no a swoja droga. jestem zaskoczona stochem. i wyjatkowo chcialabym zeby byl wysoko jutro.

ale matti? nie poogladalam sobie dawno go, wiec liczylam, ze teraz prawdziwie po finsku sie wyszumi na skoczni, a tu dopiero (!) 15 miejsce! chyba, ze dopiero jutro, ekhem, zaszaleje.
(24.02.2007, 01:39)
Kowal
Będzie tak:

1.Małysz
2.Ammann
3.Jacobsen


11.Stoch
34.Ż yła
36.Mateja
(24.02.2007, 00:40)
Flaurus
Fin ty juz nic nie pisz expercie od 7 bole¶ci. Adam nie jest w formie w takiej jak sprzed 3 tyg???hahahah dobre.
Jest cały czas w tej samej formie chłopcze tylko w Willingen Tepesz pozbawił go szans. Jedyny murowany faworyt to Ada¶ jak wygra ktos inny to bedzie sensacja.
(23.02.2007, 23:49)
Fanka
@ Henryk
To może czasem lepiej nie mieć Eurosportu?
(23.02.2007, 23:43)
henryk
@Fanka ja widziałem ten skok bo pozniej na eurosporcie była retransmisja ze skokow kombinacji. Fatalnie to wygl±dało o wiele gorzej niz upadek mazocha :/
(23.02.2007, 23:39)
Fanka
@ marmi
Głowy za tę informację nie oddam (jest mi potrzebna jutro do ogl±dania zawodów i prawidłowego oceniania wyników), ale wydaje mi się, że z 15 belki skakali tylko Koch i Ljoekelsoey.
(23.02.2007, 21:54)
marmi
Niesamowita deklasacja czołówki P¦ przez mistrza Małysza!
Ciekawe jednak kiedy zmieniono belkę z 15 na 13? My¶lę, że mogli to zrobić po skoku Małysza co zmniejszyłoby jego przewagę, ale i tak pozostałaby znaczna! Ciekawe też, jak wygl±dały warunki wietrzne...
Je¶li kto¶ zna odpowiedzi to niech napisze! A redakcja mogłaby takie informacje zamieszczać w newsie, to by¶my mogli wyrobić sobie bliższe rzeczywisto¶ci zdanie...
(23.02.2007, 21:45)
Fanka
@ kibic
Tylko zdjęcia w necie i opis sytuacji. Wystarczy... Ale podobno ma tylko złamane ramię i nawet nie musi to być leczone operacyjnie. Uffff!!!
(23.02.2007, 21:45)
kibic
fatalny upadek w Sapporo miał kombinator norweski - Daito Takahashi, widział kto¶?
(23.02.2007, 21:40)
Fanka
Ja tam wierzę w Ahonena... Albo raczej - Ahonenowi. Zapytany o typy na jutrzejszy konkurs, wymienił 2: pierwszy to Adam, a drugi - to Małysz. My¶lałam, że zsunę się z fotela, jak to zobaczylam w telewizji, a potem przeczytałam w necie :-).
(23.02.2007, 21:39)
PHL
"Czarnym koniem" może być Harri Olli - we wszystkich treningach był dzisiaj bardzo wysoko. Może wreszcie Pan Włodek zapamięta, że Harri to imię, a Olli - nazwisko, bo dot±d zwykle mówił: "na belce Fin Olli Harri" ;)
(23.02.2007, 21:29)
Nika
@kibic Małysza
ciekawe jak Uhrmann to zrobi że będzie 6 skoro ma złaman± nogę???
(23.02.2007, 21:15)
Fanka
@ Jasiek
Ty wiesz, że ja też tak my¶lałam o miejscu 1 i 3? A może tym "Czarnym Koniem" okaże się Kamil? Oby!!!
(23.02.2007, 20:55)
Jasiek
Będzie tak
1. Adam Małysz
2. Czarny Koń
3. Sigurd Pettersen

- - - - - - - - - - - - - - - - -

13. Kamil Stoch
39. Piotr Żyła
43. Robert Mateja
(23.02.2007, 20:33)
Kibic Małysza
Fin może ma racje ale Lepistoe to do¶wiatczony trener i my¶le że nie ruszy formy małysza tak jak kuttin 2 lata temu. Po patrzcie sami na wyniki małysza
Obersdorf- 1 i 3 miejsce
Noisztat- 1 i1 miejsce
puĽniej jescze 3 i 7 miejsce
wszyscy by chcieli aby małysz wygrywał wszystkie konkursy ale jest w zabujczej formie przed willingen 5 razy z rzędu na podium w kwalfikacjach zdeklasował najgroĽniejszych rywali i to on jest murowanym faworytem.
Co o tym s±dzicie???
(23.02.2007, 20:16)
Kibic Małysza
Moje typy:

