Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
28.02.2020, godz. 17:30
Lahti HS-130

Adam Małysz poleciał najdalej w pierwszym treningu w Klingenthal. Polak jest w wy¶mienitej formie. Uzyskał 142 metry. Drugi Simon Ammann l±dował 4,5 metra bliżej. Do¶ć niespodziewanie trzecie miejsce zaj±ł Emmanuel Chedal, ale Francuz skakał z 35 belki. Czołówka P¦ skakała z niższego rozbiegu - 30 belka. NieĽle skakali także Schlierenzauer, Hilde i Innauer (136,5 m).

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher
Kamil Stoch zaj±ł 13 lokatę, a Robert Mateja był 19-ty. Piotr Żyła zaj±ł dalekie miejsce.

W Klingenthalu zobaczyli¶my dodatkow± grupę Czechów z tzw. kwoty narodowej, oficjalnie bowiem zawody te zast±piły Harrachov.

Na starcie zabrakło Jacobsena, Morgensterna, Kocha, Kuettela, Schmitta, Ahonena, Mattiego Hautamaeki i wielu innych dobrych skoczków. Przygotowuj± się oni do Mistrzostw ¦wiata i zrezygnowali z konkursu w Klingenthal.

Za chwilę drugi trening, a po nim kwalifikacje. Zapraszamy do naszej relacji live na: live.skokinarciarskie.pl »

Wyniki treningu

zawodnik

odl.
1

Adam Małysz (Polska)

142.0
2

Simon Ammann (Szwajcaria)

137.5
3

Emmanuel Chedal (Francja)

137.0
4

Gregor Schlierenzauer (Austria)

136.5

Tom Hilde (Norwegia)

136.5

Mario Innauer (Austria)

136.5
7

Dimitry Ipatov (Rosja)

135.5
8

Morten Solem (Norwegia)

134.5
9

Dimitry Vassiliev (Rosja)

134.0
10

Arthur Pauli (Austria)

132.0
11

Anders Bardal (Norwegia)

131.0

Björn Einar Romören (Norwegia)

131.0
13

Kamil Stoch (Polska)

130.0

Roman Koudelka (Czechy)

130.0
15

Lars Bystoel (Norwegia)

129.5
16

Andreas Kofler (Austria)

129.0

Wolfgang Loitzl (Austria)

129.0

Yong Jik Choi (Korea Pd.)

129.0
19

Robert Mateja (Polska)

128.5

Pascal Bodmer (Niemcy)

128.5

Ondrej Vaculik (Czechy)

128.5
22

Sigurd Pettersen (Norwegia)

128.0

Jussi Hautamäki (Finlandia)

128.0

Radik Zhaparov (Kazachstan)

128.0
25

Michael Uhrmann (Niemcy)

127.5

Jörg Ritzerfeld (Niemcy)

127.5
27

Heung Chul Choi (Korea Pd.)

127.0
28

Primoz Pikl (Słowenia)

126.5

Bastian Kaltenböck (Austria)

126.5
30

Noriaki Kasai (Japonia)

126.0
31

Jernej Damjan (Słowenia)

125.5

Antonin Hajek (Czechy)

125.5
33

Martin Höllwarth (Austria)

125.0

Henning Stensrud (Norwegia)

125.0

Daiki Ito (Japonia)

125.0
36

Rok Urbanc (Słowenia)

124.5

Jan Matura (Czechy)

124.5
38

Lauri Hakola (Finlandia)

124.0

Michal Dolezal (Czechy)

124.0
40

Takanobu Okabe (Japonia)

123.5
41

Kalle Keituri (Finlandia)

123.0

Michael Möllinger (Szwajcaria)

123.0

Nico Faller (Niemcy)

123.0

Martin Mesik (Słowacja)

123.0

Vlastibor Sedlak (Czechy)

123.0
46

Andreas Widhölzl (Austria)

122.5
47

Kevin Horlacher (Niemcy)

122.0
48

Piotr Żyła (Polska)

121.5
49

Stefan Read (Kanada)

121.0
50

Jakub Janda (Czechy)

120.5

Frantisek Vaculik (Czechy)

120.5
52

Guido Landert (Szwajcaria)

120.0

Petr Chaadaev (Białoru¶)

120.0

Kimmo Yliriesto (Finlandia)

120.0
55

Nikolay Karpenko (Kazachstan)

118.5

Risto Jussilainen (Finlandia)

118.5
57

Nicolas Mayer (Francja)

118.0
58

Juha-Matti Ruuskanen (Finlandia)

115.5
59

Maksim Anisimov (Białoru¶)

115.0
60

Robert Kranjec (Słowenia)

113.5
61

Andreas Wank (Niemcy)

113.0
62

Illimar Parn (Estonia)

106.5
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« luty 2007 - wszystkie artykuły
Komentarze
ciekawy
Żyła skakał z 32 belki,
Mateja z 35 -tej a pierwsa czwórka nawet z 38-mej belki
(07.02.2007, 08:32)
Hajerek
Widocznie Małysz przeczytał dzi¶ "142 kilometry na południe"

