Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
21.02.2020, godz. 14:00
Rasnov HS-97

Kamil Kowal ze Startu Krokiew Zakopane wygrał konkurs Lotos Cup w kategorii juniorów młodszych. Skoczek poleciał na 84,5 i 83 metry i uzyskał notę 223 punkty. Wyprzedził Jana Ziobro i Andrzeja Zapotocznego.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
W kategorii młodzików triumfowali zawodnicy z Wisły. Wygrał Tomasz Byrt, wyprzedzaj±c swojego kolegę, Adama Cie¶lara tylko o 0,4 punktu. Trzecie miejsce zaj±ł lider - Paweł Słowiok. Tuż za podium uplasował się Klimek Murańka młodszy o rok, dwa od swoich kolegów z tej kategorii.

W najmłodszej kategorii wiekowej (dzieci) najlepszy okazał się Krzysztof Leja ze Startu Krokiew. Wygrał z 2 punktow± przewag± nad Olkiem Zniszczołem. Trzeci był Damian Żyła.

Wyniki dzieci

zawodnik

odl. 1odl. 2pkt
1

Krzysztof Leja (Polska)

33.5
33.0
215.4
2

Aleksander Zniszczoł (Polska)

33.0
33.5
213.4
3

Damian Żyła (Polska)

34.0
33.5
213.0
4

Stanisław Biela (Polska)

34.0
34.5
212.6

Krzysztof Biegun (Polska)

33.0
33.0
212.6
6

Jakub Wolny (Polska)

32.0
32.5
204.7
7

Szymon Szostok (Polska)

31.0
32.5
202.6
8

Piotr Mojżesz (Polska)

30.5
31.5
194.2
9

Bartłomiej G±sienica-Laskowy (Polska)

31.0
31.0
189.7
10

Marcin Miętus (Polska)

31.5
31.0
189.5
11

Mateusz Hulbój (Polska)

31.0
31.0
186.2
12

Łukasz Podżorski (Polska)

30.5
30.5
185.6
13

Krystian Karpiel (Polska)

30.0
30.5
183.3
14

Kamil Gałysa (Polska)

30.5
30.5
183.1
15

Mateusz Kojzar (Polska)

29.5
30.0
178.7
16

Konrad Janota (Polska)

32.0
31.5
178.1
17

Jakub Bachleda-Szeliga (Polska)

28.5
30.5
171.9
18

Kornel Dobija (Polska)

30.0
29.5
171.7
19

Artur Łokaj (Polska)

29.5
29.0
171.6
20

Marcin Dziadoń (Polska)

28.5
28.5
170.7
21

Szymon Mniszak (Polska)

29.5
28.5
169.3
22

Mirosław Wnuk (Polska)

28.5
29.0
166.0
23

Michał Pytel (Polska)

28.0
29.0
165.7
24

Gabriel Majcher (Polska)

29.0
29.0
165.3
25

Krzysztof Kabot (Polska)

28.5
29.0
164.0
26

Piotr ¦wierczek (Polska)

28.5
29.5
163.8
27

Paweł Szafran (Polska)

28.0
28.5
161.9
28

Jakub Jasiński (Polska)

28.5
28.5
161.7
29

Dawid Osiński (Polska)

28.0
28.5
161.4
30

Konrad Caputa (Polska)

27.5
29.5
159.2
         
31

Krzysztof Murańka (Polska)

28.0
28.0
159.1
32

Wojciech F±ferko (Polska)

30.5
29.0
158.7
33

Bartosz Daszyk (Polska)

27.5
28.0
158.3

Andrzej Stękała (Polska)

27.5
28.0
158.3
35

Łukasz Socała (Polska)

28.5
26.5
157.0
36

Marcin Budz (Polska)

27.5
27.5
155.0
37

Paweł Burian (Polska)

27.0
28.5
154.3
38

Bogdan Zych (Polska)

27.0
28.0
154.0

Damian Urba¶ (Polska)

28.0
27.0
154.0
40

Paweł Murzyn (Polska)

29.0
28.0
152.7
41

Łukasz Walkosz (Polska)

27.5
27.0
151.2
42

Krzysztof Dziadoń (Polska)

27.5
27.5
151.0
43

Michał Milczanowski (Polska)

26.5
27.0
150.1
44

Łukasz Gil (Polska)

27.0
27.5
149.2
45

Kacper Kupczak (Polska)

28.0
25.5
148.6
46

Kamil Bańczak (Polska)

26.5
27.0
146.6
47

Łukasz Wróbel (Polska)

26.5
27.0
146.1
48

Janusz Szeliga (Polska)

26.5
26.0
142.5
49

Michał Gut-Chowaniec (Polska)

26.0
26.5
142.0
50

Paweł Słodyczka (Polska)