1. Małysz 135 i 133,5
2.Ahonen 133,5 i 134
3.Jacopsen 127 i 138
4.Morgersten 130 i 131
5.Ammann 122 i 138
6.Urhmann 126,5 i 134
- - - - - - - - - - - - - - - -
26. Stoch 118 i 119,5
30.Żyła 120 i 110,5
49. Mateja 104,5


W statystykach nie uwzględniłem Schielenzauera z powodu jego młodo¶ci i nie do¶wiadczenia, może nie wytrzymać stresowo, wystarczy też popaczyć na kwalfikacje był na 45 miejscu. Adam Skacz jak najdalej żeby¶ wygrał.
(23.02.2007, 20:07)
Fin
Powiem wam ze niema w tym momencie zawodnika będacego w zfantastycznej formie...
JAcobsen-forma przez 3/4sezonu az do treningów w sapporo.Byc moze nie radzi sobie ze stref± czasowa i to moze odbic sie i na mistrzostwach i na dalszych startach do konca sezonu

SZlirenzauer -identyczna sytuacja co u jacobsena.brak doswiadzczenia w takim przystosowaniu sie do stref czasowych

Malysz-fo rme mial w obersdorfie i noishtad puzniej juz niebylo blysku w wilingen.ale jest po prostu doswiadzczony i w bardzo dobrej dyspozycji ale nie tak rewelacyjnej jak 2,3 tyg temu

Ahonen-sytuacj a podobna do Malysza o tyle tylko ze jane niemial wysokiej formy w tym sezonie.Ostatnio duzo treningu i odpoczynek i nabral swierzosci.ale nieskacze juz tak blyskotliwie i daleko jak sezon temu czy w ostatnich 4 sezonach

Amman i Kittell-troche przygaszeni juz zwlaszca kittel.Ammana stac jeszcze na 2 skoki dobre ,1 moze rewelacyjny,ale to nie jest ten simi z pocz±tku sezonu ani kitell z poprzedniego sezonu 2006

Liokelsoy i Petersen skacz± dobrze ale to tez nie jest ta forma z przed 3 lat.chociarz petersen skacze lepiej od liokelsoya

Hautamae ki-niestety swiezo po kontuzji.niema szans na wysokie miejsce.szkoda wielka

Kofler-on jest bliski wysokiej formy sprzed roku ale mu brakuje zaledwie pare %
Zawodnicy wielcy ale bez znaczenia:morgi,wasiliew,(form a przyszla za wczesnie),kasai,janda,lappi(je st swierzy ale za slaby)

CZARNE Konie-Hari Olli,jernej damian,jane happonen,kornilow i kto wie moze stoch

ZAS wielkim przegranym i jedynym który posiadal obecnie wysok± ,wspanial± forme byl URMAHN...absolutny i niepodwazalny kandydat do medalu ,do wygranej wręcz
CO O TYM MYSLICIE!!!
(23.02.2007, 20:00)
Aga
Ale super, że się udało nie tylko Małyszowi, ale i Stochowi. Brawo! I powodzenia :)
(23.02.2007, 19:36)
Luk
Jutro i pojutrze w Sapporo ma być pogodnie!!! Tylko ciekawe jaki wiatr.
(23.02.2007, 19:23)
Luk
Moje typy Polaków na jutro:

6. Małysz 123m i 128m
28. Stoch 115m i 114m
40 Żyła 105m
46. Mateja 92m
(23.02.2007, 19:23)
Flaurus
No i gdzie jeste¶ panie mm??? jak tam twój Jacobsen??? 33??? buahahahahahhaha expercie żałosny. Nawet nie podskoczył Adasiowi. Na drugi raz nie pisz głupot.
(23.02.2007, 18:14)
agnes_morgen
ej nie wiecie czasem co się dzieje z Moellingerem?? Nie startował w Japonii w żadnym treningu i w kwalifikacjach... może jest chory... Je¶li tak to występ Szwajcarów w drużynówce stoi pod duuuuuuuuużym znakiem zapytania. nie moga przecież skakać w 3, a nikt inny nie pojechal:P oby Moellingerowi nic nie było:P
(23.02.2007, 18:07)
Hanibal
Oficjalny rekord skoczni: 141.0 m
Masahiko Harada (Japonia), 13.01.2002
Najdalszy skok: 145.0 m
Yusuke Kaneko (Japonia), 25.03.2005
Letni rekord skoczni: 140.0 m
Andreas Widhoelzl (Austria), 15.09.1999

