Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
28.02.2020, godz. 17:30
Lahti HS-130

Dzisiaj ważny dzień dla Adama Małysza.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Nasz najlepszy skoczek może zrównać się ilo¶ci± zwycięstw z Jensem Weissflogiem. Niemiec, który jest idolem Adama Małysza ma na koncie 33. wygrane. Polak ma dzisiaj realn± szansę, by osi±gn±ć 33. zwycięstwo w karierze i tym samym mieć na koncie tyle samo wygranych co niemiecka gwiazda skoków.

Smaczku dzisiejszemu konkursowi nadaje fakt, że kilku skoczków z czołowej 15. w nim nie wyst±pi, co zwiększa szanse Małysza. Wczoraj Adam wygrał kwalifikacje, więc rokowania przed dzisiejszymi zawodami s± jak najbardziej pozytywne.

Co o po¶cigu za Weissflogiem s±dzi sam „zagrożony” skoczek?

- To nie jest ogromna strata, ale należy pamiętać, że do mistrzostw ¶wiata zostały już tylko dwa indywidualne konkursy. A po Sapporo zawodnicy mog± być w zupełnie innej formie, podłamani niepowodzeniami, albo uniesieni sukcesami. Wierzę jednak w Adama, jest moim faworytem w wy¶cigu po Puchar ¦wiata. I naprawdę nie cierpię z tego powodu, że w Klingenthal Polak może się ze mn± zrównać w liczbie konkursowych zwycięstw, a w dalszej czę¶ci sezonu nawet odebrać drugie miejsce na li¶cie wszech czasów – powiedział Jens Weissflog.
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« luty 2007 - wszystkie artykuły
Komentarze
Wojtek
Małysz przynajmiej do 2010 roku będzie najlepszy
(06.10.2007, 18:44)
MałyszFAnka
aj my¶lę że małysz po raz 4 zdobedzie opuchar swiata jest w rewelacyjnej formie i ma na to wieklie sznase
(08.02.2007, 13:43)
Tomek
W drużynie na sapporo niech nie zapomna o wojtku skupniu który sie dobrze tam spisał na kontynentalnym
(07.02.2007, 22:33)
Wehrmacht
@johnnywalker
Takie cos wie tylko Chuck Norris...
(07.02.2007, 20:34)
koszulka
szchliri jest za mlody by pokonac naszego mistrza!!!
(07.02.2007, 16:14)
LAKI alinaci
Małysz zwyciestwo..chyba ze dostanie 2 mtery w plecy.. Stoch i Zyła punktuj± .. innej mozliwo¶ci nie widze.. Co sie stało ze Skupnniem
(07.02.2007, 15:44)
johnnywalker
Ciekawe jakie to uczucie doganiać swoje marzenia... przeskakiwać swoich idoli z lat młodo¶ci... czy kto¶ wie?
(07.02.2007, 15:43)
Ida_23
Małysz jest teraz w znakomitej formie,więc dzisiaj po raz 33 wygra i w klasyfikacji wszechczasów zrówna się z Weissflogiem,życzę mu tego oraz dalszych sukcesów
(07.02.2007, 15:31)
Ewus
Adas! Wierze, ze dzis po raz kolejny staniesz na najwyższym podium!! :)))) 3mam kciuki!
(07.02.2007, 15:07)
nnn1425
Niech Nykenen już się boi Małysza, bo niedługo będzie zagrożony:) Ada¶ wierzymy w Ciebie:)
(07.02.2007, 15:02)
daf
@jakarolina
Siedzi w domu i się kuruje. Co, Twoim zdaniem powinni¶my pełnić dyżury pod jego drzwiami?
Przecież lekarze jasno powiedzieli kilka dni temu, że wyjdzie z tego, a przy odrobinie szczę¶cia wróci nawet do skoków. Można zatem uznać, że wszystko dobrze się skończyło, teraz czekamy na niego na skoczniach. Amen.
(07.02.2007, 14:55)
robek
a według mnie to bardzo dobrze jak małysz wygra jeszcze 2 konkursy, bo niemcy byli lepsi, s± i beda od polakow!! chociasz niech Adam pokaże na co nas stac a nie sie z nas smieja szwaby ;]
(07.02.2007, 14:33)
jakarolina
wszystko fajnie ale o infach o mazochu juz zapomnielilscie nie??
(07.02.2007, 14:32)
MAŁYSZfan
Małysz wskoczy dzisiaj do historii z wielkim rozmachem:):) i zapisze się jako "ten który ukradł niemcom marzenia, rekordy i puchary:P"
(07.02.2007, 14:29)
tymonek
Transmisja zaczyna się o godz.15.45 w Jedynce TVP.
