Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
4
6
8
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
październik 2021
Najbliższe zawody
13.11.2021, godz. 10:30
Falun HS-100
FIS Cup K

Jan Mazoch wyszedł ze szpitala w Pradze. Po wielu dniach spędzonych w szpitalnych łóżkach w Krakowie i Pradze skoczek wrócił do domu. Janek czuje się coraz lepiej. Musi jednak chodzić na rehabilitację. Przez najbliższe tygodnie będzie ćwiczył z prywatnym fizjoterapeutą swoją kondycję fizyczną.

Honza wciąż ma nadzieję, że szybko wróci na skocznię. Lekarze przewidują, że może to nastąpić juz na Letnią Grand Prix. Miejmy nadzieję, że tak się właśnie stanie.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« luty 2007 - wszystkie artykuły
Komentarze
lilcia
jejcia- no superowo po prostu! nic dodac nic ując! :D
(20.02.2007, 22:28)
ania :)
super
(17.02.2007, 09:33)
Monika007
<lol2><radocha>
(16.02.2007, 12:45)
Snowy_mrs
Super :D:D
Oby tak dalej :*
(15.02.2007, 19:15)
jakarolina
super! :):):)
(15.02.2007, 17:32)
nika
to świetnie....mam nadzieje ze wruci do skakania..ale i tak najwazniejsze ze jest zdrowy.....
(15.02.2007, 16:28)
Paulina
Super! Bardzo sie ciesze z tego powodu!!. Nadal Trzymam za niego kciuki:)
(15.02.2007, 16:25)
Fanka
@ Wehrmacht
Może wygra!!! W końcu w PK dwa lata temu wygrał. I oby tylko z tych miłych wydarzeń pamiętał Wielką Krokiew.
Trzymaj się Janku, trzymajcie się Barbora i Maluszku!!!
(15.02.2007, 14:44)
gadzet
Super:D że już wszystko wraca do normy:P Na LPG Janek może już wrócić na skocznie!!!-strrrrasznie szybko ... i dobrze:D Bo że do skakania wróci, wątpliwości nie miałam żadnych:D
Pozdrówka:D
(15.02.2007, 14:21)
Dorota
To super że Janek czuje się już lepiej i wych odzi ze szpitala trzymam za niego dalej kciuki :) :*
(15.02.2007, 14:12)
finomanka
No tak niech jak najszyciej na skocznię wraca,ale wtedy gdy będzie już porządnie wyrehabilitowany...żeby niczego mu tam nie brakło i by nie odczuwał jakiegokolwiek dyskomfortu.
(15.02.2007, 14:11)
ania*
Bardzo dobra wiadomość.Już sie nie mogę doczekać kiedy Janek będzie w pełni sił :))
Janku powodzenia w leczeniu ;)
(15.02.2007, 13:54)
Marzenka
Jej...ale superowo ze Mazoch juz opusicil szpital teraz powinno byc juz z gorki:):*
(15.02.2007, 13:45)
szwajcarka
Szkoda mi go! Nie może robić tego, co lubi... Mam nadzieję, że wszystko się ułoży i już niedługo będzie mógł skakać! Życzę mu tego z całego serca!
(15.02.2007, 13:43)
Aśka
Jak to dobrze że Mazoch wraca do zdrowia.
(15.02.2007, 13:20)
martula
@Wehrmacht masz racje, oby sie tak stalo:D

bede trzymac dalej kciuki za niego;)
(15.02.2007, 11:45)
Wehrmacht
Moze wygra w Zakopcu podczas LGP? Bo historia zna juz takie przypadki, ze skoczkowie po upadkach mieli nagle zadziwiajaca forme...:)
(15.02.2007, 11:09)
marmi
Myślałem, że będzie skakał już w następnym sezonie...