25.0
25.5
137.8
51

Sebastian Hebel (Polska)

25.5
25.5
136.1
52

Jan Łowisz (Polska)

25.5
25.0
134.3
53

Tymoteusz Urba¶ (Polska)

25.0
25.5
133.8
54

Filip Pałaszyński (Polska)

25.5
24.5
132.0
55

Jakub Jurosz (Polska)

25.0
24.0
126.9
56

Andrzej Zaliński (Polska)

23.5
23.0
116.9
57

Piotr Jarz±bek (Polska)

23.5
23.0
115.9
58

Dominik Kastelik (Polska)

24.5
22.0
114.9
59

Paweł Gut (Polska)

23.0
22.5
112.3
60

Dominik Jurosz (Polska)

23.5
24.5
110.8
61

Adam Ruda (Polska)

21.5
22.5
106.4
62

Łukasz Paprota (Polska)

22.0
22.0
103.4
63

Kamil Kurek (Polska)

23.0
23.0
94.1
64

Rafał Michalak (Polska)

21.5
20.5
93.2
65

Adam Proć (Polska)

22.5
23.5
91.1
66

Maciej Kos (Polska)

20.5
20.0
88.3
67

Łukasz Dziadkowiec (Polska)

25.0
24.5
86.7
68

Krystian Kołodziej (Polska)

20.0
19.5
85.2
69

Jakub Matuszek (Polska)

19.0
19.0
79.3
70

Dawid Chyc (Polska)

19.0
18.0
76.2
71

Maciej Bubla (Polska)

20.0
17.0
74.2
72

Piotr Stasik (Polska)

19.0
17.5
73.9
73

Grzegorz Kois (Polska)

21.0
16.0
73.7
74

Paweł Janiak (Polska)

20.0
20.0
65.5
75

Paweł Jastrzębski (Polska)

16.5
17.5
63.9
76

Damian Domagała (Polska)

15.5
16.0
53.4
77

Krzysztof Dżoka (Polska)

20.0
19.5
48.7
78

Dominik Ma¶lak (Polska)

22.5
DNS
33.0
79

Bartłomiej Jarz±bek (Polska)

22.0
DNS
31.2
80

Michał Długopolski (Polska)

15.5
14.5
31.0


Wyniki młodzików

zawodnik

odl. 1odl. 2pkt
1

Tomasz Byrt (Polska)

67.0
62.0
221.6
2

Adam Cie¶lar (Polska)

64.0
64.0
221.2
3

Paweł Słowiok (Polska)

64.0
63.5
220.5
4

Klemens Murańka (Polska)

61.5
62.0
208.9
5

Grzegorz Miętus (Polska)

61.0
63.0
207.6
6

Michał Podżorski (Polska)

58.0
59.5
188.0
7

Piotr Szczepaniak (Polska)

58.5
58.5
186.3
8

Artur Kukuła (Polska)

58.0
57.5
180.7
9

Patryk Pokorski (Polska)

57.0
56.0
173.7
10

Konrad Turczak (Polska)

57.0
56.0
172.7
11

Andrzej G±sienica (Polska)

54.0
56.0
167.0
12

Jędrzej ¦cisłowicz (Polska)

54.5
55.0
163.8
13

Bartłomiej Kłusek (Polska)

54.0
54.0
163.2
14

Piotr Czyż (Polska)

55.0
55.0
162.5
15

Michał Pawlus (Polska)

54.0
54.0
162.2
16

Andrzej Szlembarski (Polska)

55.5
52.0
161.5
17

Jakub Przybyła (Polska)

53.5
54.5
160.7
18

Wojciech Marusarz (Polska)

54.5
54.0
160.4
19

Rafał Polinkiewicz (Polska)

53.5
53.5
159.8
20

Adam Bryja (Polska)

54.5
54.0
158.9
21

Aleksander Cie¶lar (Polska)

53.0
53.5
158.6
22

Jan Kłoda (Polska)

53.5
52.0
151.7
23

Kamil Stec (Polska)

49.5
54.5
148.6
24

Piotr Lassak (Polska)

53.5
50.5
148.1
25

Mateusz Bujok (Polska)

51.5
52.0
147.9
26

Mariusz Rzadkosz (Polska)

50.5
55.0
146.7
27

Jan Zięba (Polska)

52.0
50.5
146.5
28

Piotr Wójcik (Polska)

51.0
51.0
146.3
29

Dawid Macura (Polska)

49.5
50.5
138.0
30

Paweł Matuszny (Polska)

48.5
51.5
136.5
         
31

Mateusz Krężelok (Polska)

49.0
50.0
132.6
32

Mateusz Mniszak (Polska)

49.0
49.5
129.9
33

Dawid Kanik (Polska)

46.0
50.5
127.6
34

Adam Szczepaniak (Polska)

