Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
28.02.2020, godz. 17:30
Lahti HS-130

174 młodych skoczków z 14 klubów polskich i dwóch reprezentacji zagranicznych - Białorusi i Ukrainy go¶ciło w Zakopanem, gdzie odbył się dzi¶ pierwszy zdówch konkursów Lotos Cup 2007. Konkurs rozegrany w pi±tek na skoczniach w kompleksie Krokwi był jednym z najliczniej obsadzonych w trzyletniej historii programu "Szukamy następców Mistrza".

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
W kategorii najmłodszych pierwsze zwycięstwo w zawodach LOTOS Cup odniósł Stanisław Biela. Trzynastolatek ze Startu Krokiew wygran± zadedykował pilotom samolotów pasażerskich i wojskowych. "Lubię latać, lubię samoloty i dlatego kocham skakać na nartach" - powiedział Biela. Zwycięzca dwóch poprzednich konkursów w tej kategorii Damian Żyła otrzymał prowadzenie w klasyfikacji generalnej.

W grupie młodzików Tomasz Byrt zrewanżował się swojemu koledze klubowemu Pawłowi Słowiokowi za porażki sprzed tygodnia. W Zakopanem Tomek oddał jeden z najlepszych skoków w konkursie - 70 m w pierwszej serii konkursowej. "Warunki na skoczni były bardzo zmienne, czasami przeszkadzał padaj±cy ¶nieg, na szczę¶cie nie wiało. Cieszę się, że wygrałem w naprawdę silnej konkurencji" - tak ocenił konkurs Tomek Byrt.

W kategorii juniorów młodszych niespodziankę sprawił Ukrainiec Oleksiy Homin, który pokonał wielu dobrych zawodników polskich i zaj±ł trzecie miejsce w konkursie. Zawody w tej grupie wiekowej wygrał Kamil Kowal. "Moja forma od pocz±tku sezonu była do¶ć dobra, może dzisiaj nie byłem pewniakiem, ale jednym z faworytów. Cieszę się z pierwszego miejsca, zwłaszcza, że ostatnio nie miałem zbyt wielu zwycięstw" - stwierdził po konkursie Kamil.

W Zakopanem rozegrano także kategorię dziewcz±t. Zwyciężyła Gabrysia Buńda przed swoj± koleżank± klubow± Joasi± Gawron. "Dzisiaj skakały¶my we trójkę, ale trenuje nas już osiem. Koledzy trochę się ¶miej±, gdy nas widz± na skoczni, nadal uważaj±, że to sport tylko dla facetów, ale my będziemy skakać" - to zdanie Joasi, która zapowiedziała, że w sobotę powalczy o zwycięstwo w LOTOS Cup.

Sobotni (10.02.07) LOTOS Cup w Zakopanem rozpoczyna się o 9:00.

Wyniki dzieci

zawodnik

odl. 1odl. 2pkt
1

Stanisław Biela (Polska)

29.5
30.0
180.2
2

Aleksander Zniszczoł (Polska)

29.0
29.5
178.6
3

Damian Żyła (Polska)

28.0
29.5
173.0
4

Krzysztof Leja (Polska)

28.0
29.0
172.2
5

Piotr Mojżesz (Polska)

27.5
28.0
163.3
6

Krzysztof Biegun (Polska)

27.5
28.0
156.3
7

Szymon Szostok (Polska)

25.0
26.5
149.4
8

Konrad Janota (Polska)

26.0
26.0
145.2
9

Bartłomiej G±sienica-Laskowy (Polska)

24.5
26.0
138.3
10

Jakub Wolny (Polska)

25.5
25.0
137.8
11

Marcin Miętus (Polska)

24.0
25.0
136.4
12

Łukasz Podżorski (Polska)

25.0
25.5
134.8
13

Artur Łokaj (Polska)

24.5
26.0
133.8

Krzysztof Murańka (Polska)

25.5
25.0
133.8
15

Paweł Murzyn (Polska)

24.0
24.0
130.8
16

Kamil Gałysa (Polska)

24.0
24.5
128.6
17

Kornel Dobija (Polska)

24.5
24.5
128.4
18

Szymon Mniszak (Polska)

24.5
24.5
127.4
19

Łukasz Walkosz (Polska)

