Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
15
16
17
18
19
22
23
24
25
29
30
listopad 2021
Najbliższe zawody
27.11.2021, godz. 16:30
Ruka HS-142

Jan Mazoch wyszedł ze szpitala w Pradze. Po wielu dniach spędzonych w szpitalnych łóżkach w Krakowie i Pradze skoczek wrócił do domu. Janek czuje się coraz lepiej. Musi jednak chodzić na rehabilitację. Przez najbliższe tygodnie będzie ćwiczył z prywatnym fizjoterapeut± swoj± kondycję fizyczn±.

Honza wci±ż ma nadzieję, że szybko wróci na skocznię. Lekarze przewiduj±, że może to nast±pić juz na Letni± Grand Prix. Miejmy nadzieję, że tak się wła¶nie stanie.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« luty 2007 - wszystkie artykuły
Komentarze
lilcia
jejcia- no superowo po prostu! nic dodac nic uj±c! :D
(20.02.2007, 22:28)
ania :)
super
(17.02.2007, 09:33)
Monika007
<lol2><radocha>
(16.02.2007, 12:45)
Snowy_mrs
Super :D:D
Oby tak dalej :*
(15.02.2007, 19:15)
jakarolina
super! :):):)
(15.02.2007, 17:32)
nika
to ¶wietnie....mam nadzieje ze wruci do skakania..ale i tak najwazniejsze ze jest zdrowy.....
(15.02.2007, 16:28)
Paulina
Super! Bardzo sie ciesze z tego powodu!!. Nadal Trzymam za niego kciuki:)
(15.02.2007, 16:25)
Fanka
@ Wehrmacht
Może wygra!!! W końcu w PK dwa lata temu wygrał. I oby tylko z tych miłych wydarzeń pamiętał Wielk± Krokiew.
Trzymaj się Janku, trzymajcie się Barbora i Maluszku!!!
(15.02.2007, 14:44)
gadzet
Super:D że już wszystko wraca do normy:P Na LPG Janek może już wrócić na skocznie!!!-strrrrasznie szybko ... i dobrze:D Bo że do skakania wróci, w±tpliwo¶ci nie miałam żadnych:D
Pozdrówka:D
(15.02.2007, 14:21)
Dorota
To super że Janek czuje się już lepiej i wych odzi ze szpitala trzymam za niego dalej kciuki :) :*
(15.02.2007, 14:12)
finomanka
No tak niech jak najszyciej na skocznię wraca,ale wtedy gdy będzie już porz±dnie wyrehabilitowany...żeby niczego mu tam nie brakło i by nie odczuwał jakiegokolwiek dyskomfortu.
(15.02.2007, 14:11)
ania*
Bardzo dobra wiadomo¶ć.Już sie nie mogę doczekać kiedy Janek będzie w pełni sił :))
Janku powodzenia w leczeniu ;)
(15.02.2007, 13:54)
Marzenka
Jej...ale superowo ze Mazoch juz opusicil szpital teraz powinno byc juz z gorki:):*
(15.02.2007, 13:45)
szwajcarka
Szkoda mi go! Nie może robić tego, co lubi... Mam nadzieję, że wszystko się ułoży i już niedługo będzie mógł skakać! Życzę mu tego z całego serca!
(15.02.2007, 13:43)
A¶ka
Jak to dobrze że Mazoch wraca do zdrowia.
(15.02.2007, 13:20)
martula
@Wehrmacht masz racje, oby sie tak stalo:D

bede trzymac dalej kciuki za niego;)
(15.02.2007, 11:45)
Wehrmacht
Moze wygra w Zakopcu podczas LGP? Bo historia zna juz takie przypadki, ze skoczkowie po upadkach mieli nagle zadziwiajaca forme...:)
(15.02.2007, 11:09)
marmi
My¶lałem, że będzie skakał już w następnym sezonie...