(06.02.2007, 21:14)
marmi
Polacy super na 2. treningu (oprócz Matei). Małysz dołożył 2-mu Schlieremu 6m (Pauliego nie liczę, bo skakał z wyższej belki)! Zaprawdę słusznie rzekł Innauer, że teraz to s± zawody o 2. miejsce, podobnie jak parę lat temu cieszył się Goldi, że wygrał konkurs, chociaż był 2. za Małyszem :-)
(06.02.2007, 17:49)
Backstreet Girl
Jeszcze się okaże, że Małysz poszybuje po mistrzowskie złoto:P:P Należy mu się, w końcu to już leganda skoków narciarskich:D Trzymam kciuki jutro w konkursie:D A wiecie, że jutro uciekam z ostatnich dwóch lekcji, zeby sobie obejrzeć transmisję w tv?? :p;p
(06.02.2007, 17:48)
beata
Będzie extra.........Kamil trzymaj się........
(06.02.2007, 17:47)
Live
Nie transmituj± zawodów to dziwne
(06.02.2007, 17:39)
volkania
Hura! Adam znowu pierwszy!
(06.02.2007, 17:39)
Paulinka
marmi skakaj± już;)
(06.02.2007, 17:33)
marmi
Nie skakali bo cytuję: "break of 10 min due to hill preparation", czyli zamiatali zeskok czy co¶ podobnego...
(06.02.2007, 17:26)
grr
juz skacza? Wie kto¶ czy w necie gdzies transmisja z obrazem jest?
(06.02.2007, 17:25)
Paulinka
O skakaj±:)
(06.02.2007, 17:24)
Paulinka
No wła¶nie dlaczego nie skacz±? Co¶ z relacj± czy w ogóle nie skacz±?:/
(06.02.2007, 17:21)
marion
czy ktos wie dlaczego nie skacza
(06.02.2007, 17:19)
losiu
Do końca sezonu zostało dokładnie 9 konkursów indywidualnych i 2 drużynowe
(06.02.2007, 17:19)
MIchał
sorry Małysz w Klingenthal może odrobic 100 punktów a nie 10
(06.02.2007, 17:18)
MIchał
sorry Małysz w Klingenthal może odrobic 100 punktów a nie 10
(06.02.2007, 17:17)
losiu
Dlaczego przerwano drugi trening
(06.02.2007, 17:17)
Michał
konkursów zostało ok. 10 ale norwego nie skacze Klingenthal więc Małysz może odrobic 10 punktów i zostanie jeszcze niecałe 200puktów norweg ma tez nie skakac wilingen więc Małysz znowy odrobi.
(06.02.2007, 17:16)
SylwestereK
BŁAGAM! ODPOWIEDZCIE! Ile jeszcze zostało konkursów indywidualnych w tym sezonie? Chciałbym wiedzieć czy jest jeszcze realna szansa wyprzedzenia Jacobsena.
(06.02.2007, 17:10)
Kochamy Cie Adamie!
Wrocław FanClub!
(06.02.2007, 17:08)
lille
histeryczny znaczy, że poddaje się presji otoczenia i po drobnych błędach traci wiarę
(06.02.2007, 17:08)
beata
bo Stoch to histeryczny zawodnik....... co to znaczy? Tak powiedział jaki¶ czas temu komentator w czasie transmisji.
(06.02.2007, 16:57)
piter2105
aha
(06.02.2007, 16:49)
rav
piter2105, bo konkursy sa za harrachov, czyli tak jakby u nich :)
Korzystaja z tego, ze skacza ''u siebie''
(06.02.2007, 16:49)
piter2105
Mam pytanie czemyu czesi wystawili 8 zawodników??
(06.02.2007, 16:46)
Andrzej Mysiak
@swieca, lorak, Jaro - nie jest to ani oficjalny rekord skoczni (ten cały czas pozostaje w rękach Tamiego Kiuru - 139 metrów), ponieważ skok został oddany na treningu, na dodatek przy zmianach belki; nie jest to także najdalszy skok oddany na obiekcie w Klingenthal, ponieważ w sierpniu 2006 roku 144,5 metra skoczył tutaj kombinator norweski z Austrii Bernhard Gruber. Pozdrawiam!
(06.02.2007, 16:43)
Pire
jest tak jak dawniej Adam deklasuje rywali wygrywa jak chce i z kim chce:-) oby tak do konca sezonu!!!
(06.02.2007, 16:43)
swieca
niewiemy czy zalicz± mu rekord bo ten skok był na treningu
(06.02.2007, 16:40)
lorak
142m to jest chyba rekord skoczni poprawiony o całe 3 metry
(06.02.2007, 16:37)
Jaro
czyli wynika z tego, że Małysz poleciał o 3 metry dalej od dotychczasowego rekordu... a to dopiero trening : )
(06.02.2007, 16:37)
popex
........ no bo Stoch i Mateja to sie spal± na bank.........
(06.02.2007, 16:33)
popex
Strach sie bac co Adam jutro bedzie wyczynial!!!
(06.02.2007, 16:33)
beniooooooooo
3maj tak dalej malysz browo dla mateji i stocha!!!111
(06.02.2007, 16:32)
lille
to było logiczne że Małysz wszystkich zdeklasuje:):):)
(06.02.2007, 16:30)