Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
28.02.2020, godz. 17:30
Lahti HS-130

Tylko 59 skoczków wyst±pi w dzisiejszych treningach i kwalifikacjach do konkursu indywidualnego w Willingen. Na skocznie, po przerwie, wracaj± Anders Jacobsen, Andreas Kuettel i Roar Ljoekelsoey. Zabraknie Morgensterna, Kocha, Schmitta, Ahonena i Hautamaekiego. Do Willingen nie pojechała też czę¶ć Słoweńców. Ari-Pekka Nikola zabrał do Niemiec tylko dwóch zawodników: Pikla i Damjana. Podobnie jak Polaków, zabraknie ich w drużynówce.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
 Lista startowa
 numer i skoczek
  1. Martin Mesik (Słowacja)
  2. Illimar Parn (Estonia)
  3. Tomisław Tajner (Polska)
  4. Asan Tahtahunov (Kazachstan)
  5. Maksim Anisimov (Białoru¶)
  6. Kimmo Yliriesto (Finlandia)
  7. Petr Chaadaev (Białoru¶)
  8. Tobias Bogner (Niemcy)
  9. Wojciech Skupień (Polska)
 10.Juha-Matti Ruuskanen (Finlandia)
 11.Ivan Karaulov (Kazachstan)
 12.Heung Chul Choi (Korea Pd.)
 13.Bastian Kaltenböck (Austria)
 14.Risto Jussilainen (Finlandia)
 15.Jens Salumäe (Estonia)
 16.Lars Bystoel (Norwegia)
 17.Takanobu Okabe (Japonia)
 18.Yong Jik Choi (Korea Pd.)
 19.Nikolay Karpenko (Kazachstan)
 20.Daiki Ito (Japonia)
 21.Radik Zhaparov (Kazachstan)
 22.Stephan Hocke (Niemcy)
 23.Georg Späth (Niemcy)
 24.Ilja Rosliakov (Rosja)
 25.Michael Möllinger (Szwajcaria)
 26.Jussi Hautamäki (Finlandia)
 27.Kalle Keituri (Finlandia)
 28.Jan Matura (Czechy)
 29.Lauri Hakola (Finlandia)
 30.Christian Ulmer (Niemcy)
 31.Guido Landert (Szwajcaria)
 32.Primoz Pikl (Słowenia)
 33.Jernej Damjan (Słowenia)
 34.Sigurd Pettersen (Norwegia)
 35.Antonin Hajek (Czechy)
 36.Henning Stensrud (Norwegia)
 37.Roman Koudelka (Czechy)
 38.Noriaki Kasai (Japonia)
 39.Andreas Widhölzl (Austria)
 40.Arthur Pauli (Austria)
 41.Dimitry Ipatov (Rosja)
 42.Björn Einar Romören (Norwegia)
 43.Denis Kornilov (Rosja)
 44.Tom Hilde (Norwegia)
 45.Jörg Ritzerfeld (Niemcy)
 46.Mario Innauer (Austria)
 47.Anders Bardal (Norwegia)
 48.Jakub Janda (Czechy)
 49.Roar Ljoekelsoey (Norwegia)
 50.Martin Höllwarth (Austria)
 51.Wolfgang Loitzl (Austria)
 52.Andreas Kofler (Austria)
 53.Dimitry Vassiliev (Rosja)
 54.Michael Uhrmann (Niemcy)
 55.Andreas Küttel (Szwajcaria)
 56.Simon Ammann (Szwajcaria)
 57.Adam Małysz (Polska)
 58.Gregor Schlierenzauer (Austria)
 59.Anders Jacobsen (Norwegia)
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« luty 2007 - wszystkie artykuły
Komentarze
piter2105
Wojciech Skupień 107m
(09.02.2007, 15:12)
piter2105
A moze jednak tak całkiem bez formy nie jest
(09.02.2007, 15:09)
piter2105
Tomisław Tajner 132.0
(09.02.2007, 15:08)
piter2105
Zaraz zobaczymy jak Toni skoczy na trennginu
(09.02.2007, 15:00)
kibic
Dlaczego oba Tajnery i Pochwala nie moga zrozumiec ze skoki to zajecie nie dla nich? Grzesiek Sliwka i Maciej Maciusiak zakonczyli kariery bo wiedzieli ze nic nie osiagna i nie pchaja sie na sile na skocznie.Czy np Pochwala nie moze pojsc sladem tych dwoch panow? Jak widze ten "wielki talent" po skoku z wiecznie skrzywiona mina to sie odechciewa konkursu ogladac.Przeciez on nic nie osiagnie, bedzie co najwyzej przecietnym skoczkiem jakim byl Kruczek czy Sliwka w przeszlosci.Jak juz chce skakac na upartego to niech skacze w klubei i nie blokuje miejsca juniorom i zdecydowanie lepszym od niego.To samo tyczy sie obu Tajnerow.
(09.02.2007, 14:59)
piter2105
Zaraz zobaczymy jak Toni skoczy na trennginu
(09.02.2007, 14:58)
piter2105
do wilinngen trzeba było wysłac czwartego nawet gdyby to mial byc najgorszy skoczek w naszej kadrze to moglibysmy chociaz w druzynówce poskakac i było by dobre miejsce bo by małysz nadrabiał
(09.02.2007, 14:57)
Pies
Jejku, ale Wy głupoty piszecie!
(09.02.2007, 14:43)
Fanka
@ tommm
A gdzie znalazłe¶ informację, że Jacobsena ma nie być w Willingen? O T-N dużo się mówiło, ale się zmieniło, a póĽniej, w dostępnych mi Ľródłach czytałam, że opuszczaj± (on i Roar) tylko Klingenthal.
(09.02.2007, 14:43)
tommm
wnerwiaj± mnie takie "gierki" Norwegów, było mówione, że Jacobsena nie będzie a jednak jest. to samo było przed Titisee Neustadt. ja bym już w życiu Norwegom nie wierzył, więc na przyszło¶ć lepiej niech redakcja nie pisze, że którego¶ z Norwegów nie będzie, bo oni tylko kłamać potrafia ;)
(09.02.2007, 14:12)
Anka
Jacobsen pewnie wypoczety wrroci i zaatakuje. Jednak jestem spokojna o adama on poradzi sobie z kazdym.w druzynowym jest oczywiste ze wygraja austriacy.
(09.02.2007, 14:00)
Polonus
Teraz już wiemy, czemu ¦liż w lecie nie pojechał do Japonii. Po to, żeby teraz można było wytlumaczyć, że nie wysyła się czwartego do Willingen, bo trzebaby za niego było płacić.
Jaki ten PZN konsekwentny!
(09.02.2007, 13:59)
Polonus
I po co to?

Ciekawe po co tych 58-miu skacze, jak i tak wygra ten 59-ty. Tych z pozycji 2 i 3, nawet tych z 20-tki jeszcze rozumiem. Ale reszta?
A już ci ostatni to naprawdę. Ale ja Tonia nigdy nie rozumiałem. W tym czasie moznaby było zrobić tyle pożytecznych rzeczy. Na przykład P¦ poogl±dać i podpatrzeć jak skacz± najlepsi. A ten nie! W zaparte! Będzie se w tym czasie skakał! Ciekawe po kim taki zawzięty?
(09.02.2007, 13:34)
jul56
W Wilngen najmocniej będę trzymał kciuki za Tonia nie tylko dlatego że urodziłem się w Goleszowie, sk±d pochodzi klan Tajnerów, ale również dla tego, że wszyscy internauci (nawet jeżeli w swoim życiu nigdy nie skoczyli na nartach choćby 4 metrów) wieszaj± psy na tej zasłużonej dla polskich skoków rodzinie. Będę też trzymał za Wojtka(choć jest z Zakopanego), bo za Adama nie trzeba(i tak wygra).
(09.02.2007, 13:28)
Jasiek
Moje typy:
Drużynowo
1.Au stria
2.Norwegia
3.S zwajcaria
4.Rosja
5. Finlandia
...

Indywidualnie
1.Małysz
2.Schlierenzauer
3.Jac obsen
4.Vassiliev
5. Uhrmann
...
36.Skupi eń
49.Tajner
(09.02.2007, 13:06)
Arek
Moje typy:
Drużynowe:
1. Austria
2. Norwegia
3. Rosja
4. Szwajcaria
5. Finlandia...

Inwidu alne:
1. Vassiliev
2. Jacobsen
3. Małysz
...
6. Schliri
...
30. Skupień
KTO SIE ZGADZA??!!
(09.02.2007, 13:02)
Arek
Moje typy:
Drużynowe:
1. Austria
2. Norwegia
3. Rosja
4. Szwajcaria
5. Finlandia...

Inwidu alne:
1. Vassiliev
2. Jacobsen
3. Małysz
...
6. Schliri
...
30. Skupień
KTO SIE ZGADZA??!!
(09.02.2007, 12:44)
SylwestereK
eee... a Jacobsen jednak znowu występuje... ech...
(09.02.2007, 12:28)
zło¶liwiec
Ari-Pekka NiKKola...
(09.02.2007, 11:28)
fan skoków
A ja my¶lę, że Skupień wejdzie do konkursu. Wyniki: Skupień w "30", T.Tajner w "50" s± niestety jedynie marzeniem, choć wszystko jest możliwe. Fakt, jest faktem że gdyby Skupień zapunktował, to by tylko było więcej dyskusji czy nie powinien on jechać do Sapporo.
(09.02.2007, 10:56)
Vinc
Do Administratora stronki!. Proszę zmienić daty w kalendarzu zawodów, bo wprowadzaj± zamęt!! Zawody w Wilingen s± 10 i 11 lutego, a nie jak napisali¶cie 9 i 10 lutego! Pozdrawiam
(09.02.2007, 10:16)
Jasiek
To kiedy s± te konkursy, w pi±tek i sobotę czy w sobotę i niedzielę? I który jest pierwszy?
(09.02.2007, 10:12)
Pedro
dziwne że nie ma Horlachera i Pascala Bodmera (jest jego brat) oni przecież będ± walczyć o wyjazd na M¦. No chyba że jako¶ inaczej Rothwain szykuje ich do tej imprezy.
(09.02.2007, 10:04)
ciekawy
Jest nadzieja , że nasza pi±tka w tym trzech juniorów zapunktuje w USA bo w konjursie tylko 40 relatywnie słabych skoczków
Ale jest pewno¶ć że w Wlillingen zapunktuje tylko jeden skoczek a nawet do 50-tki zakwalifikuje sie tylko jeden Małysz.
Pozostała dwójka będzie na podium (oczywi¶cie od końca)tj 57.W.S i 58 T.T.
(09.02.2007, 09:32)
matiks
dlaczgo tylko trzech reprezentantów
(09.02.2007, 09:26)
kibic
Nawet Mateja i Zyła mogli z powodzeniem startować.To nie bo oni musz± odpoczywać.. ciekawe po czym? Zamiast zapełnić kwote do końca, to oddajemy walkowerem, bo panowie "Nie ma sensu" po raz kolejny sie kompromituj±.Do MS jeszcze dobre 2 tyg i z pewno¶cia występ w Willingen nie zawazylby na formie zawodników.Jak to jest jak bajkoopowiadacz Tajner mowi ze mamy tylu talentów i nie możemy wystawić druzynówki...
(09.02.2007, 09:25)
matik
austria wygra zawody druzynowe
(09.02.2007, 09:25)
matiks
my¶lę że adam malysz stanie na podium w wilingen tylko obawiam się o reszte reprezentacij
(09.02.2007, 09:23)
rzyczniok
skoki bez morgiego i kocha to nie s± skoki
(09.02.2007, 09:23)
matiks
małysz ma ¶wietn± formę tylko szybko¶ć na progu zadecydowała że przegrał w kinhental
(09.02.2007, 09:22)
radek
Jak nie Hula, Mateja, Stoch, Żyła nie startuj±(z tym się akurat zgadzam) to chociaż dać poskakać w drużynówce Skupieniowi, ¦liżowi czy Bachledzie.... dlatego nie rozumiem decyzji trenerów:D
(09.02.2007, 09:07)
fan skoków
Ja też nie rozumiem czemu tylko 3, w ten sposób oddajemy 5. miejsce w klasyfikacji PN walkowerem.
(09.02.2007, 08:44)
BAR
Jakimi wynikami T.Tajner zasłużył sobie na wyjazd do Willingen? Może 24 miejscem w CoC w Pragelato? Trzeba spojrzeć wprawdzie w oczy, Tajner już nie rokuje żadnych nadzieje ponieważ nawet w zawodach CoC nie ma przebłysków formy czego nie można powiedzieć o ¦liżu, Bachledzie chociaż oni też s± raczej bez formy. Skupień jak najbardziej zasłużył na wyjazd. Mamy możliwo¶ć wystawienia 4 skoczków a oni wystawiaj± tylko 3... Dla formalno¶ci mogli wystawić jeszcze Wojciecha Tajnera i by było good... :/
(09.02.2007, 08:38)
ciekawy
Nie ma w Willingen ¦liża,Bachledy , dwudziestolatków Urbańskiego,Styrczuli,M.Rutka a na wycieczkę zabrano T.T.
Prezesie Apoloniuszu opamiętaj się!!!
(09.02.2007, 08:14)
uskotko
Francuzi gdzies przepadli jak kamien w wode...
(09.02.2007, 08:10)
volkania
skoki bez J.A .nie sa takie same;;(
(09.02.2007, 07:53)
szwajcarka
I chwała Bogu, że Kuettel wraca. Bez niego konkurs nie jest konkursem!!! Szkoda tylko, że Morgenstern tak dłgo choruje...
(09.02.2007, 07:31)
myszka55.sabcia
Bartt nawet okrojona(zreszta nie tak strasznie) Austria jest poza zasiegiem innych druzyn:)
(09.02.2007, 06:41)
myszka55.sabcia
jest jeszcze 4 rosjan ktorzy w takich skladch maja szAnse na podium...!!!
a slowencow jest 2:P jest tam jeden slowak:P .... a mialo byc 10 druzun..chyba ze austria wystawi 2 ekipy:-))
(09.02.2007, 06:39)
Bartt
To kto wyst±pi w tej drużynówce? Niemcy, Norwegia, okrojona Austria, Finlandia B, Czechy, Szwajcaria, Kazachstan i... to by było na tyle. Japończyków trzech, Słoweńców dwóch, Estończyków dwóch, Koreańczyków dwóch, Białorusinów też tylko dwóch, Polacy się zmywaj±... Je¶li to ma być jaka¶ próba generalna przed M¦ to ja nie widzę sensu rozgrywania tych zawodów. Oczywi¶cie kto¶ może powiedzieć, że drużynówka musi być, bo jeszcze nie było w tym sezonie, ale w takim składzie to jest bez sensu...