Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
4
6
8
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2021
Najbliższe zawody
13.11.2021, godz. 10:30
Falun HS-100
FIS Cup K

Niedługo Mistrzostwa ¦wiata. Wszyscy zawodnicy chc± jak najlepiej przygotować się do tych prestiżowych konkursów. To może dać im tylko spokojny trening i odpuszecznie startów w najbliższych konkursach Pucharu ¦wiata. W ¶rodę, w Klingenthal zabraknie reprezentów Włoch, Szwecji i Stanów Zjednoczonych. Nie pojawi± się również takie gwiazdy, jak Matti Hautamaeki, Janne Ahonen, Martin Schmitt, czy Anders Jacobsen. Norweg miał już nie startować w ostatni weekend w Titisee-Neustadt, jednak ostatecznie pojawił się na Grosse Hochfirstschanze.

Program zawodów:

wtorek, 6 lutego 2007
16:00 - oficjalne treningi (2 serie)
18:00 - kwalifikacje

¶roda, 7 lutego 2007
15:00 - seria próbna
16:00 - konkurs

 Lista startowa
 numer i skoczek
  1. Frantisek Vaculik (Czechy)
  2. Vlastibor Sedlak (Czechy)
  3. Ondrej Vaculik (Czechy)
  4. Michal Dolezal (Czechy)
  5. Emmanuel Chedal (Francja)
  6. Kimmo Yliriesto (Finlandia)
  7. Heung Chul Choi (Korea Pd.)
  8. Martin Mesik (Słowacja)
  9. Illimar Parn (Estonia)
 10.Pascal Bodmer (Niemcy)
 11.Bastian Kaltenböck (Austria)
 12.Nico Faller (Niemcy)
 13.Juha-Matti Ruuskanen (Finlandia)
 14.Robert Mateja (Polska)
 15.Risto Jussilainen (Finlandia)
 16.Maksim Anisimov (Białoru¶)
 17.Nicolas Mayer (Francja)
 18.Petr Chaadaev (Białoru¶)
 19.Radik Zhaparov (Kazachstan)
 20.Andreas Wank (Niemcy)
 21.Stefan Read (Kanada)
 22.Yong Jik Choi (Korea Pd.)
 23.Lars Bystoel (Norwegia)
 24.Kevin Horlacher (Niemcy)
 25.Takanobu Okabe (Japonia)
 26.Nikolay Karpenko (Kazachstan)
 27.Piotr Żyła (Polska)
 28.Daiki Ito (Japonia)
 29.Jussi Hautamäki (Finlandia)
 30.Lauri Hakola (Finlandia)
 31.Michael Möllinger (Szwajcaria)
 32.Henning Stensrud (Norwegia)
 33.Kalle Keituri (Finlandia)
 34.Jan Matura (Czechy)
 35.Antonin Hajek (Czechy)
 36.Guido Landert (Szwajcaria)
 37.Primoz Pikl (Słowenia)
 38.Jernej Damjan (Słowenia)
 39.Roman Koudelka (Czechy)
 40.Sigurd Pettersen (Norwegia)
 41.Morten Solem (Norwegia)
 42.Arthur Pauli (Austria)
 43.Robert Kranjec (Słowenia)
 44.Andreas Widhölzl (Austria)
 45.Noriaki Kasai (Japonia)
 46.Kamil Stoch (Polska)
 47.Dimitry Ipatov (Rosja)
 48.Björn Einar Romören (Norwegia)
 49.Rok Urbanc (Słowenia)
 50.Mario Innauer (Austria)
 51.Tom Hilde (Norwegia)
 52.Jörg Ritzerfeld (Niemcy)
 53.Anders Bardal (Norwegia)
 54.Jakub Janda (Czechy)
 55.Martin Höllwarth (Austria)
 56.Wolfgang Loitzl (Austria)
 57.Andreas Kofler (Austria)
 58.Michael Uhrmann (Niemcy)
 59.Dimitry Vassiliev (Rosja)
 60.Simon Ammann (Szwajcaria)
 61.Adam Małysz (Polska)
 62.Gregor Schlierenzauer (Austria)
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« luty 2007 - wszystkie artykuły
Komentarze
SKRENT
NARESZCIE MAŁYSZ WRACA DO FORMY MAM NADZIEJĘ ŻE WYGRA PUCHAR ¦WIATA
(07.02.2007, 10:26)
PatrykZG
Wiem ze Czesi s± w formie, ale ich ilo¶ć troche mnie zcina z nóg. Sk±d tyle tego ? :D Jaki¶ przydział za Harrachov ?
(07.02.2007, 01:12)
Canton
Skoki jutro będ± za kwadrans 16 .

Czesi mieli dzikie karty bo ten konkurs jest w zastępstwie za harrachow.
(06.02.2007, 22:02)
Monika
A na jakim kanale bed± zawody w Klingenthal a o której niech mi ktos powie!!!
(06.02.2007, 19:17)
agnes_morgen
Ej a gdzie jest Kuettel? Czyżby jego też nie było?? Szkoda... Mógłby sobie trochę odrobić straty... Chociaż dobrze że Simi skacze, bo byloby juz kompletnie beznadziejnie... Bez Morgiego, Ahonena, Kuettela... ¦wiat schodzi na psy!
(06.02.2007, 17:05)
uskotko
o, znów zaczyna się pouczanie Andersa, jak powinien skakać. Gratulacje.
Nie mówi±c o peanach pod adresem Hannu.
A potem jak Adam nie daj Boże nie wygra mistrzostw, będzie się mówić, że Hannu Ľle zrobił, że nie dał mu odpocz±ć przed imprez±... Ot, Polacy.
(06.02.2007, 17:01)
Yoki
Nie, nie z polonistyki:) jestem umyslem scislym. Bynajmniej wyrazajac swoja opinie nie mialem na celu wysmiewanie obu skoczkow.
(06.02.2007, 16:59)
popex
@Polonus
To nie jest tak jak mowisz. Adam sam chcial wystartowac w Willingen. Z reszta on jest teraz w takiej formie ze moglby startowc w Willingen jeszcze za 2 tyg. w czwartek a w sobote i tak by wygral M¦. Niech sie martwia tacy jak Jacobsen ktory moim zdaniem przegra teraz i M¦ i P¦. A co do pana Federera to coz.... On akurat pomoze Adamowi w najlepszy sposob zalatwiajac mu samolot dzieki czemu zaraz po zawodach wroci do kraju. A na koniec ta optymistyczna wiadomosc ze Adam bedzie mial juz tylko 30 pkt. straty do Jacobsena!!!xD
(06.02.2007, 16:01)
marion
juz skakaja jest na www.skokinarciarskie.pl mialo sie zaczac o 16 a zaczelo o 16 30
(06.02.2007, 15:56)
Kry
Ja dla Adama nie widze tu przeciwnkia jedynie Gregor i moze Kofler,a Willengrn powinien wystartowac tam bedzie tak samo i nadrobic punktow.Ja wole 4 Krysztalowa Kule.
(06.02.2007, 15:56)
marion
juz skakaja jest na www.skokinarciarskie.pl mialo sie zaczac o 16 a zaczelo o 16 30
(06.02.2007, 15:52)
Polonus
Jezeli juz koniecznie Małysz musi startowac w Willingen (jak widzę dalej najwięcej do powiedzenia ma w tych kwestiach hochsztapler federer) to bardzo dobrze, że frekwencja w¶ród najlepszych jest niewielka. Pozwoli to Małyszowi na potraktowanie tego konkursu jak treningu. Czyli, mozna by rzec, cykl jak najgroĽniejsi przeciwnicy. Może mniej skoków, ale za to więcej punktów w P¦ i kasy. Miejmy nadzieję, że udział w tych zawodach nie spowoduje żadnych ujemnych następstw.
Słyszałem, że najwazniejszym tegorocznym celem s± dla naszej ekipy (czyli praktycznie dla jej leadera, bo reszta w najwyższe miejsca raczej nie mierzy) M¦. Pan federer zdołał przeforsować cos innego. A podobno juz nie ma wpływu na opinię naszych włodarzy tego sportu. Co się musiało dziać jak miał.
(06.02.2007, 15:49)
gracekch
gdzie będ± transmintowane kwalifikacje
(06.02.2007, 15:48)
Rob
Czyzby kwote narodowa mieli czesi a nie niemcy?
(06.02.2007, 15:44)
Fin
Ciekawi mnie postawa reszty finów w kingeltal.......a zapomnialem jeszce o harim Ollim.ma szanse byc w drózynówce
(06.02.2007, 15:43)
Fin
Widze ze cala druzyna Fińska na mistrzostwa swiata trenuje..Ahonen ,Hautameki,Lappi i Happonen.oby zostali mistrzami swiata.dobrze ze niema jackobsena to moze Malysz zblizy sie bardzo bardzo blisko
(06.02.2007, 15:41)
SylwestereK
otwiera sie szansa dla Malysza... o ile Jacobsena nie bedzie! (bo ostatnio...)
P.S. Co woleliby¶cie bardziej? Wygran± Kryształowej Kuli czy złotego medalu M¦? Nie pytam o to i o to razem wzięte bo to raczej mało prawdopodobne... (więc prosze mi takich odpowiedzi nie udzielać)
(06.02.2007, 15:34)
daf
@Yoki
"zbyt bardzo"? Serio masz te doktoraty? Chyba nie z polonistyki...
(06.02.2007, 15:34)
Yoki
"Zobaczymy ile jeste¶ wart" no na pewno wiecej niz oni dwaj razem wzieci, intelektualisci:] ale ok, skoczek narciarski, ktory nie dosc, ze talentu do skakania nie ma i sklecic zdania nie umie jest lepszy od kazdego innego obywatela. Moze rzeczywiscie zbyt bardzo naskoczylem na nich, ale ile mozna patrzec jak spadaja na bule? Oni sie nie rozwijaja sportowo, caly czas ten sam nedzny poziom... tak raz na jakis czas powieje im wiatr i osiagna miejsce w 30, wielki sukces:) Zajmuja tylko miejsce w kadrze, ktore powinno byc przeznaczone dla mlodych, uzdolnionych skoczow.
(06.02.2007, 15:27)
Yoki
tak tak, ja moge zalozyc narty i skakac ale niech oni dwaj pokaza mi swoje doktoraty i nagrody naukowe:] no czekam:] nie kazdy moze skakac na nartach, ale to nie powod ze jest gorszy:] bynajmniej mam prawo wyrazic swoje zdanie o naszych dwoch orlach, co ciagle jezdza na zawody, a nic nie osiagaja. I nie mowcie mi tutaj ze kogos obrazam, bo napisalem szczera prawde. Lepiej zeby Klimek za nich jezdzil, przynajmniej wstydu nie bedzie.
(06.02.2007, 15:23)
mk
Nudno będzie bez Andersa.....czy on nie zdaje sobie sprawy,że stoi przed życiow± szans± zdobycia pierwszej od X lat(chyba od lat80')Kryształowj Kuli dla Norwegi?Juz mu tak dobrze szło....Ciekawie będzie patrzeć na rywalizację o zwycięstwo w P¦ do ostatniego konkursu,między nim a Adamem,bo Gregor raczej nie wytrzyma do końca...:)
(06.02.2007, 15:04)
Sielu
A tak btw nie rozumie dlaczego 4% ludzi głosowało na Jacobsena ze wygra w Klingenthal , przecież on tam nie jedzie xD
(06.02.2007, 14:52)
Sielu
Adam ma forme, ten błysk co kiedy¶, Lepisto wie co robi, Kuttin zepsuł forme Adama i to było widać, teraz Adam ma szanse dogonić Jacobsena ponieważ ma moc t± co kiedy¶:)
(06.02.2007, 14:49)
piter
Adam będzie miał większe szanse na wygran±
(06.02.2007, 14:40)
Zula
Żadna Polska kadra nie wyst±pi w Willingen. Brany pod uwagę jest tylko Adam Małysz i to tylko na konkurs indywidualny. Nasi zawodnicy będ± się przygotowywać zapewne w Zakopcu do M¦.
(06.02.2007, 13:54)
paweł z jg
ponoc do wilingen nie maja jechac stoch,hula,zyla,mateja
Wi ec na druzynowce nie bedziemy skakac a jak tak to muglby byc taki sklad:
1-Małysz
2-Sk upień
3-Ł.Rutkowski
4-Długopolski
(06.02.2007, 13:49)
Jejqu!
Jacobsen nie startuje, Małysz triumfuje!