wystarczy tylko t± strone przejżeć
(23.02.2007, 17:33)
popex
Ludzie ale chrzanicie wszyscy!!! Jak Stoch jutro bedzie w 15 to bedzie naprawde dobrze! Ja licze ze Robert jest w stanie wskoczyc do 30. A Stoch oddal dzis skok sezonu i na tyle go stac. W zeszlym roku tez byl 2 w kwalifikacjach w Innsbrucku a potem nie bylo go w 30!!! Bez niepotrzebnej podniety. A Adam jest wielki i wygra!!!
(23.02.2007, 17:23)
mc
szkoda ze Gregorowi jakos nie idzie na treningach;-(((( ale jutro bedzie lepiej9trzymam z aciebie kciuki);-))))
(23.02.2007, 17:19)
Luk
Rekord nieoficjalny należy do Y. Kaneko i wynosi 145m a oficjalny rekord od ubiegłego roku należy do Roara Ljoekeloseya, wtedy Norweg skoczył 140m... eh, pół metra mniej niż rekord skoczni Adam wyl±dował... ale jutro to poprawi!

I dziwne, że wtedy Ljoekelosey ustał te 140m telemarkiem ;]
(23.02.2007, 16:37)
Jane Morgensztern
no, bo jest w pierwszej 15
(23.02.2007, 16:11)
haliee
@ ciekawy
oczywi¶cie, że Kuttel wystartuje, bo zajmuje pi±te miejsce w klasyfikacji generalnej P¦...
(23.02.2007, 15:59)
ciekawy
Nie chce mi się czytać wszystkich komentarzy ale to znaczy żę Kuttel nie wystartuje ??
(23.02.2007, 15:48)
myszka55.sabcia
szkoda ze jutro tak nie bedzie:P stoch ma co 2 skok dobry wiec jak sie zalapie do 30 to pozniej moze byc nawet w 15..:P
(23.02.2007, 15:34)
Fin
SWIETNIE FINOWIE!!!SWIETNIE POLACY!!!
(23.02.2007, 15:28)
WhiteB
jedno słowo - IMPRESSIVE... I starczy
(23.02.2007, 15:16)
Kowal
Czekamy na powtórke w konkursie głównym Małysz 1 Stoch 2:D:D Warunki były dzi¶ wy¶mienite,każdy miał wiatr pod narty który nie przekraczał 2 m/s.Brawo Adam,Brawo Kamil.Przyzwoicie Żyła i Mateja,ale mam nadzieję,ze w konkursie skocz± lepiej.
(23.02.2007, 15:16)
zabawny waldi
A ja my¶le że wygra Stefan Hula który wróci z baru i Dudka wystrzeli z Liwerpoolu.Tylko gdzie sie podział kij bejzbolowy?
(23.02.2007, 15:15)
marzenula:D
wy¶mienicie oby te wyniki przelozyly sie na jutrzejszy konkurs:) no ale w sumie nie ma co sie tak podniecac bo to tylko kwalifikacje i to o niczym nie przesadza:D spojrzmy np na skok Kuttel'a ktory skoczyl tylko 96m a wczesniej wygrywal serie treningowe...no coz zobaczymy jak bedzie:) oby jak najlepiej dla naszych zawodnikow:)
(23.02.2007, 15:11)
Hanibal
skok małysza mnie zniszczył to było co¶ niesamowitego.
w tych warunkach i takich skokach prze i po nim to była deklasacja o 20m
(23.02.2007, 15:03)
lilcia
Wow! NieĽle się narobiło! =/ aż szok .....
Austriacy i Szwajcarzy cieniutko =(
(23.02.2007, 15:00)
HAHAHA