(07.02.2007, 14:28)
Fin
Wlasnie.niech malysz zapomnie o jakim kolwiek pobijaniu rekordu tylko niech skupi sie na skakaniu a reszta sama przyjdzie
(07.02.2007, 14:05)
malin
siema, mam pytanie o której zaczyna sie dzisiaj konkurs i czy bedzie leciał na TVP ???
(07.02.2007, 13:56)
Zula
Najeżdżacie na Stefana to go bronię i broniłabym każdego innego polskiego skoczka. Uważam, że idzie w bardziej kulturalny sposób wypowiadać się o zawodniku i jego skokach.
Komentarze może i s± uzasadnione, ale to was nie upoważnia do tego, żeby porównywć go do "czajnika" ??? czy wyzywać od bul. A i były już gorsze komentarze od tych waszych, których nie zacytuję.
(07.02.2007, 13:46)
tomek
Moim zdaniem powinni dac małyszowi spokoj te wszystkie dziennikarze, on wie co ma robic ;))dzis znowu wygra!!:P
(07.02.2007, 13:45)
Wehrmacht
@adamo
Wlasnie poki co nie ma, moze to mu z czasem przyjdzie, ale w takim razie ja nie rozumiem po co jezdzi na PS skoro to co soba reprezentuje w obecnej chwili, to wszyscy widzimy...
(07.02.2007, 13:37)
adamo
Wlasnie widac jakie Hula ma stalowe nerwy :) Zwlaszcza jak z progu wychodzi, albo leci pasywnie jak jakis czajnik z budynku.
(07.02.2007, 13:29)
bbking
Zula-Jesli Hula ma byc profesjonalnym skoczkiem to musi miec SILNA PSYCHIKE - i znosic takie komentarze(poki co uzasadnione) do jego osoby. Malyszowi jakos to nie przeszkadza a pamietam czasy kiedy byl klebkiem nerwow. Da sie zrobic ale trzeba bardoz chciec a taka chec poki co tak naprawde widze tylko u Stocha i Zyly
(07.02.2007, 13:21)
Wehrmacht
Wlasnie najlepiej, zeby zapomnial o Weissflogu, bo tak to rzeczywiscie bedzie tak bardzo chcial wygrac, ze nie wygra...Ale nawet jak nie dzis to jeszcze bedzie okazja!
(07.02.2007, 13:04)
tomek
Małysz bedzie dzisiaj drugi chyba że zapomni o weissflogu to chyba wygra.
(07.02.2007, 12:59)
Wehrmacht
@joj36
No w Austrii to by mu bylo na pewno lepiej!
(07.02.2007, 12:51)
Zula
@zabawny waldi
Zastanawiasz się czasem co piszesz???
Tak cię to ¶mieszy???
Może się zamienisz ze Stefanem. Ty pójdziesz skakać a on się z Ciebie ponabija.
(07.02.2007, 12:50)
joj36
olo ty jeste¶ polak, ba jak nie to wynocha do Austri
(07.02.2007, 12:48)
Fanka
@ olo
Żeby twoje życzenia nie obróciły się przeciwko Schlieriemu (przypomnij sobie pomysły Austriaków przed Innsbruckiem i jak ¶wietnie dopomogli swojemu zawodnikowi).
A ja napiszę tylko, że może to trochę szkoda, iż jedynie od dzi¶ do konkursu w Willingen Adam będzie się cieszył z wyrównania wyniku wygranych w P¦ swojego idola J. Weissfloga (bo przecież w Willingen będzie już 34. zwycięstwo!!! :-).
(07.02.2007, 12:39)
zabawny waldi
Ale rpzecież ja pochwaliłem Hulinhio, że Nykenen mu nie straszny, jak Nykenen i Kojonkowski w przeszło¶ci wymiatali tak Hulinhio będzie, tyle że będzie wymiatał bule ze ¶niegu :-)))))
(07.02.2007, 12:32)
Zula
Taaa, nie ma to jak wy¶miewać się z zawodników. Cudnie.
Niektórzy maj± płytk± wyobraĽnię i zero kultury.
(07.02.2007, 12:25)
znawca
Zwróćcie uwagę na prędko¶ci najazdowe Małysza.
Bardzo mało odbiegaj± od najlepszych.
Tak jak w najlepszym sezonie gdy wygrał TCS.
(07.02.2007, 12:06)
Wehrmacht
@zabawny waldi
Odnosnie Stefanka to mi sie bardzo podoba komentarz ;)
(07.02.2007, 11:56)
Zula
@zabawny waldi
Jak ja nienawidze takich ludzi jak ty. Co chesz osi±gn±ć takimi komentarzami??? Chcesz podnie¶ć ci¶nienie ludziom, upokorzyć zawodników czy robić z siebie błazna???
