Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
4
6
8
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2021
Najbliższe zawody
13.11.2021, godz. 10:30
Falun HS-100
FIS Cup K

W najbliższy weekend, w Polsce odbęd± się dwie duże imprezy skoków narciarskich. Niestety koliduj± ze sob± terminami. W Szczyrku i Wi¶le rozegrane zostan± Mistrzostwa Polski w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej. Zakopane go¶cić będzie zagraniczn± młodzież na zawodach z serii Pucharu FIS.

Program FIS Cup, Zakopane, ¦rednia Krokiew K-85

pi±tek, 16 lutego 2007
14:00 - oficjalne treningi (2 serie)

sobota, 17 lutego 2007
11:00 - seria próbna
12:00 - konkurs

niedziela, 18 lutego 2007
11:00 - seria próbna
12:00 - konkurs

Program Mistrzostw Polski, Szczyrk, Skalite K-85

pi±tek, 16 lutego 2007
10:30 - konkurs drużynowy

sobota, 17 lutego 2007
10:00 - seria próbna
11:00 - kwalifikacje
13:00 - konkurs indywidualny
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« luty 2007 - wszystkie artykuły
Komentarze
wesoła
może kto¶ wie ile będ± kosztować bilety w szczyrku 16 i 17 lutego?
(01.02.2008, 22:50)
Canton
Ciekaw jestem jak oni zrobi± z tym składem . Kto na fis cup ,. a kto na mistrzostwa polski .
Chyba lepiej , żeby młodzi z roczników 88 i młodsi skakali w fis cupie .
Relacja będzie z mp na tvp1 w sobotę o 15:30 retransmisja . Pokaz± najlepsze 6 skoków z pierwszej serii oraz cał± drug± serie.
Również na mpolski zabraknie Rutkowskiego Łukasza , Kowala , Toczka , Wojciecha Tajnera .
A swoj± drog± Lotos Cup będzie w ten weekend ?
Bo to już wogóle by kolidowało.
(15.02.2007, 15:50)
jackller
niech mlodzi skacz± na miare swojego talentu musz±
zwyciężać by stać się gwiazdami skoków narciarskich
(15.02.2007, 09:36)
statystyk
Aktualnie na listach rankingowych FIS CUP mamy dziesięciu juniorów z pktami FIS.
Moze rzeczywi¶cie sensowniej aby ta dziesi±tka skakała w sobote na MP w Sczzyrku a na sobotę w zakopcu wystawić tych młodych co jeszcze pktów FIOS nie maj±?
W niedzielr już raczej powinni skakać najlepsi juniorzy ze Szczyrku i z soboty FC>
(14.02.2007, 15:46)
ciekawy
Mi mo wszystko warto się zastanowić czy Kamil Kowal, Kotelnicki-G±siennioca i pozostali najlepsi juniorzy nie powinni skakać w MP w sobotę a w niedzielę dopirero na FIS CUP?
(14.02.2007, 14:45)
Marzenka
Ooo...to fajnei jesli jedynka pokaze choc troche tych zawodow...bo normalnie inaczej to nudy beda...weekend bez skokow;(
(14.02.2007, 14:16)
Glon
"1" pokaże 2 serię w sobotę.
(14.02.2007, 11:18)
ciekawy
Czy tak trudno zamienić na MP konkurs indywidalny z drużynowym aby najlepsi młodzicy i juniorzy mogli powalczyć na MP,i w tedy 20-tu najlepszych nominować do startu w FiS CuP w Zakopcu?
(14.02.2007, 11:04)
lolek
w mistrzostwach polski 1 malysz,2 stoch,3 zyla