Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
4
6
8
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
październik 2021
Najbliższe zawody
13.11.2021, godz. 10:30
Falun HS-100
FIS Cup K

Jan Mazoch czuje się coraz lepiej. Aktualnie przechodzi fizjoterapię i odpowiednio dobrane ćwiczenia umysłowe, które mają mu umożliwić powrót do normalnego życia. Na początku lutego Janek napisał kilka słów do wszystkich fanów, którzy życzą mu szybiego powrotu do zdrowia.

Jak się aktualnie czujesz?

Jan Mazoch: Czuję się dobrze. Jestem troszk zmęczony. Mam w szpitalu wspaniałą opiekę. Wszyscy się tu o mnie troszczą i bardzo dbają.

Co chciałbyś powiedzieć swoim fanom?

Dziekuję im za ich ogromne wsparcie. Doceniam to, że w trudnych chwilach podtrzymywali mnie na duchu. Ilość maili, które otrzymałem bardzo mnie zaskoczyła. Wszystkie maile są dla mnie bardzo motywujące i dopingujące. Mówia mi: Głowa do góry!!! Część z nich została mi przeczytana, a kolejne z radośćią przeczytam już sam.

Jak przebiega Twoja rehabilitacja?

Zalecono mi ćwiczenia kondycyjne oraz ćwiczenia które mają za zadanie poprawić moją kondycję psychiczną. Z zawodów w Zakopanem nic nie pamiętam. Z optymizmem patrzę w przyszłość, przyszłość z moją dziewczyną Barborą i naszym dzidziusiem.

więcej możecie przeczytać na nowo otwartej oficjalnej stronie Jana Mazocha pod adresem: www.janmazoch.cz »
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« luty 2007 - wszystkie artykuły
Komentarze
NATALIA KWIATKOWSKA
JANKU BARDZO SIĘ CIESZĘ,Ż WRACASZ DO ZDROWIA. ŻYCZĘ SZYBKIEGO POWROTU DO ZDROWIA!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D
(22.02.2007, 13:14)
kuba34
siema januś jesteś bardzo dzielny i sie z tego ciesze :-).
(18.02.2007, 13:51)
Snowy_mrs
@ Wehrmacht
Jego dziewczyna Barbora jest w 4 miesiacu ciaży ;)
wiec sobie policz ;)
(14.02.2007, 15:36)
paula.lion
To bardzo dobra wiadomosc,ze Mazoch wraca do zdrowia.ja z dziewczynami cieszemy sie z tego!
(14.02.2007, 10:53)
Adi
Janek wierzymy w ciebie
(14.02.2007, 08:06)
Wehrmacht
A kiedy ma mu sie urodzic to dziecko? Bo pewnie jak sie urodzi to Jan znow nie bedzie startowal, zeby sie poswiecic rodzince...
(13.02.2007, 18:59)
Snowy_mrs
Tak trzymaj !! :*:*
Cała Polska trzyma za Ciebie kciuki ;)
Pozdrawiam :)
(13.02.2007, 16:50)
finomanka
nie było innej opcji niż powrót do zdrowia...teraz się kuruj do końca, a potem idź zawojowac na skoczni.
(13.02.2007, 16:48)
jakarolina
wiedzialam ze wszystko bedzie dobrze trzymaj sie!
(13.02.2007, 16:36)
Aśka
Jak to dobrze że Janek Mazoch tak szybko wraca do zdrowia. I wieżę że wróci do skoków.
(13.02.2007, 14:23)
Jacobsenka
To jest piękne, kiedy na oczach wielu milionów kibiców skoków narciarskich Janek po tak ciężkim upadku wraca do zdrowia:) Tak, bardzo się cieszę, że nic mu nie jest, że był na tyle silny, aby to wszystko przeżyć. Chciałabym za rok zobaczyć radość Janka z wygranych zawodów :) Mam nadzieję, że tak się stanie :)
Pozdrowienia dla Janka :) 3maj się :*
(13.02.2007, 11:44)
Zula
Napisałam ostatnio do Mazocha, tak, żeby nie zapomniał, żę polscy kibice są z nim i o nim pamiętają.

Taki upadek, kto pomyślałby, że tak szybko będzie wracał do zdrowia. To dobrze, bardzo dobrze.
(13.02.2007, 08:38)
Martusia
Życzę Ci szybkiego powrotu do formy.Głowa do góry.Trzymaj się:*
(12.02.2007, 19:20)
szwajcarka
O ja, ale on jest fajny!!! Nie mogłam jak przewozili go do Pragi i on tak pomachał...
(12.02.2007, 18:05)
Jasiek
3-m się!
(12.02.2007, 17:58)
julia:D
To, że Jan tak szybko wraca do zdrowia jest wspaniałą wiadomością! Kiedy zdarzył się ten straszny wypadek, przez cały czas śledziłam stan jego zdrowia. Na początku przychodziły mi do głowy najczarniejsze scenariusze, jednak do końca wierzyłam. Tak bardzo cieszę się, że juz mu lepiej! Z natury jestem optymiską, ale nie przypuszczałam, że tak szybko dojdzie do siebie.
Ale koniec przykrych wspomnień! Najważniesze, że Janek czuje się coraz lepiej. Musi patrzeć w przyszłość i ZDROWIEĆ! W końcu ma dla kogo, prawda? ;) Mam nadzieję, że znajdzie w sobie tyle siły, żeby wrócić na skocznię. Przede wszystkim dla siebie, ale też dla bliskich, no i dla fanów! Przecież Janek ma teraz ich bardzo wierną rzeszę. I niech tak zostanie. :)
(12.02.2007, 17:03)
kuczu532
Janek super że wracasz do zdrowia