Drzwi wewn皻rzne i zewn皻rzne H顤mann - ciep這 i bezpiecze雟two w Twoim domu
Zaloguj si
Kalendarz zawod闚
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbli窺ze zawody
28.02.2020, godz. 17:30
Lahti HS-130
P

Adam Ma造sz nie zwalnia tempa. Ma du瞠 szanse na odrobienie straty do lidera klasyfikacji generalnej Pucharu 安iata - Andersa Jacobsena. Nie odpuszcza startu w Willingen. Pozostali nasi reprezentanci z kadry A zostaj jednak w domu.

Zak豉dy bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Stefan Hula, Robert Mateja, Kamil Stoch i Piotr 砰豉 przygotowuj si ju do start闚 w Sapporo. W niemieckim konkursie zast徙i ich Wojciech Skupie i Tomis豉w Tajner. Na skoczni Grosse Mhlenkopfschanze zobaczymy zatem tylko trzech naszych reprezentant闚, co oznacza, 瞠 nie wystawimy teamu w konkursie dru篡nowym. Pierwotnie dru篡n闚ka mia豉 odby si w sobot, organizatorzy jednak zamienili terminy. Dzi瘯i temu Polacy udadz si do domu dzie wcze郾iej.

Tymczasem do Stan闚 Zjednoczonych na seri zawod闚 Pucharu Kontynentalnego (10-11.02 - Westby i 17-18.02 - Iron Mountain) polecieli Krystian D逝gopolski, Wojciech Tajner, ㄆkasz Rutkowski, Sebastian Toczek i Dawid Kowal.

Wreszcie b璠ziemy mieli okazj oceni form szerszej grupy naszych reprezentant闚 na zagranicznych skoczniach. Miejmy nadziej, 瞠 zaskocz dobrymi rezultatami.

Program zawod闚 w Willingen:

pi徠ek, 9 lutego 2007
15:00 - oficjalne treningi (2 serie)
16:30 - kwalifikacje

sobota, 10 lutego 2007
15:00 - seria pr鏏na
16:30 - konkurs indywidualny

niedziela, 11 lutego 2007
14:00 - seria pr鏏na
15:30 - konkurs dru篡nowy
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« luty 2007 - wszystkie artyku造
Komentarze
radzio95
Popieram polonusa i przepraszam za te dwa tejsamej tre軼i komentarze.
(10.02.2007, 15:05)
radzio95
No i poco to? Ma造sza trzeba by這 zostawi w domu. Niech trenuj
(10.02.2007, 15:03)
Polonus
@Usia
Nie naginaj. Ja s造sza貫m o Jacobsenie. Maj帷 21 lat by w 10-tce PK.
Co zreszt zupe軟ie o niczym nie 鈍iadczy. Ljoekelsoey, na przyk豉d, zacz掖 skaka z sensem jak mia lat 24.
Ka盥y jest inny. Taki Tonio z Pochwa陰 wyskocz z form maj帷 lat 44.
Chyba.
W ko鎍u ju poeta wrzeszcza: " A imi jego 40 i 4".
(09.02.2007, 13:24)
Polonus
O sondach zda par.

Jaki jest sens wszelkiego typu sond pokazuj aktualne wyniki sondy zorganizowanej tutaj. Je郵i spojrzycie w prawo dowiecie si, 瞠 wg forumowicz闚 najwi瘯sze szanse na zdobycie P ma Morgenstern. Taki rezultat dowodzi dw鏂h rzeczy. 1. Prawd jest, 瞠 nie ka盥y powinien mie prawo oddawania g這su w jakimkolwiek g這sowaniu (dedykuj osobom decyduj帷ym o rodzaju ordynacji wyborczej) 2. Ka盥y sonda to praktycznie albo manipulowana albo nie manipulowana, ale zawsze lipa.
Pami皻am sonda na SJ przed zesz這rocznymi lotami w Kulm. 80% g這sowa這o na Ma造sza, kt鏎y by kompletnie bez formy. Pami皻am sonda瞠 przedwyborcze 2005. PO bi這 PIS o 20%, a Tusk Kaczy雟kiego o 25%.
Takie to s sondy. Albo manipulowane (polityczne) albo takie, w kt鏎ych najcz窷ciej g這suj, 豉godnie m闚i帷, "m康rzy inaczej". No bo jak inaczej zrozumie wynik tej tu obok sondy?
Nie do嗆, 瞠 Morgi ma bite 400 pkt straty do Jacobsena, to jeszcze jest chory i nie wiadomo czy wyst徙i w tym sezonie. Nawet jak wyst徙i, nawet jak b璠zie skakal na tip-top (bardzo w徠pi) to nie ma szans 涉DNYCH na zdobycie w tym roku Pucharu. No, ale to przecie 瘸den z kolei pow鏚, aby na niego nie g這sowa, prawda?
Spo貫cze雟two jest takie jak jego poszczeg鏊ne ogniwa. Dlatego zaczynam si ba.
(09.02.2007, 13:00)
myszka55.sabcia
@Luk a niby czemu Schlierenzauer mialby nie startowac w planicy?:P przeciez nikt nie rezygnuje z ostatnich zawodow:P a na dodatek ma byc rozegrany 3 konkurs w planicy w piatek..wziales to pod uwage :P?
(09.02.2007, 06:27)
martin
"Przecie trzeba by這 dobra jeszcze 2 supertalenty Pochwa喚 i Bachled i pokaza na co ich sta."
Do powyzszego worka dorzuci豚ym jeszcze 奸i瘸 i Kr鏒kopolskiego.Kr鏊owie letniego skakania.A jak przychodzi zima to ju zupe軟ie zapominaj jak sie skacze.
(09.02.2007, 00:30)
Kowal
Tomis豉w jedzie na Puchar 安iata???!!!Panie Lepistoe co ci Polacy Panu zrobili,瞠 probuje Pan o鄉ieszy nasz kraj...Nie lepiej ju by這 wzi捷,niewiem cho熲y Bachlede?Ten przynajmniej by sie nie skompromitowa...