49.0
48.5
126.5
35

Szczepan Kupczak (Polska)

46.5
47.5
119.1
36

Rafał Kocurek (Polska)

48.0
46.0
118.1
37

Łukasz Burian (Polska)

46.0
45.5
111.6
38

Marcin Orawiec (Polska)

45.5
45.0
108.7
39

Zbigniew Obrochta (Polska)

44.0
44.0
100.2
40

Daniel Wota (Polska)

41.5
43.0
93.3
41

Adam Piszczek (Polska)

42.0
42.5
92.8
42

Michał Buńda (Polska)

42.0
41.5
88.9
43

Grzegorz Kumorek (Polska)

41.0
40.0
85.4
44

Michał Słodyczka (Polska)

40.0
37.5
73.0
45

Leszek Gut-Chowaniec (Polska)

39.0
38.5
71.0
46

Krystian Zygmunt (Polska)

37.0
35.5
58.5
47

Szymon Bzdyk (Polska)

36.0
36.0
34.3


Wyniki juniorów młodszych

zawodnik

odl. 1odl. 2pkt
1

Kamil Kowal (Polska)

84.5
83.0
223.0
2

Jan Ziobro (Polska)

83.5
82.5
218.5
3

Andrzej Zapotoczny (Polska)

82.0
82.5
215.5
4

Krzysztof Miętus (Polska)

83.0
79.0
210.5
5

Dawid Kubacki (Polska)

80.0
80.5
206.0
6

Jakub Kot (Polska)

81.0
80.0
205.0
7

Mateusz Cie¶lar (Polska)

80.5
82.0
201.5
8

Kamil Skrobot (Polska)

78.0
81.0
201.0
9

Mateusz Kukuczka (Polska)

77.5
79.5
192.5
10

Marcin Kulig (Polska)

75.5
75.5
179.5
11

Mariusz Kawulok (Polska)

72.0
74.0
164.0
12

Kamil Walu¶ (Polska)

71.5
70.5
154.5
13

Bartłomiej Czernik (Polska)

71.5
69.0
153.0
14

Artur Bandyk (Polska)

70.5
69.5
150.0
15

Michał Pyclik (Polska)

68.0
68.0
143.0
16

Wojciech Dudek (Polska)

65.5
67.5
133.0
17

Przemysław Polok (Polska)

64.5
67.0
131.5
18

Kacper Skrobot (Polska)

66.0
63.5
130.5

Krzysztof Łokaj (Polska)

65.0
65.5
130.5
20

Klemens Krzeptowski (Polska)

60.5
66.5
121.0
21

Marek Jurosz (Polska)

60.0
59.5
103.0
22

Michał Balicki (Polska)

59.5
61.0
102.5
23

Jakub Ma¶lany (Polska)

59.0
60.0
100.0
24

Andrzej Staszel (Polska)

60.0
67.5
96.5
25

Bartłomiej Murańka (Polska)

53.5
58.0
82.0
26

Karol Adamus (Polska)

50.0
50.5
57.5
27

Jakub Cyrwus (Polska)

47.0
49.0
46.5
28

Marcel Grall (Polska)

45.5
45.5
34.5
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« luty 2007 - wszystkie artykuły
Komentarze
pam,ięć wybiórcza
KRZYSIU LEJA jest młodszy od kolegów z kategorii też o 2 lata!
Ciekawe, że redaktor o Murańce pamietal, mimo, że dopiero czwarte miejsce zaj±ł ale o LEJI co zaj±ł pierwsze juz nie pamiętał!
To sie nazywa pamięć wybiórcza!
(10.02.2007, 20:11)
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
Kowal, Byrt i Leja najlepsi w Lotos Cup
Kowal, Byrt i Leja najlepsi w Lotos Cup

Kowal, Byrt i Leja najlepsi w Lotos Cup

Kalendarium
Juliane Seyfahrt
Najbliższe zawody
20 lutego 2020 (czwartek)
08:30
P¦ Rasnov
odprawa techniczna
10:30
P¦ Rasnov
oficjalny trening
12:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
21 lutego 2020 (pi±tek)
09:00
P¦ kobiet Ljubno
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Ljubno
oficjalny trening
13:00
P¦ Rasnov
seria próbna
14:00
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Ljubno
kwalifikacje
22 lutego 2020 (sobota)
10:15
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
11:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
11:30
P¦ kobiet Ljubno
konkurs druż.
12:45
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
CoC Val di Fiemme
odprawa techniczna
14:00
FIS Cup Liberec
17:00
CoC Val di Fiemme
oficjalny trening
18:00
CoC Val di Fiemme
seria próbna
19:00
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
23 lutego 2020 (niedziela)
08:45
CoC Val di Fiemme
seria próbna
09:45
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
10:00
FIS Cup Liberec
10:15
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich