Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
28.02.2020, godz. 17:30
Lahti HS-130

David Unterberger z Austrii wygrał konkurs FIS Cup we francuskim Chaux-Neuve. Austriak uzyskał 97 i 93,5 metra, wyprzedzaj±c Pavla Karelina z Rosji (96 m/90 m) o 9,5 punktu. Na trzecim stopniu podium stan±ł Markus Eggenhofer z Austrii z 0,5 punktow± strat± do Karelina. Tuż za podium uplasował się Guido Landert - Szwajcar, znany z Pucharu ¦wiata.

Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher

Wyniki końcowe

zawodnik

odl. 1odl. 2pkt
1

David Unterberger (Austria)

97.0
93.5
249.5
2

Pavel Karelin (Rosja)

96.0
90.0
240.0
3

Markus Eggenhofer (Austria)

100.0
88.0
239.5
4

Guido Landert (Szwajcaria)

91.0
93.5
234.0
5

Thomas Thurnbichler (Austria)

95.0
87.5
232.5
6

Nikolas Fettner (Austria)

92.5
90.0
231.0
7

David Fallmann (Austria)

91.0
90.5
229.5
8

Gerald Wambacher (Austria)

88.0
92.0
225.5
9

Andreas Strolz (Austria)

87.0
91.5
219.0
10

Marco Grigoli (Szwajcaria)

85.0
87.5
209.5
11

Stephen Leyhe (Niemcy)

83.0
87.5
202.5
12

Stefan Innerwinkler (Austria)

81.0
89.0
197.5
13

Pascal Egloff (Szwajcaria)

83.0
84.5
197.0
14

Bastian Sell (Niemcy)

84.0
85.5
196.5
15

David Winkler (Niemcy)

85.5
83.0
196.0
16

Pierre Emanuel Robbe (Francja)

85.0
82.0
195.5

Mathias Bourdel (Francja)

83.5
85.0
195.5

Alexandre Mabboux (Francja)

80.5
86.0
195.5
19

Jonathan Felisaz (Francja)

82.5
84.5
195.0
20

Adrian Schuler (Szwajcaria)

83.0
82.5
192.0
21

Jean-Louis Arnould (Francja)

85.0
78.5
185.0

Yoann Tallard (Francja)

82.5
80.0
185.0
23

Wilfried Cailleau (Francja)

83.5
78.5
184.0
24

Yohann Morel (Francja)

78.5
82.5
182.0
25

Christoph Leyhe (Niemcy)

78.5
82.5
180.0
26

Ilmir Khazetdinov (Rosja)

82.0
77.0
176.5
27

Adrian Brueck (Niemcy)

80.0
78.5
174.5
28

Markus Lechner (Austria)

78.0
79.0
172.0

Nicolas Martin (Francja)

78.5
79.5
172.0
30

Ivan Chumyshev (Rosja)

78.0
78.0
169.5
         
31

Ronan Chapuis Lamy (Francja)

77.5
76.0
165.0
32

Evgeni Levkin (Kazachstan)

78.0
71.0
154.5
33

Thomas Lacroix (Francja)

77.0

84.0
34

Samuel Guy (Francja)

80.5

83.0
35

Sebastian Cala (Szwajcaria)

76.5

82.5
36

Sandro Steiner (Szwajcaria)

78.0

80.0
37

Chingiz Nabiev (Kazachstan)

74.5

78.0
38

David Viry (Francja)

75.5

77.0
39

Geoffrey Lafarge (Francja)

73.5

76.5

Adrian Kuenzi (Szwajcaria)

75.0

76.5
41

Maxime Tolosa (Francja)

73.5

76.0
42

Thomas de Wit (Holandia)

75.5

75.0
43

Manuel Poppinger (Austria)

73.5

74.0
44

Gauthier Airiau (Francja)

70.5

68.0
45

Florian Schwinn (Francja)

69.5

66.0
46

Maxence Le Borgne (Francja)

69.5

65.5
47

Sven Rauber (Szwajcaria)

69.0

63.5
48

Gaetan Junique (Francja)

70.0

63.0

Jordan Tallard (Francja)

68.0

63.0
50

Denis Buchelinkov (Kazachstan)

67.0

59.0
51

Steven Regenbogen (Niemcy)

65.0

54.5
52

Ilja Aliluev (Rosja)

63.0

39.0

Klasyfikacja generalna FIS Cup »

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« luty 2007 - wszystkie artykuły
Komentarze
marmi
To bł±d, że nie wysłali Polaków. Zwróćcie za to uwagę, że skakało tam oprócz wielu Austriaków, co wcale nie dziwi, także aż 20 Francuzów - nie s±dziłem, że maj± tylu skoczków :)
(05.02.2007, 00:55)
Canton
Jak to polacy nie stanęli na starcie ???
Przecież to chore . Zawodów do połowy stycznia wogóle prawie nie było . A teraz kiedy jest szansa skoków jeszcze z takimi miernotami , to oni nie wiadomo co robi± . Gdzie Rutkowski , Kowal , Toczek ??
Jak trenerzy nie daj± im jeĽdzić na coc to chociaż w fis mogliby skakać . Nie wiem co to za polityka , ale je¶li nasz kandydat na dobre miejsca na msjuniorów - Rutkowski - skaczę tylko w dwóch konkursach - wła¶ciwie kfalifikacjach w ps , nie wyjeżdza z zakopanego , podczas tej zimy to co¶ jest nie tak . A w dzisiejszym i wczorajszym coc praktycznie nic polacy nie osi±gnęli z wyj±tkiem Matejii .
A Mateja ? Nie wiadomo czy wogóle skoczy jeszcze w pucharze ¶wiata .

Pochwała skakał dzi¶ jako przedskoczek na zawodach kombinacjii norweskiej w zakopanem . Widziałem ten skok.
(04.02.2007, 14:06)
Usia
Koszt wyjazdu na FC do Francji, to tylko koszt benzyny do autokaru. Co¶ około 2000 zł!
Wiem, bo wysyłalismy (z WTWS) dziewczyny na PK kobiet do Niemiec (tygodniowy wyjazd, to około 300 euro na benzynę) resztę zabezpiecza organizator (czyli FIS) wystarczy tylko zgłosić zawodników w terminie.
Czy PZN by zbankrutował gdyby był wysupłał te 2000 zł na przejazd juniorów na Fis Cup?
(04.02.2007, 13:40)
kibic
No tak oni w koncu maja Lotos cup, szukanie nastepców mistrza na skoczniach k-50 zastanawiam się czy ten cały lotos cup ma jakikolwiek sens, bo narazie to tylko przeszkadza zwłaszcza tym starszym zawodnikom,a wracaj±c do fisu to pewnie nie wysłali nikogo bo pupilki Tomcio Pochwała i Wojtek Tajner skacz± gorzej od dzieci, wstyd panie Prezesie wstyd.I nie opowiadaj prezesie bajek o hotelach i ostrożno¶ci bo to jest tak samo warte jak te twoje puste słowa.Brawa za kaleczenie braci Kotów i innych z roczników 90/91!!
(04.02.2007, 13:32)
wkurzona
@mcma..
I wyobraĽ sobie, że koszt startu zawodników, to tylko koszt przejazdu na zawody, bo na miejscu wszystko gratis i zakwaterowanie i jedzenie.
To po prostu paranoja PZNu!
Granda!
(04.02.2007, 13:11)
mcmacix
je¶li nikt z naszych nie startował to jest tragedia! Polska ma tyle młodych zdolnych skoczków, a co? nie puszcz± ich? jeszcze raz powtarzam: tragedia
(04.02.2007, 13:08)
Reyes19
Redakcjo, kiedy rozwi±zanie konkursu na komentarz miesi±ca???
(04.02.2007, 12:06)
dsad
Landert jest bez formy !
(04.02.2007, 11:08)
Usia
Wstyd dla PZNu.
Prawdopodobbnie z naszych nikt nie startował!
Ja rozumiem obawy niektórych działaczy i niedopuszczanie naszych juniorów na te zawody. Juniorzy stanowi± poważne zagrożenie dla Kadry "T" jak Tury¶ci. Te bezczelne dzieciaki mog± zacz±ć gdzie¶ wygrywać!
Nie rozumiem jednak strachu przed posłaniem tam Urbańskiego, Topora, Wantuloka, czy jak Uniwersjada pokazała całkiem nieĽle skacz±cego Styrczuli. Czyżby kto¶ też nie posyłał ich z obawy przed sukcesami?
No wiem, niedługo termin przydziału do kadr i prawdopodobnie wytyczenia szerszej kadry olimpijskiej i w tak wrażliwym okresie trzeba podj±ć wszystkie ¶rodki, by nikt nowy nie zaistniał a kibice s±dzili, że wybór działaczy jest wyborem SPRAWIEDLIWYM!
(04.02.2007, 10:25)
simi
ale gratulacje mu przynajmniej nie ostatni