NIEEEEEEEEEE!!! ZAS TEN MALYSZ WOLE ZEBY STOCH MIAL MEDAL NIZ ADAM =PTRZYMAM KCIUKI KAMIL
(23.02.2007, 14:57)
Pire
a gdzie Moelli???!!!...skoki traca sens bez niego:-( ciekawe komu zaspiewam ''big in Japan''
(23.02.2007, 14:42)
Fanka
@ Magdalenka
Napiszę krórko - mi również. Oby jutro, gdzie¶ tak po godz. 12.30 można było napisać: Rozpoczęła się powtórka z Predazzo :-).
Serdecznie pozdrawiam.
(23.02.2007, 14:32)
LAKI
Adam i Kamil s± w swietnej formie.Tylko zeby Stoch skakał na luzie bo gdy sie spina nic mu nie wychodzi.. Jesli jeszcze Mateja i Zyła sie poprawi± to w konkursie druzynowym mozemy być wysoko
(23.02.2007, 14:31)
magdalenka
to mi tylko przypomina jedno:Predazzo!!!
GDYBY TAK UŁOŻYŁ SIĘ KONKURS DAJ BOZE!
(23.02.2007, 14:20)
Sielu
Schlirenzauer 45, Jacobsen 33 buahahhahaha !!! a Kuettel co? nie zakwalifikowal sie? 61 ? lol padam hahaha Malysz ROX !!!
(23.02.2007, 14:16)
Heinz
Yeeeeeeeaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah brawo Kamil!!! Brawo!! Adam rz±dzisz. wreszcie można być dumnym z Polaków!!! Suuuper
(23.02.2007, 14:09)
marte
WOW to swietnie polacy poradzili sobie w tych kwalifikacjach, ale to będ± same niespodzianki w jutzrejszym konkurskie:>
(23.02.2007, 14:07)
mcmacix
Komu bardziej się opłaca kibicować, Małyszowi czy Stochowi? :-)
(23.02.2007, 14:02)
simi
@volkania
przecież widhoelzl nie ma formy i nie jest w stanie zdobyć dobrego wyniku
(23.02.2007, 13:59)
daf
@beata
A Ty co, wła¶nie po rzyganiu? Bo piszesz jak kto¶ z żółci± w ustach...
(23.02.2007, 13:59)
Labrador
Brawa dla Adama i Kamila!
(23.02.2007, 13:53)
volkania
nie ma Widelca ,dlaczego? :(
(23.02.2007, 13:50)
Ka¶ka:D
cieszę się że Placy s± w tak dobrej formie:D jednak najbardziej zaskoczył mnie skok Kamila:P oby w konkursie było podobnie<lol> szkoda mi tylko gregora:(mam nadzieję że w konkursie będzie lepiej:)
(23.02.2007, 13:49)
beata
Kamilek biedne dziecie- poleciał tak daleko i sam nie wie dlaczego.Chyba mu pod narty podwiało ni z tego ni z owego.Znowu nie wytrzyma biedaczysko stresu i pewnikiem sie wyrzyga zupk± do sedesu.
(23.02.2007, 13:46)
klaudia
czemu wycofali benovica??
(23.02.2007, 13:44)
Bobby
sorki ciesze sie ze kamil jest 2 ale patrzac na wyniki ..wiatr rozdawal karty...
(23.02.2007, 13:41)
martula
jestem zaskoczona!!! oby tak bylo w jutrzejszym konkursie;);)
(23.02.2007, 13:30)
j±dru¶
Czy te oczy mog± kłamać?
Cheba ni...
(23.02.2007, 13:17)
kasiunia
co tu duzo mowic!jest SUPER!!!
(23.02.2007, 13:02)
Luk
Jeszcze dwa filmiki podczas normalniejszej kamery -

