Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
21.02.2020, godz. 14:00
Rasnov HS-97

Polska kadra wraz z Adamem Małyszem przygotowywała się do Mistrzostw Polski, które w pi±tek i sobotę odbęd± się w Szczyrku na skoczni Skalite K-85. Podczas treningów najlepiej spisywali się Małysz i Robert Mateja. NieĽle skakał także Piotr Żyła. Adam podczas jednego z treningów oddał rewelacyjny skok na 142 metry, co jest wynikiem o 2 metry lepszym niż rekord skoczni należ±cy do Niemca, Svena Hannawalda. Niestety nie można tego uznać za wynik oficjalny. Nie wiadomo też, z której belki skakał Małysz.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Zgrupowanie w Zakopanem i Mistrzostwa Polski s± ostatnimi przygotowaniami naszej kadry przed wyjazdem do Japonii na M¦ w narciarstwie klasycznym. Mimo tego Adam nie zamierza oddać pola kolegom. Chce wygrać kolejne Mistrzostwo Polski. WeĽmie udział w konkursie indywidualnym i drużynowym. Wisła Ustronianka ma prawdopodobnie pewne złoto.

Dzisiejsze treningi w Szczyrku zostały odwołane. Jutro drużynówka o 10:30. W sobotę konkurs indywidualny o godz. 13:00.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« luty 2007 - wszystkie artykuły
Komentarze
kusik
Małysz jest najlepszy chociaz na duzej szkoczni mu brakło szczescia a namałej szkocz 104m i wygra guraom adas
(27.02.2007, 11:30)
Andrzej
Kiedy¶ padnie rekord na Wielkiej Krokwi około granicy 150m.
(17.02.2007, 22:14)
tomko morgo
jak skakał z 12 belki to dobry,wrcz wysmienity wynik
(17.02.2007, 17:21)
fankaaa
Czy to drugi, czy też pierwszy,
Małysz zawsze jest najlepszy:D
(17.02.2007, 13:29)
Luna Riddle
@johny
A ja stawiam na Gubałówkę :D
(16.02.2007, 23:41)
Live
No nieĽle, nieĽle<brawo>
(16.02.2007, 15:31)
johny
@fan skoków
Stoch wylondował na krupówkach i mierz± jeszcze odległo¶c zapałkami
(16.02.2007, 12:43)
piter2105
Jest gdzies relacja live??
(16.02.2007, 11:58)
Wisła Ustronianka ma prawdopodobnie pewne złoto.
Wisła Ustronianka ma prawdopodobnie pewne złoto.
(16.02.2007, 07:24)
uskotko
naprawdę nie wiem, po co się ekscytować - rekordy mierzy się podczas zawodów, Juha-Matti Ruuskanen też swego czasu l±dował w podobnych okolicach... Ech, ludzie.
(16.02.2007, 06:39)
fan skoków
A jak skakał Stoch?
(16.02.2007, 00:51)
myszka55.sabcia
@Andree
ale to jest chyba kombinator norweski..myle sie?..a oni zawsze skacza z ostatnich belek:D
(15.02.2007, 21:52)
mcmacix
Znaczy nikt nie mówi, że to nie jest dobry skok.
(15.02.2007, 21:02)
mcmacix
Dziwię się że rekord Wielkiej Krokwi (oficjalny) to 140 m. Przecież już kiedy¶ gadali (nie pamiętam kto, chyba to był A.Tajner) że na Wielkiej Krokwi można skakać powyżej 150 metrów! Tak że 142 Małysza to nie jest jaki¶ imponuj±cy rezultat...
(15.02.2007, 21:01)
Usia
Z 12 belki, to on na igelicie skoczył 130 ile¶ na MP w pażdzierniku(podczas kwalifikacji)
Na ¶niegu (nawet mokrym) to żaden cud.
Pamietajmy, że M¦ bywa rozgrywane nawet z belki 4-5 na tej skoczni.
(15.02.2007, 20:50)
Jasiek
ADAM DO BOJU!!!