24.5
24.5
126.9
20

Mateusz Hulbój (Polska)

23.5
25.0
126.6

Jakub Bachleda-Szeliga (Polska)

23.5
25.0
126.6
22

Damian Urba¶ (Polska)

24.5
23.5
125.8
23

Łukasz Socała (Polska)

24.5
24.0
125.6
24

Piotr ¦wierczek (Polska)

23.5
24.5
124.8

Michał Gut-Chowaniec (Polska)

24.0
24.0
124.8
26

Janusz Szeliga (Polska)

24.5
23.5
123.8
27

Łukasz Gil (Polska)

24.0
23.5
122.5
28

Paweł Szafran (Polska)

23.5
23.5
121.2
29

Jakub Jasiński (Polska)

23.5
24.0
121.0
30

Bogdan Zych (Polska)

23.5
24.0
120.5
         
31

Krzysztof Kabot (Polska)

24.0
22.5
118.4
32

Michał Pytel (Polska)

23.0
23.0
117.6
33

Andrzej Stękała (Polska)

22.5
22.5
116.0
34

Dawid Osiński (Polska)

22.0
23.5
115.3
35

Marcin Budz (Polska)

22.5
23.5
114.6
36

Wojciech F±ferko (Polska)

25.0
25.0
114.5
37

Łukasz Wróbel (Polska)

23.0
22.5
114.3
38

Konrad Capuła (Polska)

23.5
22.5
114.1
39

Kacper Kupczak (Polska)

22.0
23.0
112.5
40

Mirosław Wnuk (Polska)

22.0
23.5
111.8
41

Mateusz Kojzar (Polska)

22.5
22.0
110.2
42

Krystian Karpiel (Polska)

24.5
21.0
109.8
43

Bartosz Daszyk (Polska)

21.0
22.0
106.8
44

Kamil Bańczak (Polska)

22.5
21.5
106.4

Jan Łowisz (Polska)

22.5
21.5
106.4
46

Michał Milczanowski (Polska)

21.0
22.5
105.1
47

Gabriel Majcher (Polska)

24.5
24.5
104.4
48

Sebastian Hebel (Polska)

21.5
21.5
102.3
49

Paweł Burian (Polska)

22.0
20.5
102.0
50

Paweł Słodyczka (Polska)

20.0
21.5
100.4
51

Filip Pałaszyński (Polska)

20.5
21.0
96.4
52

Łukasz Dziadkowiec (Polska)

20.5
20.0
91.8
53

Kamil Kurek (Polska)

20.5
19.5
91.0
54

Dominik Ma¶lak (Polska)

20.5
18.5
87.4
55

Bartłomiej Jarz±bek (Polska)

19.5
19.5
86.9
56

Tymoteusz Urba¶ (Polska)

19.5
20.0
85.7
57

Jakub Jurosz (Polska)

19.5
19.5
84.9
58

Piotr Jarz±bek (Polska)

20.0
18.5
84.1
59

Krystian Kołodziej (Polska)

19.5
18.5
80.8
60

Dominik Jurosz (Polska)

18.5
19.0
79.5
61

Adam Proc (Polska)

19.5
18.5
78.3
62

Dawid Zaliński (Polska)

19.0
18.0
75.7

Rafał Michalak (Polska)

18.0
19.0
75.7
64

Jakub Matuszek (Polska)

18.5
17.5
73.6
65

Grzegorz Kois (Polska)

18.0
17.0
67.0
66

Łukasz Paprota (Polska)

17.5
17.0
64.2
67

Marcin Pudzisz (Polska)

17.0
17.0
62.9
68

Piotr Stasik (Polska)

16.5
17.5
62.4
69

Dawid Chyc (Polska)

17.0
16.5
60.1
70

Dominik Kastelik (Polska)

19.0
16.0
58.0
71

Maciej Bubla (Polska)

16.0
17.0
57.3
72

Maciej Kos (Polska)

16.0
16.0
53.7
73

Adam Ruda (Polska)

15.5
16.5
52.7
74

Krzysztof Dzoku (Polska)

18.0
18.0
47.6
75

Damian Domagała (Polska)

13.0
13.0
27.6
76

Paweł Jastrzębski (Polska)

10.0
15.0
26.0
77

Michał Długopolski (Polska)

15.5
16.0
19.4


Wyniki młodzików

zawodnik

odl. 1odl. 2pkt
1

Tomasz Byrt (Polska)

70.0
62.0
230.8
2

Paweł Słowiok (Polska)

68.0
61.0
225.1
3

Adam Cie¶lar (Polska)

66.5
61.5
221.7
4

Grzegorz Miętus (Polska)

66.0
61.0
217.8
5

Klemens Murańka (Polska)

67.0
59.5
217.6
6

Artur Kukuła (Polska)

61.0
59.5
196.2
7

Piotr Szczepaniak (Polska)

59.5
57.0
185.6
8

Patryk Pokorski (Polska)

59.5
56.5
180.4
9

Piotr Czyż (Polska)

58.5
54.0
172.0
10

Adam Bryja (Polska)

55.5
54.0
164.3
11

Andrzej Szlembarski (Polska)

54.5
53.0
162.5
12

Andrzej G±sienica (Polska)

53.0
54.0
159.3
13

Mateusz Bujok (Polska)

55.5
50.5
158.9
14

Bartłomiej Kłusek (Polska)

55.0
52.0
158.3

Michał Podżorski (Polska)

56.5
50.5
158.3
16

Aleksander Cie¶lar (Polska)

52.5
52.0
153.3
17

Dawid Kanik (Polska)

55.0
50.0
152.0
18

Jan Zięba (Polska)

50.0
54.5
151.8
19

Piotr Lassak (Polska)

53.5
51.5
150.5
20

Jakub Przybyła (Polska)

51.0
51.0
144.8
21

Rafał Polinkiewicz (Polska)

52.0
49.5
144.1
22

Dawid Macura (Polska)

51.0
49.0
140.5
23

Konrad Turczak (Polska)

46.0
54.0
139.5
24

Paweł Matuszny (Polska)

49.5
50.0
136.8
25

Jędrzej ¦cisłowicz (Polska)

48.0
50.5
133.9
26

Piotr Wójcik (Polska)

49.0
47.5
132.1
27

Jan Kłoda (Polska)

47.0
51.5
131.4
28

Wojciech Marusarz (Polska)

46.5
51.0
130.5
29

Kamil Stec (Polska)

47.5
48.5
124.4
30

Mariusz Rzadkosz (Polska)

47.0
48.5
121.2
         
31

Michał Pawlus (Polska)

43.0
50.0
119.2
32

Adam Szczepaniak (Polska)

46.0
48.0
118.1
33

Rafał Kocurek (Polska)

46.0
46.5
115.0
34

Mateusz Krężelok (Polska)

42.5
48.5
113.4
35

Mateusz Mniszak (Polska)

43.0
48.0
109.4
36

Szczepan Kupczak (Polska)

42.0
47.0
106.1
37

Marcin Orawiec (Polska)

41.0
44.5
97.7
38

Zbigniew Obrochta (Polska)

41.5
42.0
89.4
39

Adam Piszczek (Polska)

41.0
41.0
86.8
40

Michał Buńda (Polska)

38.5
42.5
83.4
41

Daniel Wota (Polska)

38.5
38.0
73.6
42

Michał Słodyczka (Polska)

39.0
38.0
72.3
43

Leszek Gut-Chowaniec (Polska)

37.5
39.0
70.1
44

Łukasz Burian (Polska)

38.0
37.5
69.2
45

Grzegorz Kumorek (Polska)

35.5
37.0
58.5
46

Tomasz Kania (Polska)

36.0
37.0
56.7
47

Szymon Bzdyk (Polska)

34.0
36.0
50.0
48

Krystian Zygmunt (Polska)

33.0
33.5
42.1


Wyniki juniorów młodszych

zawodnik

odl. 1odl. 2pkt
1

Kamil Kowal (Polska)

67.5
64.5
227.8
2

Mateusz Cie¶lar (Polska)

65.5
61.5
212.3
3

Dawid Kubacki (Polska)

65.0
59.5
210.3
4

Jan Ziobro (Polska)

64.0
63.0
208.8
5

Jakub Kot (Polska)

64.0
58.5
204.5
6

Kamil Skrobot (Polska)

63.0
62.0
204.0
7

Bartłomiej Czernik (Polska)

61.0
61.0
195.8
8

Krzysztof Miętus (Polska)

70.5
57.5
193.7
9

Artur Bandyk (Polska)

59.5
60.5
192.0
10

Kamil Walu¶ (Polska)

56.5
61.5
188.7
11

Andrzej Zapotoczny (Polska)

64.5
54.5
188.6
12

Marcin Kulig (Polska)

62.5
55.5
184.2
13

Michał Pyclik (Polska)

59.5
56.5
181.9
14

Mateusz Kukuczka (Polska)

60.5
54.5
177.5
15

Kacper Skrobot (Polska)

59.0
53.0
173.8
16

Klemens Krzeptowski (Polska)

59.5
51.5
167.4
17

Andrzej Staszel (Polska)

56.0
55.5
166.6
18

Przemysław Polok (Polska)

55.0
54.5
166.3
19

Mariusz Kawulok (Polska)

55.5
54.0
163.3
20

Michał Balicki (Polska)

53.5
54.0
153.5
21

Wojciech Dudek (Polska)

53.5
51.0
151.3
22

Jakub Ma¶lany (Polska)

48.5
53.0
138.6
23

Marek Jurosz (Polska)

43.5
51.0
120.8
24

Bartłomiej Murańka (Polska)

43.5
46.5
108.0
25

Jakub Cyrwus (Polska)

42.0
46.0
101.7
26

Krzysztof Łokaj (Polska)

47.5
39.0
98.6
27

Tomasz Karolak (Polska)

41.5
41.0
86.5
28

Marcel Grall (Polska)

38.0
41.0
77.6
29

Karol Adamus (Polska)

35.0
40.0
66.5
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« luty 2007 - wszystkie artykuły
Komentarze
Usia
Liga Szkolna była na K-15 , sorry

@Redakcja
Czyy nie da się powiększyć okienka na komentarze? Lepiej by sie widziało tekst i można by wyłapać pomyłki przed ich opublikowaniem .
(10.02.2007, 12:13)
Usia
Sorry, Asia Gawron trenuje od 2005 roku!
(10.02.2007, 12:11)
Usia
Wyniki dziewcz±t na K-35
1.Gabi Buńda (1994) 22,5m;23,5m - 118,6 pkt
2.A¶ka Gawron (1993) 24,5 m;21,5 m - 116,6 pkt
3.Aska Szwab (1997)14 m;16,5 m - 50,3 pkt

Gabi trenuje od roku 2002, Asia Gawron od 2006, Asia Szwab od 2006.
Starsze dziewczynki potrafi± skakac nawet na K-85, ale z powodu braku sniegu tej zimy dopiero rozpoczęły treningi na skoczniach ¶niegowych zaczynaj±c od tych najmniejszych.

Wczo raj odbyły sie też zawody LIgi Szkolnej na K-35. Tam w najmłodszej kategorii (chłopców) startowały Asia Szwab i Paulina Dyna
Na 17 startujacych Asia SZWAB zajęła 5. miejsce a Paulina Dyna (ze Startu Krokiew) 12. miejsce.

Wielkie brawa dla wszystkich 4 dziewcz±t!
Miejmy nadzieję, że za tydzień w Zagórzu zobaczymy ich dużo więcej!
(10.02.2007, 12:10)
Reyes19
KIEDY CZAT Z AMMANNEM???!!! JUŻ DWA TYGODNIE DAWNO MINĘŁY!!!
(10.02.2007, 11:23)
wyniki
Kategoria Junior D (dzieci) – skocznia HS -38

M Nazwisko i imię Klub I seria (m) II seria (m) Nota ł±czna
1 Biela Stanisław Start Krokiew Z-ne 29,5 30 180,2
2 Zniszczoł Aleksander KS Wisła Ustronianka 29 29,5 178,6
3 Żyła Damian LKS Klimczok Bystra 28 29,5 173
4 Leja Krzysztof Start Krokiew Z-ne 28 29 172,2
5 Mojżesz Piotr LKS Klimczok Bystra 27,5 28 163,3
6 Biegun Krzysztof Olimpijczyk Gilowice 27,5 28 156,3
(10.02.2007, 09:40)
wyniki
Wyniki – 09.02.07