Panie Adamie wygraj konkurs i kryształow± kulę!

Może to już ostatni taki dobry seson w karierze.

Trzymam kciuki!
(06.02.2007, 13:36)
daf
@Fanka @Zula
Tak jest! Nie będ± tu obrażać naszych skoczków. Nawet je¶li s± słabi to jeszcze nie znaczy, że można z nich kpić. Tak trzymać dziewczęta :)
(06.02.2007, 13:35)
lilcia
no mozna sie bylo tego spodziewac....
(06.02.2007, 13:25)
Fanka
PS.
Kto jest w tej chwili Mistrzem Polski (zimowym) na dużej skoczni, możesz mnie o¶wiecić?
(06.02.2007, 13:20)
Fanka
@ Yoki
Rzeczywi¶cie, Mateja nielotem... A kto jako pierwszy z Polaków przekroczył granicę 200 m.? Że o wynikach ubiegłorocznych M¦ w Lotach nie wspomnę.
(06.02.2007, 13:03)
Zula
@Yoki
Taki m±dry jeste¶ to za Stefana i Roberta załóż narty i skocz na mamucie. Zobaczymy ile jeste¶ wart. Wtedy sie okaże kto jest nielotem.
I bardzo proszę nie wyzywać mi tu zawodników.
(06.02.2007, 12:27)
Fanka
A jeżeli Andersa nie byłoby również w Willingen, to stata będzie wynosić już tylko 30 pkt, tak? Oby¶cie mieli rację!
(06.02.2007, 12:24)
Yoki
Waldi ma racje:P i przestancie na niego najezdzac. Nieloty takie jak Mateja i Hula dawno powinny przestac sie kompromitowac, bo nic nie osiagaja a jezdza za darmoche po swiecie. Jedynie Kamil zasluzyl zeby obok Adama jezdzic na zawody. Co do Piotrka, to czas pokaże.
(06.02.2007, 12:24)
dom
@daf
Racja. Waldi to jaki¶ pajac, który my¶li, że jest ¶mieszny.
A wracaj±c do tematu, to bardzo dobrze, że Jacobsena nie będzie, Adam zmniejszy stratę z 230 do 130 punktów.
(06.02.2007, 12:19)
Zula
Dzięki nieboceno¶ci paru skoczków z czołówki zwiększaj± się szansę na finał naszych chłopaków. Liczę na cał± czwórkę w konkursie. A czy konkurs będzie kiepski? Nie wydaje mi sie. Już Ada¶ się o to postara, żeby wysróbować wyniki i dostarczyć nam wiele emocji.
(06.02.2007, 12:13)
Zula
@zabawny waldi
Nie wiem co chiałe¶ tym osi±gn±ć?? Być zabawny czy ponabijać się z zawodników???
(06.02.2007, 12:11)
daf
Waldi miał być zabawny, a wyszedł ¶mieszny. Szkoda, że tacy "kibice" też s±.
(06.02.2007, 12:05)
daf
@ania
Co kto lubi w zawodach. Jedni pasjonuj± się walk± o zwycięstwo, inni wej¶ciem do "30-tki".
Ja na przykład jestem niepoprawnym kibicem naszej całej kadry, więc jak dla mnie emocje będ± może nawet większe niż przy pełnej obsadzie, bo tym razem s± realne szanse na awans do finałowej "30-tki" nie tylko Małysza. A co do Małysza - już w T-N Innauer powiedział, że były to zawody o drugie miejsce. Można zatem przyj±ć, że i w Kligenthal obecno¶ć całej czołówki niewiele by w tej kwestii zmieniła.
(06.02.2007, 12:03)
zabawny waldi
Wygrać może tylko jeden wielki faworyt mistrz nad mistrzami wielkich lotów i nielotów, skoczek z przestworza wszech¶wiat i orbita, człowiek który bije wszelkie rekordy długo¶ci skoku zwłaszcza Planica na skoczni mamuciej, wielki as naszej kadry -ROBERT MATEJA!!
A Hula i Stoch w tym czasie sie rozdwoj± i potroj± spisza sie w okolicach lotów ¶wietlnych a póżniej będ± doprowadzać zespół Slowacji do zwycięstwa???
(06.02.2007, 12:01)
ania
moim zdaniem konkurs bedzie malo ciekawy. Już w Titisse bylo mniej ciekawie niz zwykle, mniej zacieta walka. Ja wole jak jest duzo swietnych zawodnikow i nigdy nie wiadomo kto wygra :/
(06.02.2007, 11:53)
lille
Cieszmy się i radujmy się tym:)
(06.02.2007, 11:41)
daf
Plus Morgenstern, Kuettel i Koch. Ciekawe czy pod nieobecno¶ć Kuettela pojedzie Ammann...