Stoch
http://www.youtube.com/watch?v =IcoCPb0a5Qw

Malysz
http://www.youtube.com/watch?v =URKrWOdwKvg
(23.02.2007, 13:01)
fan NIEniedzielny
po prostu mnie zamurowało
dosłownie

oby tylko Kamil wytzrymał to psychicznie
trzymam za was kciuki, chłopaki!
(23.02.2007, 13:01)
Jaro
patrzę i oczom nie wierzę : )
(23.02.2007, 12:56)
j±dru¶
Był sobie Kamilek Stoch
Co wyskoczył jak Benkovic Roch
Leciał a powietrze nie rzedło
Aż na piersi nie zawisło srebro
(23.02.2007, 12:50)
Luk
Nagrałem skoki z quali - cyfrówk±, ale lepsze to niż nic :D

Oto one:

Stoch 134,5m
http://www.youtube .com/watch?v=Whzu9R-oI1M
Malysz 139,5m
http://www.youtube .com/watch?v=nTef_Te6t_o
Mateja 118,5m
http://www.youtube .com/watch?v=bJgDGhcYgNM
Pettersen 134m
http://www.youtube.c om/watch?v=LwjxsEMQxcA
Lj oekelosey 131m
http://www.youtube.c om/watch?v=ZvvUWgqwRfU
(bez spacji i innych, je¶li będa w linkach)
(23.02.2007, 12:50)
Longu¶
Super Małysz i Stoch jutro Polska Mistrzem i Wicemistrzem ¦wiata!!!
(23.02.2007, 12:49)
Beliar
Wspaniale, genialnie, bosko!!! ADA¦ NAJLEPSZY! KAMIL ROX! Jak będzie podium to ja chyba głos strace :P. Powtórka z Predazzo? Jak najbardziej!
(23.02.2007, 12:48)
j±dru¶
Adam ty pieroł nie czyta
Chyba,że jego kobita
Adasiu chyba będzie kołyska
Gdy Cię u¶ciska Twa Izka
(23.02.2007, 12:44)
Glazia
Ada¶ku jest po prostu fenomenalny :D ,pokazał na co Go stać. Wobec słabych wyników skoczków skacz±cych z tej belki on wychodzi na prowadzenie! :D Pięknie normalnie! A Kamil musiał lecieć pięknie stylowo, bo noty miał bardzo wysokie. Chłopaki oby tak dalej!

Kibice, kibice do boju!
Niech w skokach nie będzie zastoju!
Adam rywali deklasuje!
Gdzie ich miejsce pokazuje!
:)
(23.02.2007, 12:39)
J±dru¶
Szczę¶cia lubi± se chodzić w parach
Ale, żeby je mieć trza mieć trochę pary
żeby tylko mgliste pary mie przyćmiły umysłu
(23.02.2007, 12:37)
Fan skoków
He!!! jutro mog± być dwa medale>Byłoby cudnie!!
(23.02.2007, 12:37)
J±dru¶
Szczę¶cia lubi± se chodzić w parach
Ale, żeby je mieć trza mieć trochę pary
żeby tylko mgliste pary mie przyćmiły umysłu
(23.02.2007, 12:36)
J±dru¶
Szczę¶cia lubi± se chodzić w parach
Ale, żeby je mieć trza mieć trochę pary
żeby tylko mgliste pary mie przyćmiły umysłu
(23.02.2007, 12:33)
haliee
Wiedziałam, że Stoch potrafi, ale w życiu bym nie pomy¶lała, że potrafi aż tak :D Może mu to pomoże uwierzyć w siebie i na zawodach powtórzy ten wynik:) Małysz też przepięknie. Główni rywale daleko w tyle ;] Jak dla mnie te wyniki mog± przepisać na konkursowe ;P
(23.02.2007, 12:32)
jaro
Jutro Małysz Mistrzem ¦wiata, a Stoch Wicemistrzem ¦wiata.
(23.02.2007, 12:32)
Małyszoman
GENIALNIE! Ten skok Małysza był boski! Kamil niczego sobie. A reszta... no cóż, Ahonen przesadził z treningiem, nie ma ¶wieżo¶ci, Jacobsem i Schlierenzauer... jutro 2 dziesi±tka, Amman może powalczy o 3 miejsce. Leć, Ada¶ leć! PS. Polonus to jaki¶ prorok jest, przepowiedział i się spełnia :P
(23.02.2007, 12:29)
Martin93
Tym razem dominacja. Małysz i Stoch dobra robota. Z tymi warunkami to też dobrze nie jest. Tyle razy przekładać belkę. Trudno. Zobaczymy jutro co będzie. Trzymam mocno kciuki za naszych. :D
(23.02.2007, 12:28)
bob
Ech, chciałoby się, aby jutro była powtórka. Jak znam życie to jednak nie będzie tak różowo. Kto¶, jak ostatnio często bywa odskoczy, komu¶ powieje bardziej niż naszym i o sukces będzie trudno. Ale oczywi¶cie chciałbym się mylić
(23.02.2007, 12:25)
Adrian
Brawo tak trzymac i oby tak dalej :)
Brawo Stoch oby tez mu tak skok wyszedl w konkursie, a malysz klasa sama w sobie :)
(23.02.2007, 12:24)
Radeks
Brawo Stoch
(23.02.2007, 12:23)
Michał
Tak mogłoby wygl±dać jutrzejsze podium!
Gratulacje dla Adama i Kamila.
(23.02.2007, 12:23)
Wehrmacht
Tak mogloby byc i w konkursie. Wszyscy wiemy, ze tak nie bedzie... Po co w ogole Hula jechala do Japonii???
(23.02.2007, 12:22)
Dominika
Pieeeknie ;)
Adas ich zdeklasowal chociaz skakal z inszej belki :D
A Kamil?
Oby poszlo mu tak dobrze w konkursie :P
Trzymam kciuki \/