(15.02.2007, 20:44)
Andrzej
Co wy mówice,Hannawald ma jeszcze rekordy w Stams,Kulm i tyle.
(15.02.2007, 19:56)
Mosiek
Prosiłbym o kontakt z autorem tej skoczni gdzie go moge zdobyc? http://www.skokinarciarskie.pl /index.php?a=zdjecia&b=gal eria&id=215
(15.02.2007, 19:51)
Jane Morgensztern
to sobie kup
(15.02.2007, 19:48)
Snowy_mrs
ja chce M¦ ....
(15.02.2007, 19:30)
crazy21
juz sie nie moge doczekac M¦ .ciekawa kto bedzie najlepszy?hmm......
(15.02.2007, 19:16)
dds
małysz skakał z 12 belki
(15.02.2007, 18:51)
popex
Chcialem tylko powiedziec ze skok 142m Adama w Zakopanem to nie jest az tak wielki wyczyn jak tu wiekszosc z was twierdzi. Podejrzewam ze Adam oddal tam juz przynajmniej kilkanascie takich skokow tylko nie zawsze o tym sie po prostu mowi. No ale bardzo glosno mowiono w zeszlym roku przed IO ze Adam skoczyl 144m na treningu i pamietamy jak sie te IO skomczyly. No ale nie zapeszajmy.... Adam jest teraz w rewelacyjnej formie i tylko miejmy nadzieje ze "loteryjne" warunki w Sapporo beda tym razem sprzyjaly Adamowi i najlepiej tylko jemu bo to mu sie po prostu nalezy.
(15.02.2007, 18:50)
Jane Morgensztern
wow
(15.02.2007, 18:43)
Andree
Nieoficjalny rekord skoczni wynosi 146 metrów i należy do Norwega Erika Ulimoena.
(15.02.2007, 18:38)
Jane Morgensztern
okurczakjama
(15.02.2007, 18:38)
Jane Morgensztern
ja nie wiem, już który¶ raz go pobił powinni to zgłosić na policję
(15.02.2007, 18:36)
haliee
szkoda, że to nieoficjalny rekord... :] Panie redaktorze, wszystko pięknie, ale "ma prawdopodobnie pewne złoto." brzmi fatalnie:P
(15.02.2007, 18:30)
Fin
Pewnie skakal z takiej belki z której by 4 lata temu Hanawald skoczyl by 150 metrów.hehhehehehehheheheheheh ehehehehehehehhehhehehehehehee hehheheheheheheheheheheheheehh eehe.No a teraz polscy kibice będa sie jarac ze Malysz juz wszystkich pobije na skoczni okurajama i przez to napędza media i presja sie stworzy wokól Malysza.i w koncu polak nie zdobędzie madalu.hihihihhiihihihihihihih ihihihi
(15.02.2007, 18:29)
haliee
szkoda, że to nieoficjalny rekord... :] Panie redaktorze, wszystko pięknie, ale "ma prawdopodobnie pewne złoto." brzmi fatalnie:P
(15.02.2007, 18:28)
volkania
AdaM brawo! a co Andrew to prawda ,kursor mi miga " trzesie sie".
(15.02.2007, 18:24)
kibic
czy te MP będ± pokazywać gdzie¶ w TV?
(15.02.2007, 18:20)
nika
żeby tak jak na treningach to i na konkursach skakał.......
(15.02.2007, 18:07)
kuczu532
@mika Małysz jest tylko nieoficjalnym rekordzist± w zakopanem treningi sie nie licz±
(15.02.2007, 18:04)
Mika
Ciesze sie bardzo ze Adam przeskoczyl az o 2 metry rekord Hannawaldego, teraz Malysz jest znowu rekordzistä w Zakopanem i nie tylko, juz pobil prawie wszystkie rekordy Hannawaldego - i dobrze.
(15.02.2007, 17:55)
andrut418
cieszę się,że Adam uzyskał bardzo dobry rezultat ale lepiej jakby pokazli wyniki