Weż człowieku na wstrzymanie i powstrzymaj się od glupich komentarzy. Tylko o to cię proszę.
(07.02.2007, 11:54)
Wehrmacht
Adam bedzie mial jeszcze wiecej zwyciestw niz 33!!!
(07.02.2007, 11:43)
daf
@zabawny waldi
Ty sam z siebie taki kiepski jeste¶, czy może zainspirowany Waldim z Kiepskich?
(07.02.2007, 11:36)
ala
adam to mistrz i tyle
(07.02.2007, 11:28)
zabawny waldi
Z pewnoscia w przyszlosci to zrobi Stefano Bulinhio Hulinhio, nasza ¶wietlna nadzieja będzie błyszczał jak gwiazda nie obcy mu Nykenen, a co do Stocha, dzi¶ tradycyjnie potasuje karty i co wypadnie niczym as i będzie doprowadzał zespół Slowacji do zwycięstwa dzi¶ przeciwko kadrze Leo Benhakera?
(07.02.2007, 11:27)
dawid
Ahonen jesy bardzo słaby i nie ma szans z Małyszem podobnie jak inni :)
(07.02.2007, 11:27)
dawid
Ahonen jesy bardzo słaby i nie ma szans z Małyszem podobnie jak inni :)
(07.02.2007, 11:27)
dawid
Ahonen jesy bardzo słaby i nie ma szans z Małyszem podobnie jak inni :)
(07.02.2007, 11:27)
dawid
Ahonen jesy bardzo słaby i nie ma szans z Małyszem podobnie jak inni :)
(07.02.2007, 11:27)
marion
olo okazal sie wielkim patriota wstydz sie
(07.02.2007, 11:23)
kasia
Adam Małysz jest najlepszy
(07.02.2007, 11:13)
kasia
Adam Małysz jest najlepszy
(07.02.2007, 11:13)
kasia
Adam Małysz jest najlepszy
(07.02.2007, 11:13)
kasia
adam wygra!!!
(07.02.2007, 11:11)
Zula
Dzi¶ będzie piękny dzień dla kibiców Adama Małysza.
Tak go wszyscy spisywali na straty a on tymczasem jest jednym z 4 najlepszych skoczków wszechczasów je¶li chodzi o wygrane w P¦. A dzi¶ może być jednym z trzech, a po sobocie, jednym z dwóch.
Małysz pisze historię o jakiej polskie sporty zimowe nie marzyły nigdy. Latał jak chcial, zdobywał to co chciał, oskakiwał rywali o ile metrów mu się podobało. A to jeszcze nie koniec, jeszcze wszystko przed nami i przed Adamem. Możemy być dumni, że mamy taki talent.
Dzi¶ jak zwykle zasi±dę przed telewizorem z ciepł± herbatk± i zacisnę kciuki i nie puszczę aż Adam nie skoczy poraz drugi- wbrew naturze i rywalom, po kolejn± wygran±. I znów będziemy słyszeć Mazurka D±browskiego, sami w zasiszu domowym nuc±c go pod nosem:)
(07.02.2007, 10:31)
tymonek
Adam wygra dzisiaj po raz 33 a póżniej 34 itd. Do boju!!!
(07.02.2007, 10:30)
Fin
Jens waisflog-nazywany przez niemców jens super star jest idolem Malysza a po dzisiejszym konkursie to Malysz będzie idolem dla jensa.Ja caly czas wierze ze jak Ahonen powróci to jeszce namiesza w tej klasyfikacji wszech czasów
(07.02.2007, 10:24)
Backstreet Girl
Małysz będzie miał 33 zwycięstwa, tego jestem absolutnie pewna:D I co¶ czuję, ze to stanie się własnie dzisiaj:D A Sam zagrożony?? Pewnie, że nie ma pretensji, bo niby o co?? To jest sport i liczy się rywalizacja/. Co do reszty Polaków w konkursie.... Mam nadzieję, że się postaraj±. narazie większo¶c z nich nie jest nawet cieniem Adamam Małysza... Mam nadzieję, że postaraj± się dorównać mistrozwi. Powodzenia dzisiaj w Klingental:D:D
(07.02.2007, 10:14)
olo
Schlieri! Do boju! W tobie jedyna szansa! Nie mozesz dopuscic by Malysz wygral po raz 33!
(07.02.2007, 10:10)
Jasiek
Małysz, do boju!!!
(07.02.2007, 09:59)