A Tonio pewnie nie zakwalifikuje sie nawet do konkursu,a je郵i wejdzie do 30 ohohoh(cud),to ja naprawde nie wiem rzuce palenie,ogole sie na 造so,zostane Ksi璠zem albo nie wiem co zrobie,ale tak czy siak pr璠zej mi kaktus na r璚e wyro郾ie ni Tajner Junior co osi庵nie w tych zawodacjh(cho sam awans do 50 to ju dla niego ogromny sukces,skoro nawet w PK idzie mu bardzo przeci皻nie),wi璚 licze na ogromny sukces Tonia,wej軼ie do 50-tki!
(09.02.2007, 00:15)
fan skok闚
@eddietheeagleedwards
Pat rz帷 na ostatni konkurs to raczej u nas to lepiej wygl康a ni u Czech闚.
(08.02.2007, 23:41)
Mika
Drugi skok w Klingenthal Adamowi sie nie udal i dlatego nie moze sobie pozwolic na przerwe, ale Malysz to w Willingen wyprostuje.
(08.02.2007, 23:37)
prezes
moge was tylko uspokoi ze Mateusz solidnie pracuje i trenuje ma sponsora wic wszystko idzie w dobrym kierunku , szkoda tylko ze niema go w zadnej z kadr bo zawodnicy w klubach wci捫 maj ma這 skokow nasniegu a je郵i chodzi o wage to Mateusz solidnie j zbija i wazy teraz jakie 63 kg przy 170 cm wzorstu to wci您 jest za du穎 ale przy jego budowie ci瞛ko wi璚ekj zzuci my郵e ze i z ta waga da豚y rade tylko musz go gdzie brac na zawody i do kadry wzi捷 spowrotem to sie chlopak zmotywuje
(08.02.2007, 23:13)
eddietheeagleedwards
Mam nadziej 瞠 Pan Polo Tajner mia okazj przeczyta komentarze dot. synusia. Jestem cierpliwym fanem Polskiej ekipy i mam nadziej 瞠 wyro郾ie wielki team ale tu ... ca趾owicie nie rozumiem decyzji. Pami皻am jak Tonio skaka par lat temu pod wodzem Tatusia i dzi瘯i niemu do dzi pr鏏uje skaka. Szkoda 瞠 nie b璠zie dru篡ny (chocia by eksperymentowa) 瞠by da chocia m這dziakom poskaka....zmarnowana szansa....zmarnowana. Poza tym chwal Lepistoe za dotychczasowe osi庵ni璚ia bo wprawdzie...ro郾ie dru篡na....fakt 瞠 u czech闚 to lepiej wygl康a (chocia nie ma lidera w tej chwili) a u s這we鎍闚 kompromitacja...瘸逝j 瞠 nasi nie b璠 w dru篡n闚ce w niedziel...
(08.02.2007, 23:03)
ziomu
Pozwole wymienic sobie jakie miejsca polakow typuje w wilingen 1-malysz,28-skupien,tajner jesli zakfalifikuje sie do zawodow tu typuje 48 miejsce!
(08.02.2007, 22:05)
Luk
Tak si bawi貫m... i po Planicy mo瞠 by taka klasyfikacja, ca趾iem realna!

1. Adam Ma造sz 1517 pkt
2. Anders Jacobsen 1507 pkt
3. Schlierenzauer 1187 pkt

Adam by w tym czasie odni鏀 4 zwyci瘰twa, Jacobsen jedno, a Schlierenzauer by w Planicy nie startowa.
(08.02.2007, 20:52)
Usia
Mateusz na pewno startowa jeszcze w pa寮ziernikuna MP.
Podobno ca貫 lato trenowa z kadr A i Lepistoe, jednak te treningi nic nie da造 . Na MP skaka bardzo kr鏒ko. Chyba go to tak zniech璚i這, 瞠 przesta trenowac z Lepistoe. Prawdopodobnie trenuje w klubie. Podno lata kr鏂ej bo wa篡 za duzo jak na skoczka, ale technike ma nadal 豉dn. Miejmy nadziej, 瞠 jeszcze wr鏂i. Przecie on w tym roku ko鎍zy dopiero 21 lat. Pamietajmy, 瞠 o Jacobsenie nikt nie s造sza gdy mia 21 lat :) a teraz znaja go wszyscy fani skok闚.
Mam nadziej, 瞠 zobaczymy go na skoczni na MP w Szczyrku juz w 鈔od.
Oby Mateusz, Urba雟ki, Wantulok i kilku ich r闚nolatk闚 wr鏂ili do kadr, bo szkoda ich marnowa. Za du穎 kasy w這穎no w ich trening a oni sa jeszcze m這dzi i mog wiele w skokach osi庵n望.
Chyba ju pora przesta z powo造waniem na zawody tylko kadrowicz闚. Najwy窺zy czas by by造 jakies zawody kwalifikuj帷e przed ka盥ymi zawodami i by na nich mogli wyst瘼owa r闚niez pozakadrowicze.
(08.02.2007, 20:42)
nieco starszy fan skok闚
A czy wiecie, co si dzieje z Mateuszem Rutkowskim....skacze jescze, czy ju koniec z nim jako skoczkiem ?
(08.02.2007, 20:31)
fan skok闚
To co robi pan A.Tajner to zwyk豉 prywata. Ciekawe czemu nie pojecha Wojtek. Lubi obu Tajner闚, ale oni s komplenie bez formy, ale "ojciec dyrektor" im funduje ci庵le wycieczki
(08.02.2007, 20:24)
Luk
Sprawdzi貫m prognoz dla okolic Willingen. Ma by w sobot pochmurno, temperatura lekko powy瞠j zera i lekki wiatr po逝dniowo wschodni. Czyli jaki ten wiatr b璠zie na skoczni, tylny czy przedni itd?
(08.02.2007, 20:20)
SylwestereK
Mam jedno zasadnicze pytanie: czy Gregor Schlierenzauer wyst徙i w Willingen, czy b璠zie doskonali sw fomr na treningach?
(08.02.2007, 19:51)
Usia
Ja nie mog...
Co za inteligentny inaczej wybra ten sk豉d?
A czemuz to nie startuj w dru篡n闚ce? Przecie trzeba by這 dobra jeszcze 2 supertalenty Pochwa喚 i Bachled i pokaza na co ich sta.
Teraz ja powiem. Jak ju tam jedziecie Panowie, to "za堯盧ie narty i skoczcie" ...w dru篡n闚ce. Szkoda kasy marnowa na wyjazd na jeden konkurs!
Dla junior闚 nie by這 na wyjazd na Fis Cup na 2 konkursy, a tu na wycieczk kadry "T" jest na jeden konkurs? Sk康 si nagle wzi窸a?
(08.02.2007, 19:48)
Szukamy nastepcow mistrza
16-17 latkowie z Niemiec i Austrii skacza z powodzeniem w PS a nasi "nastepcy mistrza" musza sie meczyc w lotos cup na skoczni k60 i gora k85.A na PS do Willingen wysyla sie synusia ktory w PK ledwo ledwo kwalifikuje sie do 30-stek.A juniorow przez chorobliwa ostroznosc nie wysyla sie nawet na fis cup.Juz nie mowie o PK,zniszczyli przes oskakiwanie na k60 trenerzy Brode,Piotra Byrta teraz niszcza braci Kotow i innych 16-17 latkow.Nawet juz Szaranowicz klepie w co drugim konkursie - panowie smielej, dajcie szanse juniorom.To do tych pseudodzialaczy jak nie docieralo tak dalej nic nie dociera.. Wojtek Skupien oki ale synus wozony jak na wycieczki byl tak jest dalej.
(08.02.2007, 19:47)
Piotr...
NO NIEE !!! TYLKO NIE TONIO,KOMPLETNA PORA熾A!!!
(08.02.2007, 19:42)
Mika
Pawelku, tym razem poczekam na Willingen.
(08.02.2007, 18:49)
Prawdziwa cnota krytyk si nie boi
T.T. - tatoooo... a dlaczego jad do Willingen?
A.T. -瘨順... przecie ju dawno tatu ci m闚i, 瞠 jak b璠ziesz si 豉dnie kwalifikowa do pierwszej setki PK, to pojedziesz.
T.T. -a dlaczego Piotrek nie jedzie?
A.T. -bo jeszcze by zdoby jakie punkty, i po co to komu?
T.T. -a dlaczego nie jedzie kto inny?
A.T. -synku, tatu zawsze ci m闚i, 瞠 jeste drugim skoczkiem w kadrze
T.T.-tatoooo... a jak si nie zakwalifikuj?
A.T. -to co z tego, przecie dawno nie by貫 na P, nie cieszysz si?
T.T. -ciesz si, tatusiu, ciesz...
(08.02.2007, 18:48)
Pedro
Tatu zarezerwowa synkowi bilet na Wilingen. Mowa tu oczywi軼ie o Tajnerze. Pora磬a.
(08.02.2007, 18:38)
zelga
moim zdaniem powini鄉y wystawi sk陰d na dru篡n闚ke da szanse m這dym