Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
28.02.2020, godz. 17:30
Lahti HS-130

Jan Mazoch czuje się coraz lepiej. Aktualnie przechodzi fizjoterapię i odpowiednio dobrane ćwiczenia umysłowe, które maj± mu umożliwić powrót do normalnego życia. Na pocz±tku lutego Janek napisał kilka słów do wszystkich fanów, którzy życz± mu szybiego powrotu do zdrowia.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Jak się aktualnie czujesz?

Jan Mazoch: Czuję się dobrze. Jestem troszk zmęczony. Mam w szpitalu wspaniał± opiekę. Wszyscy się tu o mnie troszcz± i bardzo dbaj±.

Co chciałby¶ powiedzieć swoim fanom?

Dziekuję im za ich ogromne wsparcie. Doceniam to, że w trudnych chwilach podtrzymywali mnie na duchu. Ilo¶ć maili, które otrzymałem bardzo mnie zaskoczyła. Wszystkie maile s± dla mnie bardzo motywuj±ce i dopinguj±ce. Mówia mi: Głowa do góry!!! Czę¶ć z nich została mi przeczytana, a kolejne z rado¶ći± przeczytam już sam.

Jak przebiega Twoja rehabilitacja?

Zalecono mi ćwiczenia kondycyjne oraz ćwiczenia które maj± za zadanie poprawić moj± kondycję psychiczn±. Z zawodów w Zakopanem nic nie pamiętam. Z optymizmem patrzę w przyszło¶ć, przyszło¶ć z moj± dziewczyn± Barbor± i naszym dzidziusiem.

więcej możecie przeczytać na nowo otwartej oficjalnej stronie Jana Mazocha pod adresem: www.janmazoch.cz »
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« luty 2007 - wszystkie artykuły
Komentarze
NATALIA KWIATKOWSKA
JANKU BARDZO SIĘ CIESZĘ,Ż WRACASZ DO ZDROWIA. ŻYCZĘ SZYBKIEGO POWROTU DO ZDROWIA!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D
(22.02.2007, 13:14)
kuba34
siema janu¶ jeste¶ bardzo dzielny i sie z tego ciesze :-).
(18.02.2007, 13:51)
Snowy_mrs
@ Wehrmacht
Jego dziewczyna Barbora jest w 4 miesiacu ciaży ;)
wiec sobie policz ;)
(14.02.2007, 15:36)
paula.lion
To bardzo dobra wiadomosc,ze Mazoch wraca do zdrowia.ja z dziewczynami cieszemy sie z tego!
(14.02.2007, 10:53)
Adi
Janek wierzymy w ciebie
(14.02.2007, 08:06)
Wehrmacht
A kiedy ma mu sie urodzic to dziecko? Bo pewnie jak sie urodzi to Jan znow nie bedzie startowal, zeby sie poswiecic rodzince...
(13.02.2007, 18:59)
Snowy_mrs
Tak trzymaj !! :*:*
Cała Polska trzyma za Ciebie kciuki ;)
Pozdrawiam :)
(13.02.2007, 16:50)
finomanka
nie było innej opcji niż powrót do zdrowia...teraz się kuruj do końca, a potem idĽ zawojowac na skoczni.
(13.02.2007, 16:48)
jakarolina
wiedzialam ze wszystko bedzie dobrze trzymaj sie!
(13.02.2007, 16:36)
A¶ka
Jak to dobrze że Janek Mazoch tak szybko wraca do zdrowia. I wieżę że wróci do skoków.
(13.02.2007, 14:23)
Jacobsenka
To jest piękne, kiedy na oczach wielu milionów kibiców skoków narciarskich Janek po tak ciężkim upadku wraca do zdrowia:) Tak, bardzo się cieszę, że nic mu nie jest, że był na tyle silny, aby to wszystko przeżyć. Chciałabym za rok zobaczyć rado¶ć Janka z wygranych zawodów :) Mam nadzieję, że tak się stanie :)
Pozdrowienia dla Janka :) 3maj się :*
(13.02.2007, 11:44)
Zula
Napisałam ostatnio do Mazocha, tak, żeby nie zapomniał, żę polscy kibice s± z nim i o nim pamiętaj±.

Taki upadek, kto pomy¶lałby, że tak szybko będzie wracał do zdrowia. To dobrze, bardzo dobrze.
(13.02.2007, 08:38)
Martusia
Życzę Ci szybkiego powrotu do formy.Głowa do góry.Trzymaj się:*
(12.02.2007, 19:20)
szwajcarka
O ja, ale on jest fajny!!! Nie mogłam jak przewozili go do Pragi i on tak pomachał...
(12.02.2007, 18:05)
Jasiek
3-m się!
(12.02.2007, 17:58)
julia:D
To, że Jan tak szybko wraca do zdrowia jest wspaniał± wiadomo¶ci±! Kiedy zdarzył się ten straszny wypadek, przez cały czas ¶ledziłam stan jego zdrowia. Na pocz±tku przychodziły mi do głowy najczarniejsze scenariusze, jednak do końca wierzyłam. Tak bardzo cieszę się, że juz mu lepiej! Z natury jestem optymisk±, ale nie przypuszczałam, że tak szybko dojdzie do siebie.
Ale koniec przykrych wspomnień! Najważniesze, że Janek czuje się coraz lepiej. Musi patrzeć w przyszło¶ć i ZDROWIEĆ! W końcu ma dla kogo, prawda? ;) Mam nadzieję, że znajdzie w sobie tyle siły, żeby wrócić na skocznię. Przede wszystkim dla siebie, ale też dla bliskich, no i dla fanów! Przecież Janek ma teraz ich bardzo wiern± rzeszę. I niech tak zostanie. :)
(12.02.2007, 17:03)
kuczu532
Janek super że wracasz do zdrowia