Kategoria Junior B (junior młodszy) – skocznia HS-72

M Nazwisko i imię Klub I seria (m) II seria (m) Nota ł±czna
1 Kowal Kamil Start Krokiew Zakopane 67,5 64,5 227,8
2 Cie¶lar Mateusz KS Wisła Ustronianka 65,5 61,5 212,3
3 Oleksiy Homin Ukraina 64 63,5 210,5
4 Kubacki Dawid TS Wisła Zakopane 65 59,5 210,3
5 Jan Ziobro WKS Zakopane 64 63 208,8
6 Kot Jakub Start Krokiew Zakopane 64 58,5 204,5


Kategoria Junior C (młodzik) – skocznia HS-72

M Nazwisko i imię Klub I seria (m) II seria (m) Nota ł±czna
1 Byrt Tomasz KS Wisła Ustronianka 70 62 230,8
2 Słowiok Paweł KS Wisła Ustronianka 68 61 225,1
3 Cie¶lar Adam KS Wisła Ustronianka 66,5 61,5 221,7
4 Miętus Grzegorz Start Krokiew Z-ne 66 61 217,8
5 Murańka Klemens TS Wisła Zakopane 67 59,5 217,6
6 Kukuła Artur KS Wisła Ustronianka 61 59,5 196,2

(10.02.2007, 09:38)
podhale-sport
podhale-sport juz dawno podało pełne wyniki.
Czemu je tu nie zamie¶cicie?
(10.02.2007, 09:35)
myszka55.sabcia
@Wojtek
dyskryminacja tych ktorzy nie maja eurosportu:P
(10.02.2007, 08:05)
Wojtek
ja mam pytanie troszke z innej beczki, czemu w dziale "Skoki w TV" nie ma uwzględnionych transmisji w TVP ?
(09.02.2007, 23:07)
Jasiek
Mam nadzieję, że będziemy potęg± w kategorii kobiet:)
(09.02.2007, 22:25)
August III Sas
Jestem pewny, że nikt nie skoczy... Wszyscy spadn±
(09.02.2007, 21:27)
piter2105
gdzie s± wyniki??
(09.02.2007, 21:05)
Karolina :o)
No super :o))) Nasi chlopcy niedługo będ± laaaaaaatać :o)))

Jestem też bardzo zadowolona, że zadbano o konkurencję dla dziewczynek. Nasze skakajki wreszcie mog± rywalizować między sob±, a nie z góry było wiadomo, że nie zajm± miejsc na podium ze względów czystko "ludzkich". Wreszcie jest u nas jak w Niemczech czy Austrii i oby tak dalej :o)))
(09.02.2007, 20:42)
AdiP
Co¶ kiepsko wyników szukacie! Pełne wyniki s± juz w necie.
(09.02.2007, 19:58)
Usia
Gratulacje dla wszystkich i tych wygranych i tych na dalszych miejscach.
No wspaniale.
Dziękujemy organizatorom Lotos Cup za osobna kategorie dla dziewcz±t :)
Wreszcie co¶ drgnęło!
Stawy czemu nie podajecie pełnych wyników skoro s± juz dostępne w necie?
(09.02.2007, 19:25)
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
Lotos Cup w Zakopanem (wyniki)
Lotos Cup w Zakopanem (wyniki)

Lotos Cup w Zakopanem (wyniki)

Najbliższe zawody
28 lutego 2020 (pi±tek)
12:30
P¦ Lahti
odprawa techniczna
14:00
P¦ Lahti
oficjalny trening
16:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
17:30
P¦ Lahti
konkurs ind.
29 lutego 2020 (sobota)
09:00
CoC Rena
odprawa techniczna
10:30
CoC Rena
oficjalny trening
11:30
CoC Rena
seria próbna
13:00
CoC Rena
konkurs ind.
15:00
P¦ Lahti
seria próbna
16:00
P¦ Lahti
konkurs druż.
1 marca 2020 (niedziela)
09:00
CoC Rena
seria próbna
10:15
CoC Rena
konkurs ind.
14:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
15:30
P¦ Lahti
konkurs ind.
2 marca 2020 (poniedziałek)
20:00
M¦J Oberwiesenthal
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich